Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

AD

Ja z narzeczonym wyjeżdżamy w poniedziałek. I szczerze boję się, bo te opinie sprawiły nas w zakłopotanie. Pan z Oplola zapewniał nas ze teraz jest najlepszy okres żeby zarobić, ale po Waszych opiniach widać że kolorowo nie jest.

ktoś tam

Witam wyjeżdza ktos teraz w poniedziałek do pracy do Holandii???

BylamWiem

Bez przesady ! Jakoś ja byłam i zarobiłam duże pieniądze ! Nie radzisz sobie w pracy to twój problem .

Prawdajesttaka
@BylamWiem

A gdzie pracowałas ze zarobiłasduże pieniądze na RS

Chętny

Ponawiam pytanie, po wysłaniu aplikacji ile się czeka na odpowiedź ?

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dddd

Witam, są tu moze jakies osoby co jade teraz 8 marca do Nl na pakowanie spożywczych rzeczy ?

aga

hej, mam pytanie przy czym najlepiej pracować ? przy jakiej pracy dobrze płaca? ?

Tralala

Napisałam przecież ze 1-2 Solaris był w porządku . Nie napisałam ,że cały czasmalo zarabiam. I chce mi się pracować po to tu przyjechałam .... Ale co ja mogę ze stawką 6,20 brutto :D albo 5.70 :D

Chętny

Cześć, wysłałem wczoraj do nich aplikacje mam odnośnie tego pytanko ile trzeba czekać żeby się ze mną skontaktowali ?

basicia

Witaj! Jestem zainteresowana i chcę iść do pracy nawet od zaraz

ktosik

Jak komuś coś nie pasuje to zawsze wywali brudy. A jak komuś coś się spodoba to nigdy nie napisze. I taka prawda. Bo ludzie mają tendencję do mówienia co jest zle a to co dobrze to nie. Wiec m**** w ku**** bo tylko krytykować umiecie. Jak się nie dajesz do roboty to Cię rzucają z miejsca na miejsce.

BylamWiem

Nic nikomu nie motam. Pisze jak jest. Ja akurat bylam na stalej liscie , mialam od 40 do 45 g tyg , 290 do 330euro tyg na czysto. Jak chxesz jechac i zarobic to zarobisz . (usunięte przez administratora)

Koval

ale tu sie porobiło to ja może info z pierwszej ręki jezeli uda wam sie zarobic (350 eurasow miesiecznie ) na czysto to dziękujcie bogu a kolezanka" wiembyłam nie motaj dzieciakom w głowie farmazonami poczekajcie jak sie truskawki Pl zaczna mowie do 18+ to chociaż cos zarobice nie patrzcie na Holandie ! Dziękuje za uwage

KoloCK

To chłopak chyba ma 23,24 lata to wyjazd troche mi zbladł ja ma 24 l i tak ja piszesz a ja kminie 95e za mieszkanie jak można tak to nazwać 25 ubezpieczenie to co na czysto wezme 70 eu ??? to jakies zarty odezwij sie na pw baranekacab@interia.pl

KoloCK

to ja mam takie pytanie ile wkoncu tygodniowo godzin sie atakuje? 24 lata posiadam:d opłaca sie jechać ?

Tralala

Jak pisze głupoty ? Gdybym mogła wkleila bym screena solarisaa. Ja mam 20 lat i tak jak napisałam za 38 h dostałam 104 euro na czysto.... Dzwoniłam do biura czy jakaś pomyłka zaszła , wszystko jest ok. Za obiady nie płacę więc odciagneli mi 63 euro za mieszkanie i 24 za ubezpieczenie . Dziwi mnie to ze płacę za mieszkanie 63 euro bo w Polsce mowli ze jak mam 20 lat to płacę 53 a więc luuuz... No i za dojazdy odliczaja 27,50 euro tygodniowo ;) Pozdrawiam ;)

magda

Jedzie ktoś jutro o 19:30 z Wrocławia ?

seba
@magda

WItam. jestes juz w holandii?:)

strachynalachy

Witam. Jedzie ktos z Torunia we wtorek o 17? Tralala 104 e za 38 godzin to chyba jakis zart... nie warto jechac a na jakiej wiekowce jestes?

Przy 40 h 180 e? : O To ile masz lat ? Słabo coś

Tralala

A więc przyjechałam na początku lutego ;) byłam zadowolona aż do 3 solarisa 38h i zarobilam na czysto 104 e ;) gdzie dziewczyna ode mnie mlodsza o rok za 40 h wyszła na czysto 181 e :D tak,tak samą stawka nie wiem jakim cudem . ;) Pozdrawiam przyjeżdżających i powodzenia !!:)

bzyku
@Tralala

tralalala piszesz bzduru. osobom mlodszym praca w NL p[rzez agencje bardziej sie oplaca maja oni szereg znizek np mieszkaniowa a tez zalezy przy czym pracuje i na jakim ukladzie zbiorowym ty mozesz miec 23 lata i miec 8,80 na produckji a ktos kto ma np 21 lat moze miec 9,81 na pakowni. dodatkowo wynagrodzenie koncowe zalezy przeciez od tego czy korzystasz z ekstra rzeczy , transport obiadu ubezpieczenie nie wiem co tam jeszcze agencja wymylsi. wiec ludzie nie sluchajcie glupot tylko samych siebie kazda agencja udostepnia stawki i wszystko. kazda porzadna.

magda

@Seba. Ja jadę na początku marca ;) zobaczymy jak to wszystko będzie a mam 22 lata :)

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.