Opinie o IMPEL w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie IMPEL. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie IMPEL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPEL w Wrocław

Jack

Potwierdzam opinie o Impelu że niestety ale to firma w której najdłużej pracują kombinatorzy, (usunięte przez administratora) którzy lansują się na pracy innych osób !!! Połowa tych dyrektorów z centrali na Sleznej to osoby zatrudniene po protekcji i nie mające żadnych kompetencji …prócz tej dot.lansu. (usunięte przez administratora) i kombinatorzy - a zarząd udaje ze tego nie widzi i pozwala na takie zachowania zamiast pogonić to całe towarzystwo wzajemnej adoracji .

Mariusz Pacześ

Chciałbym zaświadczenie o dochodach za miesiąc luty razem ze składkami jestem pracownikiem w miroslawiec

@Mariusz Pacześ

Witam, tym zajmują się, kadry. Spytaj się o namiary kierownictwa Impelu. Pozdrawiam.

Tomasz
@Mariusz Pacześ

To dzwoń do firmy a napewno otrzymasz do 3dni roboczych wysyłają

AnkaSkakanka

Żałosna firma. Banda leni i kombinatorów perfidnie wykorzystująca takich pracowników którzy mają ambicje uniformy się chce . Praca poza normatywnym czasem pracy to standard - nieobliczalny się z tym ze ktoś ma życie prywatne . Tyrasz odebrana do nocy !!!!

Mietek napletek
@AnkaSkakanka

Potwierdzam , banda to słabe słowo , szkoda że wszystkie niecenzuralne czyszczą. Hucpa stadna w biurze karierowiczów którzy nadskakuja jak tylko mogą wyciskając z pracowników na najnizszym szczeblu czyli ochrona portierzy pracownicy porządkowi itp. czasami tel późnym wieczorem że np nast dnia do pracy . Zero organizacji i spychologia. Żadnego życia prywatnego bo nic nie można nawet na tydz do przodu zaplanować czy zorganizować . Jednego dnia tak drugiego srak. Co to ma być . Pracownicy między sobą za najniższą krajową wprost skaczą sobie do gardeł żeby zaistnieć i narobić innym koło pióra. Dno i pół metra mułu a w tym mule za grube pieniądze z pefron nurzają się dyrektorzy i cała ekipa dookoła fruwając po hotelach i bawiąc się na całego . Żenada firma . ŻENADA. Do nie widzenia Impel . Nawet nie dziękuję za współpracę . Bo nie ma za co

@Mietek napletek

Cała prawda. Dyrektorzy jeżdżą po hotelach (rzekomo szkolenie albo odprawę maja ) a tak naprawdę to jest biba i popijawa. Zwykły pracownik pracuje ponad normatyw czasu pracy a wynagrodzenie otrzymuje za 8-godzinny dzień prawicy . Łamanie prawa pracy w tej firmie to codzienność i norma !!!! Unikajcie ich - nie warto dla nich pracować

eXworker
@AnkaSkakanka

To prawda. Praca powyżej 8godzin to standard - a o wypłacaniu nadgodzin można zapomnieć . Wykorzystują na każdym kroku a o rzetelnie wypłaconej premii można zapomnieć . Ta firma dużo obiecuje ….i na obietnicach się kończy . Poza tym kolesiostwo i zatrudnianie po protekcji ludzi bez kompetencji to standard w tej firmie. W centrali pełni dyrektorów co nic nie robią ale za to dużo gadają jacy to obi są zaj&@?ci - a tak na prawdę to zwykle (usunięte przez administratora) i nieroby .

M

Byłem na rozmowach kwalifikacyjnych. Dwóch etapach. Najpierw 1,5 godziny rozmowy z panią z HR. Potem zaproszenie na rozmowę z dyrektorami. Kolejna godzina. Po wszystkim nie zostałem nawet poinformowany, że "przykro nam, ale wybraliśmy kogoś innego". Radzę zastanowić się, czy warto poświęcać czas.

Jakiś tam kandydat
@M

Dokładnie ta sama sytuacja. O ile jeszcze brak odpowiedzi na cv może być jeszcze akceptowalny (chociaż w tych czasach to już tylko w firmach z niższej pułki) to brak informacji zwrotnej po odbytej rozmowie jest zwykłym chamstwem ze strony firmy pokazującym że IMPEL nie jest warty nawet składania cv. Pewnie paniusie z HR zatrudnione po znajomościach są zbyt zajęte sweet plociami i kawką żeby przekopiować maila typu dziękujemy ale "mamy lepszego kandydata" .

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Wrocław
DTH Selection
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Średni staż w tej firmie 4 -6 msc. Obiecują ci premie po 3 miesiacach pracy. W takim razie przedłużasz umowę i po kolejnych stwierdzasz, ze nie ma sensu. Bo i tak pracownik zwykły nic nie dostanie. Ja pracowałem w biurze i po 3 msc dostałem 10% podwyżki. Pracy 2-3 więcej. Warto aplikować na stanowiska dyrektorskie. Nie mam pojecia co oni tam robią, ale wiecej tam dyrektorów niż pracowników. Prace spychają na referentów i specjalistów. Jeżeli nie masz znajomego dyrektora, lub sam nie będziesz "bananowym" dyrektorem który w innych firmach to stanowisko nazywa się team leader lub kierownik. Pod sobą masz 0 lub kilka osób. Jak pisze 500 opinii, w tym kilka pozytywnych napisanych przez wiadomo kogo.

Podatnik -Obserwator.

Dzień Dobry. Powiem tak ! Brygadzistki i Brygadziści nie spełniają wymogu pracy z niepełnosprawnymi pracownikami. Nie spełniają wymogu Lekarza Medycyny Pracy, Też to dotyczy Kierownictwa i Menadżera(usunięte przez administratora) Pierwszy raz się spotykam żeby Brygadzistka czy Brygadzista nie pracował ani pomagał jak brakuje niepełnosprawnych pracowników. Ale na Umowę -Zlecenie pracują ! . Chętnie ! . Pani Patrycjo o jakim szacunku Pani pisze ; Jeżeli Kierownictwo i Brygadzistki i Brygadziści myślą o sobie i swojej kieszeni. Pani Patrycjo jeszcze raz odpowiem; Menadżer , Kierownictwo , Inspektor B.H.P. Brygadzistki , Brygadziści myślą tylko o sobie i swoich kieszeniach. Pani Patrycjo czy przyszli do Pani czy Pan sprzątających , Menadżer czy Kierownik czy Inspektor B.H.P. i zapytał się w czym mogą pomóc , odpowiedz grzmi NIE ! . Czy Brygadzistka albo Brygadzista poproszony o dostarczenie środków czystości , co odpowiedział nie ma, nie ma za co kupić ! Najlepiej kup sama albo sam. Powiem na tak historia się powtarza. Nie ma w Olsztynie Niemców , Rosjan , ale są za to Polacy w I.M.P.E.L. którzy niewolą, oszukują , zastraszają , grożą zwolnieniem lub przeniesieniem . To jest Tragedią i Patologią jak Polacy się sprzedają !

cichociemny

Chłopie co ty pieprzysz - za wszystko winisz PO i PSL!! Ja w tej chwili czekam na wyniki postępowania z PIP i spółka córka IMPEL też uniemożliwia dostęp dodokumentacji pracowniczej inspektorom PIP- i co wina PO ,PSL czy Tuska może. Nie ma znaczenie skad są menadżerowie po prostu oni muszą robic bo kierownictwo tak im każe . Winni są tylko prezesi i zarządzający firmami a reszta siedzi cicho i robi co każą sami narażajac sie na odpowiedzialnosć. Podobna zasada działania jak działa kaczor - rządzi z tylnego siodełka.Za dużo nie mogę pisać bo zdradziłbym za duzo szczegółów a to ma być dla nich niespodzianką .

