Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Oszukany kierowca

Zgadza się 6500 na rękę to standard ja poszedłem na 2 na 1do nowej firmy i tyle mi zaproponowali plus premię paliwową i wyższą podstawę i zjady na kołach . Każda dobra firma stara się dbać teraz o pracowników bo zadowolony pracownik = kasa dla firmy i tak powinno to działać . Pamiętać trzeba żeby dbać o sprzęt i odpowiadać za swoją pracę .

Oszukany przez MP trans
@Oszukany kierowca

Ci mog by PAN doradzić co to za firma, tez szukam prace

Ktos

Kierowca c+e https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1620685914686731&substory_index=0&id=891333867621943

Kier

Tak to pierwszy (usunięte przez administratora) Zabierał kasę za chorobowe z diety. Łobuz (usunięte przez administratora) oszusta. Niech pójdzie na dno z Pełka i tym całym logicar co też firma Pelki a on figuruje. Firmy dziad

Nick obudź się 6500PLN za 2/1 to już płaci każdy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Kto będzie pod firma w czas reportażu ? Wescie się w garść i przyjeżdżajcie , zaczęliśmy ta grę to ja dokończymy . Pozdrawiam Was.

miejscowy

A jeszcze w zeszłym roku dostał jakąś nagrodę za najbardziej rozwijającego się młodego przedsiębiorcę czy jakoś tak ha ha ha

Mati
@miejscowy

Wszystkie firmy transportowe tak skończą bo tylko chcieć dużego zarobku a niestety życie jest podle. Za szybko chciał być najlepszy.

xxx

Firma prosperowała dobrze to wszyscy byli za Maciusiem a teraz podwinęła mu sie noga finansowo to od razu go wszyscy wiezieniem straszą i tv...co wy myslicie ze on ta kase trzyma schowana ze by wam nie dac i patrzy jak jego dorobek znika ..sama ta firma sie nie rozkrecila duzo pracy w nia wlozyl..a teraz patrzy ja wszystko mu zabierają.. A wy myslicie ze jak go postraszycie tv to on wyczaruje kasę..a jak by sie odkuł i wyszedł na prosta to pewnia większość z was by wrociła i udawała przyjaciól..

El Camionero
@xxx

Taa? A teraz rozwija MP-Logistic, jeździ i zarabia... Znowu ludzie dla niego pracują i pewnie znowu ich przerobi... Rozesłałby pisma, czy zadzwonił do tych co dla niego pracowali i spróbowałby się dogadać, a ten nawet durnego: "sorry Panowie, padło i nie żre, ale dogadajmy się jakoś" nie potrafi z siebie wykrzesać. Tą firmą, która teraz działa, będzie musiał spłacić długi, nie ma innej opcji, bo każdy sąd nie weźmie pod uwagę upadłości i przepisania wszystkiego na żonę, księgowych, dyrektorów i kogo tam jeszcze wymyślił, tylko zapierniczy mu działanie w złej wierze i zastosuje skargę pauliańską na podstawie art. 527 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.) i to będzie na tyle, a kilkudziesięciu spraw, które go czekają nie zniesie nawet jego papuga. Znając gościa, może położyć na sądy laskę, a wtedy pójdzie (usunięte przez administratora) w pasiaki. Taki będzie smutny koniec pana Pełki...

@xxx

Czego ty sie opiłeś? Za duzo dieasla ze zbiornika chyba... pracuje to chce kase, nie ma kasy nie ma pracy, zaległości trzeba spłacać a w biznesie nie ma miejsca na "koleżeństwo"

Xxx
@VirooZ

Zgadzam się że na koleżeństwo i spółki nie ma miejsca w biznesie ale na jakiekolwiek ludzkie odruchy powinno być bo wy teraz zachowujecie się jak takie hieny które zniszczą leżącego....

@Xxx

Dla tego nie zlinczowali dziada 1 dzień po terminie wyplat tylko wzieli sie za niego "dopiero" po 2 miesiacach po terminie. Nikt go po glowie glaskac nie bedzie i śpiewać kolysanek do snu bo mu "nie pykło" dura lex sed lex i dotyczy sie wszystkich.

były kierowca
@Xxx

Ty chyba nie wiesz co piszesz, Cymbał nigdy nie miał szacunku dla kierowcy, dla niego liczyła się tylko kasa. Karma wraca.

