Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Kiero

W gazecie łódzkich wiadomościach dzisiejszych sobotnich jest podobno artykuł o MP TRANS. Jak on dziad może jeszcze co kolwiek kompinowac otwierać firmy lewe i mówić ze on chce odbudować firmę. Nawet próbuje oszukać nie tylko ludzi ale i państwo sądy i urzędy.

Siofer

Ja tylko jestem ciekaw ile on jeszcze będzie się przechowywał. Co Maciuś podoba się takie życie? Dalej będzie tylko gorzej :)

Siergiej

Takich oszustów powinno się skazywać bez wyroku jak na Ukrainie czy w Chinach.

Gerard

Pani Anetka w dniu wczorajszym wyrobiła licencje spedycyjna . Ciekawe skąd miała zabezpieczenie w gotowce aby otrzymać ja? Majątek pewnie mąż na nią przepisał .

miejscowy
@Gerard

za 7 tysiecy zlotych mam kolesia ktory wyklada potrzebny hajs. Co nie zmienia faktu ze takie kures..o zrobili ze masakra. Ale widac jak Pani. Anetka pnie sie po szczeblach kariery, od du.py kierowcy do Pani prezes nowej spółki, widac wie gdzie i za co pociągnąć :)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Zeto

Firma MP Logistics istnieje od lutego 2017 r wiec juz od dawna cala kasa chyba splywala tam, i chyba celowe to bylo polozenie firmy, pieniadze gdzie indziej ulokowane,mp trans niby w upadlosci,a pan pelka ma sie dobrze pewnie

Oszukany kierowca

Oni wszyscy oszukują postępowanie upadłościowe jest już w dzienniku ustaw w sądzie w łodzi ukazało się z dniem 13.03.2018 i musiało być zgłoszone już w listopadzie więc mamy do czynienia z jawnym wykorzystaniem ludzi o tym musieli wiedzieć ludzie w biurze nie dajcie się wodzić za nos .

marian
@Oszukany kierowca

gdzie szukać tego postanowienia o upadłości?

marian

dziękuję

Kier

Sad oglosil ze majatek pana P. zostal zabezpieczony ( czyli poki co pan P. ma ochrone i nie mozna zadnych dlugow z niego sciagac) i wyznaczyl nadzorce sadowego ...Hmm...ciekawe, restrukturyzacja tak zadluzonej firmy to chyba wrozy niepowodzenie..Jak mozna zadluzyc firme na takie sumy, chyba wczesniej musial wiedziec ze firma ma klopoty i wtedy skladac wnioski o restrukturyzacje...a nie mamic pracownikow podwyzkami i z premedytacja wykorzystac.Dzialal w zlej wierze, pracownicy biura rowniez..

Żona

Nie szafka tylko szajka poprawiłam specjalnie do szanującego zasady bo jest taki mądry jak ludzi oszukiwać

Zniesmaczony

Dziś się dowiedziałem, że podobno wszystkie kwity jak karty drogowe, ewidencja czasu pracy i inne zostały zutylizowane. Ciekaw jestem czy to prawda, czy tylko ktoś puścił bujdę na resorach

@Zniesmaczony

W tej firmie jest wszystko możliwe nie zdziwił bym się ze to prawda. Tam już dawno powinien wejść prokuratora lub najlepiej CBA

Kierowca już były
@Zniesmaczony

Też tak słyszałem. Akta osobowe to teraz tylko badanie lekarskie i świadectwo pracy

Kiedys tam kierowca
@Kierowca już były

Akta znajdowały się w tzw kadrach. Więc ktoś pewnie odpowie za to. Nie można po prostu tak zniszczyć akt. To chyba jest przestępstwo jeśli to wogole z tymi aktami prawda.

