Opinie o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen w Münster

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen w Münster

Marek Nowy wpis

Każdy u Was pracuje na cały etat ?

justynian Nowy wpis

a znacie jakas polska agencje pracy tymczaswoej jaka posiada oferty pracy do nich? Bo nie wiem czy sa szanse tak samemu aplikowac?

waldek Nowy wpis

no a ja słyszałem pogłoski że właśnie Zwei Lowen poszukuje pracowników z polski ale nie umiem niestety tego w żaden sposób zweyfikować, dlatego wszedłem tutaj do was na forum liczac na jakieś konkretne odpowiedzi z waszej strony. mnie by interesował wyjazd zarobkowy don niemiec i oczywiście niemieckie pieniądze, sami rozumiecie, logiczne

Witalij

Przede wszystkim należałoby się zastanowić czy ta konkretna firma w ogóle funkcjonuje czy temat generalnie mógłby już służyć tylko i wyłącznie do celów informacyjnych i statystycznych. Według mnie za granicą jest sporo działalności założonych, jeżeli coś jest nie tak - sugeruję nie ruszać w myśl zasady 'nie ruszaj ..... póki nie śmierdzi'

zami Nowy wpis
@Witalij

zastanawiam się w sumie na tym samym. Właściwie czy widzieliście aby ta niemiecka firma poszukiwała pracowników z naszego kraju ? nie wiem czy ma to dla nich sens.Po za tym chyba własnie po takim nieudanym eksperymencie dali sobie spokój i dlatego tak obecnie o nich cicho na wszelkich portalach ....

Aplikowałeś do firmy Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
ciekawosc

wszedlem w ten temat zciekawosci bo sie mi pojawil . tak sie zastanawiam co takie firmy jak ta reobia an tym portalu. chcialbym pracowac za granica ale kurcze powiem szczerze ze nie podjalabym sie pracy po niemiecku n a call center bo chyba trzeba znac perfekt niemiecki zeby wszystko zrozumiec. chociaz moze zarobki kusza?

kola

no to skoro jest to firma niemiecka to niczego innego jak wyścigu szczurów chyba nie ma co się spodziewać

tony

ale to rozumiem, że wiąże się ze świetną znajomością języka niemieckiego prawda? czy wszystko jest po Polsku

Halo!? Czy ktoś już może coś powiedzieć na temat wypłacalności i rzetelności tej firmy? Proszę o odpowiedź.. Pozdrawiam

Jasia

Też czekam na wiadomość. Piszcie czy warto..

I co ludziska? Dostał już ktoś wypłatę z tej firmy? No kurcze napiszcie, czy warto u nich pracować.. czekam na info gdyż się zastanawiam nad podjęciem współpracy.. ;)

ziemowit

Tam powyżej pisałem ja - ziemowit :)

anonim - 2010-05-16 11:18:06 W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni. anonim a ty dostales wyplate? wszystko sie zgadza - sa w porzadku?

ziemowit

aaaa - 2010-05-05 14:10:51 teoretycznie wynagrodzenie za pierwszy miesiac powinnam dostac za kilka dni (co prawda nie duze, bo nie pracowalam duzo godzin) ale bedzie wiadomo czy sa wyplacalni. No chyba, ze teraz wplaca, bo wyszla mala kwota, a nastepny miesiac bedziemy pracowali za darmo... No i jak tam aaaa dostałaś wypłatę za kwiecień i maj i wszystko się zgadza?

W nastepnym miesiacu mam dostac wyplate to wtedy wam powiem czy sa wyplacalni.

Anka

aaaa - 2010-05-05 14:10:51 teoretycznie wynagrodzenie za pierwszy miesiac powinnam dostac za kilka dni (co prawda nie duze, bo nie pracowalam duzo godzin) ale bedzie wiadomo czy sa wyplacalni. No chyba, ze teraz wplaca, bo wyszla mala kwota, a nastepny miesiac bedziemy pracowali za darmo... Wiesz już coś? Wypłacili pieniądze?

ala

daj znać prosimy bardzo

Violka

aaaa-1 to jak tylko coś będziesz wiedzieć więcej, jak dostaniesz kaskę pisz od razu..czy warto czy nie...

aaaa

ala

też się zastanawiam, właśnie czytam ich ogłoszenie

Violka

Też jestem ciekawa czy to nie jest oszustwo. Trafiłam do nich w zeszłym roku, jednak nie podjęłam jeszcze współpracy. Jeśli ktoś wie, czy rzeczywiście płacą i jest to dobra firma to proszę o info. Poważnie się zastanawiam..

Zostaw merytoryczną opinię o Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen - Münster

Zwei Lowen zweiloewen zwei loewen