Opinie o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy bardusch Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie bardusch Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o bardusch Polska sp. z o.o. w Toruń

Ada

Benefitów piszecie ze nie ma, stawka zła…itp, itp. Prosze, nie zrozumcie mnie zle, ale chyba firma musi mieć swoje plusy siła rzeczy? Jednak interes się kręci i pracownicy są :) Napisze ktoś obiektywnie i szczerze, co ty czeka nowo przyjęta osobę pod względem właśnie stawki i innych warunków? Naprawdę lepiej szukać innego miejsca pracy?

Na zwiększenie zakresu obowiązków możesz się bez problemu nie zgodzić i byłoby ok? wiem, że to pewnie cos w formie awansu, ale nie każdy może by chciał przyjąć. proponują wtedy może alternatywne stanowiska? ludzie tak też przechodzili?

Oksi

Najniższa krajowa! Normy podwyższane jak za dużo zrobisz lub stawki wyższe po nowym roku. Umowa na zlecenie miała być Tylko miesiąc a nie dostaniesz o pracę jeśli norm nie będziesz robić. Na chorobowym nie można za długo być bo zwolnią. Nieraz do pracy na 5 zamiast 6 albo do 15 zamiast do 14. Brygadzistka Monika to szpieg na Maxa. Kierownik albo dyrektor coś jej powie i (usunięte przez administratora) Rotacja duża. Żeby dostać śmieszną premię trzeba robić jak (usunięte przez administratora) Urlopy tylko dla starych pracowników albo (usunięte przez administratora) Koleżanki z pracy donoszą. Ogólnie nie polecam

Maria Nowy wpis
@Oksi

co masz na myśli, że urlopy tylko dla starych pracowników? Przecież obowiązują ustawowo dni do urlopów.

@Maria

Hej, więc z tego co piszesz nie dzieje się nic wbrew ustawie? Mnie także zastanowiło to stwierdzenie. przy tym powstaje jednak pytanie jak to jest z dostępnością tych dni wolnych? zastanawiam się czy są terminy, w których nie da rady wziąć wolnego

Henio Nowy wpis

Chlopie niepchaj się do tej firmy obsługa klienta polega na noszeniu worów czy jests na pralni czy kierowca czy pracujesz jako obsługa klienta czyli serwisant i (usunięte przez administratora) roboczy tomaz ubrań do przewalenia aby przepukliny się nabawiasz a mało tego po 5 latach możesz oczekiwać na 4400 brutto beż premi za nadgodziny nie płacą zero jakiś dodatków czy cokolwiek na Święta rzuca ci może że 300zl i tyle omijajcie ta firmę i Nie róbcie na Niemców klika Ludzi tam pracuje szczególne w siedzibie w Prudniku i maja cie za (usunięte przez administratora) szukajcie czegoś innego Nie Polecam

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w bardusch Polska sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

bardusch Polska

W naszej firmie są maksymalnie 3 etapy rekrutacji. Często jesteśmy zdecydowaniu już po jednej rozmowie. Natomiast kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

@bardusch Polska

Dzień dobry, nie wiem czy dobrze to rozumiem. Jeśli kontakt następuje tylko z wybranymi kandydatami to pozostali nie dostana kompletnie żadnej informacji zwrotnej, że niestety są odrzuceni czy może jednak przyjdzie jakiś mail tak dla pewności?

Ada

@Ada

benefity są: wczasy pod gruszą, karpiowe, wyprawka dla dzieci, prywatna opieka medyczna. Praktycznie już standard w firmach. Czy zła stawka? hmm.. ja nie narzekam, ale wiadomo, że to jest wszystko rozpatrywane indywidualnie. Więc to wszystko pewnie zależy od człowieka i jego nastawienia. Praca, jak praca. Tak ajk piszesz, jak interes się kręci to znaczy że nie jest tak źle jak to ludzie przedstawiają.

Karpiowe? Co to znaczy, bo pierwszy raz widzę taki dodatek dla pracownika. I co do kasy, sa tu jakieś regularne podwyżki, albo jak pracownik sam zgłasza się, że chce więcej zarabiac, to firma to bierze na poważnie i podnosi pensję??

Pracownik bardusch

Oki może zastosowałam skrót myślowy :) Nie wiem jak to się formalnie nazywa ale poprzez "karpiowe" mam na myśli dodatkowe pieniądze na święta. Co do podwyżek to nie wiem jak to wygląda u pracowników na umowę na czas nieokreślony. Ja do tej pory przy podpisaniu każdej umowy dostawałam podwyżkę bez proszenia się. Zobaczymy teraz, bo kolejna czeka mnie umowa na czas nieokreślony.

