Opinie o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oasis East sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oasis East sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Witam szukam dojazdu ,może ma ktoś wolne miejce w aucie.Gliwice lub Zabrze mój nr tel w razie czego proszę o kontakt. 667 573 616

...makabra, właśnie usiłowałem się dostać na produkcję, wysłałem CV na firmę opisując swoje duże doświadczenie na produkcji. Paniusia w kadrach powiedziała najpierw że mam doświadczenie a potem stwierdziła na podstawie mojego przebiegu pracy na produkcji że nie spełniam wymagań i co ponoć potwierdził kierownik produkcji nie widząc mnie. Nienormalne żeby nie widząc kandydata można stwierdzić czy się nadaje czy nie. Ciekawe czy szanowny pan kierownik produkcji dał by sobie radę. Nie polecam. przykre i upokarzające jest to jak się w dzisiejszych czasach traktuje porządnych ludzi..A co do pana kierownika produkcji..życzę awansu na prezesa, może tam będzie mu dobrze gdzie będzie telepatycznie stwierdzał czy kandydat się nadaje czy nie...

Dave

A powiedziała Ci ile byś tam zarabiał

z portalu OLX wziąłem ofertę pracy a co do zarobków 2500 brutto na początek i premia chyba z 300 zł i tylko jedna zmiana. Liczyłem na spotkanie w firmie ale niestety..takie jest prawo dżungli. W komunie lepiej traktowali człowieka przy przyjęciu do pracy...pozdro...

New

A może faktycznie się nie nadawałeś? Również byłam tam na rozmowie. I bez problemu dostałam się na przodukcje. Rozmowa trwała kilka minut i dostałam pracę. Może faktycznie się nie nadawałeś do tej pracy

*produkcję

New

Po za tym oferta jest 2350 brutto + 150 premii 2500 jest na magazyn z tego co się orientuję.

Gryna

Cześć. Ktoś powie jak na prawdę wygląda praca biurowa? Chodzi mi o dział obsługi klienta i dział zakupów. Różne story chodzą to dajcie znać co i jak

nowy

Witam, czy ktoś się orientuje jak wygląda praca w biurze, chodzi konkretnie o dział zakupów?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

@Krzysztof a masz wogole pewność ze oni na jakiekolwiek stanowiska teraz maja rekrutajce/? bo przyznm szczerze ze ja nie widizlem zandych ofert ostatnio przez nich dodanych przynajmniej tutaj na gowork

Krzysztof

Witam. Chciałem zapytac jak się pracuje w Waszej firmie .Na jakie stanowiska są obecnie przyjęcia ? Czy praca jest bardzo ciężka fizycznie czy w miare? i Bardzo wazne pytanie Jaka jest atmosfera w pracy ?

chodzi głownie o zarobki i atmosfere z tego co wiem obecna ksiegowa się zwalnia ....

czy ktos wie jak wyglada sprawa w tej firmie w ksiegowości?

Adam KdS Grzywa

Kolejna sprawa to takimi głupimi komentarzami, szargacie dobre imię naszej korporacji, a jeśli już macie coś mądrego do napisania to przynajmniej się podpiszcie imieniem i nazwiskiem. Coś nie zadziałało wiec5w dwóch komentach. Pozdrawiam szefuncio.

@Adam KdS Grzywa

Z tego co widać w firmie, na Twoim stanowisku pracują, tylko trzy osoby. Z czego jesteś głównym operatorem tego stanowiska, na linii nr 3 też jakoś nie widać, aby ktokolwiek był w stanie co raz zapełniać i opróżniać koło, tak więc może i podwyżka Ci się należy, ale podwyżki i awanse dostają tylko te osoby, które się pucują.

Adam KdS Grzywa

Czyli rozumiem, że skoro pracuje na jednym stanowisku od 3 lat (ogółem prawie 8) i tylko ja się tam wyrabiam, szykuje się gruba podwyżka po sezonie

Pracuje w tej firmie i nie ma źle, zarobki dla nowych są w granicach 1850-2100 brutto + premia 150. Pracownicy w firmie, hmmmm jak by to nazwać, są normalni i są tacy którzy mają nie równo pod sufitem, zależy kto ma jaki dystans do siebie, liderzy są w porządku, nauczą, pomogą przy czym praca nie jest taka ciężka, jest pare stanowisk gdzie naprawdę trzeba robić, ale z tego co idzie zauważyć to tam pracują jedne i te same osoby, chyba tylko dlatego że jako jedyne się tam wyrabiają. W biurze idzie wszystko załatwić, kierownik robi co może, żeby było dobrze, ale przy tak małej liczbie pracowników ciężko obstawić linię, zobaczymy co będzie teraz podczas okresu urlopowego, kierownik będzie musiał się wykazać, ludzie chcą iść na urlop, a itak cały czas ich brakuje.

poszukujący pracy

niestety widać osoba która to dodała ma właśnie taki poziom

obserwator

Panie liderze Adrianie jest pan zerem,pierwszy podpierdala wszystkich,bez wazeliny wlazi do dupy kierownikowi a oczernia innych a do tego jest pan tępy jak malo kto a lideruje pan sam sobie bo reszta ma wyjebane na takiego frajera ale przynajmniej jest sie z kogo po§miac

wazeliniarz

Adi opisales sam siebie,brawo chociaż jesteś szczery

bezrobotna

Ani jednej pozytywnej opinii to daje do myślenia.

a wozkowi to porazka jakas

Don Pedro

Nie jestem już młody a i nie mało już w życiu pracuję. To jedna z najgorszych firm w mojej historii gdzie pracowałem. To zdanie myślę, że wyczerpuje temat. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

cala prawda ze szacunku miedzy pracownikami nie, sami donosiciele i wazeliniarstwo, byle kogos podkapowac nie polecil bym nikomu tej firmy.starzy pracownicy maja dobre zarobki mlody dostaje najnizsza krajowa. jak bedziesz donosil to bedziesz mial dobrze, jak co nie ktorzy co sie zwolnili i przyjeli sie spowrotem.

Pracownik Oasis

Dla zwykłego pracownika "operatora linii" wynagrodzenie jest większe o 50zl od najniższej krajowej czyli kokosów nie ma do tego Premia 150zl brutto....Plus może taki że Praca na jedną zmianę a minus hmm... Pełno donosicieli, wazeliniazy co by tylko pod biurko latali do kierownika, szacunek pomiędzy pracownikami jest bardzo słaby sami Fałszywi ludzie co są przybici do swoich stanowisk nigdy się nie zamieniają. tyle na ten temat. Jak ktoś nie ma innego wyjścia i musi pracować na jedną zmianę jak ja to zapraszam ale napewno nie polecam....

Pracownik Oasis

Są ta zarobki 2500 brutto...

Zostaw merytoryczną opinię o Oasis East sp z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Oasis East sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oasis East sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oasis East sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oasis East sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Oasis East sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oasis East sp z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.

Oasis East sp z o.o.