Kry ka
@były kierowca

I ja się też podpisze (usunięte przez administratora) powiedzialem w oczy co mialem do powiedzenie nigdy nie szanował ludzi

Jacek

PRZYJEDŹCIE WSZYSCY NA MOP ZGODNIE Z USTALENIAMI, NIE MUSICIE SIĘ WYPOWIADAĆ BYŚCIE TYLKO BYLI. W INNYM WYPADKU ZNACZY ZE NIE MA PROBLEMU. I WYDAJECIE PRZYZWOLENIE NA TAKIE PRAKTYKI.

Kiero
@Jacek

A kiedy jest ten Polsat w Poddębicach?

Były kiero
@Kiero

07 marca

Znacie koledzy i koleżanki termin emisji Polsatu ? Prosili aby nie wszyscy wiedzieli aby lepiej załatwić sprawę . Każdy zgłoszony miał dodawać info. Proszę potwierdzać kto dostał . Chodzi aby było dużo pokrzywdzonych . Jak ktoś nie wie proszę o kontakt: marek.makowski1989@interia.pl lub bezpośrednio do reportera Polsatu e-mail : pgregorowicz@polsat.com.pl , proszę nie mówić nikomu innemu niż pokrzywdzeni gdzie jest spotkanie , dnia i godziny tj. Dla dobra sprawy. Proszę zrozumieć , a zwyciężymy

Były Kiero Macieja

A ja powiem tak . z chęcią wybiorę się na reportaż 7 marca wraz z innymi przedsiębiorcami i chętnie wybielę Macieja wraz z całą resztą załogi . nie po to Maciek od lat budował firmę zeby teraz kiedy sie mu noga powinęła to pamiętajcie że nie tylko siłą można osiągnąć sukces . Maciej po to założył mpLogistic żeby spłacić długi mp transu skoro zalezy wam tylko na tym żeby wpierd... Maćkowi to kupcie se worek treningowy wyrzyjcie sie na nim a potem udajcie sie do niego i zawrzyjcie ugodę na mp logistic a ( poczekacie bo nie od razu hajs ze spedycji spływa ) odzyskacie te pieniądze

@Były Kiero Macieja

Żebyś się czasami nie posr...., to ze Maciuś nie przewidział tego ze biorąc tyle aut może coś nie wypalić ? Ze biorąc tyle aut niebruzykowal dużej kasy ? Co Nas obchodzi ze coś nie wyszło , powinien tak ocenić swoje umiejętności i finanse aby zarabiać kasę a nie Ją stracić . Jeden męża oszukał na kasę i sie tłumaczył ze to nie jego wina ze mu skarbowy zablokował kasę ten siebtlumaczy ze coś mu nie wyszło ale do (usunięte przez administratora) co nas ma to obchodzić , kierowcy pracowali i zarobili swoje a nie dostali kasy. Teraz mamy czekać aż nowa firma zarobi trochę kasy aby otrzymać kasę ? A skąd mam pewność ze teraz ta nowa firma będzie zarabiać po takiej aferze ?! Co mam córce powiedzieć ?! Ale na wycieczki jeździł po Amerykach i Dubajach, auto niech sprzeda mercedesa , niech dom za niższa cenę sprzeda bo tyle Nie jest warta. Porażka i nic go niej sprawiedliwi

Ali baba
@Były Kiero Macieja

No to do tego wybielania sporo ACE albo jaki bielinki że sobą weź.wiadomo przetsiebiorcy to taka kasta muszą trzymać sztame.a kto do kogo powinien z prośbą o ugodę się zwrócić?kto powinien się zwrócić jak człowiek i wyjść z twarzą wobec swoich ludzi a nie ściemniać do końca i chować się pokatach.firme logistic założył rok temu to coś nie tak z tym wychodzeniem z długów była potrzebna chyba do czego innego

@Były Kiero Macieja

Przyjdz przyjdz i od razu wez reklame swojego "przedsiebiorstwa" to darmowa reklame w polsacie dostaniesz a przy okazji tobie tez sie oberwie ze dziada bronisz =) LUDZIE !!!!! Biznes to biznes a nie przyjacielskie podaguchy i strojenie głupich min. Pełka kasę wziął i sie nikogo nie pytał jak mu sie żyje, przeciez ten pseudo szef to nawet imion pracowników nie zna których zatrudniał.

