Opinie o Flexcraft Polska Sp. z o.o. w Opole

poproszę o zetelne opinie na temat tej firmy magdafrem@onet.pl

kat

poproszę o zetelne opinie na temat tej firmy magdafrem@onet.pl

Busz

Jestes pewny ze to zaświadczenie o niekaralnosci nie jest potrzebne?

emka

Hej, niedługo jadę z przyjaciółką na pakowanie warzyw i owoców a jeśli tego nie będzie to na kapsułki. Czy mozecie powiedzieć jak tam jest? Jak mieszkaniowo/finansowo wszystko wygląda? czy jest praca? bo nie chcialabym w tygodniu popracowac jeden dzien a reszty siedzieć. Dajcie mi znać.. bede wdzięczna!!

podróżniczki
@emka

Bylam na kapsulkach z 3 koleżankami powiem ci tyle dajcie na luz

xxxx
@podróżniczki

I jak było na tych kapsułkach ?

Czarna
@emka

Witam ja też jadę 18.10 i sama jestem ciekawa co będzie bo opinie widziałam są złe

roberto
@Czarna

jest lipa z roboto same rezerwy ludzie pszyjezdzajo po paru dniach wyjezdzajo wiem bo sam tu jestem i bezrobocie czekam na wyplate i zjezdzam wyjazd nie ma sensu pozdro

Pracownik Produkcji

Znajomość języka Angielskiego lub innego języka obcego.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Mareknm

Wie ktoś czy zaświadczenie o niekaralności jest obowiązkowe ? Mozna jechać bez tego ?

Monia

Witam czy ktos wyjezdza 20.09 do Maasdijk prosze o kontakt .(usunięte przez administratora)

Sylwia

Ma co kto jedzie ? Bo nie wiem czy wysyłać CV ... samej sie trochę boję ....

pawcio

Witam jedzie ktoś 21 września?

Adriana
@pawcio

Ja też jadę w środę z Bytomia

pawcio

Nie boisz się jechać ,jedziesz pierwszy raz? Nie wiesz tych godzin pracy jest naprawde tak mało.

ania

Jadę w poniedziałek do pracy w holandii z tej firmy napiszcie mi jak tam jest jade pierwszy raz i sie troche boje/

ania

jadę w poniedziałek do pracy z tej firmy proszę napiszcie mi czy warto jadę pierwszy raz i sie troche boję

gonia

Witam jade w poniedzialek do pracy ,jadę pierwszy raz po wypowiedziach troche sie boje czy dobrze robie

Nick07

Witam.Jedzie ktoś 20 września ?

@Nick07

a na co jedziesz ? I skąd ?

@Sylwia

Z Lublina nie wiem konkretnie na co na pakowanie ty jedziesz też pierwszy raz?

@ania

Hej aniu i co pojechałaś ?

romario
@Sylwia

Ja jestem od kilku dni i powiem Ci tak zalezy jak trafisz ale z tego co widze islysze kokosow nie zarobisz a babki z biur z Polski nie maja chyba pojecia co tu jest grane.Jedni robia mniej drudzy wiecej kwatery sa rozne leosze lub gorsze ale z tego co wiem nie ma rewelacji.W wekend pracuja tylko wybrancy .Duzy problem tez jest z powrotami z pracy trzeba dzwonic i przypominac zrby przyjechali .zdarzaly sie przypadki ze ludzie po 2 godz czekali na transport

Sylwia

Czy ktoś będzie wybierać się na zbiór malin? Zatanawiam się nad tym tylko, że daleko mieszkam, bo w Zakopanem ...

Paulina

Czy ktoś wyjeżdża jutro o 17 z Torunia do Rotterdamu?

mOOrage

Jako rodzic to bym córce dal na te studia a miast wysyłania do pracy spedzilbym z nią czas konstruktywnie życzę powodzenia pozdrawiam

Paulina

Hejo kto jedzie 15.09 ? ;D

Zirytowany

Z ciekawości jakim cudem biuro Polskie podesłało Ci umowe? konto fejk i tyle -,- Pierwszy raz umowe zobaczyć możesz podpisując ją w Maasdijku na projektach, a nie w Polsce... Polskie biuro jedynie podsyła stawki, które się róźnią, zero umów...

WTF xD

Ludzie,wszędzie trzeba zaiwaniać,nie ma nic za darmo,skoro ja w głupiej republice czeskiej potrafilem odlozyc z narzeczona 3000 tys miesiecznie,świadczy to tylko o tym,że trzeba pracować,to nie są wakacje,jedzie się za granicę po to żeby zarobić i odlożyć a nie imprezować,a na polaków napatrzylem się,uwierzcie żyli z dnia na dzień(picie,ćpanie,kasyna) Jutro wyjeżdzam z narzeczoną przez tą Agencję i nie boję się...

marcin 123

Witam . Czy ma ktos informacje na temat miesięcznych zarobków na rękę przy zbieraniu owocow ??? Bede wdzieczny za szybka odpowiedz

Zostaw merytoryczną opinię o Flexcraft Polska Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexcraft Polska Sp. z o.o.?

Flexcraft Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2359 ocen.

Flexcraft Polska Sp. z o.o.