Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

zainteresowana

Witam czy warto pojechać tam na zarobek pozdrawiam

Ania&Kamil
@zainteresowana

hej z chlopakiem wybieramy sie w niedziele z olsztyna ale widze ze cos nie za ciekawe opinie co o tym sadzisz ?

zainteresowana

Witam mam pytanko i proszę o szczerą prawdę o tym biurze .Czy jest spoko i jak tak naprawdę przez to biuro się zarabia ,,,po opiniach ludków tutaj trudno się zdecydować na wyjazd ktoś coś wie może Ci co wyjechali na początku marca tu zaglądają i mogli by sie wypowiedzieć ,, Jestem zainteresowana pracą w Holandi pozdrawiam

Pan Tomasz

Zarobiłeś znacznie więcej ( bo to co podajesz na pewno jest na ręke ) dolicz do tego oplacone mieszkanie, ubezpieczenie, transport, podatek. Wiec smiechem na sali na pewno to nie jest. Kazdy ogarniety wie ze zarabiasz dopiero za nadgodziny (weekendy, nocne zmiany) gdzie masz dodatki. Natomiast standardem jest 200 E NA REKE pooplatach dla przedzialu do 38 godzin. Bardzo malo jest rzetelnych opinii a takie trole tylko utrudniaja wszystko, Sam szukam zawsze opinii i ciezko znalezc cos merytorycznego. Z ta firma mialem do czynienia na przelomie 2015/2016 co moge powiedziec to ze dla chcacych pracowac godziny sa caly czas z wyplata nie bylo problemow (na konto przelew plus na e-mail rozliczenie pracy) koordynatorami sa polacy. pzdr

zarobek
@Pan Tomasz

jakoś mało ambinty jesteś. szkoda że w (usunięte przez administratora) firmie miałem 300E za 40h i to był standart. PO TYCH SAMYCH OPŁATACH. POZDRAWIAM KOLEJNEGO PRACOWNIKA BIURA W POELDIJ!.

zarobek

dla zainteresowanych. ja zarobilem za 42h 230 euro. i za 34h 150 euro. oraz 40 euro za 21 godzin. te ostatnie to smiech na sali. Wszystko po za wiekówką

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
praconik

polecam obiektywne opinie o axidusie na stronie niedziela nl. wystarczy wpisac w google niedziela nl axidus i poczytac.

niezdecydowany

Jestem nie zdecydowany czy wysyłać CV. Jakby co to Lukasz pisz na mój e mail bartek09878@wp.pl

niezdecydowany

Ja rozważam wysłanie CV ale się trochę waham. Lukasz mój email bartek09878@wp.pl jakby co.

Łukasz

Czy planuje ktoś wyjechać z tą firmą do pracy ??? Może stworzymy fajną paczkę i pojedziemy razem ??? Proponuję wyjazd moim samochodem. Koszty podróży tańsze. Jestem gejem, ale nie przegiętą ciotą jak reszta tej społeczności więc szukam osób tolerancyjnych

bs
@Łukasz

napisz do mnie mój email globaltomasz@gmail.com moj numer (usunięte przez administratora) jesteem zainteresoawny

zdecydowany
@Łukasz

witam ,ktos wybiera sie 27 kwietnia?jakas para?

Basia
@zdecydowany

Tak, moja grupka wybiera się w tym terminie

Karola

Co do zaświadczenia to nie wiem, ja zmieniałam agencje będąc już w Nl, więc Pan z Opola nie wymagał zaświadczenia.

Karola

Ja obecnie jestem w axidusie, opinii na internecie sporo pozytywnych, ale w rzeczywistości ludzie mówią inaczej. Mieszkam w Maasdijk w hotelu. Warunki nie są najgorsze, da się przeżyć. Minus wielki za grafiki, wywieszane są codziennie wieczorem, czasem nawet o 23:00, gdzie się człowiek dowiaduje, że o 4 musi wstać do pracy, nie ma żadnej pracy na dłużej. Popracujesz kilka dni i idziesz gdzieś indziej, ale praca jest więc nie ma co narzekać. (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że pomogłam :)

Pawcio
@Karola

Za co są te kare możesz wymienić ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

zdecydowany
@Karola

witam a jak zarobki ,ludzie pisza rozne rzeczy ,placa normalnie czy rzeczywiscie duzo pieniazkow potracaja,dziekuje za odp

BEBSN

Witajcie! Chciałem się dowiedzieć jak jest z zaświadczeniem o niekaralności. Czy jest wymagane bezwarunkowo do każdej pracy i czy jak byłem karany to mam szansę wyjechać. Jestem zainteresowany pracą w szklarni, a dwa razy byłem karany grzywną za zakłócanie ciszy nocnej (sąsiedzi...), mam szansę na wyjazd?

Oliwww

Ja z chłopakiem byłam rok temu w pracy przez tą agencję i sami wybraliśmy sobie datę przyjazdu i powrotu, a mianowicie byliśmy tam równe 2 miesiące. Twój chłopak w formularzu poda datę powrotu i tyle, agencja się do tego dostosuje. :)

Oliwww

paulaaa

Hej, a był ktoś jako pracownik hali kwiatowej ? Jak z godzinami ? Jakie warunki mieszkaniowe ? Dodam, że jestem poza wiekówką :) pozdrawiam :)

Madziulka

Witam,chciałabym dostać się z chłopakiem do jakiejś pracy przez tą agencję,tyle że problem jest w tym że chłopak idzie do wojska i popracował by góra ponad miesiąc,może około dwóch,czy jest możliwość wyjazdu na krótszy okres czasu dla Niego? jak to jest ? wie ktoś może ? Ja bym została żeby było dobrze oczywiście,z góry dzięki za odp :)

kamil

Pierwszy raz prawdopodobnie pojedziesz firmą przewozową wojtex kosztuje to ok. 300złotych

kamil2000

Uważam, że nie jest do końca tak jam piszesz. Ja bylem zadowolony z pracy w tym biurze.

kamil2000

Krystiano20
@kamil

HEj jedzie ktoś moze w tym miesiącu jeszcze do pracy z Tej firmy Lub na początku maja ?? i jak tam ile sie zarobi wg?

adams

Witam A ja chciałbym się zapytać ile tak na wyjazd trzeba szykować firma AXIDUS zapewnia przejazd przez granice ?? ile taki mniej więcej bilet kosztuje czy oni to już sami w koszta wliczają ??

anna

witam jak wygląda sytuacja z pracą przez tą firmę?czy jest praca ? i czy można zarobić?

dysia115

Witam, mam takie pytanie czy faktycznie potrzebne jest zaświadczenie o niekaralności? Ile trzeba czekać na wydanie takiego zaświadczenia? Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź. :-)

kamil
@dysia115

wystarczy udać się do krajowego rejestru karnego tak jest potrzebne!

akinom

Mógłby ktoś coś więcej napisać na temat tej firmy? wyjazdy są regularne? Jak płaca? Zgodna to co napisane w rubryce? Jakie warunki mieszkaniowe? jedzenie swoje trzeba z sobą wziąć? a te konto to trzeba walutowe(na euro) założyć czy polskie na złotówki? Dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.