Opinie o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie KGHM S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KGHM S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - wydobywanie metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM S.A. w Głogów Marii Skłodowskiej-curie 48

telefonista

witam, ile zarabia telemonter/ telefonista? To praca przy przodkach?

kkk
@telefonista

nie to nie praca w przodku górniczym

Dzień dobry jak wyglądają badania lekarskie ,wydolnościowe jest ciężko?

@Nowy

Na jakie stanowisko?

Jestem po rozmowie wstępnej i minęło już 10 dni, nie uzyskałem jakiejkolwiek odpowiedzi. Czy zostanę poinformowany jeśli mnie odrzucą? Czy po prostu to tak długo trwa i jeszcze nie podjęto decyzji?

@Kandydat

Dostaniesz informacje zwrotną a 10 dni to nie jest wcale długo, powodzenia i pozdrawiam

@Kandydat

Tempo i sposób odpowiedzi zależy od danego szybu. Możesz dostać rekomendację do zatrudnienia mailowo, albo od razu telefon. W każdym razie otrzymasz informację zwrotną, jak ci poszło.

@pracownik

Aplikuje na lubin. Trochę dziwne że to tyle trwa ale dzięki za odpowiedz.

awfdx
@Kandydat

Również byłem na rozmowie na Lubnie. Zastrzegali, że odpowiedź zajmie im około miesiąc czasu. Czyli jak nie dostaniesz odpowiedzi do 12.09 to pewnie dostaniesz maila zwrotnego. Ja również, jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi

@awfdx

Dziś dostałem telefon o tym że się dostałem. Pani podała mi date rozpoczęcia pracy czyli za miesiąc oraz poinformowała mnie o oddziale oraz szybie na którym będę pracować. Na początku sierpnia mam być skierowany na badania.

kandydat
@Kandydat

na jaki szyb i na jaki oddział się dostałeś?

Tg

Cześć wszystkim czy kogoś już przyjmowali z rekrutacji tg ślusarz mechanik na sierpol z kwietnia ?

Tg

Nie, jak dzwoniłem do kadr to mówili ze są wstrzymane przyjęcia

standardowy schemat dla HR tj. przywitanie, przedstawienie się, pytania z puli poniżej, a później pożegnanie. Skład komisji: 2x osoba z HR, 1x "kierownik/sztygar oddziałowy/zainteresowany/a" i 1x kandydat, czas trwania ok. 15 minut. Wywołują co 15 minut i rozmowa jest umawiana na konkretną godzinę, także nie ma sensu być dużo wcześniej.

Co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz u nas pracować? Co motywuje Cię do pracy? Co chcesz robić za następne 5 lat? Proszę opowiedzieć coś o sobie. Jakie są Twoje słabe / silne strony Co odróżnia Cię od innych kandydatów Czy masz jeszcze jakieś pytania ogólne lub odnośnie pracy. Wymień etapy ciągu technologicznego, czy pracowałem na produkcji

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Jakich pytań można się spodziewać na stanowisku mechanik gc

awfdx

na jakie stanowisko? jaki oddział?

Angelka

Chciałam się dowiedzieć paru rzeczy na temat pracy operatora ciągu technologicznego. M.in jak z tą 4 brygadówką? Czy przestrzegają tego wymogu przerw między zmianami czy są takie nadgodziny, że się pracuje cały czas? Tego się obawia mąż, bo jego poprzednia Firma tak robiła, a pytam dla niego.

Australopitek
@Angelka

Przestrzegają i jak są pytania to można zadzwonić do kadr. Może to dziwne, ale po drugiej stronie słuchawki też siedzi człowiek.

Witam, Znalazłem się w dosyć nietypowej sytuacji. Aplikowałem na staż w kghm, aczkolwiek w trakcie rekrutacji utraciłem status osoby bezrobotnej (warunek konieczny )na kilka miesięcy . Dziś otrzymałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną i zastanawiam się czy jest sens stawienia się na niej czy lepiej ją anulować bo i tak nic z tego nie będzie. Dodam, że zależy mi na stażu i pracy. Jeśli ktoś miał podobną sytuację lub jest mi w stanie coś doradzić to byłbym wdzięczny.

Wytłumaczy mi ktoś czemu osoba po szkole z tytułem górnika od 5 lat nie może dostać się nawet na rozmowę kwalifikacyjna a są przyjmowane osoby które skończyły tylko gimnazjum….. nic tylko palnąć sobie w łeb górnik zrobiony i co ja mam zrobić jak z tym wykształceniem co mam nadaje się tylko na kopalnie zrobiłbym mechanika czy elektryka to miałbym więcej możliwości a tak tragedia taka firma jak w (usunięte przez administratora)-(usunięte przez administratora) swój swojego …

Robert

Rób kursy i aplikuj cały czas jak jest oferta. Ja po 3 latach dostałem pozytywną opinię, a w górnictwie 10 lat pracy...

Nauka

Wie ktoś jakie zawody kghm będzie wspierał i w jakich szkołach

były uczeń klasy patronackiej
@Nauka

Zawsze w ofercie na samym dole masz sponsorów też na stronie kghm masz rozpiskę szkół i klas które są patronackie. Ale szczerze to nic kghm nie daje tym klasom może na start dostaniesz jakiś prezent za 20zł i bedziesz miał praktyki w kghm. Największy benefit to że przy składaniu podania do pracy masz możliwość zaznaczenia że byłeś w klasie patronackiej ale nie wiem czy to coś daje ja jak narazie czekam po rozmowie wstępnej do pracy.

Ziomek
@były uczeń klasy patronackiej

Właśnie jest tylko do 2021 roku a na 2023/24 nie ma Dodam że idę teraz do 2 klasy (technik mechanik) na stronie kghm jest napisane że ta klasa jest pod patronem a nagle tylko elektrycy byli pod patronem mam nadzieję że wezmą mechanikow w tym roku

Zsp
@Ziomek

W roku 2022/23 u mnie w szkole pod patronem byli elektrycy a mieli być jeszcze mechanicy. Od 2018 zawsze byli mechanicy i elektrycy ale nagle od tamtego roku byli tylko elektrycy. Teraz huk wie czy będą mechanicy czy nie. A na stronie kghmu nie ma informacji żadnej co do 2023/24 oczywiście

Jsheyd

Ktoś się orientuje jakie zarobki w biurze jako specjalista ? Samej podstawy brutto

asd

witam !! a co sądzicie o pracy jako operator maszyn przeróbczych w Oddział Hydrotechniczny . Jak wygląda tam praca i zarobki ?

@asd

Praca brudna a kasa dużo mniejsza niż w kopalni

Nowy pracownik

Cześć wszystkim . Dostałem się na Lubin do Zg na dział szybowy pod ziemią. I mam pytanie jakie prace wykonuje szybowy i na jakie zarobki można liczyć i na ile godzin się zjeżdża??pozdrawiam wszystkich

Ilona
@Nowy pracownik

Skoro się dostałeś to nie przedstawili Ci warunków zatrudnienia podczas rekrutacji? Jak się czegoś dowiesz proszę daj znać, bo też jestem ciekawa zarobków w takim zawodzie.

@Ilona

Dostaje e-mail że został zarekomendowany do pracy czyli że go przyjęli, dlatego napisał, później dzwonią z kadr i przedstawiają ewentualne szczegóły

Nowy pracownik
@DXC

Do mnie akurat dzwonili że zostałem przyjęty A e-maila miałem po rozmowie że jestem w bazie danych przez 12 miesięcy

kandydat
@Nowy pracownik

Ile dni czekałeś na telefon po zakończeniu możliwości składania podań?

@Nowy pracownik

Oddział szybowy zajmuje się transportem ludzi i materiałów szybami, remontami i utrzymaniem skipów, klatek, urządzeń przyszybowych, codziennymi rewizjami szybów i urządzeń szybowych, jak i większymi robotami jak wymiana lin nośnych lub wyrównawczych itp. Zarobki w zależności od stażu pracy, grupy, karty górnika, przepracowanymi dniami świątecznymi i weekendowymi wachają się średnio od 6 do 8,5 tys zł miesięcznie.

@Odp

To na rękę? Do tego dochodzą jakieś premie kwartalne, Barbórki. 14-stki?

@Robert

Tak podałem kwoty netto, dochodzą do tego, barbórka, 14 nastka, świadczenie wakacyjne, nagroda z zysku, wyprawka szkolna dla dzieci, premie kwartalne itp.

@Odp

A wiesz może kolego jak wyglądają zarobki na stanowisku ślusarz mechanik na Tg?

@Tg

+ 1000 do widełek które podałem wyżej.

@Odp

A zaczynajac prace jako swiezak na jakie pieniądze mogę liczyć? Pytam bo dostałem rekomendacje na takie stanowisko i ciekawość zżera

@Tg

Tak jak pisałem, oddział TG - oddział górniczy, jako świeżak, 9 grupa, 20% karty górnika z racji pracy na oddziale górniczym ( jeżeli zaczynasz dopiero karierę ), zrobisz 3 - 4 świąteczne, jeżeli kierownik Cię dopuści do pracy w godzinach nadliczbowych oczywiście, dodatek preferencyjny, premia itp., to powinieneś 7 tys zarobić.

@Odp

Dziękuje za precyzyjną odpowiedź! Jest taka mozliwosc żebym wskoczył od razu na 10 grupę? Jakie to są różnice w wynagrodzeniu

@Tg

Jeżeli jesteś świeżakiem, bez żadnych kursów górniczych, to nie dostaniesz 10 grupy dopóki nie zrobisz jakichś poważniejszych uprawnień np. na wozy SWS, ŁKP itp., musisz też mieć jakiś staż już w firmie i pracować uczciwie to szansa, że kierownik Cię doceni szybciej zawsze wzrośnie, życzę szczęścia górniczego i powodzenia :)

Mechanik
@Odp

Ale bzdety wypisujesz. Każdy jeden niezależnie czy posiada lub nie, jakikolwiek staż pracy, może mieć również kursy na maszyny ale i tak zacznie z 10grupy. Nie słyszałem żeby ktoś nowo przyjęty od początku roku dostał niżej niż 10grupe.

@Mechanik

Do niedawna chyba jeszcze przyjmowali na 9 grupy teraz już chyba tylko od 10 prawda?

GW

Orientuje się może ktoś jak wyglądają zarobki na oddziale wiertniczym GW na Rudnej? Chodzi mi o to jak to mniej więcej może wyglądać na 10 grupie 50% karty górnika?

Kuba

Był ktoś na rozmowie miesiąc temu na zg Lubin na komorę maszyn ciężkich i dostał rekomendację?

Damian
@Kuba

Tak, na jakie stanowisko byłeś ?

Jak to wygląda w sytuacji gdy zrezygnuje z oferty pracy na danym szybie? Czy mogę nadal aplikować bezproblemu na inne oferty z KGHM czy jestem już w ich bazie skreślony? Krąży wiele mitów na ten temat, więc jak ktoś ma wiedzę na ten temat, chętnie się dowiem co i jak.

@Marek

Możesz aplikować na inną kopalnie i szyb, każda kopalnia ma własny dział kadr i selekcje kandydatów.

Od 2 tygodni nawet do pół roku

Grzechu

Witam wszystkich mam pytanko o zarobki na MT Lubin z 50% karty górnika i z 3 Sobotami wie ktoś na ile mniej więcej można liczyć dziękuję za odpowiedź

ja1

Tych czerwcowych - nieprawda, tych sierpniowych i listopadowych tak, z prognoz finansowych za 1 kwartał i tego, co pokazał kombinat w danych produkcyjnych do maja to już pewne, że sierpnia i listopada w tym roku nie będzie, a i zyski za rok będą mierne.

Rozmowa TG

Jest tu ktoś kto był 12.06 na rozmowie na Rudnej na TG i dostał rekomendacje?

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM S.A. - Głogów

• Jak się pracuje w KGHM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 632.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 45 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 148 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KGHM S.A.?

Kandydaci do pracy w KGHM S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KGHM S.A.
3.5/5 Na podstawie 137 ocen.

KGHM S.A.