Niewolnik niepełnosprawny
@cichociemny

Po pierwsze Inspektor P.i.P.jak Firma odmawia dokumentacji , sprawę kieruje do Sądu Pracy i itp.Partia PO i PSL dała przyzwolenie i zgodę na nie przestrzeganie Konwencji praw człowieka. Prezesi jak dostali pozwolenie ( Kupili od skorumpowanych Posłanek i Posłów z z danych partii ). A kto każe Menadżerowi , Kierownikowi , brygadziście lizać tyłki dla Prezesów. To są tak zwani Wiejskie Kapo. Za kilka miedziaków się sprzedadzą. Ale jest tak. Cytuje ; Pan Bóg powiedział nie rób i nie oszukuj , nie rób drugiej osobie krzywdy , ponieważ los się od ciebie odwróci i przyjdziesz na kolanach prosić o przebaczenie i kromkę chleba. Panie i Panowie Prezesi I.M.P.E.L. na krzywdzie , oszukiwaniu , gwałceniu , niewoleniu niepełnosprawnych ludzi daleko nie zajedziecie. Ale popijając i zajadając drogie Alkohole , drogą żywność śmiejecie się i mówicie to jemy za naszych niewolników niepełnosprawnych. Tragedia Patologia.

werka
@Niewolnik niepełnosprawny

Do więzienia ich bo łamią prawa człowieka i kodeks pracy. To jakaś (usunięte przez administratora) i powinna być ta firma ruzwiazana bo to słupy rodzinne we Wrocławiu i układy rządu. Będzie przez firmę wojna domowa. Korupcja i brak poszanowania pracownika oraz stosowanie metod zastraszania. Skandal, że ta firma nie jest podana do telewizji.. Opinie piszą ich ludzie

Tosia
@cichociemny

To w takim razie za niszczenie konkurencji ich do paki posłać oraz rządac odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu pracownikom którzy stracili tam zdrowie. Czas im się dobrać do do tyłka i telewizja powinna w tym brać udział. Afera będzie że dojdzie do wojny w Polsce za dyskryminację oraz niewolnictwo ukryte w Polsce. Izba kontroli tutaj nie spełnia swojej roli i to jest skandal

Niania
@cichociemny

Kierownictwo łamie prawa pracy bo każe im prezes? Obłudy większej nie słyszałam. Kierownictwo to faktyczny pracodawca i kontroluje sytuacje6a słup to firma. Taka prawda. Kierownik to właściciel. Sądy rejestracji po sznurku do kolebka dojdą

Ja0203
@cichociemny

Hej czy mógłbyś udostępnic wynik z kontroli? Czy wyszly jakieś nieprawidłowości?

Kuba
@Podatnik -Obserwator.

Jeszcze parę lat i szlag trafi ten impel bo to dziadowstwo masz układy Imożesz być karany będziesz pracował skubią każdego i na ciuchach oszczędzają te firmy padną bo podwyżki najniższej krajowej je wykoncza firmy wynajmujące nie będą płacić omijać szerokim lukiem

Olx
@Podatnik -Obserwator.

Tak ..Zgadza się to wszystko.Pracuje w Gorlicach w Impelu. Jest zastraszanie pracownic zwolnieniem lub przeniesieniem .Nasza podwładna okrada nas z urlopów,godzin pracy .A potem nie łaska to wyrównać..Pracownikow traktuje jak idiotów.

Ona
@Kuba

U nas wystosowali e-mail do Pani koordynator że jeżeli pp im dołoży to podniosą nam najniższą krajową A jeżeli nie to mamy się zgodzić na obniżanie etatów niby za tąsamą kwotę wypłaty ????‍♀️ bajzer w papierach człowiek przyjmując się do pracy składał 30 stron różnych papierów A Tu się okazuje że mając dziecko ja nie mam opieki. Jeszcze raz wysyłam to samo do firmy 6 kartek dokumentów, dzwonię po 2 tygodniach Pani Z kadr z tekstem że nie ma A najlepiej żebym dosłała po nowym roku .....

