Opinie o Grupa G3 w Turkowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa G3. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa G3 o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa G3 w Turkowy

Czy są przyjęcia do tej firmy? I jakie zmiany są

Nikt

Sa przyjęcia do pracy?

....

Dlaczego jak najdalej?

@Kaja

były wtedy gdy pytałaś? dostałaś się? jak oni obecnie szybko rekrutują, po zgłoszeniu po jakim średnio czasie będę już na jakimś wdrożeniu? jak ono przebiega?

G3

Nie ładnie usuwać wiadomości. Niech się ludzie dowiedzą że tam obgadywanie wyśmiewanie innych to piku w tej "firmie".. Jest też (usunięte przez administratora). Ale kierownicy o wszystkim wiedzą i nic z tym nie robią. Jak ktoś ma twarda skórę zapraszam ..a całej reszcie odradzam

Przykre
@G3

Jak szef nie zacznie interesować się tym co robią kierownicy i jaką mają wolną rękę to nikt tu do pracy nie przyjdzie. Pomiatanie ludźmi przez operatorów to szczyt. Chamskie odpowiedzi, przekleństwa w ich kierunku i wyśmiewanie. Jeżeli szef jest szefem tylko z nazwy a rządzą inni gdzie są powiązani rodzinami więc nie ma gdzie się udać na skargę i wysłuchanie,to przykro że jesteśmy tylko robolami w tym zakładzie.

@Przykre

Szef nie chce poznać swoich pracowników i do nich nie przyjdzie, w wielu firmach przyjęcie do pracy odbywa się na podstawie rozmowy kwalifikacyjnej tu takiego czegoś nie ma, a ludzie zmieniają się jak rękawiczki.

?

Jeśli ktoś przez kogoś odchodzi albo chce zmienić grupę a kierownik o tym wie i nic nie robi to nie kierownik.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Grupa G3 spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Sylwia

Okej, z tego co tu czytam została podana sucha definicja a jakie to może mieć odniesienie do bieżących warunków? To czysta sugestia z Twojej strony czy masz jakieś konkretne podstawy do pisania tego typu insynuacji? Jeśli tak to jakie?

...

Jest wiele pań o tym imieniu? O jakiej hali mowa?

Yyyyyy

Robi

Jolanta
@Yyyyyy

Dużo na forum opinii, że firma np. za oddanie krwi każe brać L4 i generalnie jest na NIE w tej kwestii, albo że urlop planuje pracownikowi. Czy Ty potwierdzasz takie informacje, bo dla mnie przyznam to jest nie do wiary! Daj znać czy tak fakycznie jest i czy nikt tego nie zgłosił np. do Inspekcji pracy?

Inko
@Jolanta

Może dlatego nie zgłoszone bo anonimów nie przyjmują a ludzie obawiają się o pracę,poprostu

Yourlife
@Jolanta

Oczywiście że tak jest, już nie jedna osoba się o tym przekonała. Kto ma to niby zgłosić? Pracownik osobiście nie pójdzie i nie zgłosi bo zaraz poleci z pracy a anonimowi wątpię żeby komuś się chciało cokolwiek sprawdzac. Coraz gorzej w tym zakładzie

@Yourlife

Wątpisz? Czyli te anonimowe ostatecznie były w ogóle testowane czy właśnie nie bardzo? Słał ktoś z was coś?

Mania

To jest super firma, widzą jak wychodzisz 5 mnut przed końcem zmiany z hali ale nikt nie widzi śpiących po kilka godzin kierowników , kajotów i widlakowego na nocce . Cyrk Cyrk i tyle w temacie.

