Opinie o Salvador Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Salvador Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Salvador Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salvador Sp. z o.o. w Katowice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nie wiem

16.01.2024 08:01

Nie wiem ikona wywiad

Chciałabym się podzielić moimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie.

Nie wiem ikona wywiad

Pracowałam na stanowisku pakowacza — kompletowałam zamówienia.

Nie wiem ikona wywiad

Sama zrezygnowałam. Powodem były złe warunki pracy. Nie miałam zapewnionego odpowiedniego ubioru, a temperatura na hali wynosiła około 6°C. Byłam uprzedzona, że na magazynie panuje niska temperatura, ale nie sądziłam, że wygląda to w taki sposób. Stwierdziłam, że nie chcę ryzykować swojego zdrowia dla pracy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Nie wiem ikona wywiad

Jako student i osoba poniżej 26. roku życia zarabiałam 4000-4200 złotych.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Około 5 miesięcy.

Nie wiem ikona wywiad

Pozytywnie oceniam osoby, które ze mną współpracowały. Na hali panowała dobra atmosfera, wszyscy byli pomocni i przyjaźni.

Nie wiem ikona wywiad

Negatywnie oceniam warunki pracy na hali, o których wspominałam wcześniej. Uważam też, że przełożeni nie interesują się pracownikami w odpowiednim stopniu. Nie liczą się dla nich ani warunki pracy, ani brak odpowiednich narzędzi.

Nie wiem ikona wywiad

Raczej żadne, to zwykła praca fizyczna na hali.

Nie miałam szkoleń.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Nie wiem ikona wywiad

Wydaje mi się, że ze specyfiki pracy oraz braku zainteresowania przełożonych.

Jak oceniasz atmosferę w pracy?

Nie wiem ikona wywiad

Pomiędzy pracownikami na hali dobra. Mam zastrzeżenia co do zachowania kierowników i braku zaangażowania z ich strony. W trakcie mojego zatrudnienia nie czułam, żeby ktokolwiek interesował się nami.

Witam Nowy wpis

Jak zostałam przyjęta do pracy to wiązałam z firmą przyszłość, na prawdę. Praca na magazynie jak każda inna. Zbieranie, pakowanie, wysyłanie - nic trudnego. Jeśli chodzi o ludzi na magazynie - złoto. Wiadomo jak to w każdej pracy są lepsze i gorsze dni, ale nie mam nic do zarzucenia moim koleżankom i koledze :) Natomiast znalazło się parę czynników przekonywujących mnie do podjęcia jakiejś zmiany. Przede wszystkim warunki pracy. Tak, byłam uprzedzona, że na magazynie będzie zimno w takim okresie jak teraz, ale nie byłam uświadomiona tego, że będzie na hali 6 stopni, a ja mając na sobie jakieś 8 warstw ubrań będę zamarzać i nie będę czuć ani stóp ani palców u rąk. Co prawda mieliśmy dostęp do ciepłych napojów, które niestety po 5 minutach stawały się lodowate. Były momenty, w których nawet leciała para z ust. To była moja granica. Dodatek, dodatkiem, ale będąc na zleceniu (z własnej woli) niestety dodatek nie wynagrodzi mi ciągłego chorowania, bo niestety na to trzeba byłoby się przygotować. Organizacja na magazynie: nie będę tego komentować, bo osoby, które tam pracują zdają sobie sprawę jak wygląda i popieram ich na 100%. Niestety szef nie bierze pod uwagę tego co mówią i o co proszą pracownicy. Wydaje się, że niestety ma to po prostu gdzieś. Ważne żeby robota się kręciła, a komfort pracownika jest niezbyt ważny. Odkładanie ważnych rzeczy na bok. W dniu odejścia nie usłyszałam żadnego "dzięki za współpracę", a potrafiłam pracować za dwóch. Usłyszałam tylko, że mogę już iść i nie marnować ludziom czasu, mimo że stałam z koleżanką dosłownie 20 sekund, aby opowiedzieć o nowej pracy i się pożegnać :) Na prawdę pracowałam w wielu firmach i wielu magazynach. Jak to pracownik marudziłam na swoich byłych kierowników czy szefów, ale to się nie równa w ogóle z tym jakie słuchy chodzą w Salvadorze. Rozporządzenie w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy: Rozdział 3 §30

pracownik Nowy wpis

Nie polecam, tragiczne warunki pracy, brak poszanowania dla pracownika a własciciel Kamil to najwiekszy nieudacznik na swiecie

Tymon Nowy wpis

Trafiłem na niepokojące informacje ale być może mam złe skojarzenia. Pracuje ktoś w firmie, mógłby podzielić się opinią?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salvador Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Grzegorz

Na jakie zarobki może liczyć Kierownik Magazynu?

Niezadowolony

W firmie problemy. Sprzedajemy towar, którego nie mamy na stanie. Pod presją musimy oszukiwać klientów.

Goławski Kamil
@Niezadowolony

Dlaczego wypowiada się Pan jako pracownik naszej firmy chociaż nim Pan nie jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Salvador Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Salvador Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Salvador Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Salvador Sp. z o.o.