Piotrek
@cichociemny

Kolego jeżeli zgłosiłeś do Inspekcji i Pracy jakiś nieprawidłowości to Impel sobie może tylek podetrzeć Inspekcja Pracy zrobi swoje jak masz na nich bata to im koło tyłka zrobią ja miałem podobna sytuację w innej firmie wysłałem masę dokumentów grafików łamanie prawa przez Impel w i już mają dokładną kontrolę już ich trzepią dałem namiary gdzie i co mają szukać i mają już przechlapane szkoda ze na mnie to nie trafiło bym im ko tyłka zrobił to ja dość że zgłosiłem do Inspekcji Pracy to jeszcze z nimi wygrałem sprawę w Sądzie Pracy w walić ich

Ula
@Piotrek

Tak trzymać niszczyć (usunięte przez administratora) i zlodzieji w Impelu parę lat i smród zostanie

@Podatnik -Obserwator.

Pracowałem krótko w tej firmie, w ogłoszeniu napisane że premie co okazało się nieprawdą, umowę dostałem po dwóch tygodniach od przyjścia do pracy i wtedy okazało się że pierwsza na okres próbny, a kolejna tylko do końca kontraktu firmy(kończył się za kilka miesięcy). Brygadzistka nie pomagała, ponieważ na obiekcie tylko bywała, a w czasie swojej pracy na etacie jeździła pracować na umowę zlecenie, ulubieńcy przełożonej mieli lepiej niż reszta,. Jestem osobą niepełnosprawną i upewniłem się że dużo firm zatrudniających inwalidów nie przestrzega ich praw, nie czyta orzeczeń gdzie jest wyszczególnione czego pracownikowi robić nie wolne, tak naprawdę chodzi tylko o dotację na schorowanych ludzi.

balba
@Podatnik -Obserwator.

Bo taka jest prawda brygadzista i menadżer oszukuja na pieniądze pracujesz cały miesiąc a oni licza jak za grosze i jeszcze mówią ze dostałeś premie, śmiechu warte nawet chyba nie wiedzą za co są premie Tepaki z Wrocławia

Omijac szerokim łukiem! Impel Wrocław- tragedia. Okres pracy w tej firmie to wiele stresu a nawet łez.. traktowanie pracownika jak popychadła. Karma wróci!

Irena

Witam, nie zawsze jest tak, zależy od Spółki Impela w Wrocławiu.Pozdrawiam.

@Irena

Ja mam źle wspomnienia. Gdybym mogła cofnąć czas zwolnilabym się w pierwszym miesiącu bo ta praca odbiła mi się na psychice.

@Irena

Dużo też zależy od szefa ochrony i koordynatora. Są ludzie i ludziska, ludziska którzy tylko dążą by wykorzystać pracownika. W tym roku mamy szefa ochrony i koordynatora co słyną z przekrętów, kombinują z godzinami i nadgodzinami na niekorzyść pracownika. Zamiast uczciwie rozliczać służby. Sami zniechęcają ludzi do siebie i pracy zamiast motywować. Nikt już nie zada kokosów ale tego by za swoją pracę wziąść należyte wynagrodzenie a nie w dziwny sposób pomniejszone

Olka

Dokładnie tak

bing

masz 100 %racji

Ninia

Witam ZA TĄ FIRME MUSI SIE WZIĄĆ INSPEKCJA PRACY.TAK MUSI BYC

@Ninia

Już dawno powinni ją prześwietlić tzn pip i pefron ale zapewne mają układy z impel i dlatego ta firma czuje się bazkarna i robi z pracownikami co chce

@Ninia

Witam, Inspekcja Pracy nie weźmie się za firmę, bo nikt nie zgłasza problemów.!

Rada

To nierealne????

Halina

W Impelu na Pratt Kalisz jest taka taktyka pracownik sprzedaje swój urlop wypracowany a oni szefostwo to toleruje za to powinni siedzieć to nie dopuszczalne ludzi do pracy nie mają to im pasuje taka wymiana urlop za pieniądze to (usunięte przez administratora) powinni siedzieć za to a to tradycja w Impelu powinna się nimi prokuratura zająć ile spraw przegrali w sądach a ile czeka na wokandach w Ostrowie niejaki Gieniu przyjmuje karanych sądownie karnie do pracy nawet synka przyjął do pracy omijajcie impel z daleka

Janek co Pestka mnie zwolnił
@Halina

To prawda popieramy my pracownicy Pratt w Kaliszu ten Gini to dobry cwanuaczek jeździ tu do nas na zebrania w kółko to samo Administracja zna go na wylot czekają jak odejdzie to on taki ważny że karanych przyjmuje do pracy znajo. Ych bo obcych nie

Bumba
@Halina

To prawda kradną urlop a dla niepelnosprawnych nie ma nic nie warto tu pracować

@Bumba

Mi ostatnio szef ochrony dawał wnioski inblanko do podpisania niby pod pretekstem że później nie będę musiał jechać do firmy. Śmiech na sali wysmialem go powiedziałem że jak będzie potrzeba to osobiście złożę wniosek o urlop a na chwilę obecną nic nie podpisuję tym bardziej inblanco. Wiem doskonale co robią z urlopami sami za pracowników nimi rozporządzają bez ich wiedzy pracownik potrafi mieć wstawiony urlop. Tak samo umowy zlecenia do nadgodzin są niekorzystne dla zleceniobiorcy tzn z każdej przepracowanej godziny odejmuję firma 4min na obowiązkową przerwę i jest to bezpłatna przerwa za którą powinna firma płacić pracownikowi. Co najlepsza że nie można sumować przerw w jedną czyli na dyżur 8h zrobić sobie 32min przerwy jednorazowej. W stosunku powiedzmy 100h w skali miesiąca przepada z tych godz 400min czyli 6h i 40min za tyle czasu firma nie zapłaci. A te 4min przerwy to nawet do łazienki na siku nie wystarczy. Żenujące jest to wszystko jak ta firma.

Zenek

Witam wczasy w Impelu są w pracy na okrągło pracując u nich to są wczasy wyzysk chodzenie w kurtkach kolegów co odeszli z pracy kasa mała masakryczne socjal słaby robota na okrągło tak wygląda praca impel szefy mają się dobrze premie biorą z nic nie podejmujcie tam pracy czym więcej robisz tym więcej cie (usunięte przez administratora)

Ninia

Witam w tej firmie nic się nie należy pracownik niepelno sprawny nie może chorować nie może być tak za to się trzeba wziąć ogólnie do firmy nie mam nic tutaj menadżer robi zła robotę dlaczego pracuje się przy odpadach medycznych powinno być szkodliwe a nie ma.Zachorujesz nie pracujesz pracuje się fizycznie coś sobie człowiek zrobi w tej pracy to straszą jak się jest na chorobowym że umowa nie będzie przedłużona ja już dziękuję za ich umowę ale tak tego nie zostawię pracowałem zetelnie ja w pracy alkoholu nie piję zapierniczam za mnie firma bierze 2100zl z mojej grupy jeszcze im źle a szukają ludzi śmieszne nie ma kto robić szezy się (usunięte przez administratora) ja tutaj wszystkiego nie pisze tylko ogrutkowo nie polecam tej firmy.

@Ninia

Witaj nie ma co się cackać z nimi dążyć do swojego w zaparte. Nigdy nie trzeba przywiązywać się do jednej firmy, w dzisiejszych czasach to firmy szukają pracowników a nie pracownik. Czasy tyrani dawno minęły. Osobiście nie jestem zadowolony z tej firmy gdyż ludzi mają za nic. Firma ta jest jak pasożyt który żeruje na pefronie tzn orzeczeniach osób. Połowa osób tak naprawdę to nie nadaje się do pracy na pewnych stanowiskach pracy w ochronie. Z góry wiadomo że badania mają załatwione z przymknięciem oka. W szczególności chodzi mi o pracowników z pof kwalfikowany pracownik ochrony. Spotkałem się z osobami u których Niepełnosprawności nie da się ukryć a prześli badania i szkolenie,normalnie szok. Trzymam się jednego że jak zatrudniają osoby z orzeczeniem to powinni zdawać sobie sprawę z góry że osoby te mają problemy ze zdrowiem z różnych dziedzin a co się z tym wiąże osoby te muszą być pod stałą kontrolą lekarzy różnych przypadłości i mogą też częściej bywać na)L4 czy nawet odbywać różnego rodzaju turnusy rehabilitacyjne. Mają te osoby do tego święte prawo. Mnie jak by ktoś próbował zaszantażować co do tego że jak będę na chorobowym to zwolnią mnie lub nie przedłuża umowy to bym taką osobę wyśmiał i kazał się jej zastanowić czy zdaje sobie sprawę o czym ona do mnie mówi. Trzeba pamiętać o tym że pracownicy z orzeczeniem o Niepełnosprawności mają swoje prawa gdyż dodatkowo są chronieni przez pefron nie tylko przez pip. Dużo osób o tym zapomina a w szczególności ci menadżery i szefowie ochrony. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru oraz walcz o swoje.

Robert

Witam wszystkich, jak wyglądają warunki zatrudnienia w IMPEL na stanowisku menedżera ds. sprzedaży w dywizji odzieży roboczej? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Jaki samochód, czy z opcją do wykorzystania do jazd prywatnych? Czy jest szansa na work/life balance? Da radę zostać tutaj na dłużej, czy tylko zasysają klientów z rynku po znajomości, a później kopią w zadek? I na koniec jak wygląda proces rekrutacyjny?

AnkaSkakanka
@Robert

Work Life Balance w Impelu ????.... zapomnij! takie coś tu nie istnieje

PP

W tej firmie trzeba mieć kogoś wyzej żeby zaistnieć a ktoś kto chce pracować, rozwijać się itp. jest (usunięte przez administratora) i to za śmieszne pieniądze. Trochę wieje (usunięte przez administratora)

Mariusz Pacześ

Chciałbym zaświadczenie za luty razem ze składkami jestem pracownikiem w miroslawiec

Obiektywna opinia

Sytuacja w tej "firmie" wygląda następująco. Prezes i Dyrektorzy mają najlepiej. Dla zwykłych pracowników pensja w porównaniu do konkurencji niska, ale samochody służbowe Dyrektorów dobre, leasing pensje wielkości wypłaty pracowników. Obiecują podwyżki, premię, tak jak pisali wcześniej, premie śmieszne. Można co najwyżej kupić sobie zestaw do kina. Ciekawe jest to, że najszybciej awansują tylko konkretne nazwiska. Przy niektórych opiniach widać, że piszą dyrektorzy. Bo jeżeli nie, to dlaczego jest tak ogromna rotacja?

Wyrolowany na nadgodzinach i na urlopie i na kilku innych rzeczach typu odzież robocza itd. Wszystkim znajomym i znajomym znajomym przekazałem opinię o poprzednim pracodawcy, mam nadzieję że jak najmniej osób będzie miało wątpliwą przyjemność pracy w tym zakładzie.

I Paweł ...
@Piotr

Zgadzam się z Tobą , to co ta pseudo firma wyprawia to się powinna jakaś prokuratura tym zainteresować . Żadnych wypłaconych nadgodzin , urwane godziny z urlopem , o ubraniu firmowym zapomnieć można . Dalej w prywatnych ciuchach praca. To przecież jakieś nie poważne ... Firma jedynie co od siebie daje , to maksymalne wyciągnięcie pieniędzy na pracownika z pefron . I tyle. A to co już dzieje się wśród pracowników , to jakaś pomyłka do potęgi entej ... Nie polecam, wręcz odradzam i trzymać się z daleka od tego bałaganu .

kuba

Impel to firma w której dyskryminowane są osoby niepełnosprawne którym obcina się etat z całego na 3/4 lub 3/4 na 1/2 a także zwalniają zdrowych by zatrudnić z grupą socjal jest na niskim poziomie za wczasy pod gruszą nie płacą premii też niema; na basen karnetów niema rehabilitacja i kultura stoi pod psem ;nawet życzeń świątecznych czy noworocznych nie składają. A dofinansowanie z PFRON biorą.

malagosia
@kuba

ja pracuje juz dlugi czas i nie narzekam na warunki, na pewno lepiej niz u innych. daja dobra umowe, ja z ubezpieczenia chodze na rehabilitacje i nie mam niepelnosprawnosci... a juz ponad rok sie trzymam tu

kazimierz
@kuba

nie zgadzam sie z tym, ze dyskryminowane sa osoby niepelnosprawne. ja mam grupe i normalnie jestem zatrudniony normalnei umowa i wszystko ok

Niki
@kuba

Zgadzam się z tobą bo sama mam grupę niepełnosprawną ale mi sugerują że się wypaliłam

nar
@Niki

Ribia6z człowieka pracy debila6. Najniższą krajową płacą a praca ponad siły(usunięte przez administratora) Niestety ktoś w sejmie powinien poruszyć temat lub w telewizji

got
@kuba

To prawda. Niech urząd skarbowy się przyjrzyj ile dostaje pracownik na wypłatę i kto płaci a kto jest do wypłaty(usunięte przez administratora)

asia
@Niki

Ciekawe ile ci płacą za te informacje. Do prokuratury i uni pójdzie donos na tą firmę za skandaliczne traktowanie pracowników oraz najniższe płace(usunięte przez administratora)

Gregor
@asia

Po co donos pisz do sądu legalnie i sprawę przegrają Sądy za nami pracownikami bo to Imel już nie jedna sprawę mial

Mela
@Niki

No tak bo stopien umiarkowany im potrzebny by z PREFONU brac na ciebie 1250 zl co miesiac a masz robic za zdrowego czlowieka przyjmnij sie na Pratt Kalisz do ochrony to robisz za murzyna 3 y dniowki pod rzad i nocka do sadu z nimi oszustami co dorabiaja sie na nas niepelnosprawnych , w dzbanie dotad sie wode nosi az sie ucho nie urwie do czasu wszystko a grafiki sa dowodami do Sadow

@malagosia

Witam, gratuluję takiej firmy, zależy w jakiej Spółce pracujesz. Spółka Spółce nie równa co do finansów, szefów i szacunku do pracowników.Pozdrawiam, powodzenia w pracy. .

Bumba
@kuba

To prawda ktoś kase na niepelnosprawnych robi

@Bumba

Witam, to z powodu braku przyzwoitych pracodawców. Praca na śmieciowych umowach, brak kontroli Państwowych Inpekci Pracy w całym kraju.! Minimalna stawka obecnie na zleconym 13,70 netto za godzinę, w umowie dostajesz stawkę, nie! Nie podpiszesz, nie ma umowy. A już pracujesz kilka miesięcy na niego !

Tomasz
@kuba

Po co. U nich pracujesz idź do innej normalnej firmy gdzie weekendy masz wolne a tu Świątek piątek robisz gdzie godność twoja za marne pieniądze

JAS

W Impelu jest taka tradycja bynajmniej na PRAT placowka impela chcesz sprzedac urlop to nie problem jest szefostwo bez problemu zalatwia za to powinni siedziec w kryminale to nie zgodne z prawem firmie impel pasuj bo pracownika maja zamist odpoczywac na urlopie tym powinna zajac sie prokuratura mysle ze czytaja wyslalismy pismo o tym do warszawki nie sprzedawajcie urlopu nie robcie im przyjemnosci dosc ze was okradaja z niepelnosprawnosci bo z prefonu biora na was 1250 zl i marne pensje przejrzyjcie na oczy

JAS

Zenek

Impel to taki PGR (usunięte przez administratora) jak w bareji po co tam robicie nabijacie im. Kasę bo z PREFONU MAJĄ 1200 ZŁ Z Groszami i cieszą się z tego po co tam. Robicie sprawiedliwości zero w Ostrowie wielki Szu Gieniu przyjmuje karanych do. Pracy a od innych rzadaja o niekaralności jest tu jakiś sens bo ja nie widzę omijajcie to z daleka a praca tam. Daje dużo do życzenia z daleka od tego pgru

Zostaw merytoryczną opinię o IMPEL - Wrocław

• Jak się pracuje w IMPEL?

Zobacz opinie na temat firmy IMPEL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPEL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 127, z czego 9 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPEL?

Kandydaci do pracy w IMPEL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPEL