MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Opinie o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Merkro@

Powiem tak, pracuje w Merkurym w Krośnie praktycznie od początku otwarcia, atmosfera całkiem spoko, każdy z każdym się dogada, pośmieje, czasami jakieś wyjście integracyjne, na kierowników nie ma co narzekać bo są naprawdę spoko wiadomo że czasami każdy ma gorszy dzień i lepiej się nie odzywać. Pracy może i jest dużo ale zdarza się ten dzień luzu, zrobisz swoje i tyle nic więcej Cię nie interesuje. Co do klientów to wiadomo każdy inny, jak komu zagra są tacy co są mili, uprzejmi i wyrozumiali a trafiają się też tacy co tylko by Cie zwyzywali w myślach i od razu na skargę lecieli, wtedy mówię proszę bardzo drzwi do szefa otwarte albo że zadzwonię po kierownika jak trzeba i tyle temat się urywa, klient już grzeczniutki. Jak coś komuś nie pasuje to są inne sklepy nikt nie musi przychodzić do Merkurego, nikt nikogo nie zmusza. W każdym bądź razie praca 9/10, kasa 10/10 a co do godzin da się przyzwyczaić

@Mariola

Piąty dzień w tygodniu jest wolny przez to że tyle godzin w poprzednich dniach. To dość wyczerpujące pracować pod rząd po 12 godzin. A co z weekendami? Wolne?

O ile obniżył premie uznaniowe? O tyle co podwyższyła się minimalna czy o więcej?

Krystian

Choć osobiście pracowałem tylko miesiąc jako doradca w Rybniku ( Znalazłem lepszą ofertę, praca przy kompach) to tak w zasadzie nie rozumiem o co tutaj tyle szumu. Może kiedyś było gorzej, ale jak na takie pieniądze to naprawdę nie jest źle. 4 dni pracy, 3 wolne, czegoś nie wiedziałem, pytałem od razu uzyskiwałem odpowiedź od ziomka, który mnie szkolił. Trzeba się sporo nachodzić, dużo rzeczy jest do roboty, no ale jak ktoś myśli że bycie Doradcą to tylko siedzenie na komputerku i wpisywanie w system reklamacji to się grubo myli. Doświadczenia co prawda na rynku pracy za bardzo nie mam, bo była to moja druga praca. Przez ten miesiąc dostałem tylko raz (usunięte przez administratora) od kierownika, bo faktycznie popełniłem głupi błąd. Najgorszy jest tylko ten Stres, z którym czasami nie mogłem sobie poradzić. Osobiście polecam spróbować, jak się nie spodoba droga wolna próbuj szczęścia u innego pracodawcy aż w końcu znajdziesz coś dla Siebie.

Może ja sie wypowiem. Pracowalem w wielu firmach na podkarpaciu i nigdzie nie ma lekko. Merkury ma ten zasadniczy plus ze dobrze placi i wyplata na czas. W innych firmach byla praca po 12 godzin za najnizsza krajowa. Ja mysle ze jak ktos ma checi do pracy i toche oleju w glowie to moze tam isc do pracy.

RE Nowy wpis

Może już widzieliście ale szukają tu do Krosna pracownika sklepu internetowego i to podobno z atrakcyjnymi zarobkami i możliwością awansu. Podpowiedzcie mi czy to prawda. Na innych stanowiskach jest też mowa o premii, a tu jej nie ma, skoro nic nie napisali?

Stefan Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Hej jakie som zarobki na stanowisku ochroniarz w Merkury Market

Sklep Nowy wpis

Ciągle naciski na delegację. Wręcz na siłę. To jest priorytet dla firmy.

Pepe Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Polecacie pracę w księgowości?

Jedna z dziwniejszych rozmów o prace jakie miałem w życiu. Rozmowa przez telefon z panią była bardzo profesjonalna ale z kierownikiem na żywo już nie. Pan kierownik się spóźnił, i zamiast prowadzić rozmowę w naturalny sposób to wyciągnął kartkę z pytaniami typu "największe zalety i wady", "dlaczego nadajesz się do tej pracy" i kazał uzupełnić. Dlaczego po prostu nie pytał mimo że siedziałem obok niego? Nie wiem. Potem wyciągnął "test" w którym były pytania psychologiczne, matematyczne i pytania z testu iq. Niektóre pytania były absurdalne, np: "Czy odczuwasz żal gdy widzisz bezdomną osobę na ulicy" - i dwie odpowiedzi: "Zdecydowanie tak" i "raczej tak" xD Pytania matematyczne też zabawne, chyba kierownik naoglądał się ślepnąc od świateł bo jedno pytanie wprost z tego serialu. Zadano mi też parę pytań o doświadczenie zawodowe, ale kiedy ja chciałem zadać pytania związane z pracą to przyszła kolejna osoba na rozmowe i "panie, no nie mam czasu, mam innych chętnych". Kierownik mówił że do końca tygodnia da znać o wyniku, nie zależnie jaki by to wynik nie był - oczywiście żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. Ogólnie to nie polecam

Co wydaję ci się że będziesz robił na tym stanowisku, największe wady i zalety, czy odejdziesz z firmy jeśli dostaniesz lepszą ofertę gdzieś indziej. Pytania z testu psychologicznego idiotyczne, a te z matematycznego i logicznego to popularne zagadki typu "kijek i piłka kosztują razem 1.10, kijek jest droższy o złotówkę, ile kosztuję piłka" lub jaka liczba będzie następna itd.

Kris

Wszystkim zainteresowanym podjęciem pracy w tej firmie proponuję mocno się zastanowić nad takim pomysłem. Powodów jest dużo żeby się tam nie pchać, kasa słaba, delegacje jak odmówisz to po premii,atmosfera też słaba.

@Cieszyn

Śmiało mogę stwierdzić, że to jedna z najgorszych prac, w jakich miałam (nie)przyjemność pracować. Wypłata jako kasjerki to(usunięte przez administratora)(pracując 44 godziny tygodniowo), czasem premia uznaniowa. Chyba, że byłeś na L4, to o premii zapomnij.(usunięte przez administratora)Zachowanie kierowników wobec pracownika też zostawia wiele do życzenia. Nie polecam tej pracy nikomu.

@@Cieszyn

To ile dostaje się podstawy na stanowisku kasjerki? Po ile godzin tygodniowo się pracuje, że łącznie wychodzą 44h? Jeśli chodzi o premię, to nawet jeśli jest się jeden dzień na L4, to już premia nie obowiązuje? Co jest nie tak z tym zachowaniem wobec pracowników? Napisz proszę, bo myślę nad zaaplikowaniem. :))

Ktoś od górnie decyduje o tym, jakim tym trybem się pracuje? Czy pracownik samodzielnie może zadecydować i wybrać sobie, którą opcję woli?

Franz

Zależy od kierownika. Na jakiego się trafi. Bardziej można zgłosić dzień w którym chcę mieć wolne.

@Franz

Ooo, i za każdym razem można tak zgłaszać? Najczęściej zgadzają się bez żadnego problemu? Ogólnie to jak tu jest z sobotami? Ile w ciągu miesiąca trzeba wyrobić? Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Franz

Nie ma obowiązku wyrobienia ileś tam sobót. Jak się dogadasz ze współpracownikami możesz mieć wszystkie wolne.Ale jak idziesz w sobotę masz wolny dzień w tygodniu.

Brak

Część logistyków pracuje, stara się, nie oczekuje pochwały, poklasku, tylko rzetelności od dyrekcji. Jednak to nie Merkury, tacy pracownicy dostają w zamian opierdziel, krzyk, irytacje przełożonych. Są też WYBRAŃCY: braki asortymentu, puste półki, reklamacje, kontroling, a mimo tego dyrekcja udaje że jest wszystko wporządku i ma klapki na oczach !!!

aaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

pojawiło się ogłoszenie na samodzielną księgową czy ktoś pracuje w tym dziale i mógłby powiedzieć czy warto?

To przecież sam możesz napisać jak jest według ciebie naprawdę. Taki komentarz bardzo mi się przyda bo sam chce tu aplikować. Czytałem że atmosfera kiepska. Tylko o to chodzi czy masz też zastrzeżenia do innych warunków? Powiesz coś więcej?

Jest nabór na specjalistę do spraw rekrutacji w Krośnie, a ktoś może pracuje w HR MM? Napisze, jak się wam pracuje w dziale, ile projektów przypada na jedną "głowę"?

Merkro@

Roman
@Merkro@

Starałeś się rzetelnie przedstawić swoją opinię na temat pracy w firmie Merkury Market i za to Ci dziękuję. Mógłbyś napisać, jak oceniłbyś stabilność zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy zdarzają się sytuacje, że pracodawca potrafi wręczyć pracownikowi wypowiedzenie bez żadnego konkretnego powodu, czy raczej takie sytuacje nie mają miejsca?

Jolanta

Każdy z nas może zupełnie inaczej odbierać tego samego pracodawcę. Dlatego to całkowicie normalne, że Ty masz akurat inne zdanie na temat pracy w Markecie Merkury. To może wyjaśnisz mi, z czego dokładnie wynika Twoja niechęć - czy może chodzi o zbyt niskie zarobki, czy może o niewłaściwe traktowanie pracowników? Potrzebuję konkretów.

@Merkro@

W tej chwili dużo jest ofert pracy w MM w Krośnie. Zastanawiam się czy nie zmienić pracy i skorzystać z oferty. Czy za straty płacą pracownicy i faktycznie zabierają premię ? Czy jest to praca dobra i warta zmiany?

lala
@Nowy

nie warto

T. K.
@Merkro@

Jedyny pozytyw tej firmy to zarobki o ile osoby decyzyjne uznają że Ci się należy, pracowałem dlugo, widziałem sporo na różnych działach, atmosfera taką że nóż by w plecy wbili przy pierwszej lepszej okazji, plotki, ploteczki i zachowanie dzieci z podstawówki - obgadywanie za plecami, niektórzy myślą że nieslychac nic... Lepiej nie rozmawiać wgl o życiu prywatnym bo zaraz wyciagane są nowe plotki a historię z twojego życia chodzą po całej firmie. Pracy tyle co na dwie trzy osoby, że ledwo wyrabiasz... Kierownictwo fajne choć bujajace w obłokach (usunięte przez administratora) O bezstresowej pracy można zapomnieć...

Mary
@Merkro@

Klient grzeczniutki, bo wystraszył sie twojego kierownika???? Ale z ciebie pajac głupiutki.Trzęś portkami jak klient pójdzie ze skargą na twoją"pracę" to może zmądrzejesz, chociaż wątpie!

Mariola

W Bielsku-Białej jest czynne 8-20. 4! Dni pracy pod rząd - 2x12h i 2x10h.

@Mariola

Hej. Jakie są aktualnie zarobki (podstawa) na stanowisku doradcy klienta ? Ile mniej więcej można osiągnąć z premii ?

Ozi

Pomijając realizację zamówienia towaru chodzi o termin Bo To Była Porażka to o chłopakach którzy tam obsługują Pełen profesjonalizm i jakość podejścia do klienta na najwyższym poziomie.Byłem Milo zaskoczony,i tak dobrze nie byłem obsłużony w żadnym innym sklepie jak na Czajkowskiego 51 w Krośnie.Zakupy z taką obsługą to czysta przyjemność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sasa

Niektórzy logistycy mają "tak dużo" pracy, że pół dnia potrafią przestać i przegadać między regałami ! Ciekawe kto robi za nich zamówienia? Prezes im płaci za stanie? Może dostają wynagrodzenie '"za inne usługi" a nie zamówienia... Warto się zainteresować tym zjawiskiem...

@sasa

A ty pół dnia obserwujesz z zegarkiem w ręku? Chciałabym się dowiedzieć czegoś o pracy tam a nie złośliwości czytać serio

ewaa
@Ewa

Jaka złośliwość ? Opis pracy niektórych pracowników, którzy u normalnego pracodawcy już dawno nie mieliby pracy, ale w merkurym są chronieni przez dyrekcję, za inne usługi

ARRM
@sasa

Niektórzy logistycy mają ochronę dyrekcji, notorycznie mają braki, nie zajmują się reklamacjami, przesiadują na telefonie kilka godzin, a mimo wszystko dostają wynagrodzenie takie samo jak logistycy pracujący rzetelnie. Ochronkaaaaa, plecy.

rafalala
@ARRM

możesz coś więcej powiedzieć o pracy - zastanawiam się czy rzucić obecną i przejść na proponowane stanowisko tylko czy się gorzej nie wpakuje - najlepsza rekomendacja pracownik - jak wychodzi finansowo i czy atmosfera poza tymi wymienionymi jest znośna czy bardziej donoszenie i lizusostwo

Rafalala

Cześć jak wygląda praca w centrali w dziale logistyki, jakie są zarobki, jaką umowa

Czy pracownicy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k dogadują się między sobą?

Stasek

Zgadzam się w 100%.Dodam jeszcze że Pan Jan Papierz to jest naprawdę doskonały szef. Co prawda rzadzacy twardą ręką ale tak musi być.

Frank

Ciekawy jestem tylko jednej rzeczy, mianowicie tego kto jest autorem tej jakże pochlebnej opinii :)

na próbę

Czytając te wszystkie opinie jestem zmuszony przychylić się do tych na "-". Podczas rekrutacji wszystko pięknie, ładnie... niby wszystko ustalone - jasno i przejrzyście. Niby... bo fakt - dostałem pozytywną opinię na okresie testowym. I to by było na tyle, bo "góra" nie dotrzymuje ustaleń. Reasumując szkoda czasu.

Pracowity i otwarty na zmiany...dobre sobie Premia uznaniowa i nowe zarzadzenie łaczysz 5 dni jednym Urlopem na rządanie i uwalaja Ci 1000zl.Idziesz na urlop 14dni twój wypracowany i zarabiasz 1000zl mniej zachorujesz albo pójdziesz na opieke to oskubia Cie do "0" taka to jest super firma.Od tego roku najniższa krajowa w góre to co zrobił ten cudowny szef obniżył wszystkim premie uznaniowa i takim sposobem ominal podwyżki w Lipcu zrobi to samo i w nastepnym roku też (usunięte przez administratora) ludzi za braki musisz płacic z wlasnych pieniedzy wiec musisz pilnowac samemu (usunięte przez administratora) taka to jest super firma

Hela

Hejka, poszukują osoby na pracownika biurowego. Większość opinii jest o pracy jako sprzedawca magazynier i kasjer. Chciałabym uzyskać więcej informacji na temat benefitów jakie uzyskują osoby w biurze bo w ofercie nic konkretnego nie napisali o nich. Tak samo zastanawiam się jaka jest stawka, ktoś pracował albo pracuje nadal i mógłby się wypowiedzieć ?

Logistyk

Pracowałem w tej ,,firmie" kilka msc. Ciągły stres, przerzucanie z działu do działu. Chociaż to był najmniejszy problem. Zgodnie z polityką firmy, za wszystko odpowiada pracownik, za nic właściciel. Trzeba przygotować się na to, że będzie ponosiło się również odpowiedzialność za błędy poprzedników jak i innych pracowników bo przecież ktoś musi beknąć. Wynagrodzenie to najniższa krajową + premia uznaniowa. Co kluczowe UZNANIOWA, nikt nie zna zasad jej przyznawania (pewnie nawet słynny Pan Wiceprezes, który ja przydziela). Także najmniejsze przewinienie i po premii. No i najważniejsza niepisana lecz przestrzegana zasada, nie można brać L4. Albo raczej można, ale będzie się to wiązać z brakiem premii i zapewne szybkim zwolnieniem. Pomijając ostracyzm pozostałych pracowników.

Ewa niezadowolona

Nie polecam sklepu internetowego. Nie wiem kto tam pracuje ale chyba nie spieszy się z realizacją zamówień. Właścicielom sieci proponuję przyjrzeć się dokładnie z czego wynika problem.

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

• Jak się pracuje w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Zobacz opinie na temat firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k?

Kandydaci do pracy w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k