Opinie o Innogy Fotowoltaika (E.On Foton Sp. Z O.O.) w Warszawa

E.ON Foton to doświadczona i innowacyjna firma, która oferuje kompleksową usługę doradztwa, projektowania i profesjonalnego montażu instalacji fotowoltaicznych. Zapewniamy dostęp do ekologicznych i nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym będą Państwo w stanie cieszyć się niezależnością energetyczną, a także niższymi rachunkami za prąd. Stawiamy na ekologiczne rozwiązania i cały czas poszerzamy ofertę produktów dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Zapewniamy kompleksową usługę doradztwa, projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Posiadamy zasoby umożliwiające utrzymanie standardów dających naszym Klientom wsparcie oraz gwarantującym bezpieczeństwo na każdy etapie realizacji i użytkowania instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma fotowoltaiczna jest jej częścią. Jesteśmy zaufanym partnerem. Nasz zespół to doświadczeni projektanci, monterzy oraz osoby z uprawnieniami wymaganymi do montażu instalacji fotowoltaicznych. Zostaliśmy wyróżnieni Złotym Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości 2021 w kategorii „Instalacje fotowoltaiczne”. Ponadto jako jedyna firma zajmująca się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych otrzymaliśmy Srebrny Laur Konsumenta 2021. Dzięki swojemu odpowiedzialnemu wyborowi, wspomożemy również proces ograniczania emisji CO2 do atmosfery, który jest kluczowy dla stanu naszej planety. Warto podkreślić, iż oferta naszej firmy fotowoltaicznej jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Do tej pory udało nam się zamontować setki tysięcy modułów fotowoltaicznych na terenie Polski, a wśród naszych Klientów znalazły się małe, średnie i duże firmy, gospodarstwa rolnicze, a także osoby prywatne. Zaufaj liderowi branży fotowoltaicznej w Polsce!

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.ON Foton Sp. z o.o. w Warszawa

Systemp.flexo@gmail.com

Jestem użytkownikiem instalacji fotowoltaicznej zaprojektowanej i wykonanej przez firmę E.ON Foton w marcu 2022. Cały proces inwestycyjny od momentu podjęcia pierwszego kontaktu z handlowcem firmy E.ON Foton do chwili jego zakończenia przebiegł bardzo sprawnie. Pomimo napiętego harmonogramu realizacji projektu firma wykonała instalację i zgłosiła ją do mojego dostawcy energii w terminie który pozwolił mi na podpisanie umowy zgodnie z warunkami obowiązującymi do końca marca 2022 co było kluczowym powodów jego wykonania. Ekipa instalatorów przeprowadziła montaż w ciągu kilku dni w bardzo profesjonalny sposób. Co warto podkreślić po zakończeniu instalacji system został sprawdzony przez inspektora z firmy E.ON Foton a drobne poprawki jakie w jego ocenie powinny być wykonane zostały wykonane bez zbędnej zwłoki. Również ta praca została sprawdzona przez inspektora i zatwierdzona bez żadnych uwag. Sam system od momentu uruchomienia po wymianie licznika przez dostawcę prądu pracuje bez żadnych uwag a wygenerowana energia elektryczna przez system o mocy zainstalowanej 8,3 KW od końca kwietnia 2022 bliska była przewidywanej produkcji w skali całego roku. Reasumując na dzień dzisiejszy mogę z pełnym przekonaniem polecić firmę E.ON Foton jako wiarygodnego i odpowiedzialnego dostawcę instalacji fotowoltaicznych Piotr Sklodowski

ciuramarcin1985@gmail.com

Instalacja fotowoltaiczne działa bez zarzutu kontakt z przedstawicielem pozytywny.Jestem zadowolony z instalacji jak również z firmy E.ON Foton.

maslowskir@wp.pl

Dobra firma warto polecić wykonanie szybkie ekipa zgrabna nie zadaje nie potrzebnych pytań obsługa bardzo dobra polecam RYSZARD

intermet

Omijać tą firmę która tylko chce pobrać zaliczkę zgodnie z umową, potem chce drugiej zaliczki a do realizacji umowy nie dochodzi. Tak ja czekałem na montaż pompy ciepła prawie pół roku i teraz postanowiłem zerwać tą umowę bo już nie mam siły dzwonić i pytać o realizację dlatego przyszłych klientów proszę o głębokie zastanowienie się z kim zawieracie umowę? mam nadzieję że kogoś przestrzegłem przed tą nierzetelną firmą

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam do czynienia z tego typu branżą

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Jola

Nie polecam tej firmy...pracownicy bez kompetencji i bladego pojęcia, nie szanują Klienta. Przed przejęciem przez eon foton czyli Fotontechnik Wszystko było ok teraz niestety dno i tona mułu....nie polecam tej firmy!!!

BoL

Szerokim łukiem omijac ta firme. Chcialem rozbudowac instalacje. Dzwonilem do Eon Foton kilka razy, za kazdym razem mówiono mi ze ktos oddzwoni. Do dzisiejszego dnia nikt nie zadzwonił.

zeus

JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY! E.on powinna zmienić nazwę na Kamele.on! Na początku mili i uprzejmi, dzwonią by podpisać umowę. Następnie przysyłają opiekuna rejonu na tz.audyt po którym dosyłają aneks z dodatkowym osprzętem i kosztami. Potem kontaktu brak, można dzwonić na infolinię codziennie Przez dwa miesiące nie potrafią przygotować odpowiedniej umowy oraz naciągają na nowe usługi. Masz zdrowie pieniądze i czas to je szanuj a tą firmę omijaj z daleka.

Gabriela

jest ogłoszenie na analityka biznesowego i ciekawa byłabym wstępnie stawki. w mile widzianych była znajomość BI, wiadomo w jakim stopniu byłaby zadowalająca? ile więcej mogliby za nią płacić i czy coś jeszcze mogłoby wpływać na wysokość ostatecznej stawki? ktoś pracował i da znać jak to w praktyce wygląda?

Dariusz

Do pewnego czasu współpraca układała się poprawnie ale po wpłaceniu dwóch zaliczek i po dotarciu do mnie pompy Ciepla nie mogę się doprosić o wyznaczenie terminu montażu. Wielokrotnie dzwoniłem na infolinie i zawsze dostaje info ze ktoś do mnie zadzwoni i ustali termin. Od odebrania pompy przywiezionej przez kuriera minęło 6 tyg. Gdzie miało być to w ciągu kilku dni , niema z kim tam gadać cały czas to samo „ czekać „PC 52171 nr. Umowy

Joanna

Hej, poszukuję informacji jak wygląda proces rekrutacji na stanowisko opiekuna regionu? ile etapów ma rekrutacja? co oznaczają "naprawdę fajne pieniądze " w ogłoszeniu? jakiego rzędu są stawki?

Aleksandra

Doradca Klienta ds. Fotowoltaiki, jaka stawka i czy jest szkolenie? Nie mam doświadczenia w branży, ale pasuje mi lokalizacja firmy i pomyślałam, czy nie da się po prostu przyuczyć pracownika. Jak to wygląda?

Dorota

Nigdy nikomu nie polecę tej firmy. 4 lata temu kiedy byli pod nazwą FOTON TECHNIK zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Przedstawiciel i wykonanie na medal. W tym roku chciałam założyć magazyn energii . Pojawił się przedstawiciel, zdecydowaliśmy o dołożeniu dwóch paneli. Podczas montażu został uszkodzony dach (w czerwcu ) . Ekipa która uszkodziła dach przyjechała montować magazyn więc im podziękowałam i chciałam kogoś profesjonalnego do montażu ,zwłaszcza że szkody na dachu są w dalszym ciągu nie usunięte. W skrócie : 1) Umowa podpisana w maju 2) Dach uszkodzony 3) Magazyn zapakowany do tej pory stoi pod domem 4) Raty spłacam od lipca 5) Kontaktu z przedstawicielem (a tym samym ,,opiekunem" ) już nie ma odkąd pojawiły się problemy Okolice Wrocławia. Być może w innych rejonach macie bardziej wyszkolonych specjalistów

@Dorota

w celu weryfikacji sprawy, prosimy o przesłanie zgłoszenia, wraz z danymi kontaktowymi, na adres info@eonfoton.pl

Wkurzona

Ekipa montażową przewierciła główny kabel zasilający dom(całą wioska bez prądu),oczywiście koszt nowego kabla jak i odłączenia i przyłączenia prądu po mojej stronie.Od września trochę minęło,a ze strony firmy cisza.Panowie fachowcy zmienili jeden z klimatyzatorów na inny nie informując mnie,że mam zapłacić za to dodatkowo 1000 zł.Trzeba uważać.Na pewno nie polecę znajomym.

@Wkurzona

Chcielibyśmy zweryfikować, opisaną powyżej, sytuację. Prosimy o przesłanie szczegółów zgłoszenia, wraz z danymi kontaktowymi, na adres info@eonfoton.pl

Ania M.

Dzień dobry panie Michale Skorupa, prezesie E.ON Foton - to jedyna mi dostępna droga do, być może, dotarcia z informacją. Mój numer umowy na pompę ciepła NM/01499/2022. Ocena jest negatywna mimo, że jeszcze nie nie jest zakończona realizacja tejże umowy. Nikt z pańskiej firmy nie jest w stanie udzielić mi rzetelnie informacji o konkretnej dacie montażu urządzenia (od dwóch tygodni atakuję mailowo, telefonicznie... i nic a jedyne co słyszę, to proszę czekać, dział realizacji, system, skontaktujemy się z panią... itp.). Chciałam sama odebrać pompę, bo ponoć od kwietnia! jest dla mnie magazynowana ale nie ma takiej możliwości, bo tylko firma dostarcza urządzenie. Odzyskać 35 tys. też nie mogę, więc??? Wyraźnie coś w tej pańskiej firmie nie działa panie Skorupa. Nie wiem, czy cokolwiek pomoże mi to biadolenie ale liczę na łut szczęścia, bo na rzetelność i poważne traktowanie swoich klientów już nie ma co... Pozdrawiam, Anna M.

@Ania M.

prosimy o przesłanie szczegółów zgłoszenia, wraz z danymi kontaktowymi, na adres info@eonfoton.pl

Ania M.
@E.ON Foton Sp. z o.o.

Dane są w umowie - jej nr podałam, wystarczy "kopiuj-wklej"

@Ania M.

Ponownie prosimy o przesłanie wiadomości, wraz z danymi kontaktowymi, na adres info@eonfoton.pl

Beata

Forum wiedzę skupia wiele klientów. Mnie interesuje praca tutaj szukali jakiś czas tam Doradcy Techniczno-Handlowego. Pracował ktoś na tym stanowisku? Jaka jest pensja stała i jaka jest ewentualna prowizja/premia?

Henryk Maliszewski

Dziękuję serdecznie dla Firmy i Doradcy za profesjonalizm. Również dziękuję dla załogi montażowej za precyzyjne wykonanie instalacji na moim gruncie. Prawdziwi fachowcy. Wszystko zgodne z moimi oczekiwaniami. Polecam

Agnieszkaa
@Henryk Maliszewski

Dołączam się do opinii! I również polecam firmę Fotontechnik

Smolik
@Henryk Maliszewski

Mam dobre doświadczenia z ta firma !

Beata

Ktoś pisze, że szkolenia techniczne i sprzedażowe są tutaj świetne. Widziałam ogłoszenie na Doradcę Techniczno-Handlowego. Wiecie jakie konkretnie są tutaj szkolenia, czego dotyczą? I czy te szkolenia są od początku pracy czy z czasem są one oferowane?

Maria

Totalna bzdura unas kasę wzięli już w lipcu a w połowie września mieli montować pompę do dnia dzisiejszego cisza ni możemy się skontaktować z tak zwanym opiekunem dzwonimy na infolinię i dalej cisza chyba sprawa zajmie się prokurator bo wygląda to na wadzenie kiedyś ich poleciłam bo mamy też pa Ele ale teraz ostrzegam uwazajcie

@Maria

Prosimy o przesłanie szczegółowych informacji dotyczących sprawy razem z Państwa danymi, będziemy wtedy w stanie dokładnie zweryfikować temat i udzielić Państwu odpowiedzi. Prosimy o przesłanie zgłoszenia na info@eonfoton.pl

Dariusz
@Maria

Mam tą samą sytuację na początku czerwca wybrałem tą firmę bo konsultant wydawał się kompetentny.Do dnia dzisiejszego nie mam pompy pieniędzy 40 tys i zerowy kontakt ze strony firmy na reklamacje odpisują po 30 dniach gdzie zgodnie z prawem mają na to 14 dostałem tylko głupiego maila ze proszę nie wyłączać starego źródła ciepła bo idzie zima kpina w biały dzień czekam jeszcze tydzień i zgłaszam sprawę do prokuratury bo coś mi się widzi że po dobroci tutaj nic nie wskóram

K...wiony klient
@Dariusz

Witam, jestem w takiej samej sytuacji. kasa wpłacona druga transza, pompy jak nie było tak nie ma. Może by tak masowe zgłoszenie do prokuratury zrobić. Kasę pierwsi chcecie a dalej w (usunięte przez administratora) macie . Myśle jeszcze was odwiedzić w Warszawie. Te odpisywanie "prosimy o przesłanie szczegółowych informacji..." Ludzie wy na chwilę obecną (usunięte przez administratora)kasę i to nie 500-1000 zł Myślę że prokurator będzie miał co z wami robić bo to coraz więcej takich osób się znajduje, które zostały zrobione w butelkę. Jęsli nie potraficie się wywiązać z umowy to oddajcie kasę i po sprawie

@K...wiony klient

Prosimy o przesłanie zgłoszenia, wraz z danymi kontaktowymi na adres info@eonfoton.pl. Pozwoli to na zweryfikowanie zgłoszenia i podjęcie dalszych kroków, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Wolny142

Chciałbym wyjaśnić i wyrazić parę rzeczy względem opinii, które tu przeczytałem (i na temat Sunsolar i MPR group). Pracowałem około 3 miesięcy. Czytając te opinie częściowo mogę się zgodzić, ale częściowo kraja mi się serce. Jeśli chodzi o plusy: szkolenia techniczne i sprzedażowe mają świetne. Szkolą cię ludzie, którzy byli na tym samym stanowisku, na które rekrutują ludzi. Wiedzą z czym pracują bo też byli na dole. Dzięki tym szkoleniom udało mi się dostać pracę w innej dziedzinie sprzedażowej (już nie door2door). Przede wszystkim są one darmowe i każdy w biurze chętnie ci wytłumaczy i 3 razy jeśli dalej nie zrozumiesz czegoś. Wyjazdy do innych biur, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne - świetna sprawa. Ogólnie atmosfera w biurze wręcz rodzinna i robią wszystko żebyś czuł się jak u siebie w domu. Mało która firma może to zapewnić. Jeśli chodzi o minusy: Tak jest to praca od domu do domu, tak trzeba dojechać do wyznaczonego terenu, niejednokrotnie spotkasz kogoś kto nazwie cię naciągaczem. Ale jeśli zaprzesz się i będziesz zapier***ć to zarobisz, natomiast musisz być świadom że możesz nie sprzedać, bo jednak wielu ludziom nie przemówisz do rozsądku, szczególnie jeśli są konserwatywni. Jeśli odpowiednio do tego podejdziesz, to możesz kiedyś zostać jednym z menagerów, bo jeśli w coś mocno wierzysz i nie masz klapek na oczach i dbasz o swój osobisty rozwój, konsultujesz się z innymi i robisz co możesz, to możesz wszystko (nie tylko w tej firmie, ale i w życiu). W negatywnych opiniach też jest ziarnko prawdy, bo rzeczywiście na samochód służbowy musisz zrobić wynik, na kartę paliwową też, ale to wszystko po to żeby jak najwięcej pieniędzy zostało dla ciebie jak już podpiszesz swoje pierwsze umowy. Podsumowując, rzeczywiście mają trochę bardziej alternatywne podejście do słowa praca niż tradycyjny Polak. Ale praca tu wiąże się z podejściem "każdy jest jak własna firma" reprezentując daną markę i produkt. Jeżeli ktoś jest wytrwały i cierpliwy i będzie zdeterminowany do zarabiania dużego siana to polecam, ale przygotuj się że może być ciężko na początku albo w pewnym momencie. Warto mieć jakiś bufor bezpieczeństwa jeśli chodzi o finanse. Jeżeli ktoś uważa, że to scam bo pisało praca biurowa... Powiedz mi szczerze, jakby oferta mówiła "praca door2door w fotowoltaice" to byś w ogóle poszedł? A jeżeli ktoś twierdzi że gra jest niewarta świeczki to są dwa powody: A) tak jak ja, nie odnalazł/nie odnajduje się w tym trybie pracy B) boi się wyjść ze strefy komfortu i spróbować się w najstarszym ale i jednym z najlepszych fachów świata - czyli sprzedaży i obsłudze klienta. (I nie mówię tu o pracy w żabce, bo tam nie zarobisz od ilość sprzedanych hotdogów), a uwierz mi, mógłbyś wiele wynieść ze szkoleń i innego spojrzenia na sektor usług. Takim osobom polecam pracę na produkcji albo studia po których nie będą musiały pracować w McDonaldzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich menagerów, trzymam kciuki za tych którzy niedługo będą otwierać swoje biura i za całą firmę. Do boju mordeczki!

gryf
@Wolny142

>Warto mieć jakiś bufor bezpieczeństwa jeśli chodzi o finanse. Jeżeli ktoś uważa, że to scam bo pisało praca biurowa... Powiedz mi szczerze, jakby oferta mówiła "praca door2door w fotowoltaice" to byś w ogóle poszedł? Dosłownie zdefiniowałeś scam, no nieźle. Fikołki mentalne takie jak menadżerowie w tej wymówce pod przykrywką firmy.

Adam Liszcz

Do opinii z 8 .10. br dodam: codziennie nękałem infolinię . Codziennie zbywany. W kocu wydusiłem dostawę. Jest!!! Ale w zestawie dołożono podgrzewacz CWU, którego nie zamawiałem... Powiadamiam "firmę" i co??? proponują mi aneks "na odległość" o zwrocie 6ooparę złotych, bo nie będzie robót dodatkowych... Kontakt - jak zwykle -... a montaż podobno za tydzień... na pewno jeszcze tu napiszę...

Zostaw merytoryczną opinię o E.ON Foton Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.ON Foton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.ON Foton Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 10 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E.ON Foton Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E.ON Foton Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E.ON Foton Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 663 ocen.

E.ON Foton Sp. z o.o.