MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k

Jola
Kandydat
 Pytanie

Witam Jaki system pracy obowiązuje w Merkury ? 12 godz i dzien wolnego?

PortoRicko Nowy wpis
Kandydat
@Jola

4dni pracy po 12h. 3 dni wolnego

Honorata Nowy wpis
@PortoRicko

Te dni to rozłożone są z rzędu czy to zależy jak komu grafik ułożą?

PortoRicko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat
 Pytanie

Witam, jak z benefitami? Są jakieś benefity (typu Multisport etc.) Dla pracowników Merkury Market?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
 Pytanie

Jaka jest umowa w firmie MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k? Wiecie, czy jako Sprzedawca zatrudniają na umowę zlecenie?

Paweł
Kandydat
 Pytanie

Od czterech miesięcy widzę ofertę pracy w Krośnie ( Administracja ) ....Ciągle odnawiana....Czyżby nie było odpowiednich kandydatów? Czy ktoś pracował lub pracuje na stanowisku administratora z językiem angielskim ??Jakie są warunki pracy ...Z góry dziękuję

Kandydat.
Kandydat
 Pytanie

Witam, Jak wygląda praca kierownika jednostki ? W Zamościu co roku ogłaszany jest nabór na to stanowisko. Zastanawiam się czy aż tak ciężko a może awansują i idą dalej?

15
Marzena
@Kandydat.

Ale na co mogą awansować? Wszystko jest możliwe... też bym chciała wiedzieć bo mąż chce startować.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Cześć. Jak wygląda sprawa z tymi wyjazdami? Czy wszyscy są brani pod uwagę ? Doradcy, kasjerzy, magazynierzy?

28
Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k? Chętnie zatrudniają?

2
Mozeprzyszly
Kandydat
 Pytanie

Pytanie do magazynierów, jak robota wygląda bo przez 12 godzin można wiele

4
adam
Kandydat
 Pytanie

proszę o informację czy w Merkurym jest możliwość pracy 9doradca klienta) na systemie 8h dziennie czy tylko 12h?

Renata
Kandydat
 Pytanie

cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownik sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje na tym samym stanowisku co w Polsce? I ważne, czy na stanowisku kierowniczym dostaje się samochód służbowy? Jak wygląda sprawa z delegacjami, wypłacają?

Boski
Pracownik
@Renata

W każdym markecie jest inaczej więc opinie o pracodawcy będą różne.Tam gdzie jest dobrze zgrana ekipa i wszystko funkcjonuje sprawnie to i premie są naprawdę dobre.Ogolnie co tydzień są kontrole,za które kierownicy dostają punkty.Dobre punkty to dobre premie.Im większa rotacja pracowników tym większy (usunięte przez administratora) w sklepie.... Obroty również są ważne ale ogólnie to wszystko zależy jacy są pracownicy.Najlepiej to po prostu jedz i zobacz jak ten sklep funkcjonuje w godzinach szczytu.... rąk do pracy tam jest zawsze za mało.

Renata
Kandydat
 Pytanie

Cześć, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko kierownika sklepu w Krakowie. Jak często pracownik jest delegowany do pracy na Słowacji? Czy tam pracuje się na tym samym stanowisku co w Polsce? I co ważne czy na stanowisku kierownika sklepu dostaje się samochód służbowy czy firma zwraca za dojazd własnym samochodem?

...
Kandydat
 Pytanie

Jakie opinie macie o pracy sprzedawcy na dziale budowlanym ? Sklep w Ładnej. Może ktoś ogólnie przybliżyć czy tam się siedzi przy kasie i obsługuje klientów, czy coś więcej?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

ZMARNOWANY CZAS, NIE POLECAM!! Telefon z centrali, Pani z którą miałem przyjemność rozmawiać okazała się bardzo miła i rzeczowo odpowiadała na pytanie, niestety z plusów to by było na tyle. Rozmowa rekrutacyjna z Panem Prezesem umówiona na 13:00 w Krośnie. Wyjechałem z miejsca zamieszkania więc trochę wcześniej aby nie spóźnić się bo prawie 200km do pokonania. Telefon po 12 że byłoby fajnie jakbym już przyjechał bo im szybciej tym lepiej gdyż Pan Prezes musi wyjść. Sama rozmowa również pozostawia wiele do życzenia. Test, który jest przeprowadzany sprawdza wszystko tylko nie predyspozycje do tego czy nadajesz się na aktualne stanowisko w tej firmie. Kilka pytań ze strony prezesa i uwaga na dwa trzeba odpowiedzieć pisownie: dlaczego merkury market i jak wyobrażam sobie prace na danym stanowisku. Po co? Ciężko powiedzieć. Jeśli chodzi o warunki na stanowiskach kierowniczych na Słowacji to od razu odpowiem ponieważ widziałem że kilka osób już o to pytało. Transport jest zapewniony ale z Nowego Sącza albo Nowego Targu dlatego najpierw żeby wyjechać firmowym transportem sam musisz do niego dotrzeć nie ważne czy mieszkasz 5km czy 250km od miejsca wyjazdu. Praca na Słowacji przez 3 tyg non stop, 21 dni pracy bez dnia wolnego, średnio po 10-12h i 7 dni wolnego w Polsce. 3 tyg jako zastępca kierownika jesteś w danym mieście ale jak zjeżdżasz to ktoś wskakuje na twoje miejsce i ty wracając po wolnym jedziesz w zupełnie nowe miejsce i tu kolejny haczyk...nocleg, który również jest zapewniony to nic innego jak pokoje 2 osobowe a wraz z rotacją miejsc, w których potencjalny pracownik będzie pracować pozna dużo nowych kolegów w pracy jak i tych, z którymi będzie dzielić pokój co 3 tyg. Chciałem tylko dodać że nie jestem sfrustrowany zaistniałą sytuacją, pracy i tak bym nie przyjął biorąc pod uwagę warunki ale jeśli ktoś poświęca swój czas jedzie prawie 200km w jedną stronę, bierze specjalnie wolne w pracy i nawet nie otrzymuje telefonu: dziękujemy za proces rekrutacji ale np. zdecydowaliśmy się na kogoś innego to świadczy to bardzo dużo o firmie, niestety w złym tego słowa znaczeniu.

3

Pracodawca

@Kandydat

Dziękujemy za informację zwrotną dotyczącą Pana doświadczeń z procesu rekrutacji. Przykro nam, że nasz proces rekrutacji nie spełnił Pana oczekiwań i jednocześnie dziękujemy za czas jaki Pan poświęcił dla Merkury Market. Decyzja, po każdym z etapów rekrutacji zapada tak szybko jak to możliwe, zazwyczaj do dwóch tygodni. Podjęcie decyzji o zatrudnieniu, jest uwarunkowane wieloma czynnikami. Zawsze chcemy znaleźć najlepszych kandydatów tak aby dopasować ich osobowość i kompetencje do naszego zespołu, dlatego zdarzają się procesy rekrutacyjne, kiedy potrzebujemy nieco więc czasu aby podjąć finalną decyzję. W takiej sytuacji staramy się na bieżąco informować kandydatów o statusie ich aplikacji. W razie pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji.

Ja
Kandydat
 Pytanie

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to porażka. Bezsensowny test, nie mający nic wspólnego ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Pytania o przeszłość, jakby to miało obecnie kolosalne znaczenie. Tłumaczenie się, czemu szukasz pracy. To czemu szukacie pracowników? Strata czasu, który można spędzić w bardziej kreatywny sposób. Pozdrawiam

Kandydat
Pracownik
 Pytanie

Czy orientuje się ktoś jakie są warunki finansowe na stanowisku zastępcy kierownika sklepu? W grę wchodzi tez Słowacja jeśli stawka się różni od tej w Polsce.

14
ZAinteresowana
Kandydat
 Pytanie

Czy może mi ktoś napisać jakie zarobki są mw na stanowisku kierownika sklepu - na terenie Słowacji? Jak to wyglada w realu? Pracujesz tam chwilowo i później w Polsce?

Lol
Klient
 Pytanie

Jakie zasady, atmosfera pranuje na stanowisku pracownik biurowy ?

axon22
Pracownik
 Pytanie

Witam Pracowałem w tej firmie ponad 10 lat , więc to do czegoś zobowiązuje... Czytając Państwa wypowiedzi ... hmmm cóż powiem tak firma jak na warunki krosna płaci całkiem dobrze za 7 godz pracy tygodniowo otrzymywałem na konto mies 3300netto + bon na święta :)stres był a gdzie go teraz nie ma ? nikt nikomu nie daje kasy za darmo :) więc ja polecam , jest kasa są i wymagania :)

4
Chętna
Kandydat
 Pytanie
@axon22

7 godzin pracy tygodniowo, około 28 godzin miesięcznie... Czyli, że firma płaci około 120zł/godzinę? Serio? Na jakim dziale się tyle zarabia? ;)

Ktoś
Pracownik
@Chętna

7h tygodniowo to miesięcznie ok. 147h.. XD

axon22
Były pracownik
@Chętna

Sprostowanie 7 godz pracy dziennie x 5 dni w tygodniu = 140 godz/mies. Wypłata 3300netto - stanowisko Pracownik działu logistyki. Pozdrawiam

Chętna
Kandydat
@axon22

Ok. I wszystko jasne

H88
Były pracownik
 Pytanie
@axon22

Od kiedy w logistyce pracuje się po 7h dziennie?? Za moich czasów było 10h dziennie, podobno coś się zmieniło i jest po 8,czyli 9h dziennie ????

wiki
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry, czy ktos sie orientuje jak wygląda praca w biurze w tej firmie? Tez taki stres i opieprz za wszystko? :o

Lechu
Kandydat
 Pytanie

Witam wszystkich. Pojawiło się ogłoszenia na z-ca kierownika w Rzeszowie. Jakie jest wynagrodzenie na tym stanowisku , jest system premiowania? Jakie sa kryteria? Na Rejtana była spora rotacja na stanowiskach kierowniczych. Jak wygląda struktura stanowisk w markecie? Z góry dziękuję za info . Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k - Krosno

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

MERKURY MARKET Sp. z o.o. Sp. k