Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

Nękany34

Nękają mnie fiatem Tipo oraz Fiatem 500. A to paskudne zachowanie jest bo ja i tak będę jeździł moim Seicento do końca życia.

Regina G.

W dniu 9 marca 2021 zamówiłam i od razu zapłaciłam za zestaw mebli kuchennych (nr zamówienia 2021/S31A/1029603. Otrzymałam mailem potwierdzenie realizacji na 23 marca 2021 r. Niestety - mamy już 26 marca, mebli brak, jakiegokolwiek kontaktu ze strony BRW brak !!! Na moje interwencje na infolinii słyszę tylko "zgłosiliśmy problem do hurtowni" - i co mi z tego !!! Mebli nadal nie mam, pieniędzy też !!! A myślałam, że kupuję w renomowanej firmie... SKANDAL !!! Żeby w BRW nikt nie potrafił mi odpowiedzieć kiedy otrzymam meble, za które zapłaciłam ??? A co na to Zarząd Spółki ???

@Regina G.

Co twój wpis i te twoje wypociny mają wspólnego z tematem tego forum ?! Tutaj dyskutuje się nt. pracy, warunków pracy, wynagrodzenia, itp. Opiniujesz produkty, obsługę i reklamację ?! Jesteś jakaś niedorozwinięta ?! Kogo tu obchodzą twoje problemy z zamówieniem ?!

Dariusz Brożek

W dniu 15 listopada 2020 roku zamówiłem w BRW poduszki do rogówki. 30 Listopada 2020 odebrałem SMS że poduszki są do odbioru dlatego udałem się do sklepu i tu było zaskoczenie - żadnych poduszek nie było a obsługa sklepu tłumaczyła, że to błąd w systemie i dlatego otrzymałem smsa. Potem kilkakrotnie jechałem do sklepu zapytać czy są już poduszki czy nie i kiedy będą. Tak upłynęło blisko 5 miesiący... Zirytowany i zdenerwowany 8 marca 2021 roku zadzwoniłem na centralną infolinię z zapytaniem ile jeszcze będę czekał o co z moim zamówieniem... Pani która ze mną rozmawiała na infolini zadeklarowała, że tego samego dnia a najpóźniej 9 marca ktoś się ze mną skontaktuje, poinformuje i wytłumaczy co z moim zamówieniem które 5 miesięcy wcześniej opłaciłem i? I nikt nie zadzwonił! 10 marca pojechałem do BRW w Chorzowie i pytam kiedy będą poduszki, za które 5 miesięcy wcześniej zapłaciłem. Pani w obsłudze była miła ale na to pytanie nie potrafiła odpowiedzieć. Poziom kompetencji i podejście obsługi sklepu do klienta to DRAMAT, sięga dna... Nigdy w życiu nic w tym sklepie nie zamówię! 5 miesięcy czekania, towar opłacony i nie można towaru odebrać - 10 marca 2021 roku zarządzałem zwrotu pieniędzy i przestrzegam wszystkich by szukając mebli trzy razy zastanowili się nad tym czy w ogóle jechać i co kolwiek w BRW oglądać a broń Panie Boże zapłacić za towar bo na odbiór można sobie czekać latami!

Mik
@Dariusz Brożek

Mam podobną sytuację dotyczącą mebli. Dokonałem sporego zamówienia w jednym ze sklepów, opłaciłem zaliczkę i czekałem do wyznaczonego terminu realizacji. Termin upłynął już 3 tygodnie temu i mimo telefonów na infolinię na której nic nie potrafią powiedzieć dalej czekam. Wystarczy tego, to nie firma meblarska tylko wyłudzacze. Nie polecam zakupów w tej pseudo firmie, towar który oferują to żaden rarytas, oczekiwanie na zamówienia to jakiś żart, obsługa miła... grzecznie zbywają klienta - niech spada na drzewo, czego on znowu chce. Mam nadzieję, że takie firmy będą eliminowane przez rynek.

RG
@Mik

Jestem w podobnej sytuacji (Polak mądry po szkodzie). Za meble zapłaciłam 9 marca 2021, dostawa miała być 23 marca. Miała - bo dopiero po wielokrotnych interwencjach dziś dostałam SMS-a, że meble będą po 7 kwietnia (!!!). Ale którego konkretnie ? Z BRW zrobiła się firma krzak.

Brw Bielany Wrocławskie

BRW to sieć sklepów w całej polsce,Ja pisze opinię jako BRW sama nie wiem co jak i gdzie,Bo Biłgoraj robi meble,do Zamoscia się dzwoni a meble kupujemy na terenie polski,Ja kupiłam na Bielanach Wrocławskich ul Czekoladowa,Meble drobie z usterka na froncie,Od grudnia czekam na realizację reklamacji,Front uczkodzony,brakowlo uchwytu,facet co montował ddodał swoją okleinę za która mu zapłaciłam bo nie miały okleiny.Od grudnia 2020 nawydzwaniałąm się,pisałam i kiedy w marcu 15 doczekałam się frontu który trafił nareszcie do mego mieszkania nie moge ,,doprosić,,się montera który wykona czynność,Firma brw spadła na psy,Pozmieniali się pracownicy zapewne,bo 7 lat temu kupowałam u nich meble i było wszystko dobrze,teraz każdy robi łachę ze coś zrobi,USŁUGA była przeze mnie opłacona.Jak sprzedają to sa mili,uczynni,jak spieprzą coś to unikają kontaktu,NIE POLECAM sklepu brw,kupujcie gdzieś indziej,a oni jak nie będa miec klientów to padną.Lepiej na zamówienie robić meble u innych producentów,Jestem bardzo rozczarowana BRW.I każdemu odradzam,jeśli nie chcecie miec problemów,

Regina G.
@Brw Bielany Wrocławskie

Gdybym wcześniej zapoznała się z tą opinią na pewno nie kupowałabym w BRW. Niestety, Polak mądry po szkodzie... Ja kupiłam meble kuchenne z potwierdzoną dostawą na 23 marca 2021 r. i do dziś ich nie mam - wyposażenie kuchni mam w kartonach. Nikt z BRW nie potrafi mi powiedzieć kiedy wreszcie zrealizują moje zamówienie. Istna wolna amerykanka. Na maile nikt nie odpowiada, na infolinii twierdzą, że "zgłosili problem" ... i co z tego !!! Od firmy nadal nie mam żadnej informacji, mebli też nie ma, za to BRW obraca moimi peniędzmi. Ciekawe co na takie podejście do klienta sądzi Zarząd Spółki ???

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?

Witam, chciałbym podjąć pracę w tej firmie na stanowisku magazyniera w Poznaniu czy ktoś z Was może tam pracował, może mi napisać jakie są godziny pracy, pensja, czy są premie oraz jaka panuje ogólnie atmosfera. Czy pracuje się na wózkach widłowych czy trzeba dźwigać ciężary?

Dick Johnson
@Tomek

Dużo dźwigania, jeden wózek widłowy, kilka paleciaków. Ogólnie tendencja jest wzrostowa jeśli chodzi o harówkę gdyż rośnie sprzedaż internetowa a to jest przewalane przez salon. Atmosfera wśród chłopaków zawsze była dobra ale od kilku lat ciągła rotacja. Kiedyś ludzie pracowali po kilka lat, teraz po kilka miesięcy:) Praca 10-20, brak nadgodzin. Jest pensja i jest premia. Starczy na życie jak masz pokój u rodziców :D

Ciekawy

Co sądzicie o nowej formie wynagrodzenia? Wreszcie będzie przejrzyście?

Adi87
@Ciekawy

A można wiedzieć co się zmieniło z wynagrodzeniem?

Karol

Macie zniżki na produkty z Tego sklepu jako pracownicy?

Zięba
@Karol

Zatrudnij się, zrób zakupy i odejdź.

pracowałem 23 lata w Przeworsk

tak mnie potraktował Wiesław Czerwonka za co ????

bulbi

Witam, jak oceniacie pracę magazyniera? chciałbym aplikować ,ale martwię się jak ciężko jest fizycznie. chciałbym aplikować do dużego sklepu

@bulbi

Zależy od salonu w jakim chcesz podjąć pracę i czy łącznie z tobą będzie pełna obsada magazynowa. Wakat na stanowisku odbija się na kręgosłupach pozostałych magazynierów. Przyjmijmy, że dziennie czteroosobowy zespół musi rozłożyć ręcznie towar z sześciu palet dostawy. Paczki częstokroć 10-20 kg. Do tego wydawanie towaru, tapicerka - ciężka, niewygodna do przenoszenia, ekspozycja. Przepełniony magazyn. Jeżeli dźwiganie jest dla ciebie problemem to lepiej sobie odpuść i znajdź robotę, gdzie więcej operuje się widlakiem.

loki

Sklep BRW w Płocku ul.sikorskiego omijaj szerokim łukiem .Kirowniczka to kierownica bez odrobiny empatii.Nigdy więcej moja noga nie przestąpi progu tego sklepu.

mkoiu

Nie polecam brw w łocku ul,sikorskiego.Kierowniczka tyłem do klienta

bnmjki

KupiLem produkt w sklepie BRW .Chciałem wymienić na inny kolor.Niestety jest to u nich niemożliwe.!!!!.Będę omijać szerokim łukiem.Nie polecam !!!!!

Waw

Hej. Jesteście w stanie mi pomóc? W zeszłym roku robiłem remont i zakupiłem w BRW przez Internet lempe z platnoscia za pobraniem. Teraz otrzymuje maile i pisma z wezwaniem do zaplaty bo podobno mieli problem z systemem i wszystkie zamowienia on line poszly do kurierow jako zapłacone. Teraz nie mam pojęcia czy płaciłem czy nie bo byłem w trakcie remontu i sporo było zakupów tego rodzaju. Może kurier wziął kasę a może nie

Zenek Martyniuk
@Waw

Jak to się stało? Nie wiem :(

@Waw

Twoja wypowiedź jest nie na temat. Temat tego forum jest poświęcony pracy oraz pracownikom, a nie opiniowaniu produktów oraz obsługi klienta. W celu ustalenia dalszych losów Pani/Pańskiego zamówienia, proszę zgłosić swój problem pod nr telefonu: 22 822 14 88. Serdecznie pozdrawiam.

Mariusz

Meble to badziew z defektami podobno na hali nie spełniają norm tylko pakują jak leci a ja potem czekam na wymianę w nieskończoność. Nie polecam

BD
@Mariusz

Obsługa posprzedażowa? Dramat. Zamówione łóżko z szafkami nocnymi - szafki nocne źle nawiercone, nie da się ich zamontować. Złożona reklamacja 26.10. - w wyznaczonym terminie nikt się nie skontaktował. Sami dzwoniliśmy co się dzieje, 6 tydzień po złożeniu reklamacji i nikt nie wie kiedy będą nowe szafki. W zeszły czwartek Pani "wysłała" prośbę o kontakt do sklepu, żeby zadzwonili. Oczywiście nikt się nie pofatygował. Wczoraj kolejny telefon - Pani powiedziała to samo, a także, że nikt nie wysyłał informacji do salonu na Popularnej... MASAKRA. Ciekawe czy w tym roku jeszcze się wyrobią chociaż z informacją. Dzisiaj dostaliśmy e-maila, że reklamacja o numerze, którego nie mamy została rozpatrzona pozytywnie. Śmiech na sali. Jakość szafy FLEX - dramat. Nigdy więcej BRW.

Dorota
@BD

Przykro mi, że tak długo musiałeś czekać na reklamację i wymianę uszkodzonych mebli w Black Red White. Czy w końcu otrzymałeś nowe meble? Wspominasz też o złej jakości, wyjaśnisz o co chodzi?

tim
@BD

Obsługa reklamacji to jedna wielka kpina. Czekam na wymianę wadliwego sprzętu od października. Po wielokrotnym upominaniu się o podjęcie działań w tej sprawie, do tej pory nie wykonano wymiany - pomimo zapewnień z ich strony o szybkim rozwiązaniu tej reklamacji. To moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Stanowczo odradzam zakup mebli wszystkim osobom, które to jeszcze rozważają.

@BD

Dzień dobry. Co Pańska wypowiedź ma wspólnego z pracą oraz warunkami pracowników BRW ? To forum jest poświęcone pracy oraz warunkom pracy, a nie opiniowaniu produktów oraz obsługi klienta. Proszę nie zaśmiecać tego forum tematami nie na temat.

Jan

Brak słów. Minęło 14dni nie zwrócili pieniędzy - pomimo zwrotu towaru do salonu (mam na to pieczątkę salonu, numer telefonu nie odpowiada, 100km przejechane) - na pewno po Nowym Roku zgłoszę sprawę na Policje - niech się nimi zajmą ..300zł przepadło.Kilkanaście rozmów z infolinią- odsyłanie od Aliasza do Kajfasza. A zaczęło sie od tego że przysłali po 20 dniach nie ten towar za który zapłaciliśmy. Żenada. To był nasz pierwszy i ostatni zakup w tym sklepie. I obiecuje póki żyje - wszystkim znajomym będziemy stanowczo odradzać zakupy w tym sklepie. Do dziś nie usłyszeliśmy słowa "przepraszam" , nikt z BRW nam nie chce pomóc, 300zł w plecy....Przykro że takie sklepy z tak mierną obsługą jeszcze funkcjonują w Polsce.

irek
@Jan

A w jakim to sklepie, w jakim mieście tak nie szanują klienta?

@Jan

(usunięte przez administratora) Kogo tutaj na tym forum interesuje twoje 300 zł i jakiś towar ?! To jest forum poświęcone PRACY oraz PRACOWNIKOM. P R A C A, P R A C O W N I C Y oraz W A R U N K I P R A C Y. Czytać nie umiesz, zatrzymałeś na szkole podstawowej, że tworzysz tu jakieś wypociny na temat zamówienia, towaru i twojego poirytowania ?! Kogo to tutaj obchodzi !!!

Majka

Totalna porażka, odradzam zakupy u tego producenta. W moim przypadku był to narożnik który nie przetrwał nawet tygodnia. Masakra. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Dane osobowe

Czy dane osobowe klientów są bezpieczne otóż nie !!! Spotkałem się ostatnio z osobą która mając dostęp do danych osobowych klientów w Firmie BRW wykorzystuje je do innych celów.Piszę to mając na uwadze dobro klientów gdyż jak powszechnie wiadomo dane powinny być z ustawy chronione. A osoba pracujaca w jednym z Salonów BRW w Rzeszowie wykorzystuje te dane do innych celów.

Jaki dress code obowiązuje w Black Red White S.A.?

Zuza

To zależy co tam będziesz robić. Na produkcji kombinezon, a w biurze jakieś zgrabne wdzianko. Generalnie nie ma żadnych wytycznych.

Joanna

Przepraszam, ale w dobie kryzysu chyba zależy Firmie na sprzedaży. A tu taka niemiła niespodzianka. Chcę kupić kanapę. Ponoć nowość. Wybieram te nowość że względów wyłącznie czysto estetycznych i rozmiaru. Jednak kolorystyka jest kompletnie nie w moim guście. Zatem oczekuje że można zakupić w innym kolorze i materiale. A tu przykro. Niestety system nie puszcza takiej sprzedaży. O czym my tu mówimy. Jak w PRL. Tylko konkretnie dwa modele i basta. Ja nie wiem gdzie jest kierownictwo , ludzie od Sprzedaży. Poza tym ... Warto byłoby rozważyć różne możliwości warianty np. wymiany poduszek, wymiany nóżek. Niestety... BRW nie daje takiej opcji... To tam chyba wcale nie jest tak źle. Tam się po prostu nic nie dzieje... pracownicy śpią na swoich stołkach i cicho sza...

@Joanna

To forum poświęcone jest pracownikom oraz warunkom pracy, a nie opiniowaniu produktów. Pomyliłaś działy. Tutaj nikogo nie obchodzą twoje przemyślenia i wypociny nt. kolorystyki, nóżek, itp.

AS

Jrdna wielka tragedia. Kupiłam kanapę Royal i nie minął rok, a oparcie zepsuło się. Gdyż jak to stwierdził producent bez oględzin: kanapa była żle użytkowana. Złe uzytkowanie polegało na tym, że dwie osoby oparly się prawie w tym samym czasie. Niestety w instrukcji użytkowania nie było o tym żadnej wspominki, że nie można się opierać. Skandal. Nigdy wiecej Black Red White. Dodam jeszcze, że kanapa kosztowala 2500 i jest jeszcze na gwarancji. Nie szanujecie klientów, wiec się odwzajemnię.

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 1 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 74 ocen.

Black Red White S.A.