Opinie o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Oasis East sp z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oasis East sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oasis East sp z o.o. w Gliwice

predator

A czy Adam skonczyl juz podstawowke zaocznie ? Czy dalej ma problemy ? Mogę mu zaoferować korepetycje gdyby mial problemy z egzaminami na koniec podstawówki.

Igor

Co takiego się zmieniło, że piszecie iż dobre czasy się skończyły? Pod jakim względem się zmieniło?

gosc
@Igor

to tam kiedys bylo dobrze ??? :o

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Ex pracownik
@Zaintersowany

stary weź sobie znajdź inną firmę bo tutaj zarobki są z rodu lat 90. Chcesz dostać 1600zł na rękę i wyżyć cały miesiąc? haha

@Zaintersowany

Tak jest premia 300 zł brutto , 200 za frekwencja 100 za BHP , radze unikać ludzi bo to sami konfidenci , jeden kapuje na drugiego , a z wygrodzeniemiem to lepiej żebyś nie wiedział bo się zmartwisz, dziwię się że wszyscy ludzie, którzy tam pracują jeszcze za tą małą stawkę .

Romero

Myślę, że nie każdy tak mało zarabia. Trzeba się wykazać a nie będzie źle.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Sanczi

Szczur dalej pracuje? Jego praca w tej firmie to przykrywka i to każdy wie.

Jackie Chan

Sanczo umie latać tylko do kierownika po podwyżkę...

Lord Voldemort

Dla Ciebie Pan Sanczo

Krasnal Hałabała
@Jackie Chan

Przecież zawsze możesz iść i też poprosić, za to nie biją i to nie boli.

Kwin
@Jackie Chan

Wy jesteście tam wszyscy dobrze . W NGK zapotrzebowanie na ludzi, dużo większą kasa, dużo lepsze warunki, podwyżki co roku bez jakiegokolwiek proszenia się a siedzicie w tej pseudofirmie.

pracownikNGKacp6666
@Kwin

dobre czasy w NGK się skończyły. Kryzys trzeba uciekać :)

Jarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Iza

@aabb miałeś może do czynienia z Oasis East? Pracowałeś tam lub ktoś z Twoich znajomych? Daj znać, co wiesz na ich temat, wielu użytkowników szuka opinii na temat tej firmy, a każdy merytoryczny komentarz jest na wagę złota. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach warunki pracy dynamicznie ulegają zmianie.

@Iza

hahah tym razem Iza gdzie indziej Julita ,Gerda,Berta itp.dramat jestes tak fajna że aż chce sie smiać do łez ! tragedia!!! zagaduj dalej robisz wspaniała robotę hahahaah!

Iza

@Henry udało Ci się uzyskać informacje na temat aktualnych ofert pracy w Oasis East? @Aabb czy oprócz zarobków pracodawca ten oferuje dodatkowe benefity? Wielu z nas przyda się taka wiedza, komentujcie zgodnie z zasadami regulaminu serwisu.

aabb
@Iza

Z tego co się orientuje, jakieś tam karty na jedzenie z automatu, multi sport i premia na swięta ponad 1000zł

Jasiek Kućniakow

Ile można zarobić w tej firmie na produkcji lub na magazynie? (brutto)

Aabb
@Jasiek Kućniakow

2350 +150 premia produkcja

Henry

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Sanczo

Skoro nie umiesz wyrobić tutaj normy, a większość ludzi potrafi, to chyba z tobą jest coś nie tak. Pozdrawiam

Tadeusz Norek - Mistrz linii

Ja też pracowałem jakiś czas temu w Oasis i pora się wypowiedzieć na ich temat i mogę potwierdzić cały ten brud, który wylewa się na tą firmę. Praca w tej firmie to czysty wyzysk i najbardziej winne jest kierownictwo tego bajzlu, które nic w tych i innych sprawach dla dobra pracowników nie działało i też po części pracownicy, którzy zamiast się zebrać w kupie i postawić się tym idiotom, że albo podwyżki albo koniec tego zapieprzania to pozwalają wchodzić sobie na głowę i robić za takie grosze i jeszcze wyrabiać ich niewykonalne normy oraz wzajemnie się obgadują przed kierownictwem . Też właśnie mnie śmieszy najbardziej i miałam okazję doświadczyć że co jakiś czas brakowało części i produkcja była przerywana i robiło się takie zamieszanie że nikt nie wiedział co ma dalej robić. Oczywiście co chodzi o pieniądze to w moim przypadku miałem 3650zł brutto bo wchodziłem po cichu nieźle w (usunięte przez administratora) kierownikowi inaczej będziesz zarabiać jak ci poniżej 2200 czy tam 2350zł brutto, ale to chyba w każdej firmie tak jest. Ku mojemu szczęściu nie pracuje już w tej pożal się prowizorycznej firmie. Nie polecam ! Omijajcie !

yon hun

Cała ta auto robot strefa to jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!

Carbo blue

Nie polecam tej firmy ! Traktują cię jak totalne zero. Każdy ma ochotę cię (usunięte przez administratora) na wszystkim, a to że szybciej wejdziesz do szatni że się przebierzesz, albo że jakieś śrubki nie dokręciłeś czy blaszki i latają tylko do biura żalić się kierownikowi. Normy takie,że nie masz szans ich wyrobić, dlatego firma ich nie wyrabia :D Ciągle brakuje ludzi bo ciągle ktoś sie zwalnia bo ma po prostu dosyć tej chorej firmy, a wszystkim winne kierownictwo bo nie chce więcej płacić . Ciągła bieganina i brak jakiejkolwiek organizacji pracy. Ciągle brakuje części przy produkcji ! Ogólnie kierownik ma wywalone na wszystko przychodzi o 8 i siedzi przy kompie przeglądając neta z kolegom od jakości, wychodzi tylko, żeby kogoś pouczać łagodnie mówiąc. Nie licz na pomoc od innych możesz liczyć tylko na siebie ! Tak ! To taka szkoła przetrwania, gdyż inni wytrzymują dzień , dwa , tydzień , miesiąc i rezygnują. Zostali tylko stare wyjadacze i podpierdalacze. Każdy lideruje i jest ważniejszy od drugiego. Najgorsza firma w jakiej miałem okazje pracować za 2350zł brutto + 150zł brutto premii a po okresie próbnym nie licz na więcej chyba że o 100zł brutto więcej i masz dalej zapier.... jak śmieć i robol. Ciągłe afery, konflikty między pracownikami, prowokacje, wyzwiska, obrażanie. Jak już wyżej wspomniałem pracowałem w tym (usunięte przez administratora) i nikomu nie życzę tego przeżycia bo nikt cię tutaj nie doceni nawet, jeżeli byś się starał dawał z siebie wszystko. Niedługo wszystkich tam zastąpią Ukraincami i cyganami bo polak nie da się tak traktować ! Szukajcie pracy gdzie indziej ale nie tu chyba że macie nóż na gradle to dajcie się pociąć :D Serio !

Jest jeden lider co uważa że nikt w tej firmie nie pracuje tylko on ksywa szczur

Jaro
@były pracownik

Haha szczur z kąd ja znam tą ksywe

Mirosław

Hej jak się pracuje na serwisie naprawie? Jaka atmosfera duża odpowiedzialność?

Haha

Pozdrowienia dla reksia ;D

!

Soboty do wybrania, nadgodziny obowiązkowe.

Olek

Jak się pracuje? Dawno nie pisaliście.

Zostaw merytoryczną opinię o Oasis East sp z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Oasis East sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Oasis East sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oasis East sp z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oasis East sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Oasis East sp z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oasis East sp z o.o.
2.5/5 Na podstawie 48 ocen.

Oasis East sp z o.o.