Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Witam, chciałem zapytać czy poszukujecie Państwo kandydata na Przedstawiciela Regionalnego na rejon Małopolski bo widziałem wcześniej ogłoszenie. Mam duże doświadczenie w tym zawodzie i wiem że u Państwa w firmie są dobre warunki a wyjazdy odbywają się tylko na umówione z Klientami spotkania. Jestem bardzo zaineresowany pracą. Proszę o informację. Pozdrawiam Kamil Smarzewski.

Krzysztof.
@Kandydat

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji odnośnie Przedstawiciela Regionalnego na rejon Małopolski.

Krzysztof

To rzeczywiście „nie jest dobra droga” Panie „MiszaMasza194” ponieważ skutkuje poniższym: „Art. 212 KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.” Szkaluje Pan firmę, której pracownikiem nigdy Pan nie był, zatem zastanawiające jest w czyim interesie Pan działa. Umieszczony wpis jest szkalowaniem rzetelnej kancelarii, jej pracowników oraz naruszaniem dobrego imienia jej właścicieli za co grozi odpowiedzialność karna. Krzysztof

Obiektywny
@Krzysztof

Ten "MiszaMasza194", to jest zapewne (usunięte przez administratora) z jakiejś zakompleksionej firemki niby konkurencyjnej, którą klienci mijają z daleka i np. po nieszczęściu związanym z wypadkiem podejmują współpracę z Plus-Kancelarią, bo proponuje bardzo dobre warunki, kompetentną obsługę postępowania, świetny kontakt z klientami i profesjonalistów do ich obsługi. Taki "MiszaMasza194" może chciałby podjąć prace w Plus-Kancelarii, ale to, co jest podłogą dla kadry profesjonalistów, dla niego zapewne jest sufitem możliwości.

Aneta

Witam Kancelaria Plus pomogła mi bardzo w uzyskaniu odszkodowania po wypadku w pracy który mialam 5 lat temu. Mimo ze minęło dużo czasu wszystko zostało załatwione bardzo korzystnie dla mnie. Pozdrawiam wszystkich pracowników i Panią Grażynę i dziekuję za wszystko. Polecam innym osobom które miały wypadek.

Krzysztof

To rzeczywiście „nie jest dobra droga” Panie „MiszaMasza194” ponieważ skutkuje poniższym: „Art. 212 KK § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.” Szkaluje Pan firmę, której pracownikiem nigdy Pan nie był, zatem zastanawiające jest w czyim interesie Pan działa. Umieszczony wpis jest szkalowaniem rzetelnej kancelarii, jej pracowników oraz naruszeniem dobrego imienia jej właścicieli za co grozi odpowiedzialność karna. Krzysztof

Firma Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc FRANKOWICZOM - Zatrudnimy Handlowców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sławomir z Gniezna.

Dzień dobry, otrzymałem dobre warunki i dobrą usługę. Cenię sobie to, że miałem bieżące informacje na temat sprawy od prowadzącego prawnika z którym często rozmawiałem i razem ustalaliśmy najkorzystniejszy front działań. Gdybym jeszcze kiedyś był zmuszony skorzystać z pomocy takiej kancelarii wybrałbym Plus-Kancelarię z Krakowa. Pozdrawiam i polecam.

Duży szacunek dla Plus-Kancelarii Odszkodowawczej za wzorowe wywiązanie się z umowy.

Chciałabym bardzo podziękować całemu zespołowi Plus-Kancelarii za wzorowe poprowadzenie sprawy mojej rodziny i bardzo korzystne dla nas rozstrzygnięcia. Klientka

Czy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska możliwa jest praca na podstawie B2B?

Krzysztof

Stosujemy formy zatrudnienia zgodne z kodeksem pracy.

Powypadkowcy

Ekstra załatwiona sprawa dla kierowcy i pasażerów forda, polecamy Kancelarię innym . Anka, Aśka, Damian i Michał

Kilka miesięcy temu uległam wypadkowi i odniosłam poważne obrażenia. Postępowanie odszkodowawcze powierzyłam Plus-Kancelarii. Pan Marek na spotkaniu wszystko dokładnie wyjaśnił i odpowiedział na każde pytanie zarówno z zakresu procedury odszkodowawczej, jak i postępowania karnego związanego z wypadkiem. Pozostawał też cały czas do telefonicznej dyspozycji. Wszystko o czym mówił, potwierdziło się. Parę dni temu otrzymałam przelewem świadczenie odszkodowawcze, a jego wysokość przekroczyła moje oczekiwania. To dowód, że Plus-Kancelaria jest w pełni wiarygodna, ma doświadczenie i wie, jak skutecznie uzyskać satysfakcjonujące pieniądze dla klienta. Dziękuję i z czysty sumieniem polacam ich usługi wszystkim ofiarom wypadków.

Krzysztof Matysek
@Marta

Uważam że opinia w pełni zasłużona i obiektywna,

Violetta

Chciałam bardzo podziękować za pozytywne załatwienie sprawy.Jeżeli bym miała polecać jakieś kancelarie to z całą pewnością polecam właśnie tą.Profesjonalisci w 100 procentach.Bardzo dobry kontakt,miło,uprzejmie.Nie stwarzają pozorów lecz wszystko wyjaśniają od A do Z .Składam podziękowania dla pana Sebastiana pana Marka i oczywiście dla pani Grażynki.Polecam z całego serca usługi kancelarii Plus.Wdzięczna klientka.

@Violetta

Pani Violu serdecznie dziękujemy za miłą opinię i życzymy wszystkiego najlepszego.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Krzysztof

Zasady zatrudniania pracowników są zgodne z kodeksem pracy.

@Krzysztof

Hej @Krzysztof, to nie jest odpowiedź na zadane pytani:) Powiedz proszę na jaką umowę można liczyć w Plus Kancelari Odszkodowawczej i czy firma zamierza szukać nowych pracowników w najbliższym czasie?

Umowa zlecenie tylko i wyłącznie i to co kilka miesięcy

@Marek

Pracuję w Kancelarii i podobnie jak moi współpracownicy mamy umowy o pracę.

Klientka Ola

Jestem b. wdzięczna za całość pracy włożoną w moją sprawę. Dziękuję Prawnikom i Paniom z biura. Pozdrawiam.

Wiesław

Witam, pracowałem półtora roku w Plus Kancelarii jako przedstawiciel regionalny. Współpraca układała się wzorowo, spotkania z poszkodowanymi były wcześniej przygotowywane przez Kancelarię .Zawsze mogłem liczyć na duże wsparcie kadry prawniczej i zarządzającej, są to bardzo uczciwi ludzie z zaangażowaniem wykonujący swoją pracę również rzetelni pracodawcy.

@Wiesław

Zrozumienie, dobry kontakt i współpraca niewątpliwie są na tym stanowisku bardzo pomocne.

Tomasz
@Wiesław

Potwierdzam dobre warunki i współpracę w Plus-Kancelarii.

@Tomasz

Praca z ludźmi , tym bardziej po wypadkach nie jest łatwa ale właśnie ścisła współpraca z Kancelarią powoduje że jest nam łatwiej i jesteśmy w stanie dobrze i skutecznie tę pracę wykonywać, dużym plusem jest też bardzo korzystna oferta jaką składamy, tak prowizja jak i sposób rozliczenia z klientem (właściwe bezkonkurencyjne)

@Wiesław

Jeśli współpraca była wzorowa to dlaczego tylko 1,5 roku ???

Oceniam wysoko skuteczność Kancelarii Plus jako firmy odszkodowawczej. Kancelaria zasługuje też na wyróżnienie za wzorową współpracę z klientem. Polecam.

Andżelika

Chciałam z moim chłopakiem Patrykiem bardzo podziękować za odszkodowanie po tym jak uderzyl w nasz skuter samochod. Pozdrawiam.

@Andżelika

Cześć @Andżelila, @Elżbieta, @michał z rodziną- fajnie, że napisaliście, dobrze wiedzieć, że klienci Plus Kancelarii Odszkodowawczej są zadowoleni. Forum ma jednak służyć osobom szukającym pracy i pracownikom. Powiedzcie w jaki sposób trafiliście na firmę, znacie może kogoś z pracowników?

Honorata

Czy w Plus Kancelaria Odszkodowań istnieje możliwość wykorzystania ścieżki kariery? Nie wiem jaka jest struktura firmy, chciałabym uzyskać informacje od kogoś z obecnych pracowników.

Bożena

Dziękuje za pomoc Kancelari w sprawie wypadku i odszkodowania. Trafilam na uczciwą Kancelarie i moge polecić innym osobom w mojej sytuacji. .

Rodzina po wypadku

Dziękujemy Pani Grażynie i całej Kancelarii za pomoc po tragicznym wypadku w sprawie odszkodowania. Zawsze mieliśmy informacje, odpowiedzi na wszystkie pytania i zawsze byliśmy bardzo dobrze traktowani.

Mieczysław

Zostałem na poziomie obslużony i polecam ludziom po wypadkach.

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

• Jak się pracuje w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
3.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • ul. Kielecka 6 lok. 6
    31-526 Kraków