Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Janusz

Czy wyjaśniła się cała sytuacja?

Maja

Witam, poszukuje aktualnych informacji dotyczących pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Chętnie przeczytam i nie tylko zapewne ja o dziale logistycznym, jak wygląda tam sytuacja, warto składać swoją kandydaturę? Mógłby ktoś przybliżyć strukturę funkcjonowania całej firmy?

no to daj ten namiar

Mariusz

(usunięte przez administratora)kiedy oddasz nam nasze uczciwie zarobione pieniądze,co??

Marian
@Mariusz

A czy wiadomo czy już ogłosili upadłość?czy jest wyrok sądu?

Mariusz

I w dodatku ładuje materace w malanowie, po 20 miejsc rozładunku

Maja

Witam, poszukuje informacji na temat Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Możecie coś więcej powiedzieć na temat pracy w tej firmie, jakie cele stawia sobie firma? Jaki stosunek mają do nowo-przyjętych pracowników? Możecie polecić pracę w tej firmie osobom szukającym pracy w tej oto branży? Każda opinia się przyda.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Kero

Jak można dodzwonić się do pana, całyj czas jest zajęto?

Kero

Dzień dobry. W których godzinach można dzwonić, cały czas est zajęto?

Marian

Kiedy jest sprawa o ogłoszeniu upadłości?ktoś coś wie

Bodzio
@Marian

Rozmawiałem wczoraj z panią syndyk wszystko ma się wyjaśnić do końca maja

marian
@Bodzio

dziękuje

marian
@Bodzio

dziękuję

Maja

@Zniesmaczony, faktycznie nie brzmi to zbyt dobrze. Może firma ma tylko jakieś przejściowe kłopoty finansowe? Upominam niektóre osoby wypowiadające się w tym wątku, ze komentarze pisane w obraźliwym i wulgarnym tonie nie będą tolerowane na forum. Wasze komentarze są niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ) i ogólnie przyjętą netykietą.

operatiw

firma Mp-Trans poszukuje kierowców z uk nowoczesny tabor ,wysokie wynagrodzenie na czas, miła atmosfera panom z polski dziękujemy proszę nie aplikować ogłoszenia

@operatiw

A co taka cisza Panowie? Nie dostaliście pieniędzy i wszyscy cicho siedzimy. A ten Dziad nowych kierowców szuka. Damy sie tak zrobić w balona?

VirooZ
@operatiw

Gdzie to znalazles?

Kk

Przyjdzie czas na wszystko

Maja

Piszecie o problemach z płatnościami i ogólnie wypłacalnością firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Na stronie internetowej firmy jednak nadal widnieją ogłoszenia na kierowców krajowych i międzynarodowych - czy w takim razie są one nieaktualne? Czy ktoś jeszcze pracuje w firmie i może napisać, jak przedstawia się jej aktualna sytuacja?

Czy ktoś z Was dostał jakieś pieniądze z funduszu? Ponoć jak Pełka rozpoczął reprywatyzację to fundusz powinien wypłacić pieniądze, a Oni i tak ten przepis obchodzą i nie płacą. Wszyscy sa cwani.

Zniesmaczony
@Maja

Tak jeździ jeden tandem, wypłata dla kierowcy w 6 ratach, na paliwo nie ma nie wspominając o mediach w biurze.

Qwe

Prawo jest prawem i za takie coś jak celowe oszukanie pracowników i narażenie ich rodzin na brak płynności finansowej ( brak środków do życia)powinno go państwo rozliczyć . P racowałem już u takiego jednego który położył firmę i też wszyscy na sukces pracowali i zostali w nagrodę z długami a gość ma teraz trzy wille w Zakopanem i się śmieje z ludzi. Panie Szefie najpierw się rozlicz dopiero się tłumacz .

Asdf
@Qwe

Puknij się w łeb tym Zakopanem.Może i tak było ale za komuny.Teraz to by nie przeszło.

Riko
@Asdf

To ty się puknij a Amber Gold też było za komuny i uważasz że zostanie wyjaśniona ta sprawa tylko pionki pójdą siedzieć ciągle są jakieś układy.

Poddębczanin

Mi mimo wszystko go szkoda bo gość popłynął bez szans na odbicie z takimi długami. a były lata chwały. Wy znajdziecie nowe prace . On nawet jakby dostał etat za 20k to złotówki nie zobaczy. Takie moje zdanie... Wg mnie to nikt z pracowników nic nie dostanie bo najpierw wszystko zabiorą banki i lizingi. A on nie wiem czy sie psychicznie z tego podniesie. Nie jest łatwo tak chyba wyjsc do ludzi. Ale sam nie wiem ja u niego nie jezdziłem. Poddębczanin.

@Poddębczanin

To niech wsiada za kierownicę na 5 tyg. jedzie w trasę a potem niech nie dostanie wypłaty! Bo go jakiś co ma aktualne czas chwały wydyma !!

@żona kierowcy

Jak był ten czas chwały to placil dobrze. Może jak widział ze stawki mu spadają albo płatności do niego mógł ograniczyc kierowców. Jak wpadasz w dlugi to nie wiesz co spłacać najpierw tym bardziej ze Wasza determinacja w odebraniu wynagrodzeniu to pikuś przy zajadliwosci banków. Nawet jak będzie miał kasę na koncie to już ma je dawno zajęte.

@Poddębczanin

Coś Ty ? A Ty myślisz że kierowcy z bankami mają układy i ich traktuje się wyjątkowo '' Panie kierowco nie ma Pan wypłaty to my poczekamy" Pozdrowienia bank!!! I nie nazywaj naszej determinacji pikusiem bo to dla wielu rodzin jest OGROMNYM problemem!!

@Poddębczanin

myk jest taki że on miał sp z o.o. więc odpowiada majątkiem firmy nie prywatnym.

Waldek
@Poddębczanin

Panowie! Czy coś w ogóle wiadomo w kwestii niby tych wypłat z GFŚP? Bo ja tu marne szanse widzę, że coś w ogóle dostaniemy. I przesadzajmy z rozczulaniem się nad Pełką. Czy podawaliście sprawy do sądu? Czy są jakies rezultaty?

Waldek

A myślisz, że jest szansa cos odzyskać? Czy On już tak rozdysponował ten majatek że nic nie dostaniemy?

Sp. z oo
@łoli

łoli... czasy się zmieniły i prawo spółek handlowych też - pewnie wiesz coś o tym :-)). i pewnie wiesz, co to jest weksel...? Jak nie wiesz, to szkoda, że Twój Pracodawca nie uświadomił Cię i nie dał do podpisania weksla na braki w paliwie, ładunkach, na pokrycie skód

Zniesmaczony
@Poddębczanin

W 2007 roku dziad trans z Poddębic odwalił ten sam numer, ale o tym się nie mówi. Wyrachowany sku...el, który w du.ie ma pracowników !!!

stefan

nieprawda

Zenek

Czytam te wasze opinie i żeby było jasne nie znam firmy ani szefa lecz jedno jest pewne bardzo mi szkoda Kierowców ale tylko normalnych którzy przez lata z szefem budowali firmę i strasznie ubolewam nad szefem każdy go najeżdża a czy ktoś zapytał czy ma co jeść czy ma pieniądze na jedzenie i życie bo obawiam się bardzo że nie a zapewne najwięcej z wszystkich tam pracował 24 godziny na dobę zapewne

Qwer
@Zenek

Postaraj się trochę bo Ci slabo wychodzi podpuszczanie ludzi. hahahaha

@Zenek

dobre sobie? wszyscy chętnie by sie zapytali co u niego słychać jednak nie odbiera telefonu oraz unika ludzi. ma 2 spółki jedna upadła druga ma sie dobrze wiec na chleb pewnie nie brakuje. Zgodnie z prawem handlowym bankrut jest w jednej ze spółek co nie rzutuje na tą drugą. Nie ma litości dla cwaniaków. Litość jest dla ludzi - bo człowiekiem się jest, a bogatym bywa.

stefan
@Zenek

dokładnie. wy pojdziecie do pracy dostaniecie penscje 2x i wstaniecie na nogi tym bardziej ze kierowca malo nie ma. On jak dostanie ze 3 mln to nie poczuje. Wystapil bym do sądu ale ukladalbym sobie nową pracę/

Zenek

Wpisałem się bo sam prowadzę firmę transportową i raczej nikt nie prowadzi działalności żeby bankrutować i wiem że nie jest to takie proste

wiem ze nic nie trzeba samemu składac do funduszu firma zlozyla wniosek dla wszystkich kierowców i teraz trzeba czekac na ich decyzje czy przyznaja moze to potrwac okolo miesiaca. NIE musimy sami nic składac

Żona kierowcy
@anonymous

Ponoć fundusz nic nie wypłaci, bo jego firma nie ma ogłoszonej upadłości. Listy z zaległościami do nich wysłał, ale i tak nie wypłacą.

