Opinie o Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak w Kielce

Jak w Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Magdalena

Piszecie że śmieszna stawka godzinowa, niskie płace a nawet nie wypłacają pieniędzy, to jaka jest ta stawka dla pracownika? Jakie kwoty wam zalega?

Prawda wygląda tak Nowy wpis
@Magdalena

Nie polecają bo pięć -sześć tysięcy Zarabiają i boją się o swoje tyłki by Nie przyszli nowi -ekipa nie zmienia się Od dawna

W.wa . Nowy wpis

Karola znają firmie Juan bo tam pracował, rozmawiałem z kierowcą powiedział że to (usunięte przez administratora) a Warszawie się nie pokazuję bo jest przekrętem .

Halina Nowy wpis
@W.wa .

A dlaczego niby jest przekrętem? Kierowca rozumiem, że aż wulgarnie się o nim wypowiadał, że ta cenzura się pojawiła?

Marzena

Ktoś napisał, że w tej firmie ma się umowę na pół etatu, a robi się na cały... Chociaż pieniądze są wypłacane za ten "cały etat", za te "nadgodziny"?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
XXX

NIE POLECAM ! Nie szanują pracownika, umowa na pół etatu a zapieprzasz na cały a nawet i więcej, śmieszna stawka godzinowa i brak przestrzegania praw pracowniczych. Polecam tylko desperatom.

Krzysztof

Z tego co widzę nawet nie ma co tam szukać pracy, najśmieszniejsze jest to że ludzie piszą nowe opinie a ktoś dba żeby nie wyświetlały się na początku tylko są przesówane niżej żeby ludzie nie widzieli. Jedyna firma która ma same negatywne opinie i ani jednej pozytywnej. Współczuję ludziom którzy tam pracują. Ale tak to już jest u prywaciarza że mają ludzi za nic

Karol

Ile mniej więcej trwa tam rozmowa o prace ?

Odradzam wszystkim współpracę z tymi ludźmi przede wszystkim nie szanują ludzi a tym bardziej pracowników, skończyła mi się umowa u nich w listopadzie do dnia dzisiejszego nie został mi wypłacony ekwiwalent urlopowy, obiecują różne rzeczy a i tak nic z tego nie wynika, umowy na najniższą krajową,

PRACOWNIK

NIE WIDZIAŁAM JESZCZE DOBRYCH OPINII O FIRMACH NA GO WORKU ZNAM KOGOŚ KTO TAM PRACUJE I NIEŹLE ZARABIA

jagoda2541

Proszę uważać na właścicieli spółki wykorzystują ludzi nie wypłacając pieniędzy po czym wynajmują adwokata ,który straszy pozwem i żądaniem zadośćuczynienia tylko 10.000 zł za to ,żeby uniknąć odpowiedzialności.Zawiadomiłam wszystkie możliwe instytucje w państwie żeby takie działania były karane.----------------------------W dniu 2020-08-19 16:36:34 użytkownik Kancelaria Prawna Bartocha Stachowicz-Szczepanik I Wspólnicy napisał: Szanowny Panie, uprzejmie informuję, iż jestem pełnomocnikiem spółki Meblopłyt Plus Sp.j. Karol Cieślak, Katarzyna Pisarska , Piotr Woźniak w związku z Pana ostatnimi działaniami względem spółki, przesyłam oświadczenie , które w jej imieniu przygotowałem w razie pytań , pozostaję do dyspozycji

@jagoda2541

Niezłe kasztany :)

@jagoda2541

pewnie warszawiaki jak tak cwaniakuja .... warszawaki 50 km od warszawy :P czyli cebulaki nic dodac nic ujac :) lizneli troche grosza i mysla ze maja wladze, a sloma z butów i wiec az straszy :) wspolczuje wszystkim , ktorzy mieli z nimi stycznosc jaka kolwiek....

jagoda2541
@pan Kierownik

Sprawą zainteresowała się Prokuratura Krajowa chodzi o tajemnicę adwokacką. Pełnomocnik tej spółki bezprawnie przeglądał akta sądowe nie swojego klienta,mało kontaktował się z osobą pozwaną, która dzięki układom adwokata częściowo wygrała sprawę.

Da się tam pracować na cały etat?

@Marta

Da sie jak zasluzysz ^^

Czy wiesz coś na temat zatrudnienia w firmie Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak w mieście Kielce. Użytkownicy czekają na twoją opinię.

Nie polecam nikomu tej firmy. Pracownicy mają śmieszne umowy a pracują na cząstki etatu. Nie wypłacają pieniędzy. Pan K. jest najgorszym szefem jaki może się trafić. Firma (usunięte przez administratora) na pieniądze. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą!

Nick2

Bardzo proszę o kontakt. Pilne!!!

DAM PRACĘ NOWE OGŁOSZENIE

Adwokat Marek Bartocha reprezentujący firmę Meblopłyt Plus ,żąda w przysłany piśmie przedprocesowym --przeproszenia właścicieli spółki,wycofania się ze wszelkich oskarżeń o nieprawidłowości ,zaprzestania wysyłania wiadomości do organów państwa jak ZUS,US,NIK,MPPiPS, PIP I oraz wyrażenie skruchy wobec właścicieli"przeprosić na kolanach za to ,że nie wypłacili za przepracowane godziny,do dnia 20.08.2020 r w innym razie sprawa trafi do sądu i będzie żądał 10.000 tys odszkodowania dla swojego mocodawcy.!!!!!!!!! TO JEST NOWE PRAWO PRACY USTANOWIONE PRZEZ PANA ADWOKATA NO CÓŻ TAKI MAMY KLIMAT GDZIE BOGATEMU WOLNO NA S---Ć PRACOWNIKOWI NA GŁOWĘ ZA POZWOLENIE PRAWA.

Kielce

Nie polecam współpracy z Karolem obiecuje złote góry a później g........

Zostaw merytoryczną opinię o Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak - Kielce

• Jak się pracuje w Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak?

Zobacz opinie na temat firmy Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Meblopłyt Plus sp.j. Karol Cieślak Katarzyna Pisarska Piotr Woźniak
  • Karola Olszewskiego 6