Opinie o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bardusch Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie bardusch Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Czy firma nadal przyjmuje kierowców?

Krawcowa

Czy są wolne miejsca na etat krawcowej Ile morzna zarobić

@Krawcowa

Najlepiej zadzwonić i zapytać ,albo przejść się do firmy. Telefon jest na stronie google Barduscha. Widziałam teraz , że szukają kierowców i pracownika na prasowanie, zawieszanie itp

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie bardusch Polska sp. z o.o.?

Tak naprawdę żadnych, potrzeba chęci do pracy, systematyczności, pan Sławek jest bardzo miły,na początku rozmowa z Nim, później jak jesteś chętna/y po hali itp oprowadzi Cię brygadzistka , powie co i jak . Decyzja należeć będzie do Ciebie czy takie warunki pracy Ci będą odpowiadały.

Wa

Kierowcy jak tam się pracuje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie bardusch Polska sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. umów
ONDE S.A.
ela

ważne cv i proszę kontaktować sie z kierownikem

fred

A jak tam Iwona B pracuje jescze

Pawel
@fred

Mam nadzieję że nie.Dla mnie pani która nigdy nie powinna pracować jako kierownik. Niszczy ludzi.

Firma płaci prawda ?

Ma

Już bardzo źle się tutaj pracuje, kilku fajnych ludzi stąd odeszło a przede wszystkim Ci którzy potrafili zapanować nad tym aby wszystko działało i byli bardzo pomocni. Z, który siedzi na stołku dyrektora gdy sobie nie radzi to zostaje mu tylko agresja słowna... I ten jego uśmiech gdy wszystko się wali... Nawet klienci to zauważają... Kierowcy odchodzą... Mają dość jego podejścia i krzyków... Jest niesłowny...

super zdjęcia koleżeńskie

Lolo

Ciekawe kto tam jeszcze pracuje ze starej ekipy ? Kto jest brygadzistką itp:) Czy coś się poprawiło czy nadal takie same warunki ??

@Lolo

Piszesz o starej ekipie, dlatego pewnie pracowałeś w tej firmie. Jeżeli tak właśnie było to może podzielisz się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z tym pracodawcą? Twoim zdaniem warto tam ubiegać się o zatrudnienie, jeżeli pracownik poszukuje miejsca pracy, gdzie mógłby rozwinąć się zawodowo? Wyraź, proszę swoje zdanie na ten temat. Będzie ono niezwykle ważne.

Klient

Coś jest na rzeczy nie fajnego. Co tydzień inny kierowca prawie, w szafkach pomieszane ubrania, czasami nie wracają czasami po kilka tygodni.

Luidzi

Dziwne teksty znajdują się na tym forum. Firma jest dobrym pracodawcą i zastanawiam się czy taki wpis pochodzi od pracownika?

malaczarna

tez pracowałam w tej nie godziwej firmie nie mam dobrych wspomien gdy rok temu poprosiłam o wolne na pogrzeb mamy to nie dostałam po mimo mi się nalezalo a po kierowniku splymelo to jak po maśle bez wspoczucia nawed brygadzistka iwona komu chciała to dopisywala normy nawet znam taka osobe człowiek nie mogl nic powiedzieć bo jak cos mowil to był spychany na gorsze stanowisko wiem co mowie bo sama bylam ofiara bylam spychana na skaner gdzie dostałam problemów z plucami jednym słowem atmosfera nie mila nie polecam tej firmy nikomu zastanawiam się czy nie podac ich proszę o odpowiedzi

Dj
@malaczarna

To dlaczego nie pokazała aktu zgonu. I co tak jedziesz na Iwone jakie odpisywanie norm sama też tam pracowałam i nigdy nie miałam dopisywanych norm a gdyby tak było to byśmy dostawali większą premie. Sama nie wiesz co piszesz

malaczarna
@Dj

wiem co mowie to jest prawda a co do aktu tez pokazywalam

Praca Handlowiec wynagrodzenie

Prosze o informacje stanowisko pracy handlowiec jakie sa narzedzia pracy zarobki mozliwosci awansu jakie szkolenia zapewnia pracodawca jakie sa plany sprzedazowe czy sa realne. Jaki jest pakiet socjalny doplata do wczasow lub karta multisport itp. Jaka jest atmosfera w firmie czy mozna liczyc na pomoc w pracy

Mru

Na czym dokładnie polega praca na stanowisku produkcyjnym? Co trzeba robić, co należy do obowiązków? Praca jest ciężka? Jest dużo dźwigania?

O.
@Mru

Praca polega na tym że co tydzień jesteś na innym stanowisku. Pakujesz ciuchy w worki , suszysz w suszarce , rozkładasz na wózki skanujesz. Brzmi ciekawie ? No więc okazuje się że to bardzo ciężka praca za którą masz najniższe wynagrodzenie. Dostajesz oceny za każdy dzień jak w przedszkolu , twoje wyniki wiszą na tablicy do ogólnego wglądu. dostajesz ocenę zero bo coś komuś nie pasuje bo nie zmieniłaś worka na śmieci.. haha

Robol
@Mru

(usunięte przez administratora)ciężka praca jak chcesz za grosze pracować to zapraszam do tej firmy. Brak szacunku dla pracownika. Pozdrawiam.

Aleksandra
@O.

A jak wygląda samo przyjęcie do pracy? Jak długi jest proces rekrutacji?

Sk

I jak tam ? Kto jeszcze jest ze starej ekipy czy wszyscy odeszli ? Czy cos się polepszyło czy nadal płacą takie śmieszne pieniądze? :)

Wacław

Dla dobrego pracownika to dobra firm choć trzeba pracować czasem nawet ciężko, polecam

@Wacław

To pracuj nawet ciężko jak lubisz

Zostaw merytoryczną opinię o bardusch Polska sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w bardusch Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bardusch Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bardusch Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

bardusch Polska sp. z o.o.