Żona

Chciałam się zapytać czy Władysław poszedł jeździć gdzie indziej czy jest pod firmą.W biurze jest kilku kierowników co myślą tylko o sobie wzywają policję na interwencję bo nie to że nie wiedzą, nie są upoważnieni to po co tam są aby kasę brać to policja powinna stanąć w obronie ludzi poszkodowanych niech się zainteresują człowiekiem który śpi w aucie w mrozy od czego wy policjanci jesteście bronicie pelki nawet po pijaku pozwalacie mu jeździć wstyd

Siofer
@Żona

Jak psiarnia jest cała kupiona to nie ma co się dziwić (usunięte przez administratora)

Pawel
@Siofer

Psiarnia naprawia auta u nich w firmie hehehehhehe

Pawel
@Siofer

Oczywiście służbowe radiowozy naprawiają :))))

Mati

Żona szefa Pani (usunięte przez administratora)przyjmuje w Poddębicach na ulicy (usunięte przez administratora) Siedzą na Transie i sprzedają ładunki :))))))

Mariusz

Jestem wypłacalny od kilkunastu lat i nikt nie chce ostanio przyjść do pracy, widzę że ludzie wola gruszni na wierzbie zamiast realnej pracy i kasy

@Mariusz

Panie Mariuszu Ludzie.nie.chcą gruszek na wierzbie.jak to Pan napisał Ludzie chcą UCZCIWEGO wynagrodzenia za wykonanie swojej pracy Pozdrawiam

Pracodawca ze Strykowa

Na waszym miejscu wysłał bym pod firmę wasze żony i dzieci które nie pojechały na ferie lub przedstawicieli banków i elektrowni gazowni wszystkich którym rodziny kierowców zalegają z opłatami niech ten szanującyzasady wyjdzie i wszystkim wytumaczy dlaczego tak się stało . Możesz kolego podać termin kiedy byś łaskawie wyszedł do prostego ludu i to wszystko wytłumaczył .Ale ty wolisz narty zapomniałem i przestań psuć branży transportowej opinię bo nie każdy taki jest jak wy my bardziej cenimy sobie ludzi bo bez nich byśmy nie zarabiali.

@Pracodawca ze Strykowa

Moze PAN ma prace kierowca?

@Pracodawca ze Strykowa

Tak się zastanawiam, czy szanujący zasady to Pełka czy ten jego szwagier w świecącej marynarce, który podczas reportażu tak się rzucał do reportera. Bo zachowywał się tak samo chamsko przyjmując gości w firmie, jak chamskie są tu wpisy. Cwaniaczek jeden.

Niko
@Marek

To jest niedojebek i (usunięte przez administratora) grochowa , wyglada jakby go trzymali w piecu i gdzie on do ludzi. Ciekawe skąd kaske będzie miał hahahhaha

@Pracodawca ze Strykowa

No i Pięknie w końcu ktoś z branży transportowej się wypowiedział przez takie firmy.opinie robi innym uczciwym Pracodawcą którzy wiedzą że Firma funkcjonuje dzięki Ludziom Pozdrawiam Biały Człowiek

Oktawian

Szanującyzasady. Ludzie mowia że jezorem koła zataczales na Pana M łysych Ja...JACH a on cię kut....em po czole napie.......!!

Oktawian

Racja!! CIOTA on nią jest i tak wygląda.. popapranca w najgrubszym miejscu bym połamał....na jego miejscu zrezygnowały że świecących marynarek bo jak kiedyś guzika nie zapnie to go wiatr zapierdoli..Panie J. KOSCIASTY KOONDOMIE pozdrawiam cię..

Mike

Ciekawe Jak ,,Lyse'' przyjechały czy też się tak ,,KON RAFAŁ"podskakiwal..od kiedy ten gamoń się tak całymi zdaniami nauczył odpowiadać....hmmm...dostał wynagrodzenie może na korepetycjach był przed jak dowiedzial się że tv będzie.....haha

łoli

podobno koleś koło Biedronki szuka DOBREGO kierowcy na zestaw

Były kierowca MP
@łoli

Witam.mozna namiary na tego człowieka? Będę bardzo wdzięczny!

gretka
@Były kierowca MP

mieszka na rogu na przeciwko biedronki/przystanku

Szanującyzasady

Witam wszystkich, wiem że czekacie na mnie i mój komentarz jak na swojego wodza, oto jestem : Reportaż nie był taki zły, choć wg mojej subiektywnej opinii nic nie wniósł do sprawy, Pan Władysław był najlepsze wg mnie wygrał wszystko ze swoją konserwą ze słoika, z koczowaniem w busie, i z tym chlewem w aucie o którym wspominałem we wcześniejszych komentarzach a który teraz został uwieczniony na kamerze, śmierdzące stare laczki jak Ferdka Kiepskiego na podłodze , (usunięte przez administratora) piach i na pewno smród ale tego nie czuć przez tv wiadomo. Ogólnie bardzo ładnie się zachowywaliście, czekaliście grzecznie przed firmą, mówiliście rzeczowo składnie, myślałem że jesteście większymi burakami po tym co piszecie na forum, może to magia kina? a może przed kamerą się wstydziliście bo tam jednak gębę widać a tutaj można pisać co się chce , podsumowując Władysław z Ukrainy wygrał wszystko ze swoją konserwą , wg mnie w nagrodę powinien dostać od szefa tą zaległą pensje jako jedyny ze względu na swoją mistrzowską rolę drugoplanową.

Były kierowca MP-Trans
@Szanującyzasady

W końcu jedyny normalny komentarz od ciebie. To według ciebie żebyśmy dostali wypłatę to na następnej interwencji też musimy usiąść do busu całym w (usunięte przez administratora) i jeść konserwę z biedronki?!

Szanujacyzasady
@Były kierowca MP-Trans

Nie, nie o to chodzi, ale Władysław po prostu wygrał wszystko

Waldek
@Szanującyzasady

Kur... jaki Ty jesteś mądry. Jak byś pokazał mi swoją mordę to bym na nią napluł. Ale zdecydowanie Ci się nudzi gościu, że tak się przejąłeś tąfirmę budyniu!

@Szanującyzasady

Miałam okazję poznać pana Macieja ładnych parę lat temu.Strasznie się wtedy uśmiałam -każda wyksztalcona kobieta na poziomie, która miała okazję z nim rozmawiac stwierdzi zawsze to samo (zapewniam) - totalny prostak z dużymi pieniędzmi. Niestety żałosne.Teraz już chyba nawet pieniądze nie zostały. Taki już jest świat -są ludzie prości, którzy są chamami, ale są i tacy, którzy sa prości, ale sa honorowi, mają swoje zasady, szanują innych-niestety do tych p. Maciej się nie zalicza.Kompletnie nie potrafi jak widać przyznać się do porażki i ostatkiem sił stara się jeszcze upokarzac pokrzywdzonyxh z własnej winy.Jeśli przeinwestowal-należy ludzi przeprosić, zachować twarz.Domeną prostakow bez honoru jest właśnie to, ze nigdy , przenigdy nie przyznaja się do upadku-będzie udawał pana do końca, nawet kiedy jest na dnie.Tak to jest, jak jedyną wartością człowieka były pieniądze, a słoma z butów niezależnie od statusu jak wystawala tak wystawac będzie.Mój znajomy, który współpracował z firmą pana Macieja zawsze się śmiał, że taki prymityw dorobił się takich pieniędzy, ze jak z nim rozmawia, nie może się nadziwić, bo żadnego zdania nie jest w stanie sklecic poprawnie. Proszę pamiętać, zawsze można było zachować nawet w obecnej sytuacji klasę, a nie narobić brudow i jeszcze śmiać się z ludzi , których się wystawiło do wiatru.Spalby Pan spokojnie, a tak nigdy już Pan spokojnie spać prawdobodnie nie będzie. To tyle w mojej opinii.

@Szanującyzasady

Elokwentny w słowach.,flegmatyczny w działaniu jak to połączyć ???

Szanującyzasady
@Waldek

Waldas skup się, Jakbyś musisz pisać razem nie osobno, czytaj ucz się, wiedza to do potęgi klucz, musisz popracować nad sobą bo będą wszędzie sie z Ciebie śmiać.

@Szanującyzasady

Jaka firma takie standardy pracy. Zatrudnij fachowców !!!! Ale kto przyjdzie jeździć tymi starymi pomarańczowymi szrotami A po za tym w branży jesteś spalony nazwisko Maciej .P jest znane wszystkim kierowcą nawet u kolegów z Ukrainy jesteś zerowy !!! Więc Życzę Powodzenia

Waldek
@Szanującyzasady

Wiesz, gdzie ja się skupiam? Ty ze wszystkich się śmiejesz Ty pierd..... znawco ortografii i z tego kierowcy, że ma taki (usunięte przez administratora) i z oszukanych kierowców. A co Ty jesteś za osobistość, że z ludzi kpisz. Wiesz ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. A poza tym to Ty chyba chłopie nie masz co z czasem robić, że tu tak drążysz temat. A może to Ty jestes ten (usunięte przez administratora) co na okradł, a ortografią się przejmuje.

