west fleks

Sulęcin Szlachecki

Opinie o west fleks

ola

musisz znalesc jakas agencje polska ktora ma podpisna umowe z nimi

iki

Zgadzam się całkowicie ze ta firma jest pomylona i banda [usunięte przez moderatora] a na czele stoi a[usunięte przez moderatora] co ludziom pomaga a sama sobie nie umie poradzić[usunięte przez moderatora] i tobie to się należy i pamietaj pan buk jest sprawiedliwy za dobro wynagroadza a za zło karze i ciebie ukarze pozdrowienia wesfleks

Pracowałam tam to co zobaczyłam to jest szok.Pranie mózgu robią ludziom wSulęcinie że takie zarobki a w rzeczywistości to jesz za darmo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] nie polecam.

nikku

a ma ktos zdjecia jak tam jest? w mieszkaniach?

on

ja jestem za polecam takich [usunięte przez moderatora] nigdzie nie spotkacie

kaczy

Świetna firma bardzo mili ludzie w biurze rewelacja gorąco polecam

Anna

tta firma to mafia polsko-holendersko -turecka.Szczególnie turek imieniem Nazi jest to człowiek o niskiej kulturze osobistej dopuszcza się przemocy wobec ludzi krzyczy poniża szarpie kobiety popycha mężczyzn.Ogólnie wyżywa się na ludziach.Mogłabym dużo napisaćbo sama to widziałam.To co mnie dziwi to to że ludzie widzą to wszystko i nic z tym nie robią. A pani Asia no cóż nie jest lepsza życzę im jak najgorzej za to że straciłam tam trochę zdrowia.Zjechałam po 6 tyg.Mam dość patrzenia na fałszywców którzy oszukująludzi

Zostaw opinię o west fleks - Sulęcin Szlachecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie west fleks