Opinie o PZU S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PZU S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PZU S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PZU S.A. w Warszawa

Nie pozdrawiam Pani o drobiowym nazwisku wsparcia. Może warto przypomnieć sobie o tym że jesteś tam od pomagania?

Wołgę

Od bierdolta sie od niej, od naszego wsparcia i od niej!

Konrad

O, chyba liderzy się odzywają incognito! :)

Lili

Póki co stuknelo mi tutaj ponad półtora roku. Fakt to typowe korpo. O niektóre rzeczy trzeba cisnąć po kilka razy. Nie wspomnę, że liczą się też znajomości. I tego nie neguje. Mi chodziło tylko o stawki. Znam ludzi z wielu projektow i nie wygląda to tak, że ciśnie się 15 brutto co miesiąc. W tym wypadku to naprawdę przeginka.

Pzu to firma która się właśnie cechuje brakiem wstydu jakiegokolwiek :)

Na plaże a nie kolibe

A może by tak pokazać kadrze zarządzającej że źle się dzieje i nie iść na spotkanie w Kolibie w Sopocie. Niech zobaczą, że nikt nie przyjdzie i wstyd dopiero będzie :) a pracownicy niech spotkają się na plaży i poobserwują zakłopotanie wszystkich ważnych osobistości.

Serek

Jestem za!

Koliba
@Na plaże a nie kolibe

To się nie uda, pójdą Januszki i Grażynki myśląc że się napiją i najedzą za darmo naiwniaczki. Trzeba się pochwalić przed biedną ciemnotą imprezką w hotelu, kadra będzie wiwatować jaka to z PZU nie jest wspólnota a przez resztę roku w domu żreć będziemy gruz bo na premie nie starczy. Koliba musi się zwrócić.

Mateusz
@Koliba

To niech ktoś zrobi inbę :D Niech poczują wstyd przed warszaffką. Powiedzcie głośno co myślicie

Roza
@Na plaże a nie kolibe

Dlaczego dajecie się tak poniewierać?w pzu doradcy zarabiają po 5 tys. Dlaczego nie poruszycie tej sprawy?

Oko
@Na plaże a nie kolibe

I co? Najedliście się chleba ze starym smalcem, ludzki pan rzucił trochę kuponów na alko i teraz wszyscy się kochacie? :) Bo wątpię żeby ktoś powiedział dyrowi i temu małemu kurduplowi co naprawdę myśli :)

Kejt

Tak. 15-21zl brutto w zależności od wyników.

V
@Kejt

Średnio ile można zarobić?] da się wyżyć?

nie wyzyjesz
@V

bedziesz zaraciac najnizsza stawke bo reklamacje wewnetrzne bedziesz mial. liderzy innych grup szukaja reklamacji zawsze. jako dodatkowa praca ok. jako podstawowa i jedyna to nie.

V
@nie wyzyjesz

Mimo przestrzegania zasad sa reklamację mimo to?

Rekrutacja zdalna, w sposób poprawny wykonałam polecenie, wykształcenie zgodne z profilem. Mijaja 3 tygodnie i mimo zapewnień iż każdy otrzymuje zawsze i informacje telefoniczna o przegiegu rektutacji to takowej informacji sie nie doczekalam

zadanie do wykonania

Strzel sobie w noch, to Ci zejdzie ciśnienie. Tylko uważaj, żeby znowu na Srebrzysku nie wylądować

Zatem czekamy

Arek

@Olaf, napisz tą prawdę, o której mówisz. Legendy głoszą, że Cię wywalili bo ćpałeś z kimś tam i siedziałeś do 02:00 w nocy nawąchany. W ogóle tak można długo siedzieć ? Chętnie zrobię nadgodziny :)

Wrzos

Nadziei narobił i co?

Maciek
@Wrzos

Pewnie go mają zamknięte na sreberku :/

Kamil

TO JEST NIEWIARYGODNE, ŻE TAKA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE W TYCH CZASACH. W miejscu pracy telefony, dlaczego jest się wyłączonym... po minucie tworzenia notatki z poprzedniej rozmowy. Dokładnie dwie minuty spóźnienia na przerwie- jaśnie team leader.... GDZIE BYŁES? Z JAKIEGO POWODU NIE POTRAFICIE WYPŁACIĆ PRACOWNIKOM NĘDZNYCH GROSZY KTÓRE ZAROBILI? CZEKAM NA 600zł wypłaty z marca jest CZERWIEC. Ile razy mam do was jeździć? dzwonić? Kiedy nie zadzownie , to Madam kadrowa podobno ciągle na urlopie, może za te nie wypłacone pieniądze dla ludzi?

potencjalny pracownik

Ponawiam, napisze ktoś jak wygląda praca w Oddziale ? Jaką atmosfera, cele, jak się wam pracuje?

Mc
@potencjalny pracownik

Kijowo się pracuje

@Mc

Mc coś więcej napiszesz?

Jerzy
@potencjalny pracownik

Witam. Zależy do jakiego oddziału trafisz, na jakiego dyrektora. Zarobki, jak się postarasz bardzo dobre. Ok 5 - 6 tys zł

potencjalny pracownik

Pracuje ktoś jak Specjalista obsługi Klienta w oddziale? Czy sytuacja jest tak zła na na infolinii? Targety realne do zrobienia ? Ile średnio można zarobić, realnie?

Szponka

Pracuję w PZU kilka miesięcy.. i napotkałam się nie tylko błędy konsultantów ale w większej liczbie ludzi z lublina i lodzi obiecujących gruszki na wierzbach, którzy nigdy ale to ... nigdy nie kontaktowali się z placówkami w celu umówienia wizyty. Podam przykład.. Pani chce się umówić na badanie w łodzi, ktore jest mało dostępne.. dzwoni Pani w pt i się pyta co z usługą i taka(usunięte przez administratora) z Łodzi mówi, że zostanie umówiona do końca dnia.. wiadomo, że w pt mało placówek procuje ale po co te kłamstwa? później będzie narzekanie, że ktoś stracił prace(usunięte przez administratora)

Szponka

Zanim zaczniesz komuś wytykać pisownie, to spójrz na siebie. Poza tym nigdzie nie napisałam, że Łódź ma swoją infolinie. Pewnie jesteś jedną z osób, które zostały zwolnione za niestosowanie się do wewnętrznych zasad.

Szponka

Zajęłam się i takie osoby jak ty są tylko pomyłkami w tej pracy

DużaMi
@Szponka

To może znajdź lepszą pracę, skoro kolegów uważasz za pomyłki, pewnie sama robisz za max 2400 netto (to i tak więcej, niż 15 brutto przecież) i strugasz wielką damę.

Pozdroczumoperacje:)

Teraz to już nie tyle l1 co telefon z operacji, a po drugiej stronie darcie mordy do słuchawki jakim prawem od 10 sekund jesteś na wycofaniu bo wg wewnętrznych ustaleń nie masz prawa :))) za mało ludzi się zwalniało i za dużo zarabiali, wiec czas to naprawić :)

Bo nowe twarze uciekają już po kilku dni szkolenia jak słyszą o zasadach jakie tu panują :(

Ptl

Zarobki mogą być, czasem ciężko jest wyrobić wszystkie parametry ale dramatu nie ma. Ciągle L1 to chleb powszedni. Dużo mało myślących osób, kierujących pracą również . Na chwilę jest ok żeby dorobić.

El1
@Ptl

Dokładnie tak samo uważam, wyższe stawki są do wyrobienia już od pierwszego miesiąca, tylko trzeba pracować, a nie zajmować się powtarzaniem, ze nie da się wyrobić nic ponad podstawę :D

Liść

Pewnie dużo skoro wszędzie wpycha nos

Aga

tyram jako Agent 24h na dobę. mam własną działalność, płacę ZUS, podatki, ZUS pracownika. firma nie dała mi "portfela", ale dała mi "trenera". Wozi się autem służbowym, zarabia pewnie więcej niż ja i... nie ma dla mnie czasu :/ Tzn ma, ale w dni, w których nie prowadzi własnej działalności jako terapeuta... Michał, lubię Cię, ale wkurza mnie gadka, że PZU naiwnie wspiera Cię w rozwoju własnej firmy i możesz mi pomóc jako coach... Nie mam ochoty korzystać z usług kogoś, kogo sponsoruje PZU i kto dodatkowo bierze za to kasę. Oto dowody: https://www.znanylekarz.pl/michal-pozniak/psycholog-psychoterapeuta-terapeuta/chorzow

Garry!

A czy opinia kuluarow miała jakieś znaczenie w jakim kolwiek temacie ? To same plotkary ja bym wiary nie dawała

Anonimus

Pewnie wiele osób by tego chciało ale małe szanse, już raz przenieśli i to są duże koszta.

Bartek

Co ty bierzesz????

Nono

W Warszawie jest bardzo poważny problem z miejscami. Chyba, że nową lokalizacje otworzą.

Co

Co ma PZU do luxmedu ????????

Liko

Czy wy również dostajecie zyski pzu?

Dyrektor_Oddziału_PZU

Cześć 1.Mam pytanie jakie realne możliwe wpływy są na stanowisku Dyrektor oddziału PZU? 2. Czy potrzebny jest wkład własny i działa to na zasadzie franszyzy czy też jest normalna rekrutacja? Bardzo proszę o odpowiedz.

zniesmaczony

pzu om zrezygnowalo z łodzi zostawiając ludzi praktycznie z dnia na dzień bez pracy, super tylko tak dalej mają podobno wrócić na jesień ...

Ciekawy

Jak to tylko do końca września? I co potem?

@zniesmaczony

jak wy ludzi z Łodzi wszystko zje... Pacjent do was dzwoni i sie zapyta kiedy zostanie umowiony, to mowicie, ze do konca dnia, nie wiecie wy z lodzi jaak niekiedy trudno jest zadz do placowek w celu usgodnienia term a obiecujecie na slepo. sami sobie jestescie winni

@zniesmaczony

jak nie umiecie pracowac to co sie dziwicie.. wproaddzacie pcj w bad i pozniej skargi.. ogarnijcie(usunięte przez administratora)

Liderzy i koordynatorzy

CZUM czeka na zbawicela. Come back M.S. Czekamy na wielki powrót. RTG czeka.

M.S.
@Liderzy i koordynatorzy

Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno Przyszłych poświęceń w duszy bohatera. Miejcie odwagę!... Nie tę jednodniową, Co w rozpaczliwym przedsięwzięciu pryska, Lecz tę, co wiecznie z podniesioną głową Nie da się zepchnąć z swego stanowiska. Miejcie odwagę... Nie tę tchnącą szałem, Która na oślep leci bez oręża, Lecz tę, co sama niezdobytym wałem Przeciwne losy stałością zwycięża. x2 Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić! Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić. Lecz nie przestajmy czcić świętości swoje I przechowywać ideałów czystość; Do nas należy dać im moc i zbroję, By z kraju marzeń przeszły w rzeczywistość . Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera, Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.

LGBT

hej! Chciałem pozdrowić wszystkie branżowe osoby zatrudnione w czumie ;) Fajnie ze Pzu mimo bycia pisowską spółką zatrudnia tyle tęczowych osób i to również na wysokich stanowiskach

Paulina zpierwszego piętra
@LGBT

Słuchaj no Ty Cholero ! Każdy ma prawo być pisowcem i lewakiem i każdy ma prawo kochać jak chce i nic Ci do tego, a tolerancja przede wszystkim. Chcesz być akceptowany to akceptuj też innych, bo nic złego Ci nikt nie robi tylko żyje swoim, nie twoim życiem.

Uśmiech
@LGBT

@ LGBT - Ty gnomie. Co Cię to obchodzi kto z kim sypia. Więcej szacunku i tolerancji. To są takie same osoby jak Ty i mają takie same prawa jak każdy bez względu na orientację.

Zostaw merytoryczną opinię o PZU S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 135.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 10 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU S.A. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU S.A.
1.7/5 Na podstawie 599 ocen.

PZU S.A.