Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

Branże: Firmy rekrutacyjne

Czy jedzie ktoś z Lęborka 6.12? Pozdrawiam. Adam

Seba dzisiaj jedziesz? Podaj jaki nick masz na fb

Iwona

Hej!Jedzie ktos z Bydgoszczy albo Torunia?Zastanawiam sie czy jechac bo nie mam za bardzo z kim.

Xm24
@Iwona

Ja jade z okolic Bydgoszczy.. ale nie wiem czy nie zrezygnować

ja91

Część Jadę z bielska białej 6.12, jak ktoś chce się zabrać ze mną z okolicy to piszcie na mój mail, michal9107@o2.pl, napewno wyjdzie taniej niż busem:) Pozdrawiam Michal

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
daro540

Napiszę tak-pracowałem w różnych firmach przez 10 lat i też były złe opinie.Polak Polakowi zawsze będzie wrogiem i prawdy się nie dowie,dopóki sam tego nie zobaczy.Byłem na wiosnę w firmie,która skierowała mnie do produkcji serów od podstaw-praca ciężka fizycznie,bo taki ser waży od 16 do 20 kg.,a przerzucić tego przez 8 godzin trzeba było może 4 tony.Wypłata na czas 275 euro,ale nikt mi nie powiedział,że można robić nadgodziny,które były wypłacane przez Holendra w kopercie najpóżniej do każdej środy-to była prawie druga wypłata!Zanim jednak się o tym dowiedziałem,to zjechałem do Polski pod pretekstem pogrzebu.Jednak przemyślałem wszystko i wróciłem i nie żałowałem.Więc sami widzicie jak jest-poza tym jedzie nas tam sporo osób,więc można się zorganizować i nie dać się dymać-pozdrawiam.

kaka
@daro540

Myślę, że tak jest zawsze. Mało ludzi pisze pozytywne opinie, a jak ktoś się wkurzy to pisze negatywa..

Krzysztof

Jedzie ktoś z Płocka Robert 30 listopada Ja mam 24 lata i mogę wyjechać na Święta, kto ma jakie doświadczenia z tą agencją, jaka praca?

MałaMi
@Krzysztof

opinie są niezbyt o tej agencji i sama się zastanawiam czy wyjechać na ten miesiąc z nimi.. nie wiem sama co robić. Ktoś wgl był rok temu z nimi na okres świąteczny??????

dobry robol
@MałaMi

ja bylem w axidusie 2 miesiace , nie narzekalem mimo ze bylem na wiekowce , gwarantowali mi do listopada po 50-60h tygodniowo , pozniej bylo co raz mniej ale podobno na swieta mialo sie ruszyc

Krzysztof

Jedzie ktoś z Płocka 30 listopada? Robert skontaktuj się ze mną jeśli jedziesz: na maila: krzysztof7721@wp.pl jeśli nadal aktualny jest Twój wyjazd

kkk

Jadę z facetem z Katowic. Może ktoś jedzie samochodem i ma ochotę nas zabrać? Nam podali cenę 270 zł za przewoźnika, Wam też?

Retro

Wybieram się z Piły, kontakt k.krzycho@interia.pl

Monia24

Ktoś jedzie z okolic Bydgoszczy na tą ofertę świąteczną? ?

Werona86
@Monia24

Ja chciałabym jechać z Bydgoszczy, ale jeszcze się zastanawia:)

@Werona86

Hej Weron86.. Ja jade z okolic Bydgoszczy ..jak sie boisz mozemy razem heh bo tez sie boje ;)

@Werona86

jak coś to możemy razem pojechac ;) tez sie boje heh

Werona86
@Mona

A jesteś zdecydowana? Waham się, ale faktycznie razem może nie będzie tak źle;)

@Werona86

tak jestem zdecydowana to i tak tylko miesiac hmm.. ;) a ty juz odesłałaś te dokumenty? podobno duzo jedzie dziewzyn..samych ..;)

@Monia24

Ja jade z brzozy koło bydgoszczy. Mam busa o 15:)

MadziaK
@Monia24

witam, jedzie ktoś swoim środkiem transportu z kujawsko-pomorskiego ?

MadziaK
@Monia24

witam, jedzie ktoś 6.12 swoim środkiem transportu z kujawsko-pomorskiego ?

Millcia10
@Mona

Witam! Czy ktoś coś wie o firmie Axidus i pracy dla nieletnich w tej firmie ? Jakie zarobki ,warunki mieszkania, atmosfera dojazd jestem z woj. Swietokrzyskiego jeśli ktoś był i wybiera się na sezon letni i wie cos na ten temat bardzo bym byla wdzięczna za odpowiedź ;)

wiola79

Witam,jadę na wyjazd świąteczny i jestem z Łodzi,chetnie bym się z kimś z moich okolic zabrała

piotr1526

witam, jedzie ktos moze z podkarpacia i zahacza o Dębice?

NANA

Hej ! Ja jadę z podkarpacia

@NANA

hej, ja wlasnie jutro o 14 mam busa:))

mariusz
@piotr1526

Daj znac jak tam jest :)

NANA
@piotr1526

Cześć ! A czemu tak szybko jedziesz a nie 30 .12. ?

@NANA

Dostalem e-mail wlasnie z taka data wiec jak najszybciej sie zebrałem, wlasnie nas osadzili w domkach 'bungalow' juz od jutra praca. Ja sam na domku ale moze beda zapelniac

Mariusz
@piotr1526

A w jakim mieście jesteś? Jutro daj znać gdzie pracujesz i jak jest ogólnie,pozdrawiam

Nana
@piotr1526

W czwartek dojedziemy do Ciebie nie martw się ;)napisz jak w pracy jest .Pozdrawiam i Do zobaczenia ;)

@Nana

Z praca roznie, moze dlatego ze jescze nie ruszyl ten okres swiateczny. Ale ogolnie nie ma ciężkich robót. Najgorsze jest to ze czesc osob zakwaterowali na hotelach pracowniczych a czesc na tych domkach

piotr

witam, jedzie ktos z podkaracia i zahacza o Dębice?

nikolka21

Ludzie narzekają , że na busie juz przyciEli. Wszystko kosztuje porównywałam sobie i różnie jest . Mają normalna cenę i również wybieram się na pracę świąteczna z narzeczonym ;) A po za tym kto nie ryzykuje ten nie ma :) Pozdrawiam

Anka

Jedzie ktoś z Koszalina?Zawsze razem byłoby raźniej.

aga
@Anka

anka ja też tam jade z mężem jestem z białogardu aga

Anka
@aga

Aga odezwij sie na maila morze100@wp.pl podam ci tel i zdzwonimy sie .

Tomi
@Anka

Ja jestem z Kołobrzegu, wysłałem CV czekam na odpowiedz. Ktoś jedzie z Zachodniopomorskeigo w terminie 6.12 ?

Emil

Ja jadę

Jedzie ktoś z okolic Bydgoszczy?

Jest ktoś z bydgoszczy albo okolic?

Seba
@Ania

Hej ja jestem z okolic bydg napisz na fb seba inowroclaw

Robert

Jak ktos jedzie z okolic Krakowa ,to chetnie sie z nim wybiore moj email do kontaktu romario1990@wp.pl

Hubert

Również jestem z okolic Koszalina i chetnie bym sie zabrał. Kontakt: losscontrol@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.