Opinie o In Post w Wola Bykowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie In Post. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w In Post o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o In Post w Wola Bykowska

Nie otrzymałem co zamówiłem w zamian tego było w przesyłce car diagnostic v 309 za 47 zł a zamówiłem urządzenie diagnostyczne za 235 zł co to za numery gdzie to mogę zwrócić i odzyskać gotówkę

523000012082300004877342

Sprawa zgłoszona do CERT Polska, lecz chętnie zostawię ostrzeżenie dla innych. Wczoraj dostałam pierwszy SMS, że paczka od HK jacklun information CO LIMITED w doreczeniu jest w doręczeniu. Zaskoczenie, bo niczego nie zamawiałam, a już na pewno nie za kwotę 190 zł. Firma tym bardziej nie jest mi znana, co już wzbudziło moją czujność. Na stronie InPost wkleiłam numer przesyłki - kolejne zdziwienie, bo paczka została nadana 9 stycznia. Brak adresu i danych nadawcy, brak adresu odbiorcy. Co ciekawe, sms z powiadomieniem przyszedł na kartę SIM Lte, na której mogę odbierać wyłącznie powiadomienia systemowe. Żadnych połączeń i wiadomości, a numer przypisany karcie jest znany tylko mnie i operatorowi tożsamemu z pewnym owocem. Cokolwiek było w tej paczce, na pewno nie zostało zamówione przeze mnie. Mam nadzieję, że za tak nieuczciwe praktyki, odpowiednie firmy poniosą konsekwencje.

jerzyjar

Otrzymałem dzisiaj za pośrednictwem kuriera przesyłkę w której miało znajdować się urządzenie firmy OMRON do bezinwazyjnego pomiaru glukozy w krwi. Zapłaciłem kurierowi 200 zł i po rozpakowaniu okazało się, że jest to Oximeter Lk87 mierzący tylko nasycenie tlenu w krwi i tętno - wartości kilku lub najwyżej kilkunastu złotych. Uważam, że jest to ordynarne (usunięte przez administratora) Oferta była i jest wyświetlana na Facebooku. Nie ma innych informacji na temat producenta OMRON. In Post - Wola Bykowska jest tylko pośrednikiem w zakresie wysyłki. Czyli nie mam możliwości egzekwowania zwrotu pieniędzy lub przesyłki takiego urządzenia za które zapłaciłem.

Ruda

Jedna wielka ściema ludzie ,którzy zostali (usunięte przez administratora) na to samo co ja idźcie na policję zgłaszać (usunięte przez administratora) . Zajmą się tym tylko trzeba iść to zgłosić jak najszybciej do pięciu dni InPost blokuje pieniądze potem trafia do tych popaprancow

Czy po rozmowie w In Post rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Ruda

Ja mam to samo właśnie dzisiaj powiedzieli mi w inposcie żeby iść na komisariat i zgłosić to i InPost blokuje pieniądze na 5 dni i policja się tym zajmie

Jana

Zamówiłam staniki za 168 zł. Dostałam wiadomość, że paczkę otrzymam i był podany dzień. Paczkę doręczono przez DPD, za towar zapłaciłam. Okazało się ,że jest to całkiem inny towar tylko sztuki się zgadzają. W paczce nie było żadnego paragonu. A na kartonie oprócz mojego adresu była kartka, że to jest jakiś zwrot z 19.12.2023 r. Jakie było moje zdziwienie, gdy po godzinie pojechał in post z paczką dla mnie za 168 zł. Paczka była inaczej spakowana ale jej nie odebrałam. Jawne oszustwo. Już wiecej z tej firmy nic nie kupie. Tylko jak była reklama towaru to napewno nie podano, że jest to HK. Pozdrawiam złodziei

@

In Post wspolpracuje z jakimiś firmami i doręcza paczki nie wiadomo skąd. Chcąc dowieść racji złych przesyłek nie można otrzymać informacji skąd paczka przyszla

BOGUSIA

ja też otrzymałam buty inne niż zamawiałam.Kontaktowałam się kilka razy ale bez odpowiedzi zostałam (usunięte przez administratora) i zgłosiłam sprawę na policje.Sprawa jest w toku.Zgłaszajcie na policje jak zostaliście (usunięte przez administratora)

Mateusz

Otrzymałem wczoraj paczkę z pokrowcami samochodowymi miały być skórzane a są zwykle szmaciane nie warte 180zl.

Abdul

Witam. Ja dostałem paczkę od inpostu Zadzwoniłem do nich to mogą tylko zablokować pieniądze na koncie przez 5 dni. Z firmą nie mam kontaktu Ty jakiś miałeś?

zdzislaw

(usunięte przez administratora) przysylaja to co sie nie zamawia nie dajcie sie na brac w ogloszeniach na buty zamiast butow ktorych zamawialem przyslali mi botki

Krzysztof

Witam ludzie uważajcie na tą firmę straciłem 210 zł przysłali mi nie to co zamawiałem trudno stracone pieniądze będę ostrzegać przed tą firmą na wszystkich dostępnych forach może kogoś uda mi się ostrzec

thrashka

To jest okradanie ludzi, szczególnie kogoś kto nie potrafi zweryfikować sklepu, płatność za pobraniem( wiadomo starsi ludzie nie korzystaja z elektronicznej bankowości), brak formularza zwrotu, brak jakiejkolwiek informacji, brak danych kontaktowych, na paczce naklejka z adresem mailcshel1109@gmail.com. Oferowane towary to chiński badziew. To jakaś pralnia brudnych pieniędzy.

Mnie także oszukali towar lipa, nie spełnia moich oczekiwań nie to było reklamowane i zamawiane po próbie kontaktu wysłali drugie nie odebrałam. .

Moja mama również została (usunięte przez administratora) zamówiła komplet pokrowców za 109zl a dostała tylko jeden chce zwrócić to i odzyskać pieniądze ale nie wie jak i gdzie

?

Ja tez zostałam (usunięte przez administratora) zamiast kocy 2 w cenie 1 za 160 zl z okazji blak weekend otrzymałam jakieś badziewie nie warte zlamanego grosza to jest (usunięte przez administratora) na maxa .Moze ktos jest w stanie pomuc jak to odeslac i odzyskac stracone pieniądze

(usunięte przez administratora) chodzi o (usunięte przez administratora)z HK jaclyn information CO LIMITED podających siedzibę rzekomo na "Wola Bykowska 33". Telefon nie odpowiada. Adres bujda. Inpost powinien udostępnić ich mordy z kamer przy paczkomacie, wszak mają datę i godzinę nadania przesyłki-rozczarowania...

Firma paskudna.przysłali mi paczkę z nie tym co zamawiałam . Jako nadawca figuruje jakaś firma oneway adres inpostu . Chcę to zwrócić ale oni nie powiedzą mi jak i gdzie. Świństwo

Krakus

Bo to firma z Chin, oni tylko przeklejają swoje naklejki i dalej wysyłają, zwróciłem konkurencyjna firma to kurier odesłał z" adresat nieznany" a kolejna paczka po tygodniu przychodzi z tym samym adresem. Najgorsze jest to że wiedząc jak (usunięte przez administratora) klienta on dalej dostarczają paczki pobierają kasę i wysyłają ja oszustą bo oni płacą im za doręczenie. Masakra

Natalia
@Krakus

Dzisiaj zostałam identycznie (usunięte przez administratora) Firma ONEWAY w środku jakiś plastikowy (usunięte przez administratora) a jako adresat figuruje Wola Bykowska 33. Infolinia impost umywa ręce i każe na policję dzwonić, ale kurier pieniądze pobrał i najprawdopodobniej już ich nie zwrócą. Paczka za pobraniem i zapłata BLIK. Warto kontaktować się z bankiem i blokować te transakcje dopóki nie zostaną zaksięgowane. A najlepiej w ogóle nie odbierać :'(

Lila

Otrzymałam paczkę komplet na zdjęciu cudny , przyszła (usunięte przez administratora) ???????? coś strasznego pogniecione , w ogóle nie podobne do tego co widziałam . Powinni karać takich (usunięte przez administratora) , odesłałam i czekam na zwrot pieniędzy adres dziwny ???? aplikacja impost pokazała że paczka odebrana ????

Magda
@Lila

A na jaki adres odesłałaś?Kontaktowałaś się z nimi?

Grasuch
@Magda

Nie odbierają telefonu. Dzwoniłam przez kilka dni.

Klijent

Ja mam też taką przesyłkę z tym adresem o wartości 50 zł a zapłaciłem 360 zł adres przesyłki jest ich Wola Bykowska 33.