@Pracownik bardusch

Wooow fajnie z tą podwyżką. A jaka jest ta dodatkowa kasa za każdą umową? To rząd wielkości kilku stówek np. 300 zł, czy bliżej tysiaka np. 750 zł? Te podwyżki są do negocjacji, czy firma oferuje i pracownik nie może negocjować w górę?

@Pracownik bardusch

Wiesz co różnie, pamiętam że raz było właśnie coś w granicach 400 zł a ostatnio większą, ze względu na zwiększony zakres moich obowiązków. Można się dogadać z szefostwem. Wystarczy porozmawiać

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie bardusch Polska sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
Lucy

Znajdę tu przedstawicieli handlowych? Szukają teraz kogoś na to stanowisko i chciałam podpytac o parę szczegółów:) Ile wynosi podstawowe wynagrodzenie? Poza nim jest podobno atrakcyjny system prowizyjny, a przynajmniej tak określiła go firma. Ile % wynosi ta prowizja? Jak z celami sprzedażowymi, są realne do wykonania? Wielki plus za prace hybrydowa, ile dni w tygodniu udaje wam się pracować z domu? Czy raczej rzadko się to zdarza, przez wyjazdy służbowe?

Czesiek

Ta firma nie ma żadnych zasad dla drugiej osoby nie ma premi nie ma nic na święta ci rzuca 400zl i tyle.Nie ma żadnych wyjazdów chyba że flaszkę postawisz kierownikowi to wypije za Twoje.Nie polecam tej firmy aby worki i tony do przerzucania no chyba że jesteś kierownikem ale jak jesteś S.do spr Obsługi klienta zapomnij nie polecam do ręki 3200 w porywach za pracę 4letnia dno firma

Hej. :) jeśli ktoś jest zorientowany w aktualnych warunkach i będzie odpowiadał poprzedniej Pani odnośnie pracy na produkcji to może przy okazji odnieść się tez do biura? ja mam akurat doświadczenie w obsłudze, a wiem ze kiedyś kogoś szukali do siebie. Czy rotacje są częste?

Jestem osobą szukająca pracy i byłabym zainteresowana pracą w firmie,czy szukają kogoś na produkcję ? Jak ta praca wygląda? Mógłby ktoś opowiedzieć ,z góry dziękuję

Rafal

Firma może szuka kierowców konto czystej brak punków karnych nogą ciężka lubię szybko i bezpiecznie jeździć doświadczenie na autostradach uni Europejskiej bo na naszych nie da się jeździć jak człowiek z kulturą

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w bardusch Polska sp. z o.o.?

Iza

Zależy co masz na myśli. Nie wiem jak opisać „podejście”. Relacje są dobre, a nawet bym powiedziała bardzo dobre. Są lepsze i gorsze dni ale to tak jak wszędzie. Pracowałam w różnych firmach ale tutaj ten kontakt jest najlepszy. Nawet sam Prezes przychodzi na produkcję i zagada a nie tylko siedzi w swoim biurze.

Imię i nazwisko

Firma nie godna polecenia, pierwszy raz słyszę aby kierownictwo robiło regularne spacery po produkcji i interesowało się problemami związanymi z wykonywaną pracą zwykłego pracownika. Wręcz odwrotnie główne kierownictwo nie wie z jakimi problemami boryka się produkcja.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w bardusch Polska sp. z o.o.?

Nie ma

Edyta
@Gość

Dlaczego? Firma nie ma funduszu na takie akcje?

gość
@Edyta

Nie chce im sie

Janusz
@gość

Nie chce im się czy nie mają kasy? A są inne benefity z socjala dla pracowników? Np. dofinansowanie do gruszy, bo to teraz na czasie.

Wkurzony
@Janusz

Zapomnij. To żart a nie firma

@Wkurzony

No żarty czasami potrafią być wesołe zależy od postrzegania. Ale po Twoim nicku to już sama nie wiem.. Rozwiniesz swoje podejście co do nich?

Makary

Nie ma.

@Makary

A czy tutaj normalna umowa o pracę jest czy jaka?

@Janusz

Benefity są i według mnie nawet całkiem spoko. Wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, całkiem spore "karpiowe", wyprawka dla dzieci, hmm ja z tych korzystam więc te mi do głowy przychodzą

Basia
@Natalia

normalna umowa o pracę. Nie słyszałam, by zatrudniano w inny sposób

Natalia

o to akurat ok, to jak one od nowego roku by się prezentowały? grusza równa dla każdego czy zależna od stanowiska lub zarobków? ile wynosi? to samo co do karpiowego, czyli nie ma wypracowanej premii świątecznej? a inne?

Dominika
@Janusz

Tak, są dofinansowania do wczasów pod gruszą. Są świadczenia świąteczne i to takie całkiem całkiem. Są wyprawki do szkoły dla dzieci, dofinansowania do nauki dla pracowników, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna. To są bliższe mojemu sercu ale wiem, że są także jakieś dofinansowania do pracowników w razie kryzysowej sytuacji pracowników (na ten temat musiałby się ktoś wypowiedzieć, kto z tego korzystał).

Jak szefostwo w bardusch Polska sp. z o.o. traktuje ludzi?

Qwerty

Kierownictwo było Ok ale dziwny człowiek ta brygadzistka i nie dziwię się że ma taką opinię.

Dorota

Bardzo źle, odradzam

Janusz
@Dorota

To znaczy co się dzieje? Nie można się dogadać czy dają za dużo roboty i wymagają na wyrost? Bo twój komentarz można różnie zinterpretować. A mnie przydałyby się fakty.

Dorota
@Janusz

Fakty są takie jak napisałeś, musisz wyrabiać normę, jeśli tego nie robisz to do zwolnienia, pomimo tego że jesteś dobrym pracownikiem,kwestia dogadania to ,hm lepiej się nie odzywać:) Traktują człowieka przedmiotowo,ulgi maja stałe pracownice, Ty jesteś (usunięte przez administratora) kompletny brak szacunku..Generalnie reasumując odradzam..

@Janusz

I to i to więc nie jest fajnie.

Elka

Ciekawe czy szefostwo czyta jaką mają renomę

Edyta

A co się stało? Nie potrafili Ci w czymś pomóc?

Klient
@Edyta

No niestety, do tego brak kontaktu, mieszają, nie odbierają od Klientów. Porażka

Mateusz

Czy firma Bardusch w obecnej chwili szuka kierowców?

TIK TOK
@Mateusz

Tak obecnie jest jedno wolne miejsce.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w bardusch Polska sp. z o.o.?

The new one

Mimo, że nie jestem długo w tej firmie, muszę stwierdzić, że atmosfera jest zaskakująco dobra. Myślałem, że skoro jest to duża firma, to będzie to przypominało scenariusz z korporacji, gdzie jest walka o stanowiska. No i na szczęście się pomyliłem. Panuje tu fajna atmosfera, ludzie są pomocni, zwłaszcza w okresie przyuczenia wykazują się chęcią pomocy.

Ryszard
@The new one

Fajnie przeczytać coś miłego :D Dostałeś się z jakiegoś ogłoszenia w necie? Ciężko było na rozmowie? Czego wymagali?

124 4
@The new one

Chyba ktoś z szefostwa pisze to opinie. Atmosfera jest bardzo kiepska.

Adek
@Ryszard

Kiepska atmosfera niby czemu

Dominika
@124 4

atmosfere to ludzie w firmie tworza, wiec jaka jest przyczyna tego ze jest kiepska ?

xyz

Nie polecam pracy w tej firmie jako kierowca. Praca ciężka, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy. Trasy dalekie często po 12-13h, powrót popołudniami, pauza 9-11h i start często wcześnie rano. Nocki, dźwiganie worków z odzieżą po piętrach, opróżnianie brudowników. Atmosfera w biurze obsługi klienta fatalna, kierowcy Ci rzetelni traktowani przedmiotowo! Nie wspomnę o kierowniku zakładu, który nie interesuje się i nie rozmawia z kierowcami. Rotacja. Odradzam z całego serca.

rafał
@xyz

no nie stety taka praca jako kierowca mi wystraczy 5-6 godzin snu i moge znow w trase jechać,skoro piszesz ze ciezka praca to zapraszam do korony na kierowce tam praca od 24 do 12 w poludnie nieraz zjezdza sie o 15 cieszkie skrzynki z miesem i praca od niedzieli w nocy do soboty do 12 zarobki najniższa krajowa na umowie.zarobki smieszne rotacja 200% ludzie przychodza na tydzien max miesiac i dziekuja samochody w oplakanym stanie

Alicja
@rafał

No 5 godzin to ogólnie dość mało na jakąś regenerację. No słabo jak za taką pracę dostaje się najniższą krajową... A ktoś ogólnie rozmawiał by może coś zmienić? Może warto?

Admin9601

Witam na czym ogólnie praca polega ? Po szukam pracy i jestem zainteresowany ta firmą

usg
@Admin9601

chyba zależy na jakim stanowisku

@Admin9601

Dokładnie, to zależy na jakim stanowisku chcesz pracować. Są pracownicy biurowi, którzy zajmują się klientami, jest też produkcja, która zajmuje się praniem odzieży roboczej i całą otoczką z tym związaną.

Rafal

Szukam pracy jako kierowca interesują mnie tylko dalekie trasy.najlepiej Europa Zachodnia ale polska też nie pogardzę

Aaa

Jakość intelektualna pracowników BOK w tej firmie spadła począwszy od Pani W.

Aaa
@Aaa

W Toruniu oczywiście

Zostaw merytoryczną opinię o bardusch Polska sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w bardusch Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy bardusch Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w bardusch Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

bardusch Polska sp. z o.o.