Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Aga

Witam. Czy wyjazd tam do pracy jest mozliwy na miesiac czasu czy tylko dluzsza umowa?

dddd
@Aga

umowa u nich obowiazuje na conjmniej 3 miesiące

RE

witam ktoś ze śląska jedzie w ten wekend??

Kaska

Jak się z nimi skontaktować bo chce wyjechać z narzeczonym? Proszę o podanie danych! Pozdrawiam

Ai

Jest kwestia, która naprawdę mnie gnębi. Mam osiemnaście lat i aktualnie żadnych perspektyw. Kuzynka poleciła mi tą firmę i zaproponowała nawet wspólny wyjazd. Złożyłam dokumenty. Zastanawia mnie tylko czy opłaca mi się wyjeżdżać mając jedynie te osiemnaście lat i wiedząc, że stawka godzinowa wynosi trochę ponad 4 Euro dla mojej grupy wiekowej. Więc pozwólcie, że zapytam - Opłaca się? Czy może Axidus tak bardzo okrada cię z pensji, że wyjazd tam to strata nie tylko czasu, ale i pieniędzy? (Dodam tylko, że te naprawdę by się przydały, ale...)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
nk

Witam miałam tel z biura na wyjazd w tą sobote ale z tych opini wynika ze kiepsko jest i juz niewiem co robic ... A jestem w kropce finansowej :( jedzie może ktoś ze śląska??

Łukasz

Ktoś tu wspomniał o karze 250 euro... nie ma żadnej kary. Siedziałem w Axidusie, to wiem - wystarczy, że złoży się wypowiedzenie umowy równy tydzień przed (a najlepiej dwa - robisz do czasu rozwiązania umowy i reszta Cię już nie interesuje, pakujesz się, oddajesz klucze do chaty i tyle). Co do roboty w pięknym Axidusie... nie ma co na prawdę narzekać, bo jest więcej gorszych biur. Mimo, że zarobki były słabe, dało się odłożyć i przeżyć spokojnie - jak ktoś ma umiar do rozwalania kasy na wszystko mu starczy. (usunięte przez administratora) . Byłem na prawdę w wielu, ale to wielu firmach i powiem, że jak się przyłożycie do roboty to każda się spodoba i nie można narzekać - im więcej narzekacie, tym szybciej sobie zapracujecie na 24h. Co mogę jeszcze od siebie powiedzieć... cóż, pragnę jeszcze poinformować, żebyście się nigdy nie pisali na jakieś delegacje z Axidusa do pracy przez CT Event - będziecie żałować, może i dobrze się zarobi, lecz spanie pod nieogrzewanymi namiotami, kible na dworze, prysznice pozalewane całe wodą w plenerze oraz brak prądu - porażka, oni wam tego specjalnie nie powiedzą, to wy musicie się dowiedzieć jakich przygód możecie oczekiwać na miejscu. To była ode mnie pierwsza i ostatnia wycieczka przez CT Event na jakąkolwiek delegację. Nie dość, że warunki gorsze niż w więzieniach to jeszcze będziecie "z*pierd*lać" od rana do nocy w deszczu nie deszczu i na drugi dzień będziecie wszyscy chorzy (tak było). A najlepsze jest to, że wam nie powiedzą jak z zakwaterowaniem - namioty bez ogrzewania, brak prądu itd... masakra. Tu akurat jest część winy Axidusa, bo jako biuro jest zobowiązane o przekazania informacji nt. zakwaterowania - nie było tak, cóż. Co się stało to się nie odwróci, życie leci dalej. Z farcikiem.

ka
@Łukasz

a czy ktoś planuje jechać z gdanska w marcu.słyszałam że taki sezon prawdziwy zaczyna się marzec-kwiecień i wtedy jest zagwarantowane dużo godzin.

Zapraszam na maila

Kk

Hey. Jak jest z tym zakwaterowaniem? Az tak straszne warunki bo rozne opinie juz czytalam. I jak z praca? Zadarza sie ze trzeba siedziec w domu bo nie ma co robic?

sanszym

TFC ja tam często pracuje. Sama praca jest ok tylko pracownicy są bardzo nie mili i traktują nas z góry.

BylamWiem

Oddzial sie w olsztynie i w opolu. nie trzeba tam jezdzic,bus po Cb przyjedzie . przejazd kosztuje od 300 do 360 zalezy z jakiej czesci polski jestes. Dowod musisz zabrac ze soba. To ile wezmiesz pieniedzy ze soba to zalezy od Cb jakie potrzeby bedziesz miala w holandii. mi 100 euro miesiecznie wystarczy. a to ile zarobisz to zalezy od Cb jakim bedziesz pracownikiem. jak chcesz zarobic do zarobisz porzadne pieniadze. ja miesiecznie bralam od 1200 do 1400 miesiecznie

kasia
@BylamWiem

do bylamwiem.rozumiem że stamtąd przywoziłaś 1200-1400 euro za mies. słabo znam angielski czy to nie przeszkadza.czyli jakbym wzięła 100 e na wyżywienie to wystarcz.jakieś koszty tam dochodzą bo jechałabym zarobić a nie na wczasy żeby wydawać.wypłaty są co miesiąc czyli z tych zarobionych pieniędzy mogłabym wydac powiedzmy te 100 e na następny miesiąc. czy ktoś z gdańska planuje jechać?razem było by rażniej.

kasia

jestem z gdańska a z tego co wiem najblizsza agencja jest w olsztynie.to z tamtąd jest wyjazd?kto płaci za przejazd i ile pieniędzy powinnam wziąc ze sobą,tylko dowód wystarczy z tego co tu czytam to wyjazd jest 9 03 .więc jakbym się teraz zgłosiła to może na ten termin się załapie.ile tak mniej wiecej pieniedzy mozna z tamtąt przywieżdz,dzieki za info.

BylamWiem

Nie byłam ale wiem co tam się robi. Jest to przebieranie,sortowanie,pakowanie owoców tropikalnych

BylamWiem

Stawka dla osob 20 lat wynosi 5.61 e/h .

hejhejhej

wyjeżdża ktoś w niedziele?

AGA

NAPISAŁAMCI WIADOMOŚC NA MEILA ŻEBYS WIEDZIAŁA ZE TO ODEMNIE POZDRAWIAM AGA

BylamWiem

W samym Rotterdamie nie ma axidus mieszkan tylko w okolicach. Schiedam,Haga,Maasdijk . Ter Aar to juz dalej. I w innyh jeszcze miejscach . :-) Jak bedzie Ci dane mieszkać z ćpunami,tymi co pija wiecznie i imprezuja to jak inaczej nazwac to miejsce jak nie melina? :-P Niektóre miejsca naprawdę sa tragiczne, sa tez takie gdzie da sie wytrzymac. Chyba najlepiej,najczyściej jest w Hotelu Westland w Maasdijk. :-) Nie powiem gdzie pracuje,chyba ze na maila :-D

kasiaaaa
@BylamWiem

BylamWiem, podałabyś do siebie maila? strasznie dużo tu sprzecznych opinii... jak to jest z tą karą 250 euro za zerwanie umowy? to prawda? mam jeszcze kilka pytań, jakbyś podala maila byloby super bo planuje niedlugo z nimi jechać

pp

witam. jedzie ktoś w tym tygodniu na pakowanie kapsułek?

izkaa

hej wyjezdzam w srode do pracy z tego biura. jedzie ktos jeszcze ?

Seba

Witam.jedzie ktoś w środe z torunia przez axidus?

izzka

czesc jedzie ktos w tym tygodniu do pracy przez to biuro ? ja mam byc na czwartek na 8 rano :)

pp
@izzka

my tez :) jako para a do jakiej pracy jedziesz?

seta
@izzka

hej

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.