Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Tralala

Nam mówili ,że tygodniowka to ok 180 e na czysto wyjdzie ;) myślę że z nadgodzinami i weekendami to do 200 e może damy rade ;)

sima
@Tralala

a gdzie jesteś i przy czym pracujesz?

A zarobki ? Oczywiście liczę na nadgodziny i praca w weekendy :D

Tralala

Witam mam zamiar wyjechać z chłopakiem z firmy Axidus . Mamy po 20 lat, pierwszy wyjazd . Mógłby ktoś napisać z osób które wyjechały z tą firmą w tym rok tzw 2016 czy na pewno są te godziny co gwarantują przez telefon , jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o mieszkania ?

dobra rada

Tak wyrabia sofi,jak chcesz to ci moge wyrobic sofi to trwa 10min i potrzebny tylko dowod mieszkam na miejscu w holandii ,co do firmy nie polecam ja u nich zaczynalem przygode z holandia po 3msc na minusie 170e dadza prace do poki nie przyjada 18latkowie tansza sila robocza poczym im sie odechce pojada do polski znowu praca na tydz i w kolko to samo chyba ze mowisz dobrze po ang lub niderlandzku to bedziesz mial dobrze

Piotrek
@dobra rada

Ja chcę jechać na zbiory, w sezonie jest dużo pracy więc raczej każdy będzie miał dużo godzin do przepracowania. Kolega kiedyś był przez tą agencje w Holandii i tygodniówki miał 290e na czysto bez nadgodzin które były ale on nie robił, więc myślę że aż tak źle nie będzie.

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wariacik

Witam, Długo czekaliście na jakiś telefon lub e-mail po zgłoszeniu się do nich w sprawie pracy ? :D

karooo

A jak warunki mieszkaniowe ?

kima

mi powiedzieli ze tak bedzxie 40godz a od pracownika zalezy czy chce pracowac nadgodziny i weekendy.pojedziemy i zobaczymy jak bedzie.na pewno nie jedziemy siedziec w domu :)

lachosia

mam pytanie ci co juz sie dostali czy firma okresliła ile godz bedzie sie pracowac.czy bedzie chociaz 40 godzin bo chce jechac ale boje sie ze nie bedzie tych godzin a nie ukrywajmy kazdy jedzie zarobic.prosze napiszcie czy wiecie ci co juz maja jechac jak jest z tymi godz.czy zapewniaja chociaz 40?

ewa

No to czekam może się uda

ewa

Ja jestem z zachodniopomorskiego ale dopiero dostałam papiery do podpisania

@ewa

no to jak sie pospieszysz z wypełnieniem to moze sie załąpiesz na ten wyjazd w poniedziałek

bird

Witam Wszystkich. Aktualnie szukam pracy za granicą, język w miarę komunikatywny. Jedzie ktoś w najbliższym czasie lub może coś więcej na ten temat powiedzieć? Jak wygląda praca, czy się w ogóle opłaca jechać itp. Pozdrawiam

kima

hurrraaa udało sie jade w poniedziałek do pracy na produkcji kapsółki,owoce itp.kto jeszcze jedzie.ja z zachodniopomorskiego :)

kima

gregory-z tego co wyczytałam w papierach,które mi przysłali to płaca tygodniówki.dzis wysłąłam im skany no i tylko pozostało mi czekac na kontakt z ich strony.zgłosiłam sie na prace produkcyjne,pakowanie kapsułek kawy itd.zobaczymy czy mi sie uda

gosia

Hej! Szukam kogoś kto wybiera się w niedzielę(24styczeń)z okolic Rzeszowa do Hagi lub Rotterdamu z agencji Axidus??? proszę o kontakt: gosia-cisek@wp.pl Pozdrawiam:)

gregory1983

hej ludziska jak tam jest z wyplatami sa tygodniowki czy miesiecznie placa

Szymon

Cześć. Kto jest w stanie wkręcić mnie do tej agencji. Interesuje mnie praca a nie jakieś pierdolety o tym jak jest źle. Mogę z zachodniopomorskiego śmigać autem. Nie znam niestety języka. Można się spokojnie dogadać czy większość to tubylcy. Prosiłbym o pomoc. Jakby co to piszcie paczkieuropa@onet.pl

191919

Cześć, ile mniej więcej kosztuje wyjazd do Holandii ?

191919

Cześć, ile kosztuje mniej więcej taki wyjazd do Holandii ?

olaaaaa

Hej. Ktoś wybiera się w niedziele 23stycznia przez Axidusa,można by było razem jechać :) we dwoje lub kilka osób zawsze raźniej

celaa
@olaaaaa

Hej. A możesz mi powiedzieć gdzie dokładnie jedziesz, co będziesz robić?? Bo myśle nad wyjazdem ale trochę boje się jechać sama, a tak jak piszesz we dwoje zawsze raźniej.. :) a nie pracowałam przez tą firme wiec nie wiem czego się mam spodziewać..

w zamyśleniu

hej! właśnie odebrałam tel. od tej agencji. Wyjazd przewidywany na wtorek. Prace na magazynie. Czy może ktoś mi napisac czy jest to wiarygodna firma??? troche obawiam się takiego typu wyjazdow. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.