łoli
@Monika

monika wygrałaś!!!! pośród wszystkich komentarzy, chociaż Ty pokazałaś prawdziwe oblicze tego tematu. Dodam też, że w tym miasteczku powiatowy właścicielom wszystkich największych firm można by przypisać kryteria buraka z pieniędzmi. Zazwyczaj ludzie ograniczeni intelektualnie nie potrafią ogarnąć wszystkich za i przeciw i idą na żywioł. Biorą kredyty na rozwój, oszczędzają na pracownikach, oszukują tu i ówdzie - często ryzyko im się opłaca i wygrywają. Często jednak jak ten jegomość biorą kolejne kredyty aby zrobić jeszcze większe pieniądze i przegrywają (jakby mogli przejeść to co mają). Dziwi mnie jednak jedno Burmistrz Poddębic podprowadził ulicę Zieloną pod sama firmę tego jegomościa przy otwarciu nazywając inwestycje w stronę ulicy Biznesowej - po kilku miesiącach największa firma na tej ulicy upadła i pokazała prawdziwą twarz właściciela. Rodzi się w tym miejscu pytanie czy po też będzie upadek tego burmistrza i jego wizji które kończą w ślepym zaułku?

Sivres
@Szanującyzasady

Dostań kurw* taka pensje jak on i zobaczymy co będziesz jadł, w jakim będziesz domu spał, jacku

@łoli

Bardzo trafne spostrzeżenie jak położyć.taką Firmę ? Odpowiedź jest bardzo prosta brak szacunku do Pracowników. Generał sam wojny nie wygra !!!!

@Szanującyzasady

Maciej, jak nie masz swoich dzieci, to pomyśli o dzieciach szwagra!!! Bog nakazuję najdroższym!!! Po co oni powinni brać grzechy rodziców i wujka??!!! Naszy dzieci też teraz poznali będą dzięki tobie!!!

Oszukany przez MP trans
@Kiero

No prawda taka że Jacek otrzymał wypłatę, i jego rodziną nie ma problemy z pieniędzmi. Ale na wszytskich pracowników biura zapracowali kierowcy, które zostały bez wypłat!!! Bokiem wyjdzie wszystkim ta tęzko zapracowana kasą!!!

XYZ
@Szanującyzasady

Zasada jest taka źe za pracę się płaci

Bus

witam, Panowie odnosnie materialu na Polsacie, czy ma ktos namiary na tego Wladyslawa z pomaranczowej renowki z Ukrainy, szkoda mi sie chlopaka zrobilo dajcie namiary a jutro bedzie mial porzadna prace za prawdziwe pieniadze na busie

Sivres
@Bus

Byłem dzisiaj w pracy ale Władek już pojechał.

Kierowca z dużego
@Bus

Panie i Panowie w imieniu chyba większości pomóżmy naszemu koledze z Ukrainy z przeżyciu i wytrwałości w tych ciężkich chwilach. Jeśli ktoś jest w okolicach Poddębic mieszka przebywa PROSZĘ ich o pomoc dajmy mu wparcie niech nie pozostaje sam. Pokarzmy że jesteśmy razem i nie damy się nie ważne że on z BUSA a my z DUŻYCH zjednoczmy się. Chłopak je ze słoików żyje jak już nie powiem kto. Pomóżmy mu. Każdy niech jak jest blisko wspomoże go jak może np. jedzenie. napoje dobre słowo i niech te DZIADY zobaczą że jest w Nas jedność bez względy na pochodzenie i obywatelstwo. Ja mieszkam zbyt daleko i mam teraz pracę żeby jechać do niego ale ci co maja blisko proszę Was o pomoc dla kolegi.

Kris
@Bus

P.Wladyslaw na pewno w aucie na terenie firmy przebywa bądź w pobliżu na stacji benzynowej najlepiej zadzwonić do firmy Mp Trans do kadr na pewno mają jego nr.tel , powodzenia

Chetniepomagam
@Kierowca z dużego

Teraz będziesz mu pomagał jak go w TV pokazali? a wcześniej go nie znałeś? tydzień tam stał, byłes widziałeś to i teraz piszesz że będziesz pomagał? bo pojawił sie komentarz że ktoś obcy chce mu dac robote? wstyd

Zombi

Szanujący zasady ty taki lal#uś to prace dostaniesz w klubie dla ge!!ów a może zabierzesz kolegów z biura bo wszyscy tam tacy jak po narko__tykach i po whisky

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice