Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Monia955

Witam, czy ktoś mi może napisac jak jest w tej firmie jak np aplikuje na jedno stanowisko i pojade tam to będe rzucana po innych firmach i będą do mnie dzwonić z dnia na dzień na którą idę godzinę itp ???? jak to jest ?

@Monia955

Hej dostaniesz swoj numer holenerski . i na meila bedziesz dostawala plan z nazwiskiem i numerem i godz na ktora idziesz do pracy i gdzie . nie raz jezt tak ze codziennie bedziesz chodzila do innej firmy .

didididi

Witajcie byłam w tej agencji 10 miesięcy i mogę wiele na jej temat powiedzieć. Zacznijmy od początku. Jeśli nie decydujecie się jechać własnym autem agencja organizuje wam bez problemu transport do miejsca docelowego którym jest biuro. Tam podpisujecie umowę, otrzymujecie nr telefonu, ubrania i buty ochronne jeśli ktoś nie posiada oraz wszelkie istotne informacje. Potem jedziecie do urzedu wyrobić nr sofii jeśli ktoś nie posiada, następnie zostajecie rozwożeni do miejsc zamieszkania, są to głównie pensjonaty i hotele. Jak wiadomo jedni się tam zaklimatyzują inni będą narzekać. Jeśli się nie spodoba można zadzwonić do biura i poprosić o zmiane miejsca zamieszkania, nie ma z tym u nich żadnego problemu. Sporo osób po pewnym czasie, gdy zarobi troche pieniedzy decyduje się na wynajmowanie mieszkania w innym miejscu bez osób trzecich. Wtedy opłaca je na własną rękę. W przypadku mieszkania w hotelu osoba powyżej 23 roku życia płaci około 95 e tygodniowo, oczywiście potrącone jest to z wypłaty. Zaś osoby >23 r. ż płacą trochę mniej jeśli dobrze pamiętam około 75-80 euro tygodniowo. Warunki mieszkalne nie są złe, ciepła woda, dostęp do internetu itd. Oczywiście bez luksusów. W hotelach wiadomo wspólne pokoje z innymi pracownikami, kuchnie i łazienki. Osobiście nie narzekałam takze mieszkałam w hotelu, miałam dobre kontakty z innymi mieszkańcami. Ale wiadomo ludzie są różni i nie każdemu będzie wszystko pasować. Z pracą bywało różnie. W zależności od firmy na którą trafisz, są różne stawki godzinowe jak i również więcej lub mniej godzin pracy. Jeśli w tej kwestii też wam coś nie pasuje śmiało można dzwonić do biura i prosic o znalezienie dla was lepszej pracy. Z tym także nie ma u nich problemu. Jeśli dobrze pracujecie i się staracie koordynatorzy pomagają we wszystkim, cenią i dbają o takich pracowników. Dojazdy do pracy busem (5 euro na dzień odliczane z salarisu)albo można wziąć firmowe auto jesli posiada się prawo jazdy. Minusem u nich jest dość częste zmienianie firmy, wiele zależy od tego jak pracujecie na danej firmie. Jeśli spełniacie swoje obowiązki bardzo możliwe, że otrzrymacie tam stałą liste i będziecie cały czas pracować. Axidus daje dużo szans ludziom niestety nie każdy to docenia. Jeśli zależy wam na pracy da się godnie żyć i zarobić, trzeba tylko mieć świadomość po co się przyjechało. Imprezować czy pracować ? Z biurem można się dogadać. Osobiście polecam, mam z nimi miłe wspomnienia. Dodam jeszcze, że pobierają za ubezpieczenie 20 e tyg.

Domi
@didididi

to za 40 godzin pracy ile wychodzi po odciągnieciu wszystkiego?

Meliska

Biadolić i narzekać to wiele osób potrafi natomiast uczciwie pracować już nie. Axidus to fajna agencja, sporo osób skorzystało z jej pośrednictwa i są zadowoleni tak jak i ja. Wszystko jest zawsze zorganizowane.

Marle

Hej :) Dostałam ofertę pracy z Axidusa, wyjazd w przyszłym tygodniu, czyli 21.02, na magazyn do sortowania owoców, warzyw, kapsułek itd. Czy jest jeszcze jakaś osoba która chciałaby wyjechać w tym terminie? Jestem z okolic Rybnika, mam 20 lat. Szukam jakiegoś kompana :D Jak coś, to piszcie meila - marlenqa.96@wp.pl. Pozdrooo ;)

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Leszek

A co to jest urlop ?? To jeszcze nie ta firma nie widzą co to jest niestety.

Darson

Po jakim czasie mozna jechac na urlop? I jak to zalatwic?

Kama00000

Witam kto jedzie 15.02 z Opola ?

patrycja
@Kama00000

ja 15.02 ale nie z opola (bolesławiec, wrocław)

Kama00000

Witam kto jedzie 15.02 z Opola ?

patrycjaa

/Witam wyjeżdżam z siostrą 15.02 woj. dolnośląskie czy ktoś tez sie wybiera?

Razem z będziemy 15.02 z jastrzębia Zdroju

Razem z będziemy 15.02 z jastrzębia Zdroju

patrycjaa
@Kama00000

sama jedziesz? bylas juz?

kamaaaa

napisz na grzegorz.walczak55@gmail.com

sabina

Chciałabym tam pojechać z chlopakiem w wakacje do pracy, jesteśmy studentami. Powiedzcie ile można zarobić i czy warto, bo czytając te opinie to mam mieszane uczucia...

Maniek 956

Witam jedzie ktoś do pracy 28.02 z Olsztyna ? Jeśli tak to proszę o kontakt mailowy klaudiuszfoks92@gmail.com

Maniek 956

Witam czy pojechał już ktoś do pracy na sortowanie owoców i warzyw ? Jak tak to jaka to firma . Pozdro

Daniell

Tyle osób wyjeżdża i żadnych opinii?

Pracownica

Byłam, pracowałam i jestem zadowolona. Jak się człowiek nastawi na pracę a nie na dyskusje to wszystko jest ok. Czasami są jakieś drobne problemy ale przecież to jest normalne i trzeba sprawy załatwić i do przodu. Ludzie myślą, że nikt nie widzi jak oni pracują!!

Jack

Jesli ktoś ze swietokrzyskiego rozważa wyjazd przez tą firmę poprosze o kontakt sierra1990@onet.pl

karola

Jedzie ktoś z Olsztyna we wtorek 31.01.17??

Lolek

Chcesz być na minusie zacznij prace w Axidusie :)

Xyz

Byl ktos juz na warzywach ? Wyjazd mam 31 i chcialbym wiedziec jak tam jest? Opinie o innych pracach sa rozne

My

Hej z chlopakiem mamy wyjezdzac 31.01 na produkcje przez ta firme czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terminie? Widze opinie o tym biurze sa rozne , o pomidorach sa dobre a slyszal ktos cos o produkcji ( sortowanie warzyw i owocow) ?

SYSiak12
@My

hej ja z chlopakiem sie wybieramy. jesli chcialabys kontakt to pisz sylwiab342@o2.pl jedziemy 1 raz z tego biura:)

kamila
@My

Witam Ja wraz z chłopakiem wyjezdzamy 31,01 do pakowania sortowania owocow (usunięte przez administratora)

jaaaaa
@My

my równiez z chlopakiem jedziemy 31,01 na warzywa owoce a skad jedziecie ? k.heimowska@wp.pl podam maila pisz tam .Pozdrawiam

Mlyku95
@SYSiak12

Witam jedziesz z dziewczyna chcialem spytac czy twoja dziewczyna tez dostala dokumenty do podpisania czy tylko ty? Pozdrawiam

Kyl

Nie jedz

Ernest
@Kyl

tak racja byłes w axidusie ?? jest pięknie ale rzeczywistosc jest niezła odrazu sprowadza do parteru

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.