Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Ja jade 28 też się wacham bo mam dziecko ale pojade zobacze co i jak może w między czasie znajde coś innego .

ola
@more

More do jakiej pracy jedziesz i gdzie?

sylwek94

może ktoś coś więcej powiedzieć na temat tej pracy w szklarniach i sortowaniu owoców w Rotherdamie??? Dzieki z góry za info, mam zamiar wyjechać 17-stego we wtorek...

sylwek94

Siemka. We wtorek 17-stego taa??

karla

Witam czy jedzie ktoś teraz we wtorek?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Filter92

Witam. Sześćset euro tygodniowo?! Mozna wiedziec w jakim miescie Pan i przy czym pracował?

Śląsk

Hej mamy proopozycje pracy na razie siedzimy w gownie w wassenaar i jak z zarobkami ?;) gdzie sie mieszka i jak na czysto sie wychodzi na reke za tydzien roboty ?;)

vrinszkop
@Śląsk

napewno jest lepiej niz na tych kurczakach u bena wiec zmieniajcie ;]

Mariusz

Siemka ej nie wiem nic co to za firma ale z tego co widzę to taka lipa że koniec tam da radę coś zarobić czy tylko powiedzieć i poimprezowac

Ewelina

Hej . Pracuje w Axidusie 7 miesięcy,a właściwie w Axipack bo firma zmienila nazwe po tym jak dostała kare w milionach euro.Ale to akurat nie jest istotne. Do wrzesnia było wszystko ok ,wypłaty na czas,praca ,dużo godzin. (usunięte przez administratora) Dzisiaj zadzwoniłam do biura ponieważ jestem ktorys juz dzien z kolei na tzw. rezerwie ,zeby łaskawie mi wyjasnili dlaczego bedac na stałej liscie na ERP mam rezerwy. Odpowiedz była nastepujaca ,że nie ma pracy i mam sie uzbroic w cierpliwosc albo złożyc wypowiedzenie ale najlepiejby bylo jakbym złożyla wypowiedzenie . (usunięte przez administratora) . A mój najwiekszy solaris w Axidusie wynosil 360 euro za 55 h zaznacze tu od razu,ze nie jestem na wiekowce.Pozdrawiam

jaktojest

Jakie 200euro człowieku mój najmniejszy solaris to 300euro a największy to 600tygodniowo wiec nie słuchać tych co tu wypisuje ze sie nie zarobi bo Polak Polakowi szkodzi jak widać naprawdę solidna firma dożo pracy super zarobki macie pytania pytać.Pozdrawiam

Zirytowani

Witam w chwili obecnej przebywam z chłopakiem w Axidusie i zarobki to okolo 200 euro na ręke , niekiedy nawet mniej , firma ściąga kase za dojazdy do pracy 5 euro dziennie, ubezpieczenie 25 euro na tydzien i za mieszkanie 85 euro na tydzien (przy wieku ponad 23 lata) , ogólnie z tego co słysze porównujac z innymi agencjami w tej jest lipa i jestesmy okolo 50-100 euro w plecy , mówią ze stała praca a na miejscu okazuje sie , ze codziennie rzucają cie gdzie indziej na jaką masz godzine dowiadujesz sie dzien wczesniej po godzinie 21 , ogólnie mówiąc Axidus to firma dobra dla osób które typowo jadą na melanż , nie idzie odłożyć konkretnych pieniędzy , ale idzie za nie żyć na miejscu i chlać jak 90% osób przebywających w Axidusie. Czekamy z chlopakiem miesiąc i wracamy do Polski.

Ola
@Zirytowani

A jaką inna agencje pracy polecają

Pracujetu

Witam najlepsze biuro jakie widziałem zarobki od 1500euro do 2500 warunki mieszkalne super domy 4osobowe 2 łazienki i w ogóle cud miód malina polecam przyjeżdżać nie słuchać tych głupot wyżej wypisanych jakieś pytania?to pytać.

daniel
@Pracujetu

to mówisz że jest zarąbiście

raad82
@Pracujetu

hej!mowcie jak jest tam z praca i zarobkami?

bobo
@Pracujetu

nie spodziewałem się , że na świecie mogą żyć tak złośliwi ludzie i wciskać innym takie kity , chyba sam musiałeś dostaćpo (usunięte przez administratora) i teraz chcesz , zeby inni mieli (usunięte przez administratora) i zawiedli się na miejscu

Edo

Oszukali cię, nie wypłacali kasy i co? Zgłosiłeś to gdzieś? Zadzwoniłeś na policję? Zgłosiłeś to do kontroli agencji pracy i pracodawców w Holandii? To do kogo masz pretensje głąbie?

Pub Last

Hej wszystkim widze ze jest duzo pytan to mowie a co tam i ja cos napisze:) Pracuje w tym biurze od sierpnia co tu duzo mowic raz jest lepiej raz gorzej jak w sumie wszedzie wstepnie zostaje do stycznia a potem zobaczymy gdybyscie chcieli pogadac prywatnie to moj mail (odpisze w jakiejs wolnej chwili) piotr.marek1@gmail.com

Klaudia

Pościel trzeba zabrać. Dostaje się tylko prześcieradło. Ja mieszkam w Hadze i tu naczynia są. Jak by ktoś chciał pogadać to podaje gg. 1710031

Ola
@Klaudia

A jakie warunki mieszkaniowe? W ile osob mieszkacie?

oNa

hej wszystkim :D ogólnie czytam tak wpisy i widzę dużo osób ma zamiar się wybrać i ma obawy, ale kto nie zaryzykuje się nie dowie, ja też się wybieram z przyjaciółką 19.10 . Dobrze by było poznać takich ludzi, którzy również zaczynają i wtedy jest chociaż raźniej :) a pytanie do Klaudii to prawda, ze trzeba zabrać ze sobą pościel itp? I jak jest z łazienkami i lodówką np? Dzięki z góry za odp i pozdrawiam wszystkich :)

oNa

ciekawy

Ja mam takie pytanie odnośnie pracy pakowanie towarów czy jak się pojedzie to jest ta praca , czy siedzi się na domkach i chodzi się od święta pracować? . Czy to jest wiekówka czy praca dla starszych też , i dwa czy trzeba mieć zaświadczenie o niekaralnośći wyciągnięte z sądu czy jest niepotrzebne z góry dzięki za odpowiedzi

ona

Hej,moze ktos z osob ktore są lub wybieraja sie na pakowanie kapsulek itp. wiedzą jak wygląda praca, zamieszkanie? Czy prawdą jest mieszaknie w hotelu gdzie jest margines,patologia? Mam zamiar aplikować i wybrać się sama więc proszę o jakieś informacje. No chyba że jest ktoś chętny do wspólnego wyjazdu :)

Anonimmm

I jak w Axidus? Zamierzam tam jechać za tydzień

youi

hej aplikowalam na sortowanie kapsulki kawy itp. jest ktos kto rowniez aplikowal?

wybiera sie ktos na sortowanie, kapsulki do kawy itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.