Opinie o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska w Kraków

Florian

Kilka miesięcy temu kierowca samochodu swoim nieodpowiedzialnym manewrem doprowadził do wypadku, w którym jako kierujący jednośladem odniosłem poważne obrażenia. Na szczęście dzięki opiece medycznej udało mi się wrócić do zdrowia. Jak to bywa w takich sytuacjach a przekonałem się o tym osobiście i cała moja rodzina, posypały się oferty firm odszkodowawczych, niektóre przedstawiane niestety w sposób trudny do zaakceptowania. Wraz z rodziną zdecydowałem, że przyjęliśmy ofertę Plus-Kancelarii przedstawioną przez ich przedstawiciela, p.Marka. Wszystko o czym w sposób zrozumiały nam opowiedział potwierdziło się w rzeczywistości, zarówno jeżeli chodzi o sprawę policyjną, jak i o stronę odszkodowawczą. Uzyskałem absolutnie satysfakcjonujące odszkodowanie już wypłacone w całości i dlatego jeżeli ktoś potrzebuje skorzystać z tego rodzaju usług, to szczerze rekomenduję Plus-Kancelarię Odszkodowawczą.

@Florian

Panie Florianie, dziękuję za uznanie i cieszę się, że nie zawiódł się Pan na zaufaniu, jakim nas Pan obdarzył. Zarówno ja, jak i cały personel naszej Kancelarii dokładamy wszelkich możliwych starań, aby Klient był od początku o wszystkim rzetelnie i uczciwie poinformowany, aby miał zapewniony bieżący kontakt z nami, aby zawsze uzyskał odpowiedź na każde pytanie, a profesjonalnie i skutecznie przeprowadzone postępowanie odszkodowawcze przyniosło oczekiwane przez niego efekty. Nie okłamujemy, nie składamy różnych "cudownych" obietnic, nie podszywamy się pod różne instytucje, nie stosujemy agresywnego marketingu i nie jesteśmy dotknięci megalomanią. Od lat utrzymujemy bardzo wysokie standardy obsługi i stawiamy sobie wysokie wymagania w zakresie usatysfakcjonowania Klientów. Pana wpis i wiele innych tu zamieszczonych utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to jedyna, właściwa droga. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Cziczo
@Marek

wasi pracownicy dzwonią do klientów albo osób które straciły bliskie osoby w wypadkach, czasami nawet zaraz po wypadku to jak to nazwać jak nie agresywnym marketingiem ?????

Maciej
@Cziczo

Większość ofiar wypadków nie ma wiedzy na temat przysługujących im świadczeń, dlatego udzielanie informacji w sposób rzetelny i taktowny nie jest niczym nagannym a wręcz przeciwnie pomaga im odnaleźć się w tej trudnej nowej sytuacji, pozwala uniknąć błędów i działa na ich korzyść.

Alicja

Podzielam wszystkie pozytywne opinie na tym forum o Plus-Kancelarii. Podobnie jak innym, Kancelaria bardzo pomogła mi w uzyskaniu pokaźnego odszkodowania. Otrzymałam b korzystną umowę, profesjonalną obsługę , świetny kontakt z prowadzącym prawnikiem i innymi osobami odpowiedzialnymi za moją sprawę. Plus-Kancelaria moim zdaniem zasługuje na wyróżnienie.

Zosia

Sprawa przeprowadzona szybko i skutecznie. Brak jakichkolwiek problemów. Bardzo dobry kontakt z właścicielką oraz z prawnikiem prowadzącym sprawę. Odszkodowanie zadowalające, spełniające moje oczekiwania. Kancelaria jak najbardziej GODNA POLECENIA.

Jacek - rowerzysta

Kancelaria jak najbardziej uczciwa i warta polecenia. Jestem zadowolony z poprowadzonej przez nich mojej sprawy. Polecam

Firma Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska prowadziła rekrutację na stanowisko Pomoc FRANKOWICZOM - Zatrudnimy Handlowców. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Klient po wypadku Kraków

Sprawa poprowadzona sprawnie, skutecznie i bez problemów. Odszkodowanie zgodne z moimi oczekiwaniami, bardzo dobry kontakt z prowadzącym prawnikiem i bezpośredni i telefoniczny. Polecam - motocyklista Zbigniew

Ile pobiera wasza firma prowizji od sprawy ?

Krzysztof

Wysokość prowizji zależy od rodzaju sprawy. Nasze prowizje należą do najniższych w kraju. Nie pobieramy prowizji od kosztów leczenia, pogrzebu czy rent i nie naliczamy kosztów dodatkowych.

pytanie
@Krzysztof

Dziękuję Panu za odpowiedź. Ta prowizja mieści się w jakich granicach ? Czy zakładają Państwo koszta za klienta w momencie w którym sprawa kierowana jest na drogę postępowania sądowego ? Czy reprezentują Państwo klientów w postępowaniu karnym przeciwko sprawcy wypadku i czy jest to płatne ?

pytanie
@pytanie

Czy można liczyć na odpowiedź na zadane przeze mnie pytania czy jest to informacja "ściśle tajna" ?

@pytanie

Tajemniczy Kliencie "pytanie" oto oferta Plus-Kancelarii: - nasze prowizje zależą od rodzaju sprawy i mieszczą się w granicach 18-23% brutto (w tym zawarty jest podatek Vat) - nie pobieramy prowizji od kosztów leczenia, pogrzebu i renty. - na wniosek Klienta płacimy też koszty sądowe i w razie potrzeby zapewniamy reprezentację w postępowaniu karnym a nasze wynagrodzenie z tego tytułu stanowią jedynie koszty zastępstwa procesowego orzeczone przez Sąd od sprawcy. - oferujemy bezpieczny dla Klienta sposób rozliczenia polegąjący na tym że środki od Ubezpieczyciela trafiają bezpośrednio na konto Klienta po czym Klient rozlicza się z nami przelewając prowizję zapisaną w umowie.

Krzysztof

@pytanie Szanowny Kliencie "pytanie" oto oferta Plus-Kancelarii: - nasze prowizje zależą od rodzaju sprawy i mieszczą się w granicach 18-23% brutto (w tym zawarty jest podatek Vat) - nie pobieramy prowizji od kosztów leczenia, pogrzebu i renty. - na wniosek Klienta płacimy też koszty sądowe i w razie potrzeby zapewniamy reprezentację w postępowaniu karnym a nasze wynagrodzenie z tego tytułu stanowią jedynie koszty zastępstwa procesowego orzeczone przez Sąd od sprawcy. - oferujemy bezpieczny dla Klienta sposób rozliczenia polegający na tym że środki od Ubezpieczyciela trafiają bezpośrednio na konto Klienta po czym Klient rozlicza się z nami przelewając prowizję zapisaną w umowie.

@Krzysztof

wystarczyło raz napisać a nie podbijać wyświetlenia na goworku ... słabe fest :/ A Wasze umowy nie idzie nigdzie znaleźć ... taki złoty gral którego się dostaje pod nos pod podpis ... Nie mówię już o opiniach które dziwnym trafem klienci umieszczają tylko tutaj ...

Krzysztof

Tajemniczy "Kliencie Pytanie" mimo ze twoje pytanie to zwykła "zaczepka" odpowiem na nie tylko dla dobra Klientów: -opinie wpisują tutaj Klienci bo jest tu właśnie zakładka "Klient" -umowy przesyłamy mailowo wszystkim zaineresowanym (nie prowokatorom) -dodatkowo nasza oferta znajduje się poniżej się na tym forum

Krzysztof

Dziękujemy naszym Pracownikom za opinie o ich miejscu pracy oraz naszym Klientom za opinie o jakości naszych usług, które są szczególnie ważne wobec pojawiających się od kilku tygodni ataków hejtera, występującego pod różnymi pseudonimami np. MiszaMasza194, Biiku , Włodi987, RRSap, Nieróbtajaj.

yolo

a możesz napisać coś więcej o tym jak wygląda to ze strony klienta ? Tutaj są same dobre opinie więc dziwne ze nie kupili Ci myszki ....

Włodzimierz

Z wielu propozycji współpracy wybrałem Plus Kancelarię do poprowadzenia sprawy odszkodowawczej po wypadku . Zawsze miałem dobry kontakt z moim prawnikiem i konkretne informacje na temat sprawy. Pracują tam bardzo przyzwoici ludzie na których pomoc zawsze można było liczyć. Sprawa zakończyła się porządnym odszkodowaniem, odpowiednim do mojego uszczerbku na zdrowiu. Jestem też wręcz zaskoczony atmosferą i takim serdecznym podejściem do klienta jaki tam panuje bo obecnie człowiek rzadko spotyka się z taką sytuacją. Na podstawie moich doświadczeń polecam usługi tej Kancelarii.

Pan Paweł K

Polecam z całego serca tą kancelarię, przez dwa lata zajmowali się moją sprawą, na bierząco byłem informowany o postępach tej sprawy, zawsze gdy nie mogli odebrać telefonu oddzwaniali, bardzo miłe podejście do klienta! Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam!

Robert
@Pan Paweł K

Super! A jak to wygląda finansowo? Też przystępnie? :D

Miromoto26

Szacun dla p. Sebastiana za wysokie umiejętności w temacie.

