IBS Budownictwo

Kujawsko-pomorskie

Opinie o IBS Budownictwo

Julian

Czy możecie napisać jak przebiega rekrutacja w firmie? Chciałbym tu pracować.

Agnieszka

@akio, byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko - specjalista ds. bhp? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć więcej o przebiegu rozmowy? Udało Ci się otrzymać upragnioną pracę? Może teraz z perspektywy czasu masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

akio

Ciekawe jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. bhp, może wiecie? Chciałbym się załapać bo posiadam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie. Głównym obowiązkiem jest realizacja przyjętej w firmie polityki bhp zgodnie z obowiązującymi przepisami, ciekawe w ramach jakich zarobków.

Zostaw opinię o IBS Budownictwo - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IBS Budownictwo