N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kielce

Szczerze

Wysokość wynagrodzenia śmiech, odeszłam po miesiącu, trzeba nie mieć żadnej godności, żeby zgadzać się na takie warunki. Kierownicy i ludzie w centrali to desperaci, którzy nie mogli znaleźć pracy w lepszej firmie i wylewają swoje frustracje na sprzedawcy. Totalne dno, uciekajcie stamtąd.

@Szczerze

@szczerze w jaki sposób kierownicy i pracownicy centrali wylewaja swoje frustracje na sprzedawcach? Możesz podać jakiś przykład?

Mariusz

@maja Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w księgowości w firmie Homla. Pamiętaj, iż jeśli jednak nie uda Ci się tutaj uzyskać potrzebnych Ci informacji, to z takimi pytaniami zawsze się możesz zwrócić do nich bezpośrednio https://homla.com.pl/kontakt @Niezadowolona Dziękuje Ci za Twoje zdanie o tym pracodawcy. Nadmieniasz, że nie wypłaca ona nadgodzin - czy w ogóle są one obowiązkowe?

maja

Kasiu, a czy wiesz jak pracuje się ksiegowosci?

Opowiem o Homli, z doświadczenia własnego i krakowskiego. Zastępca kierownika (odpowiedzialny materialnie) otrzymuje 1700 zł na rękę (dosłownie, nie żartuję). Wyzysk ogromny, zmiany są po 12 godz. na nogach. Obiecują premie, ale po wyrobieniu planu - które są specjalnie zawyżone tak bardzo, żeby nie płacić premii:) Kierownik sklepu jest zobowiązany przez centralę do założenia własnej działalności i udawania, że to niby jego sklep (okłamują w taki legalny sposób urząd skarbowy i omijają płacenie podatków - wszystko płaci zatrudniony kierownik sklepu ze swojej kieszeni). Benefity? Nie róbcie jaj - od czasu do czasu można kupić coś do 200 zł ze zniżką 30% - i to całe ich benefity.

Niezadowolona
@Kasia

Dokładnie ... pracowałam. Chwile i podziękowałam. Kierowniczka wiecznie na kamerach, ciagle pytania dlaczego tamten klient nic nie kupił... Pani regionalna niby najmądrzejsza „każdemu klientowi coś wciśnie bo taka jest dobra” a jak przyjechała to przez godzinę na sklepie nic nie sprzedała ... taka z niej specjalistka, tylko w gębie dobra. Nie ma szans na premie która obiecują ... plany sprzedażowe bez podatku wiec wychodzi dużo więcej do zrobienia niż się wydaje na początku. Towar droższy 100% niż taki sam w innych sklepach. Poprostu nabijanie ludzi w butelkę nowa niby drogą wnętrzarską marką. Zastępca kierownika obowiązków mnóstwo , liczenie kasy, odpowiedzialność a zarobki dwieście więcej od najniższej krajowej. Nie wypłacają nadgodzin, trzeba wybrać.

Sprzedawca

Kierowniczka jednego z salonów zaprosiła mnie na rozmowę w sprawie pracy. Na początku powiedziała, że to świetna firma, taka dbająca o pracowników, że ona sama dba o swój personel, że nie pracuje się po 12 godzin, tylko 8, żeby był zachowany równoważny styl pomiędzy pracą a życiem prywatnym, itd,itp, a później zapytała mnie, czy mogę w pierwszy dzień pracy przyjść na 12 godzin.Coś tutaj się wyklucza, prawda? Nie przyjęłam tej pracy.

Czy jestem myśląca-naprawdę usłyszałam takie pytanie.Ponieważ jestem myśląca, to nie przyjęłam tej pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mariusz

@Kasia, uważasz, że w firmie Homla bardziej sprawdził by się system pracy po osiem godzin? Co z warunkami pracy oraz jak ma się sprawa przerw? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym temacie. Proszę również inne osoby związane z firmą Homla o nowe wpisy w tym wątku!

Fifi

Pracowałam w tej firmie. Totalne dno. Płaca niska a wyzysk okropny. Kolosalne plany miesięczne co za tym idzie brak premii. Ciężkie palety durne procedury. Centrala która sama za dużo nie umie. Porażka. Regionalna manipulantka. Za żadne skarby bym tam nie wróciła.

@Fifi

A dokładnie zarobki to najniższa krajowa?Czy są przewidziane premie ?

Krk
@Fifi

W Krakowie otwieraja kolejny sklep. Czy mogłabyś przyblizyc bardziej prace w tym sklepie? Czy zarobki to najnizsza krakowa? Widze, ze centrala jest w krakowie. Jak czesto regionalna pojawia sie w sklepach?

Krk
@Krk

Najnizsza krajowa mialo byc ;)

@Krk

Tak, zarobki najniższa krajowa, zapieprz totalny. Nawet zastępca kierownika z pełną odpowiedzialnością materialną dostaje(usunięte przez administratora) zł na rękę.

Mariusz

@Krk, możesz napisać dla nas jak obecnie wygląda atmosfera pracy w firmie Homla? Chętnie dowiemy się o temacie benefitów oraz dodatków płacowych u tego pracodawcy. Zapraszam Cię do napisania kolejnego komentarza w tym wątku.

Zostaw merytoryczną opinię o N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kielce

• Jak się pracuje w N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

N2H SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Al. Solidarności 36
    25-323 Kielce