@anonymous

Kurczę no dzwoniłam i kobita mówi że trzeba zaświadczenie ile zalega, świadectwo pracy i wniosek.

lewy

biedni kierowcy ,a kurde za robote sie zabrac wszpitalu np .zobaczycie jak pachnie nie choinka waniliowa i dvd nad lozkiem tylko pot ludzi .za 3razy mniej co wy macie . .jak szczurki bedziecie prosic o fajerke

G
@lewy

A ty spędź w kabinie miesiąc czasu.

Kiero 1
@lewy

Wsiadaj w tira i jedz ofert jest duzo pracy dla kierowcow . ciekawe jak by tobie nie wyplacili

@lewy

A kto Ci broni zdobyć uprawnienia? Dawaj śmiało, wydaj od 10 do 15 tys złotych na papiery, bądź zdrów jak ryba tak fizycznie jak i psychicznie, poddawaj się badaniom co 5 lat i zdaj wszystkie wymagane egzaminy i kalifikacje oraz kursy uzupełniające, a potem wsiadaj za fajerę, gdzie masz ogromną odpowiedzialność i stres, bo na drodze coraz więcej oszołomów, a Ty prowadzisz zestaw 40 ton. W każdych warunkach... Powtórzę: Śmiało!

Tak

Odezwał się niewolnik kurnik po podstawówce

Panowie każdy podpisywał umowę każdy podpisywał papiery po powrocie nikt nikogo do niczego nie przymuszał większość z was nie pracowała od miesiąca w firmie zastanówcie się co piszecie ja jako były kierowca mogę napisać że zawsze po powrocie otrzymywałem pieniążki zgodnie z zawartą umową i bez problemów jeżeli już macie żale do firmy to przynajmniej miejcie tą odwagę cywilną i podpiszcie się a nie w TV informują że aż jeden kierowca wniósł skargę idąc za swoim wnioskiem proszę: M.Tomaszewski kierowca MP 05.2012 do 08.2015

Żona

Kiedy będą wypłacane pieniądze z funduszu gwarancyjnego?

Kierowca3
@Żona

A wniosek Pani złożyła

Poszkodowany

Szkoda faceta każdemu może się noga powinać trzeba mu dać szanse na wyjście z tego bagna. Pozdrawiam kierowca

Poddębczanin

A co ma odbierać i słuchać jak się na faceta drzecie gdzie są pieniądze? I ma odpowiadać nie mam ? Tez bym nie odbieral.

Kierowcaa
@Poszkodowany

Przypominam że za pracę osoby dostają pensje w Polsce nie ma niewolnictwa. Czy pracy bez wynagrodzenie . Pana kierowcę który tak tu pisze zapraszam to pracy za darmo i niech wtedy napiszę za co opłacił rachunki i zrób zakupy w sklepie .

łoli

SZOK!!! nieszczęściem tego człowieka Macieja P. było zainwestowanie wszystkich oszczędności życia jego i jego rodziny w ten interes - bo pewnie tak było - i teraz cały trud włożony w tworzenie czegoś legł w gruzach - ale tak się zdarza. Jednak jego większym nieszczęściem było zatrudnienie takich pracowników. Niestety ten rodzaj interesu wymaga zatrudnienia kierowców - a w tej grupie zawodowej znaleźć kogoś na miarę swojej pensji to jak szukanie igły w stogu siana. Widząc sprzęt zazwyczaj nowy i jego traktowanie przez tych kierowców dochodzę do wniosku że prócz kategorii praw jazdy powinni przechodzić jeszcze roczny kurs na utrzymania pojazdu w czystości i sprawności technicznej. Moim zadniem szkoda człowieka że poświęcił część życia na stworzenie dużej firmy i ją stracił ale jak to mówią nie ma tego złego - bo pozbędzie się tych pluskiew które nie szanowały powierzonego sprzętu a teraz nie szanują jeszcze swojego chlebodawcę. Mieszkaniec Grajdołu Poddębice - w którym choćby miodem du..y smarowali zawsze będzie źle.

Mark
@łoli

Kierowcy są jacy są , ogólnie Polacy to świnie ale nie ulega wątpliwości ze jak coś ktoś zarobił to trzeba mu wypłacić a jak się nie podoba to podziekowac. W takim wypadku nie dostali kasy a najgorsze to ze chociaż pracodawca mógł zebrać wszystkich i powiedzieć : słuchajcie jest problem , stało się to i tamto i na chwile obecna nie ma kasy ale próbuje ten problem rozwiązać i jak tylko będzie coś wiadomo to będę wypłacał wszystkim. A tu nikt nie dostał żadnej deklaracji , nikt nic nie wie, tel. Nikt nie odbiera tel. Tak się nie postępuje , trzeba rozmawiać i to jest najważniejsze . Co taki pracownik ma sobie myśleć teraz po takich akcjach , opiniach itp. ? On nie wie czy kiedyś dostanie. Pracownik nie będzie na swoje plecy brał odpowiedzialności ze właściciel przeinwestował i nastał problem. Czy nie jest tak ? :((

Pracodawca ze Strykowa
@łoli

Sorry ale też prowadzę firmę transportową i przyjąłem ju 3 waszych byłych pracowników i nie mam do nich zastrzeżeń jeżdzą ja u siebie myślę że włożenie oszczędności życia to nie wszystko trzeba też z pracownikami mieć kontakt u was ponoć z tym było kiepsko współczuję wam jako firmie ale te komentarze pokazują niestety waszą firmę w złym świetle skoro na ludzi chcących porozmawiać nasyłacie Policję tak się nie robi smutny koniec.

@Pracodawca ze Strykowa

Witam, chciałbym zapytać czy Pan więcej nie potrzebuję kierowców?

Pracodawca ze Strykowa
@Były kierowca MP-Trans

Za dwa miesiące będą dwa nowe zestawy dam znać na forum potrzebować będę 4 kierowców.

.beza
@łoli

Co Ty za głupoty dajesz. Kredyt na kredycie kredyt poganiał. Wpadł w zwykłą pułapkę kredytową. Kiedyś ten koniec musiał nastąpić.........

@Mark

Kasę dostali przydupasy a normalni, uczciwi kierowcy zostali z niczym

@łoli

Chlebodawcę? Według słownika PWN: chlebodawca 1. «pracodawca» 2. daw. «ten, kto daje wyżywienie, utrzymanie» Wyjaśnij mi w takim razie cwaniaczku, jak ktoś, kto nie zapłacił mi za ciężką pracę, mieści się w takiej definicji?

JJ
@łoli

Mieszkańcu Poddębic ogaarnij myśli! Pewnie,że każdemu w prowadzeniu interesu moze powinąć się noga. Bywa. Jednak nie każdy pracodawca zachowuje się jak Pan Maciej Pełka. Unikał i unika kontaktu z pracownikami,nie odbiera telefonów,zero rozmowy i próby dogadania się. Jego pracownicy mają rodziny i zapracowali na swoje pensje,a co do czystości aut,to był czas po każdej trasie/zjeździe/zmianie wyciągać konsekwencje. I nie jest to argument usprawiedliwiający dla pracodawcy,który zalega z wypłatami! Tak więc ogarnij głowę,bo zdaje mi się żeś ty członek rodziny co w tym interesie flote umoczył,a teraz kierowca winny,a nie Pan Pełka!

@JJ

powiem ci że jesteś daleki od poszukiwań kto wykonał wpis, osobiście mi ta firma nie leży, myjnia którą mają jest ustawiona na max zysku. W porównaniu z np Zgorzelec za 15 zł które wydam na tej myjni umyłbym samochód 2 razy - chyba coś o tym świadczy. Jeżeli chodzi o odbieranie telefonów to wcale mu sie nie dziwię - z takimi ludzmi też bym nie chciał rozmawiać - bo jaki argument do was by trafił? z tego co czytam żaden - wiecie że firma ma kłopoty finansowe a mimo tego żądacie tego czego firma nie ma - czy to nie jest jakaś głupota z waszej strony? mało tego przywołujecie telewizję z myśla moze wam coś pomoże? bzdura tylko pogorszy sprawę bo ja nagłosni - wiec teraz mozecie pewnie zapomnieć o ostatniej wypłacie. Znam firmy które ludziom nie płaciły przez ponad rok a ludzie przychodzili do pracy później sąd pracy oddawał im tylko część pieniędzy - a nikt tam nie wołał telewizji. Prywatnie o kłopotach finansowych tej firmy słyszałem już w wakacje 2017 a nie jestem z tą firmą w żaden sposób związany - wiec osoby tam pracujące chyba tym bardziej słyszały że ma problemy wiec nie wiem skąd zaskoczenie? jedna wyplata to nie jest koniec świata - ważne żeby było zdrowie bo ono pomoże wam odrobić stratę.

@El Camionero

el camionero - jak sam nick wskazuje masz dziwne tendencje cwaniak (język polski) pot. osoba potrafiąca radzić sobie w każdej sytuacji jak najmniejszym wysiłkiem, a nierzadko kosztem innych. niestety rozczaruję cię umiem ciężko pracować jak mało kto w tym grajdole i wszystko co posiadam to owoc ciężkiej pracy. A "chlebodawca" był do czasu kiedy wam płacił (oczywiście za pracę). Nie zgodzę się jednak że praca za "fajerą" samochodu do 3,5 t można nazwać ciężką pracą? ty nawet koło ciężkiej pracy nie stałeś!!! oj przepraszam, pomyliłem się, najcięższa jest wtedy jak pada śnieg i wieje i musisz wyjść z ciepłej kabiny zapiąć plandekę.

@łoli

Jesteś śmieszny. Dla niektórych brak wypłaty za 2 miesiące to prawdziwa tragedia. Mamy kredyty, rodziny na utrzymaniu. Pensja była dobra ale nie aż tak, żeby odkładać jakiś majątek! A większość kierowców była z daleka więc niewiele mogła słyszeć o problemach firmy, będąc na bazie raz w miesiącu!!! Wykorzystali nas na maxa. Jeszcze w grudniu większości kazali jeździć dłużej niż miesiąc, świadomie narażając nas na straty. Wstyd!

Malina
@łoli

Jeśli nie jesteś związany z tą firmą to się nie wypowiadaj albo nie wal ściemy nie mydl ludziom oczu kłopoty od lipca a na jesień płacił ludziom aby ściągali kierowców czy tak robi ktoś kto ma kłopoty czy ktoś kto kładzie firmę celowo przestańcie pisać bzdury.

Dziękuję.

JJ
@łoli

Masz na serio takie podejście? To pracuj charytatywnie. Po co ci pensja? MP TRANS zalega kierowcą minimum po dwie pensje a niektorym po trzy! I właściciel miał czas by porozmawiać z ludźmi bez szumu. Sam wybrał inną drogę! Jest tchórzem. I zmarnował swoją szansę.I nie przekonasz mnie,że mamy sponsorować nieudane inwestycje Tegoż Pana! Ludzie mają rodziny i czekają za wypracowanymi przez siebie pieniędzmi!

@Pracodawca ze Strykowa

Witam. Mógłby Pan podać namiary zeby zadzwonić porozmawiać?

greg zorba
@łoli

mam dla was propozycję: (usunięte przez administratora) może ktoś z was wyciągnie wnioski. spotkałem raz chłopaka w okolicach Hiszpanii który pracował jako kierowca w Lublinie ale warunkiem było praca na umowę zlecenie - jak sam mi powiedział od firmy dostawał 2x większą kasę niż wy zarabialiście w MPtrans jednak jak sam wszystko popłacił okazywało sie że zostaje2,5 - 3,5 tysia na miesiąc. Puki nie zrozumiecie jakie obciążenia finansowe ma pracodawca, puki nie zrozumiecie że z pracodawcą trzeba iść ramię w ramię a nie tylko doić na zasadzie " bo ja jestem Pan Kierowca i mi się należy" puty firmy będą padały jak muchy. Właściciel niestety zamiast stopniowo powiększać firmę to wpadł naraz na wiele pomysłów na które wziął kredyty i przyszły raty i się zesr..ł. Zachował się jak dziecko kupujące "asjfona". I przez jego pochopne decyzje płacą również pracownicy. Ale tak to jest jak sie myśli że pozjadało się wszystkie rozumy.