JJ
@Były Kiero Macieja

Masz cuś z głową? Może kolegi Macieje się czepiaj? To że zalega z kasą to jedna sprawa,a druga jak traktuje ludzi. Nie odbiera telefonów,unika kontaktu. Co ty myślisz,że księcinio to moze mieć problemy,bovto twoj ziomal,a jego byli pracownicy,którzy zapitalali na jego majatek,to żyją w luksusach i brak dwoch pensji po nich spływa? Taki tantny jestes? Pozycz koledze,daj kase. Niech sie z ludzmi rozliczy. Dla mnie to szczyl,ktoremu sie wydawało ze cos znaczy.OSZOŁOM.

Mlody

Kolego masz na myśli pana Roberta Ś.?

pan kolekcjoner

podejrzewam że o tego pana chodzi każdy dziad w EPD jest znany tylko czekać jak kolejny ogłosi upadłość

Kierowca

Najgorsze jest to że niektórzy kierowcy dalej liza tyłek Pełki i jeszcze mu auta odprowadzają z placu. Oni kasę dostali. Zero solidarności z kierowcami. Powinni iść razem z nim na dno

@Kierowca

Dzisiaj odprowadzali auta gdzieś kilka jeden za drugim, ciekawe gdzie. I ciągniki po naczepy jechały .

Yx
@Kierowca

Ciekawe Czy Wy byście się solidaryzowali z innymi kierowcami gdyby potrzebowali waszej pomocy.. widzicie tylko czubek swojego nosa..

Kiero busa

Widzę ze w Poddębicach i okolicach nie jeden jest taki Dziad co p. Szef szanownej firmy. Już się przejechałem. Widzę ze trzeba stawiać chyba na mniejsze firmy.

Kiero busa
@Kiero busa

Odszedłem od jednego pseudo biznesmena od transportu co mnie(usunięte przez administratora). i miałem iść do MP trans i chyba dobra była moja decyzja.

Czarek

Szef na firmie jakby ktoś coś chciał . Auta właśnie odbierają . Przyjmuje interesantów.

Qwer

A panek to jeszcze pracuje?czy wrócił już za kierownicę busa.

Jack
@Qwer

Panek pracuje , jest na transie i pracuje jako spedytor w nowej firmie :))

Kierowca3
@Jack

Kto zatrudnił tego pseudo spedytora? Ludzie chyba nie wiedzą że właśnie on przyczynił się że mp trans padł! Maciek nie słuchał doświadczonych kierowców tylko panka a panek kazał dobrych ludzi zwalniać. Dobrze każdy o tym wie!

Polecam Arrę. http://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2595786&cfg=289be26b2acf43859b856e71c4aa2576&fromSkk=1519893947251&ejoId=20458&ejorId=43502&comId=20132851 Dobrze płacą , na czas, fajne trasy. I chłodnie

Dla zainteresowanych zmiana daty wykonania reportażu interwencji, odbędzie się najprawdopodobniej po połowie marca z uwagi na duża ilość zgłaszających się pokrzywdzonych.

miejscowy

Ciśnijcie ostro o kasę, jego długi nawet na Transie zaczynają się pojawiać.

pod

jakiś link?

@pod

musiał byś mieć dostęp do giełdy TRANS wykupiony

esso

Na Transie nic nie ma

Biały Człowiek

Podobno wszystkie dziewczyny dostały wypowiedzenia i dziś zabrano ciężarówki z placu a i kasy całej też chłopakom z busów nie wypłacili !!!!!

@Biały Człowiek

auta stały ok 16 jechałem ale już pewnie niedługo zabiorą

Ci pokrzywdzeni co się zgłosili wiecie kiedy planowany przyjazd tv będzie ? Jest zmiana z uwagi na wpływanie dużej ilości osób. Każdy otrzyma kiedy jest termin i godzinę. Może i dobrze bo szef nie zdąży uciec z firmy i domu ????

Interwencja

Reporter programu interwencja prosi o zgłaszanie się kolejnych osób , jest już lista ale chce mieć jak największa , zgłaszajcie się pod adresem bezpośrednio do reportera: pgregorowicz@polsat.com.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice