Opinie o AvJS Personal auf Zeit GmbH w Asbach-Bäumenheim

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie AvJS Personal auf Zeit GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w AvJS Personal auf Zeit GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AvJS Personal auf Zeit GmbH w Asbach-Bäumenheim

Wujek

Robiłem przez ta firmę pare razy i nie było problemu zawsze konkret kasa i terminowo do czasu niestety teraz to jest dno i 5 m mułu zarobki ledwo powyżej tysiąca na miesiąc warunki mieszkaniowe można zobaczyć na necie 3w1 łóżko kibel i kuchnia niestety kiedyś to była dobra firma teraz radzę omijać szerokim łukiem

Lili
@Wujek

Potwierdzam, mąż trafil na taką kwaterę gdzie jest łazienka i kuchnia w jednym. Do tego bar pod nimi, więc spać sie nie da. Ogólnie zdecydowanie odradzalabym tą agencje. Dużo obiecują i nic poza tym. Zarobki mniejsze niż obiecywane, wszelkie dodatki, które dodaje co jakiś czas pracodawca dla pracowników, oni zabierają sobie. Robią problemy ze wszystkiego, często zmieniają kwatery przez co trzeba aktualizować klasę podatkowa kilka razy w roku. Oczywiście we własnym zakresie. Kasa chorych najgorsza z tych niemieckich. Po roku pracy mąż nadal nie ma potwierdzenia ubezpieczenia dzięki, któremu mialby refundowane leki czy badania jak przyjeżdża do Polski. Ech... Duzo by jeszcze mozna tak pisać ????

Robi Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam, dopóki nie odzywasz się to traktują dobrze, jak tylko zaczynasz walczyć o swoje to robią na wszystkim problem. Polska koordynatorka to albo kompletny brak kompetencji albo po prostu kłamie. Radzę poszukać inne agencje przed wyjazdem

Aneta Nowy wpis
@Robi

Dzięki że dajesz znać, ale co to znaczy walczyć o swoje. Coś się nie zgadza na wypłatach, z godzinami czy np. o podwyżke chodzi.

Mirka Nowy wpis

A ja przewrotnie zapytam, jak firma widzi zatrudnianie Polaków w centrali? Czytałam ciekawą ofertę pracy w kilku oddziałach i centrali właśnie, mam na myśli ofertę Personaldisponent/in - koordynator pracowników tymczasowych. Kilka osób w zespole zdaje się mieć polskie nazwiska, więc chyba w rekrutacji nie będzie problemu, gdy kandydat/ka zna biegle niemiecki? :)

Coment Nowy wpis

Agencja w porównaniu z innymi jest porządna.Trzeba znać niemiecki na poziomie wymaganym przez pracodawcę. Z pokojami jest problem bo w Niemczech wynajem jest drogi i pokoi brakuje. Trochę nie dbają o zakwaterowanie. Kontakt z agencją jest dobry. Firmy do których wysyła też są dobre. Reszta zależy od pracownika.

Prscownik

Większego (usunięte przez administratora) nie widziałem,zero konretow ,brak ludzi kompetentnych z którymi można cokolwiek załatwić. Jak oni potrzebują coś podpisać to natarczywie wypisują, jeśli Ty chcesz coś załatwić to nie odbierają i mają człowieka w (usunięte przez administratora) . SVEN (usunięte przez administratora) bez ucha ,cale życie zajęty, chyba prasowaniem koszuli i okradaniem ludzi . (usunięte przez administratora) nieroby !! Nie pozdrawiam ,wielki(usunięte przez administratora)wam w plecy !

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie AvJS Personal auf Zeit GmbH? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opieki wymaga seniorka 79 lat
Centrum Językowe KONIK
logo firmy Malarz przemysłowy - bez znajomości języka obcego
Asbach-Bäumenheim
Strefapracy.com Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji - Montaż kabin ciągników rolniczych
Allpersona GmbH

Jaka umowę ma spawacz w końcu ? Bo jak próbowałem znaleźć info to powyskawiwaly mi oferty pracy z początku 2022 chociażby i tam chyba każdą wymienili jaka istnieje, od uz po uop. No tylko proszę o aktualne info oczywiście. Jest w ogóle wybór jakiś?

Wujek

Lili
@Wujek

Ktoś wspomniał że warunki pracy ostatnio się pogorszyły. I wypłaty i też mieszkaniowe. Może zaktualizujecie te informacje i napiszcie jak jest teraz? Wszystko wróciło do normy i można zarobić bo już sam nie wiem czy aplikować.

Uo

Robota robocie nie równa( + jaka stawka i klasa podatkowa )a Co do kwater uważam , że jak na posiadane w nich standardy to ich cena jest dość przesadzona.

@Uo

A jaka ta cena mniej wiecej jest ? I to działa tak że firma jakoś dofinansowuje do tych mieszkań czy trzeba opłacić 100 procent ?

Obecnie AvJS Personal auf Zeit GmbH do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Spawacz. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 18 stycznia.

Jak wygląda płatność w tej firmie ? Czy wypłaty i zaliczki są na czas płacone ?

AvJS

Hallo guten Tag, ja unsere Mitarbeiter erhalten immer pünktlich Ihren Lohn zum 15. eines jeden Monats. Die Vorschüsse kann man bei uns flexibel nach geleisteten Stunden per Überweisung erhalten. Uns ist es sehr wichtig das die Zahlungen passen und die Mitarbeiter gut leben können.

Pracowałem przez avjs w okolice Lipska i kasa zawsze do 15 była na koncie , z mieszkaniami też ie bylo problemu jeśli nie odpowiadało to szukali czegoś innego .

Czy w firmie AvJS Personal auf Zeit GmbH praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz MAG, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

AvJS

Hallo guten Tag, wir haben verschiedene Angebote für MAG Schweißer. Gerne können Sie mir Ihren CV an larissa.rais@avjs.de zukommen lassen und Ihre Lohn -und Arbeitsvorstellungen dazu schreiben. Dann kann ich Ihnen für Sie das passende Angebot zusenden mit allen Konditionen. Mit freundlichen Grüßen Dein AvJS Team

Dawid

Podbijam pytanie o zarobki, zaliczki i terminowość. Widziałem ogłoszenie na stanowiska w produkcji. Na maszynach robię 15 lat i na brak pracy nie narzekam. Czym praca dla tej firmy miałaby się wyróżniać? Ile więc można zarobić? Rozumiem, że firma opłaca transport oraz zamieszkanie? Czy ubezpieczenie również?

@Dawid

Hallo guten Tag, ja genau wir kümmern uns um eine Unterkunft und wie Sie zur Arbeit kommen können. Ob mit Fahrservice oder Fahrgemeinschaften. Es kommt immer auf das Unternehmen an, bei welchem Sie arbeiten möchten. Wir haben Angebote in ganz Deutschland für verschiedenste Qualifikationen im technisch gewerblichen Bereich. Daher sind bei uns sehr viele Möglichkeiten gegeben in großen mitarbeiterfreundlichen Industrien zu arbeiten. Wenn Sie Interesse haben, können Sie mir gerne unverbindlich Ihr CV senden an larissa.rais@avjs.de. Danach kann ich Ihnen mitteilen, welche passenden Angebote ich Ihnen vorschlagen kann und wie dort die Konditionen aussehen. Mit freundlichen Grüßen Dein AvJS Team

Tarliman Cristian

Besser Zeitarbeit Firma! Ich mit Vertrauen empfehlen! Überzeugen sie sich selbst!

Szczerze polecam AVJS. Uczciwa firma. Wynagrodzenia na czas kontakt super.

Maciej
@Piotr

Fajnie że tak dobrze się wypowiadasz o firmie bo miło się to czyta. Napiszesz ile płacą bo że terminowo o już wiem :) No ale info o stawce by mi się przydało.

@Piotr

Danke für deine lieben Worte! Viele Grüße dein AvJS Team!

Pracowałem u nich ponad 2 miesiące.Aktualnie jestem chory i przebywam w Polsce. Jak zdrowie pozwoli mi pracować to wrócę. Agencja godna polecenia. Jak coś nie pasuje to zaraz interweniują. Pozdrowienia dla larissy i Svena????

Julia

to nie jesteś na L4, musiałeś się zwolnić z firmy by chorować?

Słaby kontakt z biurem tzw. schprach partner (nie ma go w ogóle) . Mieszkanie słabe oddalone o 24 km od pracy. Brak dodatku pieniędzy za paliwo. Polska agencja nie do końca pomocna tak jak zapewniała. Trochę to słabo wygląda. Duża rotacja ludzi. Ludzie bez swojego auta nie powinni jechać do pracy.Zawsze z autem są problemy a ludzie ze swoimi autami nie mają obowiązku nikogo brać i słusznie. Czas rozglądać się za pracą.

Słabo to brzmi. :/ W sumie to nie ma pewnie żadnych busów tam akurat ani czego czym można byłoby dojechać? Szkoda, że firma nie ma swojego pracowniczego autobusu. A od polskiej agencji jakiej pomocy chcieliście, że jej nie udzielili?

@Ewa

Ewo.... Dla ludzi spokojnych chcących pracować to wygląda słabo.... Pracując na trzy zmiany potrzeba jest trochę wypocząć. Nie da się tego zrobić przy takich ludziach jakich promuje agencja. Co do polskiej agencji to jeżeli pracujesz to powiedz proszę w czym Ci pomogła poza składanymi obietnicami..... Słabiutko ☹️

Jest na to jakieś rozwiązanie w takim razie?

AvJS

Hallo guten Tag, wir betreuen nun auch diese Seite, aber leider aktuell nur auf Deutsch. Das wird sich in Zukunft sicher noch ändern :) Es tut uns sehr leid, wenn Sie nicht so zufrieden sind und sich nicht gut betreut fühlen. Wir versuchen immer unser Bestes für unsere Mitarbeiter zu geben. Gerne können Sie direkt an mich larissa.rais@avjs.de schreiben und ich versuche Ihnen bestmöglichst zu helfen! Mit freundlichen Grüßen Dein AvJS Team

Jak w AvJS Personal auf Zeit GmbH wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

AvJS

Hallo guten Tag, ab sofort betreuen wir auch diese Seite. Gerne beantworten wir alle Fragen, aber aktuell leider noch nur auf Deutsch. Aufstiegsmöglichkeiten gibt es natürlich auch bei uns, aber es kommt auf die Branche und das Gebiet an, auf welchem Sie arbeiten möchten. Dazu kann ich Ihnen gerne mehr erklären. Sie können mir auch direkt auf unsere Email schreiben. larissa.rais@avjs.de Ich freue mich sehr darüber. Viele Grüße dein AvJS Team

Benek

Witam,pracowałem dla nich ok 3 miesięcy,naobiecywali zarobki konkretne a realia były inne,mają bałagan,ciagle zamieszanie,czasami w ciagu miesiąca zmieniają 2-3 razy pracę,nie polecam tej firmy,pozdrawiam.

@Benek

Witam, mam nadzieje ze wie pan co to znaczy zeitfirma- praca na czas dlatego szukamy pracy dla pracownikow i zeby nie siedzieli w domu moze sie tak zdazyc ze zmieniami i miejsce pracy na to gdzie Klient potrzebuje

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Firma działa?

Zyzio
@Zainteresowany

Oszukańcza firma - NIE POLECAM NIKOMU. Uwaga na agencje z Polski - Polska agencja sprzeda Cię kolejnej - niemieckiej. Prace, które oferują - najcięższe jakie są. Takie, których niemiec nie chce robić. Z DALA SIĘ TRZYMAJCIE.

@Zainteresowany

Tak dzialamy i mamy duzo ofert

asccot

Acha z altenburgu gdzie pracują (usunięte przez administratora)obiecuje dużo godzin a w końcu siedzi się w domu odradzam to firme

Szukam pracy
@asccot

Mógłbyś napisać coś więcej bo mam od nich ofertę pracy w Altenburg przy wczytywaniu programów do samochodów elektronicznych

Konrad
@Szukam pracy

Ja tak samo się zastanawiam nad tym samym stanowiskiem. A Ty już zacząłeś?

@Szukam pracy

witam Praca jest nadal aktualna

Stefka

Czym w sumie się zajmuje ta firma?

Zostaw merytoryczną opinię o AvJS Personal auf Zeit GmbH - Asbach-Bäumenheim

• Jak się pracuje w AvJS Personal auf Zeit GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy AvJS Personal auf Zeit GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AvJS Personal auf Zeit GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AvJS Personal auf Zeit GmbH
1.9/5 Na podstawie 8 ocen.

AvJS Personal auf Zeit GmbH