@Klijent

Ja również kupiłam produkty które według zasad mogłam zwrócić, dostałam nie to co chciałam a zwrócić nie mam komu z tego samego adresu

an.ga44

Podobna sytuacja u mnie. Zamówiłem komórkę, przysłali masażer. Firma kolaborująca z inPostem to HK Jacklun information CO LIMITED . InPost dostarcza towary od nadawców których nie zna adresu. Robią klijentów na szaro.

Rzeszow

mam dokładnie tak samo. Buty ortopedyczne za małe i niezgodne z reklamą na facebook (poczwarki, anie obuwie). InPost traktuję jako pośrednika dokonanego zakupu, licząc na zahamowanie (usunięte przez administratora) ze strony firmy, z którą Państwo współpracujecie. Adres podany na przesyłce str google kieruje na hk jacklyn information co limited wola bykowska 33. Oznacza to, że w/w firma ma siedzibę razem z Wami.... Uważam, że Państwo uczestnicząc w sprzedaży wyrobów w/w firmy narażacie swoją reputację o czym świadczą poniższe wpisy na Waszej stronie. Zgłosiłam (usunięte przez administratora) na policji, ale sugestie InPost uzyskane drogą on line tylko spowalniają odzyskanie pieniędzy. Nie widzę woli wsparcia ze strony POŚREDNIKA tego zakupu.

Mt

Przysłano musi buty nie zgodne z zamówieniem. Chcę zwrócić ale nie otrzymałam potwierdzenia zamówienia i nie mam nr. Brak kontaktu. Naciągacze

Darek 0510

To samo ja mam tylko ze wysłali mi jakieś (usunięte przez administratora) a za 3 dni przyszło właściwe zamówienie tylko przez DHL .I wygląda na to że kryją (usunięte przez administratora) lub wyludzacza bo nie podadzą mi adresu nadawcy bo nie mogą to jak mam to oddać i komu

Dorota
@Krakus

Dziś dostałam paczkę a w niej maska zamiast mojego zamówienia .Zapłaciłam 260 zł. Co robić trzeba zgłosic na policję ??

Kama

Witam zostałam (usunięte przez administratora) również ,ale tylko raz ,bo ostatnio znowu mi przysłano coś co nie zamawiałam ,więc się domyśliłam że znowu (usunięte przez administratora) ,przekierowała przesyłkę na inny paczkomat i dzisiaj ja zabrali do (usunięte przez administratora) z powrotem,tak więc trzeba robić , pamiętać co się zamawia i za ile ,a nie wiem z kas mają moje dane to bardzo ciekawe???????????????? myślę , że oni współpracują z In postem ,bo to bardzo dziwne

Paulina
@Natalia

I coś się udało zdziałać ja dziś dostałam paczkę z jakimś przebraniem a zamawiam buty

Grażyna
@Lila

Proszę podać adres, na jaki Pani odesłała paczkę. Ja też zostałam oszukana i nie wiem, co z tym zrobić. Pozdrawiam serdecznie

InPost
@Krakus

Czy Wy tego nie widzicie? Przecież InPost oprócz kosztów dostawy dostaje 20% wartości każdej dostarczonej przesyłki dlatego proceder nigdy się nie skończy.

ZWROT POTWIERDZONY

dobrze jest podać numer przesyłki i jej kwotę poza tym dane do przelewu w podobnej formie: Beneficiary account: PL XX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX Beneficiary name: IMIĘ NAZWISKO Beneficiary bank name: TWÓJ BANK SA Beneficiary bank code: BPKOPLPW

Włodek

Otrzymałem buty które miały być skórkowe a są materiałowe.Oczywiście zapłaciłem 169 zł. Co na In Post.Proszę o zablokowanie zapłaconych pieniędzy.Nr przesyłki 1366901. tel 600096104

Dera Sir/Madam, Zakupiłam przez internet w dniu “Przenośne siedzisko z laską Succ” justhora.com za 181 zł. Otrzymany towar nie jest tym co zamówiłam; to laska z siedziskiem ale zupełnie inaczej wykonana nieodpowiadająca temu co było w ogłoszeniu. W załączeniu zdjęcie towaru otrzymanego (1) i dwa zdjęcia zamówionego towaru i jedno. Przesyłam także potwierdzenie zapłaty za towar. Proszę o zwrot kosztów towaru lub przesłanie zamówionego sprzętu. Ewa Łojkowska ewa.lojkowska@ug.edu.pl

Zostaw merytoryczną opinię o In Post - Wola Bykowska

• Jak się pracuje w In Post?

Zobacz opinie na temat firmy In Post tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w In Post?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

In Post