Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Zuzanna

@RR mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie mógł pomóc i odpowie na Twoje pytania. A możesz powiedzieć jak wyglądała do tej pory współpraca z AXIDUS? Chętnie dowiemy się jak przebiegała rekrutacja.

RR

Ktoś jedzie na pomidory w najbliższym czasie? Ja jadę z chłopakiem i chcielibyśmy sie dowiedzieć co i jak bo jedziemy pierwszy raz przez to biuro. Czy można jechać własnym autem, jak warunki mieszkaniowe, jakieopłaty są? pomoże ktoś ?

Kris
@RR

Witam ja jade na pomidory w tym tygodniu?a wy na kiedy macie wyjazd?ja jade busem które załatwia biuro......

nick
@RR

Kiedy jedziecie? i skąd ?

Dominika

Ja jadę z chłopakiem 22 odezwij się na e-mail jak chcesz Dominika96.9@wp.pl

Maciek
@Dominika

czesc , jak byś miała czas odpisała byś mi na emaila :)

Zuzanna

@Emilia a co ze współpracy z AXIDUS wspominasz najlepiej?

saimon

Witam ktoś jedzie na szklarnie papryk pod koniec miesiąca ? proszę o kontakt w celu uzyskania jakiejś wiarygodnej oceny o tej firmie bo tutaj większość komentarzy jest chyba od tej firmy ;p Kontakt na Email : Saimon1910@o2.pl

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Serwisant rowerowy
Emilia

Witam, pracowalam przez ta agnecje i moge powiedziec ze milo wspominam. Jesli chodzi o zarobki, obowiazuje wiekowka, wiec zalezne ile masz lat. Chyba ze trafisz na kwiatki lub szklarnie, wtedy stawka jest wyzsza.Ja mam 21 i nie narzekalam, mialam auto sluzbowe, godziny. Praca byla codziennie. Mieszkania maja rozne, ale nie ma tragedii. Byle nie na hotel, polacy na hotelach pracowniczych glupieja, uwierzcie. Praca w miare fajna, wiadomo atmosfere tworza ludzie. Jesli ktos z was trafi na nature's pride nic tylko sie cieszyc. Sa wyplacalni. Ja nie mialam rzadnych problemow. W biurze wiadomo siedza przyglupy.. ale nie wszyscy. Najwazniejsze ze jest tak jak mowia, oczywiscie jesli ty tam pojechales zarobic a nie odpierdalac. No ale najlepiej jechac i samemu sie przekonac, opinie zawsze beda podzielone. Powodzenia!

Zuzanna

@Igo0006@ wp.plnajlepiej jeśli swoje pytania skierujesz bezpośrednio do firmy. Kontakt znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,10086,0,0,kontakt

Adrian

Witam czy zaświadczenie o niekaralności jest wymagane do pokazania przed podpisaniem umowy czy tylko tak pisze. Wypłaty są po 2 tyg płacone później co tydzień ? Proszę o szybką odpowiedź

Domi
@Adrian

Wyrażnie jest napisane w ofertach pracy,że wynagrodzenie masz wypłacane w systemie miesiecznym.

Zuzanna

Z informacji, które można znaleźć na stronie firmy wynika, że pierwszy wyjazd do pracy w szklarni (pomidory) był już na samym początku marca. Myślę, że warto jak najszybciej przesłać swoje CV.

Domi

Czy jedzie ktoś na czasie teraz może na pomidory?

Zuzanna

@Domi jesteś zainteresowana pracą w AXIDUS? Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

domi
@Zuzanna

Na szklarnie -pomidory.-zuzanna

Zuzanna

@wiki chętnie usłyszymy więcej na temat Twoich wrażeń ze współpracy z AXIDUS. Jak długo czasu mija od skontaktowania się z firmą do rozpoczęcia pracy?

wiki

Moim zdaniem niema co się sugerować opiniami chcesz pracować to będziesz chcesz imprezowa będziesz na minusie byłam pół roku u nich i nie moge powiedzieć nic złego chyba ze to że w ciągu pół roku miałam 3dni wolnego tylko ale przy wypłacie człowiek nie zwracał uwagi na to ze przydało by się wolne zamierzam jechać na dniach znów i się nie zawacham

Igo0006@ wp.pl

Witam. Chcialem sie zapytac o prace w axidusie dla niepelnoletnich , a mianowicia mam 17 lat 18 w grodniu a jestem zainteresowany pracą w wakacje miesiac lub dwa .jestem chlopakiem ,pracowalem juz w budowlance, wiec wiem co to ciezka praca .Wie ktos moze czy mam szanse dostac prace i zarobic w granicach 4tys?

Ala

Chciałabym wyjechać za kilka dni przez to biuro, jednak opinni jest na prawdę dużo, tych dobrych jak i złych. Może mi ktoś poradzić czy warto ryzykować?

@Ala

ja ryzykuję i jadę z chłopakiem. Jakoś wiele osób tam pracuje i nie narzeka. A jeżdżą już pare lat.

Zuzanna

@kinia gdzie odbywa się praca? Opowiesz jak wygląda z Twojej perspektywy współpraca z firmą AXIDUS?

Zuzanna

Już teraz uczniowie i studenci z ważną legitymacją studencką mogą przesyłać swoje aplikacje i w te wakacje wyjechać do pracy za pośrednictwem firmy AXIDUS. Czy myślicie, że praca za granicą to dobry pomysł na pierwszą pracę?

tadzio

jedzie ktos 01.03 na produkcje????

Lily
@tadzio

Hej i jak tam jest płaca normalnie kasę ?

normalny
@Lily

Płacą normalnie 8,95 minus wszystko to jakieś 200e za 40h szczerze polecam:))

Łukasz

Czesc śmiga ktoś z Lubelskiego na pomidory 2.03.2017?. Odezwijcie się na ukanio5@ o2.pl. Pozdro.

Nowa

Jaka dziewczyna jest sama i chciałaby ze mną jechać na pomidory??? Jestem z kujawsko pomorskiego

Malwa
@Nowa

Kiedy wyjeżdżasz o jak nazywa się firma pomidorów

kinia
@Malwa

ja mam jechać na pakowanie pierwszy wyjazd 10 chyba marca

MałaMi

Ktoś się wybiera do pracy szklarnia - Papryka???????? Podobno ma być duzo godzin jak myslicie warto??? i jak warunki mieszkaniowe ktoś wie ??

Maniek 956
@MałaMi

Ja jadę z dziewczyną na Szklarnie z Papryka

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.