Krzysztof

Uwaga na hejtera , który od kilku dni grasuje na forum i pod różnymi nazwami : MiszaMasza194, Biiku , Włodi987 podszywa się pod pracownika firmy i wymyślonymi historiami próbuje zaszkodzić. Ta osoba nigdy nie była naszym pracownikiem i jak każdy hejter dla osiągnięcia swego celu posługuje się wyłącznie zawiścią i kłamstwem.

Pracuje w firmie kilka lat i nie mam zastrzeżeń co do warunków pracy. Nigdy nie było problemów z terminowym wynagrodzeniem czy urlopami. Jak w każdej firmie zdarzają się lekkie spięcia, ale nie ma długotrwałych konfliktów. Opinie mówiące o niekorzystnych warunkach pracy są nie prawdą. Pozdrawiam

Całkowicie pochwalam działanie na naszym rynku takich kancelarii odszkodowawczych bo docierają do ludzi którzy nieraz w ogóle nie wiedzą że im się coś należy po wypadku, informują i załatwiają w ich imieniu całą sprawę z ubezpieczycielami co dla zwykłego człowieka jest raczej niemożliwe. Druga korzyść jest taka że człowiek nic nie musi płacić ze swojej kieszeni lecz procentowo od uzyskanych pieniędzy-były klient.

Staszek

Po wypadku z mamą sprawe oddaliśmy Plus-Kancearii . Dobrze poprowadzona sprawa, opieka, kontakt i doświadczenie prawników spowodowały że dostaliśmy duże odszkodowania. Wystawiamy wysoka ocenę. Klienci po wypadku.

obecny pracownik

Plus-Kancelaria Odszkodowawcza, to kompetentne i przyjazne środowisko pracy dla tych, którzy chcą pogłębiać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności, a przede wszystkim pomagać tak wielu ludziom, których spotyka w życiu nieszczęśliwy wypadek. Współpraca w kancelarii jest na najwyższym poziomie, panuje tutaj szacunek i wzajemne zaufanie, a pracownikami są właśnie osoby z wieloletnim doświadczeniem, o wysokim poziomie kultury i kwalifikacjach. Naprawdę życzę takiego pracodawcy wszystkim, dla których ważna jest odpowiedzialność i uczciwość w pracy.

Prac

Pracuje w Kancelarii kilka lat i bardzo lubię swoją pracę. Atmosfera pomiędzy kolegami jest bardzo życzliwa. Nie spotkałam się nigdy z wrogim, czy niesympatycznym zachowaniem. To w dużej mierze zasługa Pracodawcy, który prezentując wysoka kulturę w traktowaniu ludzi sprawia, że wokół każdy stara się szanować innych i empatycznue podchodzić do wykonywanych zadań. Każdemu życzyłabym pracy w tak uporządkowanej atmosferze

Pracownica

Mam zaszczyt współpracować z firmą od lat i opinie , które są wydalane przez zawistnych hejterów , którzy chcą tylko i wyłącznie zaszkodzić nie mieszczą mi się w głowie. Zespół ludzi współpracujących wzajemnie się szanuje i każdy działa dla dobra ludzi. Panuje tutaj dobra atmosfera. Podsumowując moją wypowiedź proszę nie brać sobie do serca złe i nie życzliwe komentarze. Ręczę z całkowitą odpowiedzialnością że firma jest rzetelna, pracownicy są pomocni i uczciwi. Nie mam zastrzeżeń ze współpracy. Zespół jest życzliwy, uprzejmy, panuje tutaj bardzo dobra atmosfera, każdy może na siebie liczyć. Także jestem zadowoloną pracownicą. Serdecznie zachęcam do współpracy :) Pozdrawiam. :)

Magdalena

Włodi987 Pracuję tu obecnie i tyle ci powiem że nigdy tutaj nie pracowałeś. Praca jest w zgranym zespole pełnym pozytywnych ludzi, a takiego szefostwa to niejedna firma mogłaby nam pozazdrościć :) Gdyby tutaj było źle to przy takiej różnorodności na rynku pracy jaka jest obecnie rotacja byłaby jak na dworcu a nie jest bo każdy tutaj pracuje od wielu lat.

Krzysztof

Warunki pracy w firmie oceniają wyłącznie jej pracownicy a nie opłacani hejterzy. Agresja, brak argumentów, nienawiść i chęć zaszkodzenia, demaskują zamierzony cel autora wpisu.

Zostaw merytoryczną opinię o Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska - Kraków

• Jak się pracuje w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plus Kancelaria Odszkodowawcza Grażyna Król-Świerczyńska
3.9/5 Na podstawie 189 ocen.
  • ul. Kielecka 6 lok. 6
    31-526 Kraków