@łoli

Hahahaha, a po co wtedy sam otrzymywałeś wypłatę jak można przeżyć bez wypłat? I jak jesteś taki śmiały to dlaczego nie wyszedłeś do TV a tutaj (usunięte przez administratora) ludzi?

guliwer
@Kierowca już były

kolego błąd logiczny!!! nasze społeczeństwo jest tak głupie że aż miło. Jak można wziąć kredyt kiedy ma się rodzinę, kiedy ma się niepewną pracę?!!! Kredyt bierze się w wysokości rocznej pensji. Ryzykiem kredytowym jest odebranie towaru na który się bierze kredyt. Więc powinno sie zakładać że dom na który bierzemy kredyt stracę w przypadku potknięcia - życie. Dziwię się ludziom którzy biorą kredyt na 30 lat i mają pensję 3 tysiące oraz wiedzę na poziomie gimnazjalisty. Jesteście po prostu niewolnikami swoich decyzji. Bankierzy=Gangsterzy śmieją się z was, że swoje życie poświęcacie na pomnażanie ich kapitału. Jeszcze jakbyście wzięli kredyty w narodowym banku aby wspólny kapitał narodowy był pomnażany to bym to zrozumiał ale obce banki? obcy kapitał - to podcinanie gałęzi na której siedzicie.

greg zorba
@Malina

malina - nie ściemniam , -śmiałem się z tego jeszcze wtedy choć jak sie dowiedziałem na jaką skalę były kredyty to szok - samochody prywatne już wtedy można było już kupić za 3/4 ceny rynkowej.

Bogaty z domu
@guliwer

Mam chatę na własność, nie mam kredytów i zawsze mam odłożone na czarną godzinę . Co nie znaczy że mam kogoś sponsorować nie wiadomo jak długo! Właśnie może firma określi się ile jeszcze potrwa ten sponsoring;

@łoli

I tu się gościu mylisz, u Pełki pracowałem na dużym składzie, zresztą całe życie pracuję na zestawach, stąd ta ksywka, która w żargonie hiszpańskich kierowców znaczy tyle co potocznie kierowca TIRa u nas. Nawet nie masz pojęcia jaki to ciężki kawałek chleba i co to za praca, jakbym cię posadził za fajerą mojej ciężarówki i kazał ruszyć 10m do przodu, to byś się popłakał i zesrał w gacie (usunięte przez administratora)

@guliwer

Nie każdy jest bogaty z domu i nie każdy dom dostaje od rodziców!!! A gdyby wypłaty wpłynęły na czas to nie byłoby problemów z płynnością finansowa.

@El Camionero

raczej nazwa pochodzi z hiszpańskiego ale chodzi o kierowcę w chile - z powieści. Jeżeli chodzi o ścisłość to ksywa jest przez "el kamionero" bo ksywka jest używana w Polsce i przez Polaków jesteś tak nazywany (tak przynajmniej piszesz). Do kierowców zestawów mam doży szacunek bo z ich pracą wiąże sie wiele wyrzeczeń - zwłaszcza rodzinna rozłąka na tygodnie. Nie przeceniaj jednak swoich umiejętności bo dzisiaj fajera w zestawie to nie to samo co fajera 30 lat temu. Tyle co masz systemów wspomagania kierowcy, kamery, czujniki o automatycznych skrzyniach nie wspomnę że już tylko krok do autonomicznych samochodów ciężarowych (o zgrozo).

obserwator
@łoli

Zeby nazywac sie chlebodawca trzeba wyplacac pensje tym osoba ktore na ta jego firemke i jego przyjemnosci ciezko pracowali

@łoli

No własnie tą fajerą od 30 lat kręcę i CE zrobiłem jeszcze w wojsku, w którym przysięgało się na wierność bratniemu związkowi radzieckiemu, więc zapewne więcej Koleżko zdążyłem o tym fachu zapomnieć, niż Ty o nim kiedykolwiek się dowiedziałeś...

@łoli

mam nadzieję, że Ciebie spotka podobny los do tych kierowców, to będziesz inaczej śpiewał!

waldek
@El Camionero

to ,że masz przejechane kilka mln km nie znaczy ,że potrafisz zmienić koło.Skoro tyle masz lat pracy smiem twierdzic ,że to co potrafisz to tylko chlac po parkingach.

WALDEK
@guliwer

narodowy bank hha rząd radnie na potege a ty wyskakujesz bym brał kredyt w PKO/

@waldek

Tak się składa, że w ogóle nie piję alkoholu, tak już mam... Ale tak wnioskuję z Twojej z du..y wypowiedzi, że masz chyba problem w kontaktach z prawdziwymi profesjonalistami. Nieprawdaż (usunięte przez administratora)

@guliwer

CiekawE skąd masz dom albo mieszkanie. Po mamusi babci ? Nie każdy tak ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice