MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Wiola

więcej kierowników niż pracowników! Nie ma kto pracować! Zwykłemu pracownikowi przypisuje się po 12h 4dni podrzad zamiast mu zapłacić za te godziny to da się dzień wolnego szok!

Stanowisko Copywritera w Krośnie. Ktoś coś wie na ten temat? Polecacie?

Pytanie o stanowisko Copywritera w Krośnie. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o tym stanowisku? Pojawiła się niedawno oferta pracy i po przeczytaniu opinii o pracy w MM zastanawiam się czy warto aplikować

@Marta

Dzień dobry, by poznać szczegóły oferty pracy proszę o przesłanie aplikacji. Pozdrawiam.

Alex

Praca na logistyce ogólnie nie jest zła. Dla kogoś kto już w miarę wszystko ogarnia jest ok. Na brak zajęć nie można narzekać ale to w końcu praca a nie wakacje. Jest tylko jeden problem. Nie ma zupełnie osoby która szkoli! Pokazuja współpracownicy, którzy jeszcze też nie wszystko ogarniają. Osoba musi zrobić swoją robotę i jeszcze odrywać się żeby wytłumaczyć nowemu koledze. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej miało być tak pięknie. Pierwszy miesiąc intensywne szkolenie, a tu klops. Ucz się sam człowieku. Pracownikiem zaczną się interesować wtedy kiedy cos źle powysyła albo zamówi.

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

stef

Jest szansa na zarobki typu 3500 na rękę? Chodzi o posadę magazyniera

@stef

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Pakiet wynagrodzenia różni się w zależności od stanowiska. Kwestie wynagrodzenia omawiane są w trakcie procesu rekrutacji. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie www.merkurymarket.pl w zakładce kariera, zachęcamy do przesłania aplikacji. Pozdrawiamy,

Oleksandr

Czy można zatrudnić 46-letniego mężczyznę z Ukrainy?

@Oleksandr

Montek

Hej. Słuchajcie. Może tu od fachowców bezpośrednio zaangażowanych się dowiem. Bo w necie nic nie mogę znaleźć. Panele winylowe Parquet Mercado. Kto to dla was robi? Jak z jakością? Macie dużo reklamacji? Ciekawe czy ktoś wyrazi swoją opinię. Mam możliwość zamówienia wyłącznie internetowo. Więc nie mogę n o to zapytać bezpośrednio w sklepie.

Franz
@Montek

Polecam panele sprzedają się w dużych ilościach i reklamacji praktycznie nie ma.Potrzebny tylko dobry podkład pod te panele.

Abi

Ryba psuje się od głowy...to fakt...jednak Firmę tworzą też ludzie. O jednym i drugim nic dobrego niestety nie mogę powiedzieć. Zawsze wychodzę z założenia nie oceniam póki nie sprawdzę, sprawdziłam, ocena na minus: podejście do pracownika, kultura i higiena pracy, wszystko na minus, najgorsza firma w jakiej zdażyło mi się pracować biorąć pod uwagę 17 lat doświadczenia, Nie polecam!

Eleonora

Niestey, nie posłchałam opinii na forum i miałam to nieszczęście zetknąć sie z tą Firmą. To miejsce gdzie CZYNNIK LUDZKI NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA. TAK ŹLE POTRAKTOWANA NIE ZOSTAŁAM NIGDZIE I NIGDY. Generalnie jesteś złem koniecznym, do pracy musisz przyjść z własnym długopisem i dociekać gdzie jest toaleta i ewentualnie gdzie można powiesić okrycie wierzchnie. Brak szkolenia. twoje być albo nie być zależy od chęci i cierpliwośći innych osób, które teoretycznie mają Cię szkolić a w praktyce mają Cię w nosie. Wypowiedzenie umowy z dnia na dzień z tego co widzę to już chyba standard.(usunięte przez administratora)

gość

Nigdzie jeszcze nie miałem takich absurdalnych testów kwalifikacyjnych, to jakaś żenada. Mogą sobie te testy wsadzić wiadomo gdzie. Wszystko pięknie ładnie na rozmowie i przechodzimy do rzeczywistości która rozwiewa piękną bańkę przedstawianą na rozmowie. Kasa miała być taka... okazuje się że jest inna. (usunięte przez administratora) Pracujesz 44h tygodniowo + jedna sobota w miesiącu.(usunięte przez administratora)Atmosfera w pracy okropna, nikt się do nikogo nie odzywa , a do tych nowych to tym bardziej bo szkoda czasu bo rotacja jest ekstremalnie duża. Jeżeli myślisz że ktoś cię profesjonalnie przeszkoli do wykonywanych czynności to jesteś w błędzie - szkoli cię inny pracownik w międzyczasie jak ma gdzieś lukę czasu wolnego u siebie, który czasami wiedzę ma znikomą ... Nigdy więcej! Żałuję do dziś że spróbowałem...

Daniel

Może ktoś mi podpowie czy aktualnie firma prowadzi rekrutacje i jak to przebiega? Jakieś wskazówki byłyby bardzo pomocne.

@Daniel

Witaj. Dziękujemy za zainteresowanie. Wszystkie aktualne oferty pracy zamieszczamy na naszej stronie www.merkurymarket.pl w zakładce kariera. Pozdrawiamy,

Oferty pracy
@MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Witam, Państwa oferty pracy "przewijają" się na stronach z ogłoszeniami o pracy. Czym jest to spowodowane? Taka duża rotacja panuje? Atmosfera pracy jest napięta? Z czego wynikają te niedogodnośći?

Rekrutacja
@MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Czy w trakcie rozmowy o prace na dział logistyki jest podawany dział na jaki "ewentualny" kandydat może trafić? Nie chce trafić na słynny dział AGD...

gość
@Rekrutacja

Nie ma, jest to loteria. Nawet nie wiesz kiedy cię mogą przenieść na inny dział. Zero komunikacji

Ufo

Trzeba było w ikeji zamówić. To nie miejsce na wasz żale klientowskie. Popracuj trochę kobieto to zrozumiesz jak działa taka firma. Bo klient nasz pan...

@VICKY: Dzień dobry, przepraszamy za wynikłe opóźnienie powstało ono z przyczyn niezależnych od naszego sklepu. Jeżeli chodzi o wady produktu, to podlega to reklamacji, którą należy zgłosić na reklamacje@merkurymarket.pl. Zawsze natomiast dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować zamówienie w najkrótszym możliwym terminie i dostarczyć towar pełnowartościowy do Klienta. Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Jeżeli sprawa wymaga dodatkowego wyjaśnienia z naszej strony, to prosimy o przesłanie maila do obsługi sklepu internetowego na adres esklep@merkurymarket.pl. Pozdrawiamy, Sklep internetowy Merkury Market

Dzień dobry, dziękujemy za wyrażenie swojej cennej uwagi. Bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację. Z pewnością nie była ona zamierzonym działaniem ze strony naszych pracowników. Najlepiej kierować się z uwagami dotyczącymi sklepu internetowego bezpośrednio do działu, tak żebyśmy mieli możliwość odpowiednio zareagować. Można też napisać do nas na maila esklep@merkurymarket.pl. Pozdrawiamy, Sklep internetowy Merkury Market.

Nowy Pracownik

jakie zarobki magazynier uprawnienia udt

Nowy Pracownik

Witam wybieram sie na rozmowę na stanowisko magazynier na jakie zarobki mogę liczyć mam uprawnienia udt i jak wygląda system godzinowy

świeżak

W najbliższym czasie czeka mnie wyjazd w delegacje na Słowacje. Powiedzcie, kiedy się dowiem w które miejsce jade. Tuż przed wyjazdem czy jak to wygląda w praktyce? Jak wygląda zakwaterowanie (prowiant to pasuje zabrać ze sobą?). I ten covid, musze zrobić test czy bez przeszkód moge jechać?

kandydat

Byłem na rozmowie na stanowisko zastępca/kierownik w delegacji slowacja/czechy. Rozmowa z kierownikiem sklepu (o dziwo nic nie wiedział, że mam być na rozmowie. Drugi kierownik nie przekazał? Coś nie tak z komunikacją wewnętrzną...). Wchodze do sklepu i rzuca się w oczy, że pracownicy nie są pozytywnie nastawieni do klienta. Zero zainteresowania... ale nie o tym. Rozmowa o prace jak sie okazalo wstępna nic nie wniosła. Same ogólniki, nic konkretnego (z ogłoszenia mozna więcej wywnioskować) Jedyne co sie dowiedziałem to że jak się zdecyduje na okres probny to mam dać znać i mnie umówią na jakieś testy hr i rozmowa z prezesem o warunkach. Sam nie wiem czy brnąć w to dalej. Niepotrzebnie czas tracić. Wiem, że nic nie tracę idąc na "próbę" ale czy gra warta świeczki?

@kandydat

W tej firmie test jest taki że rzucają cie na głęboka woda. Dasz sobie radę to zostajesz nie to nara. Zarobki.... Rozbieżność może sięgać kilku tys. Co do pracy... Jest na pewno ciekawie ale i dużo pułapek. Co do rozmowy z prezesem o zarobkach xd na to bym nie liczył.

Kandydadat
@Ufo

@Ufo pułapki... co konkretnie masz na myśli?

Ona

Nikomu nie polecam, pracujesz starasz się po 12 a nawet 13h, po czym zwalniają cię a ich wytłumaczeniem jest, że przeszłaś jedną alejkę dalej niż twój dział .... ale jak trzeba, sprzątać na innych działach i im pomagać to jest dobrze. Kierownik ludzi traktuje jak śmieci, krzyczy, przeklina itp. jak na kierownika nie przystało. Tak nie ma w tej firmie czegoś takiego jak wczasy pod grusza, a jak pójdziesz na urlop to zapłacą ci najniższą krajową. Na bielsku mówią, że ludzi nie mają a zwalniają ich bez powodu bo kierownik ma zły humor i cię zwyzywa. także zero szacunku do pracownika i wgl. do człowieka. Ich nie obchodzi to, ze w grafiku masz wolne, zmienią Ci go godzinę przed końcem pracy(bo nie umieją go normalnie napisać przez cały tydzień i pracownicy muszą im uwagę zwracać, że błędy popełniają) i masz jutro być na 12h w pracy .... ( wszystko wszystkim. JA wszystko rozumiem ale, żeby chociaż normalnie powiedzieć coś w stylu 'Słuchaj bo jest taka sty. ... itp' to nie kierownik bedzie po tobie krzyczał, albo szyderczo się śmiał i mówił, że to nie jego problem.... no sory ale bądźmy przede wszystkim ludźmi dla siebie). ludzie tam pracujący to jedyny plus bo jakieś 90 % to mili i pomocni współpracownicy. Kierownictwo okropne... składające się z ludzi którzy wgl. nie powinni się tam znaleźć

Aaa

Tylko wszystkim było by lżej jak Ci przeróbkowicze ponieśli odpowiedzialność za straty podczas przebudowy i to co wywożą własnymi samochodami z danego pawilonu a nie później personel o kierownictwo danego pawilonu muszą płacić. Krzysztof jest taki bo nie może pozwolić sobie wieść na głowę bo do niczego nie doszedł i dopiero tych MM było o 50%mniej

Majki
@Aaa

"Przeróbkowicze" i odpowiedzialność? O czym Ty człowieku piszesz ? Inwentaryzacja przerabianego działu przed i po zakończeniu prac przeróbkowych, możemy rozmawiać o odpowiedzialności a inaczej sami płacicie za (usunięte przez administratora) i braki na działach jaki macie, dobrze prowadzony dział to sie wychodzi na + koleżko ;) widziałeś te auta pełne towarów? Nie zgłosiłeś kierownictwu ? Śmiech na sali puste krzesła.

Frank
@Aaa

No kolego bzdury opowiadasz. Co do menier silnorękiego to niestety nie można powiedzieć nic pozytywnego, ale wpływ jego pracy na przeróbki jest nieoceniony. Co do strat towaru po przebudowach to totalna bzdura. Po każdej przebudowie przeprowadzana jest inwentaryzacja. Straty z tego tytułu idą w koszty firmy, ale pracownicy nie potrafią sobie jej przeprowadzić rzetelnie to ich problem... Szukanie strat po 6 miesiącach od ich wizyty jest troszkę walka z wiatrakami...

@Frank

Na jaki koszt firmy? Chyba firm która dostarczają towar do MM...nie opowiadaj głupot!

@Frank

Nie wiem na jakim dziale pracowałeś, ale to dziwne że nie dostałeś telefonu od kierownika marketu, czy też pracownika, z prośbą o ""pomoc" po przeróbce. Zgodzę się z Tobą, że duża cześc winny ponoszą rwównież pracownicy i kierownicy marketów za stany magazynowe. Jednak główna kwestią, która wpływa na tak duże rozbieżności jest system zarządzania. Zapewne inwentaryzacje (braki towarów) nie są tak widoczne na towarach o dużych gabarytach p kanapy czy meble, ale na mniejszych towarach jest syf...Drobnica jest przerzucana na lewo i prawo - bez ładu i składu. Wszystko jest z sobą wymieszane i dlatego nie ejst trudno o pomyłkę...Dlatego tutaj naważniejsza rolę odgrywa organizacja pracy, a jak dobrze wiem w MM wszystkie przeróbki są robione na szybko, a ile jeszcze w czasie tych przeróbek jest zmian...bo ktoś "po nocnym śnie" ma nową wizje.

Potwierdzam bzdety
@Frank

Opowiadasz głupoty - może pracujesz na dziale Mebli - to raczej ciężko jest żeby szafa zginęła...ale na działa z drobnicą jest to norma, że po każdej przeróbce brakuje towaru. Nie oskarżam nikogo o kradzieź, ale ten towar się przewala z miejsca na miejsce, przez co łatwo jest zgubić. Brak organizacji pracy, przeróbki robione na siłę i szybkość. Przecież jak się robi taką preróbke, to ten obszar powinien być zamknęty dla klienta...ale chytrość nie zna granic. Najlepiej postawić kartkę "uwaga przebuodowa" i niech klient chodzi po tym rozgardiaszu, ajak skręci nogę to jego wina, bo kartka była...

Krool
@Majki

Czytając komentarze chciałem wyrobić sobie opinię. Teraz wiem, że nie aplikuj i każdemu odradzę. Mam duże doświadczenie w handlu budowlanka włącznie z korporacją która wycofała się z Polski. Gdybyś tak powiedział w poważnej firmie że ma wyjść na "+" byłbyś zwolniony dyscyplinarnie za namawianie do przestępstwa. Jak nie wiesz dlaczego to się zwolnij bo nie nadajesz się do pracy na stanowisku kierowniczym. Jednym zdaniem, zła opinia klientów na obsługę, to nie pracownicy, a firma która źle dobiera personel zarządzający.

Czechy

Jak to jest, że pracownicy którzy pracują na działach czeskich (mają do obsługi około 20 sklepów), TWIERDZĄ że są mocniej zapracowani, na nic nie mają czasu, niż pracownicy którzy obsługują polsko-słowackie markety( 40 marketów)?? Matematyka w tym momencie kłamie 20>40(jest więcej)... Przecież do logistyków z Czech, to prawie telefony nie dzwonią... Jeden z paradoksów firmy MM, mniej marketów ma się "do obsługi", a ludzie(nie wszyscy, ale wiekszość), udaje że jak sie ma 20 merketów, to jest więcej roboty niż 40...Przypomnę tylko, że na polsko-słowackich marketach, co chwila są przeróbki, wdrażanie nowych asortymentów, walka z nierotami, gazetki(do których logistyk kilkanaście produktów, a nie jak na Czechach 1-2), walka z dostawcami, itp... Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, a nie ślepo brnać w twierdzenie, że jak się ma czeskie markety to jest więcej roboty...

@Czechy

Zapraszamy na Czechy może zrozumiesz....

Oszukana

Witam zakupiłam meble kuchenne i powiem tak na zdj i w sklepie wyglądają super ale to co mi przysłali to totalna porażka otrzymaliśmy meble ale zaczęliśmy je składać dopiero po ponad 3 tyg od otrzymania bo jeszcze było do zrobienia parę rzeczy w domu i jesteśmy rozczarowani meble są krzywe każde z innej beczki szuflad nie da się obniżyć tylko wielkie szpary są między nimy wygląda to okropnie jedne meble stykają się ze sobą to między kolejnymi są takie szpary że kciuk cały wchodzi jedne drzwiczki są większe od drugich uchwyty się łamią oczywiście nie mogłam zwrócić bo do 14 dni jest A reklamacje złożyłam dzwoniłam pisałam zdj wysyłałam i widzę że mają to gdzieś A kuchnie mam dużą więc za meble trochę wyszło już nie chodzi o kasę ale o to że zostałam oszukana jak tak można robić wstyd i tyle coś widzę że bez prawnika się nie obejdzie

@Oszukana

Zdjęcie w MM nie oddaje rzeczywistości...w gazetce MM są zdjęcia tak małe, że trudno odróźnić szlifierkę od wiertarki!! Im więcej zdjęć, tym lepiej...jakby było miejsce to by pokazali wszystkie towary z sklepu na zdjęciach o formacie 1cm x 1cm!

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k