Heide-Park Soltau GmbH

Soltau

Opinie o Heide-Park Soltau GmbH

ere

Własnie tez widze, że jest to jeden z najbardziej popularnych parków rozrywki i to chyba jest jednak na plus jeśli chodzi o ta firme konkretnie, ale nie ma ofert pracy.

Obserwator

Obecnie nie wiem, ilu stawka była trochę za niska jak dla mnie i po przeliczeniu praktycznie zarabiasz mało

Obserwator

Firma po przyjeździe daje pokój w Hotelu, a następnie w pracy mieszkasz w kontenerze mieszkalnym (za który i tak musi zapłacić pracownik). Ładna otoczka, ale środek trochę już inny. Niemcy nie chcą wykonywać roboty, bo najprawdopodobniej jest mało opłacalna(teoria), dlatego Polacy którzy nie mają pracy podłapią pracę za grosze, byleby "coś" zarobić. Nie rozumiem polityki firmy. Ktoś ma inne odczucia?

Zostaw opinię o Heide-Park Soltau GmbH - Soltau

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heide-Park Soltau GmbH