Opinie o Global Dienstleistungen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Global Dienstleistungen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Global Dienstleistungen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Dienstleistungen w Münster

wera

moglby mi ktos podac np adres e-mail tej firmy albo jakis kontakt

rychu

siedziałem nie raz koło niego(usunięte przez administratora)

Tyran

Kto nastepny.

tyran

tylko Enter

Magazynier

Bez żadnego problemu dostałem pracę ,robotę załatwiłem przez pana Przemka jestem zadowolony.Koleś mówi prawdę nie ściemnia,mówi szczerze jak wszystko wygląda i jak jest.

GULIWER

EASY PERSONAL TO STARE MAIALE. Prawda jest taka. Praca jest bardzo ciężka - życie to nie bajka. Praktycznie twój tryb życia wygląda tak przyjeżdżasz z pracy, jesz, śpisz i znowu praca. W dzień wolny - zakupy, pranie i inne rzeczy i znowu spanie, praca, jedzenie i tak w kółko. Tak wyglądają realia. Nie masz w ogóle życia prywatnego. Tak naprawdę duża większość ludzi pracuje na zmianę nocną od godziny 18.00 do i tutaj jedna bardzo dziwna rzecz w tej firmie, nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim w firmie - przychodzisz do pracy o 18.00 i nie wiesz kiedy masz koniec - sam liniowy nie wie, a jeśli wie to Ci nie powie. Praca jest. Każda linka kończy o innej godzinie. Na przykład jednego dnia możesz mieć 4 godziny pracy drugiego 6, trzeciego 12. Pod względem grafiku agencja nie liczy się w ogóle z ludźmi, z dnia na dzień zmiany w grafiku. Przychodzisz jednego dnia coś zaplanowałeś, a tu albo zabrali Ci wolne, albo Cię przestawili na inną linkę, albo dodali Ci wolne, ale i tak wszystko może się zmienić. Kończysz wcześniej oczywiście jak Ci się uda to możesz się z kimś zabrać, 80% ludzi zabiera, a są i tacy co Ci powiedzą, że amortyzatory ma złe różne bzdety wymyślają to takich 20%. Ale może się tak zdażyć często gęsto że po paru godzinach twoja linka skończyła i Ty musisz czekać 4 lub 6 godzin na kantynie bo nie masz transportu. Nikt nie odda Ci tych kilku godzin na kantynie, a za to Ci nie płacą. Są przerwy tzw. Pauzy ale za to Ci nie płacą. Twoja pensja zależy od tego ile godzin przepracowałeś i(usunięte przez administratora) - praca jest, ale w każdej chwili mogą Cię zwolnić za byle co, na twoje miejsce agencja w ciągu 2,3 dni jest w stanie sprowadzić osoby z Polski, osoby zjeżdżają przyjeżdżają. To taka rzeczywistość, smutna twarda rzeczywistość. Więc nie ma lekko.(usunięte przez administratora) - tylko jedna sprawa oni powinni wziąć pod uwagę, że tu na nic nie ma czasu, taki zakładowy język ogarniesz - takie kilkanaście zwrotów i bezookoliczników w języku niemieckim. Zanim wyjedziesz dokładnie się zastanów, nowych dają do Lengerich - wiocha zabita dechami - pare sklepów i tyle, do biura w Greven też masz 30 km, Munster to takie małe miasteczko - do Dortmundu gdzie ewentualnie byłaby praca masz 80 km. Ja tam nie uczę się niemieckiego, ponieważ nie ma na to czasu, energii, no i siły. Człowiek jest tak zpracowany, pozatym wpierw egzystencja później inne rzeczy - trzeba zrobić zakupy itd. Więc jeśli wyjedziesz do pracy przez EASYPERSONAL to jesteś skazany na ich łaskę i nie łaskę, jak nie spodoba Ci się praca innej nie znajdziesz bo na wiosce innej roboty nie ma zostanie Ci tylko zjazd do Polski, ale jeśli nie masz nic do stracenia to lepsze ten kołchoz niż wegetacja w Polsce, jeśli będziesz mieć godziny to zaoszczędzisz jakieś 2000 zł na miesiąc. Pamiętaj na fabryce każdy martwi się o swoje cztery litery. Ta praca jest dla tych którzy nie potrafią niemieckiego. Z zaliczkami w biurze nie ma problemu, są w ostatni czwartek każdego miesiąca, jeśli w biurze jest kasa to Ci mogą dać wcześniej i najlepiej przed przyjazdem do biura zadzwoń i zapytaj się czy możesz wziąć zaliczkę, czy są pieniądze, żeby nie jechać na darmo. Dla nowo przyjezdnych zaliczka po 2 dniach pracy 100 EURO. Trzeba przyznać jeśli chodzi o zaliczki to biuro jest w porządku.(usunięte przez administratora)

zainteresowany
@GULIWER

jestem zainteresowany praca w tej firmie czy muglbys podac kontakt do firmy

Tyran
@zainteresowany

Nie polecam pracy w globalu.

misiek
@Tyran

GLOBAL kaszana żadnej pomocy ze strony firmy zameldować się trzeba samemu złożenie papierów na niemieckie rodzinne SAMEMU żadnej pomocy w zakładzie kary za wszystko byle obniżyć zarobek za buty zapłać za szkolenie zapłać najpierw 150 godzin na konto trzeba nazbierać potem płaca za całość NIE POLECAM NAPRAWDĘ NIEWOLNICTWO ZŁE TRAKTOWANIE A KOORDYNATORKA TA SZCZUPŁA KOBIETA MA TO WSZYSTKO W D::::IE 8,50 euro brutto minus odciągi które biorą tak jak Niemcom zostaje jakieś 4,50do 5,00 na rękę minus 250euro za mieszkanie z kimś w pokoju

AREK M

a mi tam było ok kasa ludzie szkoda z chęcią bym tam wrócił ale nie mogę

kor

duda z tym swoim chłopaczkiem dalej tam pracuje?

super.

zyczliwy

global zablokował strone , pewnie szykuje nowy nabór pracowników masakra

dom wariatów i mandatów

gosc2

Firma zajmuje sie [usunięte przez administratora] ludzi godzin 250 w miesiacu i przy tym zarobisz ok 900 euro bo zaplaca ci za 150 reszta idzie na zeitkonto gdy juz je zapelnisz to beda ci placic normalnie za wszystkie godziny ale watpie zebys wytrzymal tak dlugo

znalazłem ofertę pracy, czy mógłbym się dowiedzieć czym zajmuje sie firma,ile godzin tygodniowo ,itp

zbyszek
@Gość

dolanczam sie postu wyzej prosze o info jak zakwaterowanie wtej firmie za ile no i ile mozna zarobic i jak z praca z gory dzieki za info

rychu

ile płacą na godzinę ? jak jest umowa? pl czy de? ile godzin w miesiącu ?

?

prosze o info na temat pracy w tej firmie o zarobki i zakwaterowanie za ile cz warto sie wybrac do pracy do nich

?

mam pytanie na temat zakwaterowania w tej firmie jakie warunki i za ile no i wyplata w jakich granicach za miesiac pracy aha i czy jezyk niemiecki to mus z gury dzieki za info

Po rozmowie z biurem wydaje sie byc okej. Nie wiem skad takie opinie dajcie jakies info

mściciel

nie idzcie do tej pracy moje takie zdanie ja dopiero z tamtad wrocilem nie polecam (usunięte przez administratora) straszne

crazy

Mieszkam od niedawna w Munster , jestem zainteresowany pracą w tej firmie czy mozecie powiedziec wiecej cos na temat tej firmy , jak wyglądają stawki itp ?

NOwy

Witajcie ja i moja dziewczyna wybieramy sie wkrotce do Munster do pracy w Global czy mozecie cos powiedziec tylko realnie bez obraz itp

gość...

Ja też pracowałem w globalu 4 miesiące i ogólnie to nie polecam tej firmy ze względu na słabe wypłaty i czas dokonywania przelewów , jeśli masz niemieckie konto to kasa jest duzo szybciej np.15/16 każdego miesiąca a jak polskie to czasem jest 2 tygodnie później np.31 dnia mieś. co jest nieporozumieniem i celowym działaniem firmy bo nie może być aż takiej różnicy , w innych firmach jest kwestia max. 3 dni różnicy. [usunięte przez administratora] Po trzecie [usunięte przez administratora] jest bardzo niemiła i opryskliwa dla ludzi , nie chętnie cokolwiek robi w biurze i najlepiej dla niej jakby nikt do biura nie przychodził i o nic się nie pytał ... gdyby w końcu szef firmy otworzył oczy i zwolnił tę [usunięte przez administratora] to chociaż atmosfera w biurze byłaby o wiele lepsza i może nie tylko to by się poprawiło ....

Zostaw merytoryczną opinię o Global Dienstleistungen - Münster

• Jak się pracuje w Global Dienstleistungen?

Zobacz opinie na temat firmy Global Dienstleistungen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Dienstleistungen?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Dienstleistungen?

Kandydaci do pracy w Global Dienstleistungen napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Dienstleistungen