Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen

Münster

Opinie o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen

justynian

a znacie jakas polska agencje pracy tymczaswoej jaka posiada oferty pracy do nich? Bo nie wiem czy sa szanse tak samemu aplikowac?

waldek

no a ja słyszałem pogłoski że właśnie Zwei Lowen poszukuje pracowników z polski ale nie umiem niestety tego w żaden sposób zweyfikować, dlatego wszedłem tutaj do was na forum liczac na jakieś konkretne odpowiedzi z waszej strony. mnie by interesował wyjazd zarobkowy don niemiec i oczywiście niemieckie pieniądze, sami rozumiecie, logiczne

Witalij

Przede wszystkim należałoby się zastanowić czy ta konkretna firma w ogóle funkcjonuje czy temat generalnie mógłby już służyć tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i statystycznych. Według mnie za granicą jest sporo działalności założonych, jeżeli coś jest nie tak - sugeruję nie ruszać w myśl zasady 'nie ruszaj ..... póki nie śmierdzi'

zami
@Witalij 28.02.2015 05:40

zastanawiam się w sumie na tym samym. Właściwie czy widzieliście aby ta niemiecka firma poszukiwała pracowników z naszego kraju ? nie wiem czy ma to dla nich sens.Po za tym chyba własnie po takim nieudanym eksperymencie dali sobie spokój i dlatego tak obecnie o nich cicho na wszelkich portalach ....

ciekawosc

wszedlem w ten temat zciekawosci bo sie mi pojawil . tak sie zastanawiam co takie firmy jak ta reobia an tym portalu. chcialbym pracowac za granica ale kurcze powiem szczerze ze nie podjalabym sie pracy po niemiecku n a call center bo chyba trzeba znac perfekt niemiecki zeby wszystko zrozumiec. chociaz moze zarobki kusza?

kola

no to skoro jest to firma niemiecka to niczego innego jak wyścigu szczurów chyba nie ma co się spodziewać

tony

ale to rozumiem, że wiąże się ze świetną znajomością języka niemieckiego prawda? czy wszystko jest po Polsku

Ja

Halo!? Czy ktoś już może coś powiedzieć na temat wypłacalności i rzetelności tej firmy? Proszę o odpowiedź.. Pozdrawiam

Jasia

Też czekam na wiadomość. Piszcie czy warto..

ja

I co ludziska? Dostał już ktoś wypłatę z tej firmy? No kurcze napiszcie, czy warto u nich pracować.. czekam na info gdyż się zastanawiam nad podjęciem współpracy.. ;)

ziemowit

Tam powyżej pisałem ja - ziemowit :)

anonim - 2010-05-16 11:18:06 W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni. anonim a ty dostales wyplate? wszystko sie zgadza - sa w porzadku?

ziemowit

aaaa - 2010-05-05 14:10:51 teoretycznie wynagrodzenie za pierwszy miesiac powinnam dostac za kilka dni (co prawda nie duze, bo nie pracowalam duzo godzin) ale bedzie wiadomo czy sa wyplacalni. No chyba, ze teraz wplaca, bo wyszla mala kwota, a nastepny miesiac bedziemy pracowali za darmo... No i jak tam aaaa dostałaś wypłatę za kwiecień i maj i wszystko się zgadza?

W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni.

Anka

aaaa - 2010-05-05 14:10:51 teoretycznie wynagrodzenie za pierwszy miesiac powinnam dostac za kilka dni (co prawda nie duze, bo nie pracowalam duzo godzin) ale bedzie wiadomo czy sa wyplacalni. No chyba, ze teraz wplaca, bo wyszla mala kwota, a nastepny miesiac bedziemy pracowali za darmo... Wiesz już coś? Wypłacili pieniądze?

ala

daj znać prosimy bardzo

Violka

aaaa-1 to jak tylko coś będziesz wiedzieć więcej, jak dostaniesz kaskę pisz od razu..czy warto czy nie...

aaaa

ala

też się zastanawiam, właśnie czytam ich ogłoszenie

Violka

Też jestem ciekawa czy to nie jest oszustwo. Trafiłam do nich w zeszłym roku, jednak nie podjęłam jeszcze współpracy. Jeśli ktoś wie, czy rzeczywiście płacą i jest to dobra firma to proszę o info. Poważnie się zastanawiam..

Od pewnego czasu pracuje dla tej "firmy" polega to na odpisywaniu w pewnym serwisie na smsy,ktore ludzie wysylaja (tematyka zazwyczaj erotyczna, czasem ogolna) jednak nie mam pewnosci czy taka firma w 100% istnieje czy tez jest to kolejne oszustwo, ktorych oczywiscie w Internecie jest tysiace. Placa wydaje sie ciekawa jak na taka prace (3euro na h) za siedzenie przed komputerem. Chcialbym jednak dowiedziec sie od Was czy pracowal ktos tam, czy firma jest wyplacalna, itp. Pozdrawiam wszystkich

Zostaw opinię o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen - Münster

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen