Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Bajor

Jadym tym w niedziele własnym autem, pozdrowionka

Czesc wam czy ktoś jedzie do Holandii po niedzieli na prace magazynowe, prace na liniach produkcyjnych, pakowanie, sortownie, segregacja (kwiaty, warzywa, owoce, kapsułki z kawą, mrożonki),załadunek i rozładunek towarów, prace szklarniowe oraz inne zlecone przez pracodawcę

Erykoo

No to w środe sie widzimy pozdrówka

Erykoo

Siema ja mam jechac we wtorek do rotterdamu jest tam moze ktos ? pracowac mam na magazynie :) dajcie znac jak tam jest pozdróweczka

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ona

Witam , jade pod koniec miesiaca z narzeczonym i 2 kolegami na domek :D można prosić jakieś opinie ? :}

Kinia
@Ona

Hej do jakiej pracy jedziesz konkretnie? czy może do pakowania kapsułek kawy?

sanszym

Jestem w Hadze od tygodnia. Pierwsze wrażenie to porażka ale okazało się ok. Ludzie spoko bun gale też całkiem niezłe ważne ze ciepło i jest gdzie spać :P wiadomo narazie jest dużo pracy ale w styczniu może się to zmienić zależny kto gdzie trafi

prroper

Siema,mam wyjechac w poniedziałek z wrocławia, ale to co czytam lekko mnie zniesmacza, co to jest ta wiekówka ?? mozecie napisac :)

Jagok

Ja jade teraz w czwartek choc po tych opiniach mam duzo watpliwosci

sanszym

żeby wiedzieć ile osób jedzie :)

ReFeR

Sanszym Skoro kolezanka nie narzeka , to po co czytasz opinie i komentujesz? Twoje zaufanie jest godne podziwu.. ;) ja nie napisałem , zeby nikt nie przyjezdzał ! tylko napisałem , jak tu jest w rzeczywistości! Jeśli jedziesz z myślą , że bedziesz pracować po 50 godzin tygodniowo , to zapomnij o tym :) tak po za tym to , kazdego kogo interesuje praca tutaj , niech również zainteresuję się mieszkaniem , jakie oferuje axidus ;) jesli jedziesz sam , to na pewno trafisz na 3 lub 4 osobowy pokoj , najlepiej przyjezdzać z dziewczyną , wtedy masz pewny pokoj 2 os. ;) w PL koordynator mowi , ze praca jest dla par, ale to nie prawda, tylko przez kilka dni się razem pracuje , potem was rodzielają ..

Ala

Hej. W jakim mieście tam mieszkasz??

sanszym

Witam. Jadę razem z chłopakiem 10 grudnia ze śląska autem. Koleżanka jest już pół roku i nie narzeka :P ReFer chcesz zobaczyć co to praca jedz do Wassennar na kurczaki hehe

pracujetu
@sanszym

Dokładnie praca w Wassennar to jest coś pracowałem tam tylko i aż 8tygodni więc AXIDUS przy tym to miód malina ja pracowałem 8miesiecy na pomidorach i było ok nie to co na kurczakach ;]ReFeR ma coś z głową ale jak ktoś chce go słuchać to ok ja nikogo nie będę namawiał.

Daw

Witam dziś się dowiedzieliśmy razem z dziewczyną że jedziemy 10 grudnia do Rotterdamu. Ktoś jedzie w tym terminie busikiem? I czy ktoś może się wypowiedzieć mniej więcej coś o pracy przy owocach, kwiatach i kapsułkach z kawą?

PsyChoZa
@Daw

Witam, odnosnie zarobkow na umowie dostajesz na umowie zlecenie/o dzieło/czy umowe stała na umowie jest napisane ze dostaniesz najnizsza krajowa "Holenderska" 150/185 euro jest to po to aby ograniczy "opłaty podatkowe" a reszte wynagrodzenia dostaje sie jak mniemam do reki ewentualne na konto bankowe. Pozdrawiam

ombre
@Daw

sms o 23 to aktualnie standard w większosci agencji. o co ten żal?

ReFeR

Witam . wszyscy pewnie dostaliscie kartki z zarobkami prawda? i tam jest , że zarabia się tygodniowo 150-185 euro , zgadza się? wiekszość ludzi zarabia własnie tyle na tydzien , są i tacy co mniej , a rzadziej się zdarza , że ktoś zarabia wiecej , ja pracuje okolo 30 godzin tygodniowo i mam 9 euro na godzine , wiec teraz sobie policz i odejmij od tego okolo 55% zarobków bo tyle płaci się tutaj rachunków , takich , jak dom ubezpieczenie dojazdy ( 5 euro za dzien pracy !!) czy się tu opłaca siedzieć i pracować , nie którym tak , ale rotacja ludzi jest ogromna ! w PL duzo obiecują tj. dodatkowe soboty i niedziele .. nie bede tego komentował. codziennie dostajesz sms'a nawet do 23! gdzie jedziesz do pracy lub "rezerwa" jesli godzisz się pracować za 180 euro i sms czy idziesz do pracy kazdego wieczoru , to smiało przyjezdzaj :) pamietaj tylko , że tutaj wcale nie jest takie tanie wyzywienie i zapamietajcie jedno , lepszego opisu juz nie odczytacie

aaaaaa

Polaaaa my jedziemy samochodem mamy mieszkac w kamienicy pewnie na miejscu się spotkamy

aaaaaa

Polaaa my jedziemy samochodem mieszkanie w kamienicy tak nam powiedzieli.Pewnie spotkamy się na miejscu

Polaaaa

Też jedziemy we dwoje, o 17 z Katowic, mieszkanie w domkach :) a wy ?

aaaaaa

pola jade z chłopakiem.jedziesz busem?gdzie będziesz mieszkala?

polaaa

jedzie ktoś 7 - poniedziałek ?

adii

JA jadę 6.12.2015 do Rotterdamu

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.