Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

kulturka

grzecznie kulturalnie odradzam te firme ;)

jar zamula

"Prawda zwykłych ludzi sprawia że mur może runąć". Pozdro axidusie, jak kuba bogu tak bóg kubie :) (usunięte przez administratora)

jar zamula

prywatnie odpowiadam szczerze na pytania dotyczące warunków i pracy i pieniędzy. pracowałem sporo czasu. (usunięte przez administratora)

Bartek
@jar zamula

witam moge prosic o kontakt na miela barti1128@wp.pl na temat zarobokow i organizajci pracy ,z gory dziekuje w srode mam wyjazd z dziewczyna ,chce zarezykowac ale moze mnei umocnisz w mojej decyzji ,z gory dziekuje

Anka12
@jar zamula

WItam , czy mógłby pan napisac na e-maila dlaczego pan odradza ? Razem planuje wyjechać z chłopakiem i teraz mam obawy bardzo prosze o kontakt na ak.oriflame@op.pl

filuchmen
@jar zamula

Witam, czy mógł bym poprosić o informacje ponieważ chcę wyjechać z axidus na wakacje, mój mail filuchmen@o2.pl. Prosze o szybką odpowiedz

turystka

Do HejHo : no bo dla nich to jest wszystko jedno bo jak podasz konto polskie to oni w banku ci to przewalutuja i zawsze będzie przez to trochę mniej tej wypłaty. Zależy jak będzie stał kurs euro.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
....

Do JOZA!!! możecie napisać jak tam z pracą?? I warunkami mieszkalnymi????

turystka

Ja jadę w środę. Na co jedziesz na produkcję? I czym jedziesz?

HejHo

Ja jade w srode na sortowanie, pakowanie... Jak naprawde wyglada praca z Axidusem? Chcieli moj numer konta i bez znaczenia bylo w jakiej walucie co jest troszke dziwne, bo przeciez bede mial placone w euro.

My czekamy na telefon, mamy nadzieję że w przyszłym tyg wyjdziemy. A kiedy się do Ciebie odzywali?

.....

A JEDZIE KTOS MOZE W PONIEDZIAŁEK???

jakoś ja umiem angielski na poziomie B1, niemam na to certyfikatu. Axidus po prostu ma za wysokie opłaty. lepiej szukać czegoś innego. Sa mieszkania gdzie jest tak zwany "DOM 24H ROZPUSTY" i sa mieszkania średnie. zależy czy para czy nie. jak w parze to nawet OK mieszkania. Jak samemu to odradzam. Aha i zarobki miesięczne od 400 do MAX 1100 euro. ale wątpie ze uda ci się zrobić 50h każdego tygodnia na te 1100 euro

joza

mieszkania z internetem? Czy aby na pewno z internetem? Parę razy słyszałam o mieszkaniach z dostępem do internetu, aczkolwiek, jakoś internetu nie było. Więc dosyć zaciekawił mnie ten wątek..Tymbardziej że z Axidusa, nikt o internecie nie wspominał.. W jakiej miejscowośći mieszkasz, jeżeli można zapytać?

.....

Sluchajcie a może ktoś napisać coś na temat warunków mieszkalnych tam???

joza

Mój mąż pracował w zeszłym roku przez agencje E&A. Oczywiście zanim wyjechał, czytaliśmy opinie i fora. Nie wyczytaliśmy tam nic dobrego, a jednak mąż zaryzykował i o dziwo był zadowolony. Była praca, była placa, wszystko się zgadzało, mieszkanie na fajnym ośrodku, obok plaża, kąpielisko. Domki zadbane. Jak człowiek nie pojedzie, to się nie przekona. Zawsze wszędzie ktoś narzeka. Ale też nei twierdzę, że wszędzie jest różowo. Ostatnio znajoma jechała z innej firmy(niestety nie pamiętam jakiej) i kiedy przekroczyła próg mieszkania, od razu wróciła do Polski(grzyb, pleśń, lodówka cała brudna, materace żółte). Zawsze jest obawa. Razem z mężem mamy zacząć od czwartku na produkcji w NL, jedziemy z Axidusa. Zobaczymy co zastaniemy. Będzie dobrze, zostaniemy. Będzie źle, wrócimy. Nie pojedziesz, to się nie dowiesz. A zawsze można wrócic.

proste

nie musisz jechać, nie jedź tyle w temacie. siedze tu na miejscu więc wiem co mówie.

Ja tez mam obawy co do wyjazdu z ta agencja ale trzeba samemu się przekonac jak tam jest opinie pół na pół to wszystko zależy od tego jak się trafi trzeba mieć szczęście najważniejsze żeby pogoda była bo jak jest pogoda to jest praca

Krisu

Dostałem oferte ale strach jechac jak sie czyta te opinie.

wojtek19
@Krisu

Kiedy jedziesz? odezwij sie 59209707 moje gg:)

kolejny salaris

zrobiłem na pewnej firmie 40h, zgadnijcie ile dostałem.... 190 Euro. żarty jakieś???, nie. tak się zarabia w Axidusie. Pod warunkiem że dają ci zrobić te 40h Nie musisz jechać. nie jedź proste!.

anna

Ja też proszę o opinie na temat Axidusa na na mój e-mail kieltyka.anna@gmail.com.Pozdrawiam

Madziulkaa

Dołączam się do ludzi którzy pytają się o te biuro i o pracę w nim,opłaca się w końcu jechać czy nie ?

polka

Witam mam pytanko czy ktoś z wyjazdu początkiem marca mógłby wstawić opinię jak naprawdę jest z tym biurem i ogólnie

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.