Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

nikola

wrzuca ktos w ogole glosy na tego pracownika roku? pewnie te polglowki z biura wybiora kogos ze swojego grona moze ta od bhp :)

Piacka
@nikola

na spl-u pewnie na Jacka C. głosują :)

kupson

trzeba walnąć klocka na klate menagerowi, a potem go zjeść. Zatrudnienie wtedy pewne.

Karol

Czy w temacie oferty pracy dla lidera ds. procesów operacyjnych dowiem się coś więcej? Konkretnie chodzi mi o finanse, atmosferę w firmie ewentualnie jakieś bieżące tematy. Przed złożeniem cv chciałbym to wiedzieć.

Gregor

Złożyłem swoje CV w DHL na stanowisko lider ds. procesów celnych i teraz oczekuje na rozmowę rekrutacyjną.Może ktoś wie jak przebiega, czy trudno jest podczas rozmowy? Dla mnie każda informacja jest przydatna.

pop
@Gregor

Trzeba rozebrać się do naga i drapac się po jajkach skacząc.

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
leszek

Jestem pod wrażeniem rządów PiS. Nie dają unii wodzie się za nos. Nie jesteśmy ich pacholkami. Brawo pis , popieram was w trzystu procentach.

Natalia

Czy ktoś może coś dodać w temacie pracy dla lidera ds. procesów Operacyjnych Express ? Zależy mi na pracy u nich.

pablito

Liderzy na splu traktują ludzi jak śmieci, kto sie ładniej uśmiechnie ma lepszą prace, te osoby nie nadają sie na to stanowisko

Oszusci

Potwierdzam Po sezonie Ciężko zarobic w DHL sochaczew 1800 netto. Jak ktoś zarabia wiecej to zwykły wafel kadry . Okolo 30 osob juz sie zwolniło od stycznia . I conajmniej 10 juz ten proces wdraza . A nie ma osoby co by o zwolnieniu nie myslala . Zwlasza na SPL gdzie po zmianie menagera zaczął sie nieodwracalny proces upodlania ludzi ... no i przydala by sie w tym magazynie jakas kontrola bo przekret na przekrecie i wprowadzony akord a umowy te same . Ludzie z daleka od tego magazynu .

Lidia

jer, prosimy o merytoryczne komentarze dotyczące firmy.

Cholera

Tak czytam te forum i stwierdzam,że jakieś poważniejsze testy umysłowe by sie niektorym przydały. O ponad 2tys na rękę można uslyszec u sprytnych mlodych chlopakow więc już skonczcie te dziwy na temat zarobków. Szkoda tylko,że liderki wiecej zarobią niz oni, a czasem ich pytaja co maja zrobic,bo jak sie okazuje bardziej od nich ogarniaja magazyn, ale kto by wtedy kontenery dzwigał jak chlopaki by sie liderowaniem zajeli...

Lidia

@karol, od czego uzależniona jest premia? Łatwa do wyrobienia?

Malwinka

Widziałam ofertę dla młodszego konsultanta obsługi telefonicznej i mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Może ktoś wie ile mogę dostać kasy na początku pracy, bo myślę że później są podwyżki? Dziękuję!!

PULPET

Czy firma ma aktualnie nowe oferty pracy dla szeregowego pracownika?

truestory.
@PULPET

heh przecież teraz to oni mają z 30 wolnych etatów na szeregowego pracownika. Ludzie uciekają z tej firmy jak Żydzi z Egiptu.

Fanatycy DHL
@truestory.

Taka prawda, dopoki nie dadza podwyzek z prawdziwego zdarzenia.

Leniu
@Fanatycy DHL

Po trzydziesci zlotych jak co roku haha

XYZ

Druga odsłona ujawniająca fakty o pracy w DHL Sochaczew, zmiana A: (dobrze, że jest ten Internet), a więc zaczniemy od ,,Szanownej Pani'' Bożeny, chociaż kazała mówić do siebie na Ty, a więc: wchodzi w cztery litery kierowniczce, robi to bardzo sprytnie, miła gadka, dobór słów, upokorzenie kogoś, takie sprytne zagrywki, jak dla mnie mistrzyni, po drugie zadumana w sobie, chodząca jak paw, KO Katarzyna, też najmądrzejsza na świecie, na początku zdania użyła słowa: GENERALNIE, a co to znaczy już pewnie nie wie, panie z PTS, panie liderki, niczego nie można się dowiedzieć o nic zapytać, aroganckie, zuchwałe, Liderka Ania, zwroty, proszę spojrzeć wyżej, lub na poprzednią stronę, już był o niej wpis, nic nie robiące liderki, krzywo patrzące, zarabiające zdecydowanie więcej od zwykłych pracowników: to jest sprawiedliwość, SKANDAL: starczy na dziś, ciąg dalszy nastąpi ;)

olo

nie mam 200 brutto tylko 3060 brutto + dodatek za nocki ponieważ poszedłem do innej firmy i już nie pracuje w tym burdelu

XYZ

2030zł zarobisz pracując bezpośrednio dla DHL, żadna agencja, która zatrudnia osoby nie da 2000zł, maksymalnie 1700zł, przy czym jeśli będą godziny. Agencje kręciły, kręcą, i będą kręciły. Prosty przykład, miały być stawki od 12 do 18zł brutto, jeśli zrobi się normy, progi, nie będzie błędów, a i tak stawka zawsze była taka sama, aby dowiedzieć się do trzeba zrobić, aby zarobić więcej chociażby 15zł brutto, nikt nie był w stanie odpowiedzieć. Trzeba zbierać książki, zamówienia, itp. Sposób traktowania pracowników: arogancki, liderki, pff pseudoliderki, władza deprawuje. Liderki, okej, mają jakąś funkcję, ale najlepsze są ,damy'' KO, jakby pozjadały wszystkie rozumy, księżniczki, dobra jest jedna, która używa słów: ,,słuchaj, rozumiesz, oraz najlepsze GENERALNIE'', a czy ta pani wie co znaczy te słowo, pozdrawiam ;)

olo

zgodzę się 2 tysie ale brutto

maniek
@olo

Chyba ty masz 2 tysie brutto bo ja mam co miesiąc 2030 zł netto . Dwa tysie do ręki to i tak za mało na życie.

Stara

Główka to Cię nie boli ....pajacu :-D :-D :-D

GD
@maniek

Magazynier 2030 zł netto ...śmiech hahahahaha w dhl-u pokarz mi choć jednego a oddam mu swoja wypłatę . Na pewno nie po sezonie pic . Żenada.

han
@GD

No to dawaj ta wypłatę bo razem z premia co miesiąc mam 2 tysie.

GD
@han

Brutto :-) :-) :-)

han
@GD

Brutto to mam 2040 zł ale z premia mam tyle na czysto, nie dociera?

obserwator
@han

No i proste sami widzicie ..2040 BRUTTO. No faktycznie masz się czym chwalić. A co do premii ..to dziś jest jutro jej nie ma. Taki psikus. Człowieku czym ty się chwalisz najniższą krajową . Ulice zamiatają i te same pieniądze mają ,bo mniej nie można zarobić.

Krzysztof
@obserwator

Szanowni Państwo, i dlatego zaraz po tym jak dostałem 1500zł wypłaty, a było obiecywane dużo więcej, stawki nawet do 18zł brutto, premie za skuteczność, frekwencje, itp. zdecydowałem się na wyjazd za granicę. Jak nie macie innych zobowiązań, wyjeżdżajcie, pzdr z Holandii

karol
@Krzysztof

A ja miałem wypłatę w tym miesiącu 2060 zł netto. Wiem ze to mało jak na potrzeby polaka ale na pewno nie 1500 zł. Za tą pracę powinni płacić co najmniej 2500 zł netto.

obserwator
@karol

Odejmij od tej kwoty dwie stówki i przestań juz się chwalić :-p

karol
@obserwator

Mam tyle co miesiąc, nie przechwycić się tylko dziwie się ze reszta nie ma nawet tyle. Przecież to nie jest tak dużo a premia jest ogólna a nie indywidualna.

Bolek

DHL jest firmą ok. Natomiast ludzie albo zwolnieni albo lenie starają się oczerniać miejsce gdzie zarabiają. Ci którzy dobrze pracują są zadowoleni.

maniek
@Bolek

Ale macie cienkie zarobki. 2 tysie to miernota.

siwy
@maniek

A czegoś się spodziewał, jaka robota, takie zarobki, w tej gałęzi polskiej gospodarki pracodawca sra na twoje wykształcenie (bądź jego brak), najważniejsze dla niego jest to, żebyś zbyt często nie pyskował, miał sprawne dwie ręce i nogi oraz nie chorował na gruźlicę. Więc nie narzekaj na niskie zarobki, w końcu pracujemy w magazynie, a nie produkujemy silniki rakietowe. 2 tysie to i tak dużo jak na DHL.

Kiba
@siwy

Andrzej nie pisz tak naszym pracownikom.

siwy
@Kiba

Przepraszam, czasami zbiera mi się na szczerość.

Sylwester25

ciekawe kogo wybiorą na. KO. na SPLa na zmianę A

PULPET

Mam pytanie czy mają nowe rekrutacje na agenta celnego? Jakie zarobki można wyciągnąć? a może są jakieś dodatki?

kolec
@PULPET

Tak są. Jak masz cela to nurkuj po stolik a dowiesz się ile zarobisz jak dobrze zrobisz. Dodatek to ciepła śmietana jak uklekniesz na kolana.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL