Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Sędimir

Interesuje mnie praca w dziale celnym i w związku z tym mam pytanie czy ta oferta jest aktualna? Może ktoś wie i mógłby podpowiedzieć?

cart
@Sędimir

juz nie auktualne wypad

magazynierka

Moim zdaniem jest gorszy M.S. panią też trochę więcej by się przydało zaangażowania a panie L wyręczają się KO bo same chcą być te dobre dla ludzi takie jest moje zdanie

Cholera
@magazynierka

A kto na piknik się zapisał? i po co;p?

lary
@Cholera

Ja się zapisałem. Ma być tam dziewczyna która mnie pociąga. Chcę być przy niej i patrzeć jej w te piękne oczy.

Pawelec

DHL to firma kurierska jak wiele innych na rynku. Przy bardzo roszczeniowym społeczeństwie nie jest łatwo tu pracować ale ja lubię swoją pracę to dam radę!

Siwy

Jarząbek się nie zwolnił, tylko go wyrzuciliśmy. Za dużo wiedział o machlojkach firmy, więc postanowiliśmy się go pozbyć.

leszek
@Siwy

Kto to jest jar ząbek? Czyżby Michał?

@Siwy

proszę sie pode mnie nie podszywać

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Cezary

Uważam, że niektórzy sądzą iż gdzie indziej jest lepiej, a to wcale tak nie musi być. Może lepiej zaakceptować pracę ?

Tajemniczy

Praca jak praca :D zawsze mogło by być lepiej :)

tre

czemu jarząbek sie zwolnił?

PULPET

DHL jest fajną firmą, pracuję tu i nie wiem o co ludziom chodzi.

@PULPET

Takich pracowników nam trzeba.

Jak ta firma potrafi zamieść wszystko pod dywan to żadna inna tak nie umie . Najlepiej pozbyć się kogoś albo przenieść w takie miejsce żeby sam się zwolnił...Chore

Piotrek

Trzeba zmienić liderów z spla wtedy ludzie przestaną się zwalniac

Stella

Czy mógłby ktoś wyjaśnić jaka praca kryje za etatem dla specjalisty ds. analiz i jakości procesów obsługi Klienta? Słyszałam wiele dobrego o firmie i chętnie spróbuję. Może dowiem się jeszcze coś o firmie?

dal

jak juz macie ściagać ukrainki to bierzcie te najładniejsze

Stefan

DHL to jedna z wielu firm kurierskich, która dzielnie znosi to ciągłe marudzenie. Nikt nie zada sobie trudu i nie pomyśli, że moglibyśmy być bardziej życzliwi wobec pracownikó, bo to oni wszystko rozwożą.

DHL ma trudną rolę do wykonania, ciężka praca a klienci strasznie roszczeniowi.

Jacek
@Andrzej

słusznie. Poza tym dobrze płacimy, nie wiem o co chodzi wózkowym z SPL-a.

mirka
@Jacek

Tak dobrze? 2 tysie netto ? Wózków w tesco w teresinie mają 2700 do ręki i więcej. Dobrze płacimy, a to dobre!

Jacek
@mirka

Zwolnij się i idź do tesco proszę bardzo.

Klient olany.

Od 15-stu lat nie miałem nic do czynienia z DHL (jako klient), aż tu pewna firma wysłała mi paczkę za pobraniem (prawie 3 tys.). Miała być na drugi dzień. Dostałem SMS, że paczka przyjęta i będzie jutro doręczona między 17-tą, a 19-tą. Ok. Na drugi dzień rano taki sam SMS. Ok. Przygotowałem kasę i mówię do żony - będzie paczka między 17-19, to ją odbierzesz. Ok. O 19-tej przychodzi mi SMS, że doręczenie było niemożliwe, bo adresata nie było. Myślę sobie, coś jest nie tak. Dzwonię do nich. Po 20 min. czekania odzywa się panienka. Sprawdza numer i moje dane oraz powtarza, że kurier był o 14-tej i nikogo nie zastał. Jak miał zastać jak mnie nie było, a żona była od 17-tej w domu. Pytam się co oznacza ten SMS, że między 17-tą, a 10-tą. No wie pan, to jest przewidywany czas dostawy, ale kurier może być w innym czasie. Zacząłem jej gratulować logiki umysłowej i jej firmie oraz pytam, gdzie najszybciej mogę paczkę odebrać sam? Coś sprawdziła i stwierdziła, że paczka powinna być zdana na Osmańskiej 2 (Warszawa) i że oddzwoni do mnie za 15 minut. Spytałem też oczywiście - dlaczego kurier nie dzwonił do mnie? Odpowiedziała, że przy najtańszych przesyłkach kurier nie dzwoni. Stwierdziłem, że wygląda na to, że Państwu nie zależy na doręczeniu przesyłki i stwierdziłem, że to debilne i że żadna inna firma wysyłkowa nigdy tak zemną nie postąpiła. Efekt był taki, że panienka nie zadzwoniła po 15-stu minutach, ani później. Zależało mi bardzo na przesyłce, więc tam pojechałem. I co? Magazyn zamykają o 20:30 i muszę czekać do jutra. Jeśli tak działa Wasza firma, to wielu z Waszych kurierów powinno zamiatać ulice za 800,- zł brutto. Pewnie jest u Was wielu porządnych ludzi, ale do paru osób i firmy mam już totalną niechęć. Nigdy więcej DHL.

Włodek

Takie firmy które oferują poniżej dwóch tysięcy netto powinni zamykać. Wyzyskiwacze ci bisnesmeni na ludzkiej krwawicy się dorabiajacy.

Jerzyk

Rotacje pracowników są wszędzie raz mniejsze raz większe. To nie świadczy wcale o tym, że firma na sie źle i ludzie szukają pracy. A jak sie pracuje w firmie?

rusek
@Jerzyk

Ile ci zapłacili za ten tekst ?

Jeżyk
@rusek

@Jeżyk

Ta, chyba 40%

kartofel

Ogłoszeń o przyjęciu jest dużo bo ludzie się zwalniają. Jest to w tej chwili najgorszy magazyn w Sochaczewie i okolicach jeśli chodzi o płace. Jak ktoś przyjdzie świeży a już trochę pracował na innych magazynach to zaraz ucieka. Na szeregowych pracownikach ciśnienie, wysoki skład dostaje najgorsze pensje chyba w całym województwie. Ale najlepszy cyrk był przy kontroli sanepidu który "nie zauważył" że stołówka nie spełnia wymagań sanitarnych do spożywania posiłków bo cofa się na nią dym lecący z palarni przy każdym otwieraniu drzwi. To jakiś żart, który do gazet się nadaje. Po kilku minutach przebywania na stołówce człowiek śmierdzi jakby siedział na melinie. Ciekawe czy będą coś wymyślać na 1 i 3 maja bo co roku coś kombinują żeby ludzie w te dni przyszli do pracy. Jak coś wymyślą to się PIP powiadomi. A na tą zaśmiardniętą stołówkę też się sposób znajdzie.

karol

Jeszcze nie dawno pisałem tu na forum zwie mam 2000 zł do ręki w co nikt mi nie wierzył. Jednak od kiedy zmienił się menadżer , zmieniły się i moje zarobki, oczywiście na gorsze. Zarabiam teraz nie spelna 1800 zł. Nie rozumiem tego. Widocznie tamten menadżer był z mojej pracy zadowolony. Chyba na żadnym magazynie nie płacą tak cienko. Zauważyłem ze nie ma kilku osób, czyżby się zwolnili? Ja również rozważam taka decyzję. Przeciez za nie da się wyżyć.

Kuba

Widzę, że DHL ma ostatnio bardzo dużo ofert pracy. Czyżby firma powiększała się? Pracuję w DHL od niedawna ale bardzo podoba mi się praca i ludzie z którymi pracuję. Podoba mi się również ten konkurs na pracownika roku.

niki
@Kuba

hahaha idź stąd

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL