North Food Polska S.A.

Kielce

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 5 ocen.

North Food Polska S.A.
5 5 6 1

Opinie o North Food Polska S.A.

Administrator

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w North Food Polska S.A.? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Mati

Widocznie jest na tyle dobrze, że nie chce się nikomu piać. Gdyby było inaczej to forum pękałoby od wpisów.

Karol

North Food to świetna firma, szkoda, że od dawna nikt nic nie pisze na tym wątku. Osoby interesujące się firmą nie mogą pozyskać informacji o firmie a to się czasami przydaje. Tym bardziej, że pochodzą bezpośrednio od pracowników więc mamy info od "zaplecza"

Szukasz pracy?

Marta

Szanowni Państwo, jestem Redaktorem GoWork.pl, po najechaniu kursorem na mikrofon wyświetlą się informacje na temat mojej funkcji na Państwa wątku. Moje pytanie miało zatem na celu pomoc użytkownikom w przedstawieniu rzetelnych informacji dotyczących oferowanych przez Państwa form zatrudnienia. Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Marta

Jakie formy zatrudnienia oferuje North Food Polska S.A.?

North Food
@Marta 28.02.2017 10:58

Dzień dobry, W naszej siedzibie w Kielcach oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. W sieci restauracji North Fish forma zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie) zależy od oferowanego stanowiska/ rodzaju pracy i preferencji Kandydata. Jeśli ma Pani dodatkowe pytania zapraszam do kontaktu mailowego: agnieszka.adamska@northfood.pl

aleks

u nich to zawsze te rybki są świeże wiec to na plus jest na pewno, jak wyglada u nich jeszcze sparwa z ofertą jako Kierownik Restauracji North Fish wiecie?

anonim

(usunięte przez administratora)

North Food Polska S.A.
pracodawca

Zapraszamy na naszą stronę rejsdokariery.pl, zakładka WEJDŻ NA POKŁAD – zobacz proces rekrutacji. Tu sa opisane kolejne kroki podczas rekrutacji na każde z naszych stanowisk. Gdyby Pan chciał uzyskać więcej informacji to proszę skierować się do naszego działu HR, pisząc na adres praca@northfood.pl

anonim

(usunięte przez administratora)

North Food Polska S.A.
pracodawca

Witamy, Faktycznie jako dynamicznie rozwijający się pracodawca mamy potrzebę zatrudniania pracowników. W Warszawie posiadamy 7 restauracji, więc jest gdzie pracować! 4 grudnia otwieramy kolejną restauracje w Galerii Wola Park, więc serdecznie zapraszamy na nasze ryby i owoce morza w nowej smacznej odsłonie. A chętnych do pracy (nie tylko w Warszawie) zapraszamy do aplikowania przez stronę http://www.rejsdokariery.pl Oprócz ogłoszeń o prace znajdziecie tam informacje jak się u nas pracuje i co jest dla nas ważne. Zapraszamy :)

Ania26

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej do North Fisha, chociaż byłam sceptycznie nastawiona to poszłam na tą rozmowę i w sumie to jestem pozytywnie zaskoczona, dziewczyna z którą rozmawiałam była miła, konkretna, początki niezłe, zobaczymy co dalej:)

anonim

(usunięte przez administratora)

North Food Polska S.A.
pracodawca

Mikołaj, dziękujemy za pozytywną opinię. Jeśli chciałbyś pracować w takim zespole jaki opisałeś to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą nową stroną karier - http://rejsdokariery.pl Pozdrawiamy :)

anonim

(usunięte przez administratora)

North Food Polska S.A.
pracodawca

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdziesz na http://rejsdokariery.pl Pozdrawiamy :)

Zostaw opinię o North Food Polska S.A. - Kielce

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie North Food Polska S.A.