@Mania

Pytanie czy faktycznie śpią? A nawet jeśli tak, to nikt tego nie zgłaszał jeszcze? Pytam, bo ciekawa byłabym odpowiedzi na to

Ril
@Sylwia

.Najwieksza donosicielka to Andżela.(usunięte przez administratora) tych co niemusi. (usunięte przez administratora) z procesu powinna dawno wylecieć za to jak traktuje ludzi. Kobiety są traktowane jak (usunięte przez administratora) przez nią.w gębie jeden rynsztok. Ciągle na telefonie siedzi.A jak maszyna stoi to uchyla sie od roboty.wysle wszystkie oprócz koleżanki i tak godziny lecą. Powinnien szef dawno(usunięte przez administratora) na rozmowę wziąć.

Sylwester
@Ril

Prawda,Interesuje się tym co do jej obowiązków nie należy.Zle się dzieje.Uwaza się za co najmniej kierownikaZreszta kierownik jest przez nią szmacony.To jej rodzina a pomiata nim że hala się śmieje.Jak maszyna jej stoi to tylko się chowa przed kamerami i siedzi na telefonie. Szefie,zerknij w kamery na jej zmianie. I wyjdz do ludzi porozmawiać co tu się dzieje bo myślimy że o połowie rzeczy nie wiesz

@Sylwester

a tak tylko z ciekawości jeszcze, bo tutaj jakby odnosisz to do Szefa... Wy nie macie możliwość na taką konsultację wprost na temat jakiś właśnie spostrzeżeń w związku z organizacją pracy? nie chodzi mi o skarżenie się tylko podsumowanie wyników itp?

Sylwester
@Sylwia

No nie jest to możliwe że względu dużej ilości osób pracujących ale gdyby zrobił takie spotkanie raz na kwartał i kto by chciał to przyszedłby i by się mógł wypowiedzieć było by dobrze.Mysle że godzine mogłyby poświęcić a i dowiedzieć z czym mamy problemy w robocie.pewniw jeszcze dużo innych rzeczy ważnych dla firmy bo wszyscy wiedzą że on nie wie o połowie rzeczy co tu się wyczynio. I masz rację że nie chodzi o skarżenie na kogoś

Bialy

Ciakawe czy premia świąteczna będzie większa patrząc na inflację i wzrost cen czy znwou będzie śmieszne 500 + za które praktycznie nic się nie kupi :D jak myślicie zabłyśnie czy co roku zgasnie i będzie śmiech na sali ja stawiam że będzie dno :D

Leszek
@Bialy

Wyszło na Twoje, czy sięgnęli głębiej do kieszeni? A jeśli już o kasie mowa, to ile tu na co dzień się zarabia? Pieniądze są na tyle dobre, by warto było zmieniać robotę na rzecz G3?

Ala

Możecie coś napisać o hali komplement?

Madzia
@Ala

Czy sa przyjęcia dla kobiet???

Paula
@Ala

Gdzie jest jakieś ogłoszenie żeby cv wysłać

Zzz

Może ktoś napisać coś o pracy w tej firmie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Grupa G3?

Żenada

Jaki rozwój ta firma to dno pracowałem ponad 10 lat i za porozumieniem mi nie chcieli dać kierowniki J.S powiedział nie przychodzi przez 3 dni to będziesz miał porzucenie drugie kierownik P.K tragedia cham i (usunięte przez administratora) jakiego świat nie widział koleś wszystkich obwina o wszystkich maszyna się zepsuje czy wózek to twoja wina nawet jak się zjebie sam z siebie premie kradną za byle co a jak pojdixesz na L4 to zapomnij bo pracodawca ci ujeb na 3 miechy przynajmniej zero jakiegos BHP i przetrwania przepisów było kiedyś postojowego nie zwiny proscniwko to kazał wypisywać urlopu zedna i dno odradzam zakładu i unikac jak ognia na plus ten najmłodszy kierownik wyrozumiały i podchodzi jak człowiek do innych ludzi a nie z pogardą

Pracownik128

Nie da się patrzeć na nowy prosces,a najbardziej na zmianę gdzie są 2 operatorki które stoją na ramiakach we dwie i nic nie robią poza uzywaniem telefonu. Weźcie się za robotę bo na hali każdy obserwuje i kamery tez widza. Nie pozdrawiam

Kamila
@Pracownik128

Skoro kamery widzą, to ktoś nadzoruje ich pracę rozumiem? Często są zwolnienia, gdy ktoś siedzi na telefonie zamiast pracować? Czy raczej nikt nie przywiązuje uwagi?

Rudy Lis

Firma średnia nie polecam w okolicy dużo lepszych firm. Szef wprowadza swoje wymyślone zasady zabiera premie za oddanie krwi co jest nie zgodne z prawem. Oddanie krwi traktuje jak zwolnienie L4. Nie wolno krwi oddawać. Żebyś kiedyś czasem tej krwi nie potrzebował szefie wielmożny i pazerny. Ludzie będą chodzić i tak krew oddawać i przyjdą do pracy bo szkoda premii tylko ciekawe kto za to odpowie jeśli źle się poczuje i coś mi się stanie. Kierownicy z komplementa to kompletne pizdy boją się szefa o co kolwiek zapytać. NIE POLECAM TEGO KOŁCHOZU......

Tikitaki
@Rudy Lis

Tak samo z narzucaniem pracownikom urlopu bezpłatnego, bo postojowe ciężko zrobić. A wypoczynkowym w 90% sami zadecydowali kiedy mamy wziąć. PORAŻKA

Pracownica g3
@Tikitaki

Zgadzam się, urlop nie jest własnością zakładu a tu jest.

Walter
@Tikitaki

No tu juz jest niezgodne z kodeksem pracy! Czy o tym nie wiedzą? Robią co chcą! Trzeba to zgłosić do odpowiedniego organu! Kiedy potrzebujesz jeden dzień to musisz z tydzień wcześniej zapowiedziec a i tak dzień przed jest przewalanie oczami i cmokanie że nie ma ludzi. Ciężko jest nawet dostać wolne do lekarza czy na pogrzeb! Nikt od dłuższego czasu nie przychodzi do pracy, podwyżka była tylko dlatego że musieli dać.

@Walter

I co, każdy tak sobie te pogrzeby prognozuje tydzień wcześniej...? Dziwi mnie to jak to dziala, niech ktos to wytlumaczy

Walter
@Sylwia

Mówisz dwa trzy dni wcześniej że w dany dzień chcesz urlop bo wypadnie ci pogrzeb a oni i tak wiedzą już do przodu że w ten dzień nie będzie ludzi na zastępstwo. Kapujesz?

@Walter

Haha, taak, nie wyłapałeś intencji tego zapytania. ;p To może inaczej. Jeśli faktycznie tak jest to niefajnie z ich strony. :(

Reporter dejwit

Czy Dobroszyce stoja od 12,09 przez cały tydzień? Czy to prawda no tak mówią kierownicy że raz w miesiącu przez tydzień stoimy za darmo? Czy to prawda że na logistyce podpisują umowy o postojowym? Że jest przymus podpisać? Że strasza pracowników zwolnieniami gdy się nie zgadzaja? Czy też na "110 " nie przedłużają umów i wyrzucają tych którzy są na L4?

Terry

Nie polecam tej firmy kierownicy ludzi mają za nic. Nie wspominając o szefostwie które nawet nie wie co się dzieje na halach opierają się tylko na kierownikach. Wogole nie zagladaja na halę żeby zobaczyć jak jest może porozmawiać z ludźmi. Urlop prawie w całości ustawiony przez zakład jak nie urlop wakacyjny to święta itp wszystko odgórnie i na dodatek pracownik dowiaduje się kilka dni przed tym od kiedy do kiedy jest wolne brak możliwości zaplanowania sobie czegos. Ludzie się tu zmieniają jak rękawiczki. Do tego doszedł chory system w sprawie zwolnień lekarskich i premi. Zachorujesz nie masz premi przez 4 m-c, bedozesz dłużej na zwolnieniu powyżej 40 dni dostajesz wypowiedzenie obojętnie czy byłeś w szpitalu czy miałeś nogę złamana.

Rudy
@Terry

Popieram co mowisz, kierownicy Jak swiete krowy, zwlaszcza jeden , najbardziej przemadrzaly , bzykajacy Wszystko co sie rusza, tragedia, w dupe go najlepiej kopnac

...
@Terry

Sama prawda. Plus ulubienice kierownika święte krowy na centrum gdzie wszystko im wolno własne ciuchy kawki herbatki podczas pracy a ja na chwilę stanę i jest komentarz. Spadam stąd.

@...

Święte krowy to zbyt mocne słowa jak na kogoś tak inteligentnego jak Ty skoro masz tutaj naprawdę widzę dużo do powiedzenia.. Dziewczyny jak dziewczyny, pracują i robią swoje a, że w między czasie napiją się kawy/herbaty to czy to coś złego? Każdy pracownik ma prawo do napicia się po to są termosy/kubki więc uważam, że Twoja opinia jest zbędna.. A co do ciuchów proponuje również przejść się w głąb hali i popatrzeć na inne dziewczyny zanim oczernisz tutaj po raz kolejny dziewczyny z centrum. Widzę kolega ma za bardzo wubujane ego, nie pozdrawiam.

Były Pracownik

Również dużo widziałam na zakładzie.. a czy gdzieś jest napisane/zabronione picie kawy podczas pracy? Każdy ma do tego prawo jak i prawo do napicia się kawy nie widzę w tym żadnego problemu co kolega który robi gównoburze z niczego. Praca idzie maszyny się nie zatrzymują więc nie wiem skąd tyle jadu u Ciebie. Proponuje zmienić miejsce pracy tak by i Tobie wystarczyło czasu na napicie się kawy i nie widzę żadnego problemu w tym. A co do ubioru jeszcze nie spotkałam się żeby któraś z dziewczyn paradowała z odsłoniętymi "cyckami" więc nie oceniaj jeśli takie coś nie miało miejsca.. a jeżeli już tak bardzo Cię to boli to zwróć tej osobie uwagę a nie anonimowo tutaj oczerniasz kobiety pracujące na centrum. Kierownicy jak i pracownicy jak każden jeden więc niewiem po czym twierdzisz że są ulubienicami kierowników.

Kamila
@Były Pracownik

Wiesz jak jest, ludziom często coś nie pasuje :) A jak stosunki między pracownikami na hali? Wszystko ok, nikt nie czepia się o tą kawę? :D Czy tylko tutaj anonimowo na forum? ;)

Tikitaki
@Rudy

Który kierownik to taki artysta? ????

@Kamila

Stosunki między ludźmi są różne jak wszędzie zależy na kogo się trafi w grupie :) ale ogólnie idzie się dogadać z każdym ???? nie zauważyłam żeby ktoś się czepiał o kawę jak wyżej Pan który ma problem

Lolek

A znasz kierownikow

@Lolek

Skoro o nich wspomina to czemu miałby nie znać? Chyba, że coś sugerujesz?

Było-minęło

Firma ogólnie bardzo średnia. Polecić można jedynie osobie której brakuje lat pracy do emerytury. Stawki od dłuższego czasu stoją w miejscu. Premie są zabierane za byle pierdoły. Nikogo nie obchodzi twój stan zdrowotny.. Albo robisz albo możesz się pożegnać sam z tą firmą, bo tak czy siak czeka cię wypowiedzenie. Chodzą słuchy nawet, że honorowe krwiodawstwo ma być karane brakiem premii na dłuższy czas. A jeśli chodzi o brak premii po chorobie w sezonie jesiennym można tej premii do świąt nie zobaczyć XD Dobrze że kobiety w G3 za wiele jej nie mają, gorzej z męską częścią firmy. Urlopem w dużej mierze zarządza zakład co idzie odczuć w obecnej sytuacji panującej w całym kraju, a w szczególności branży meblowej, bo pracownicy są zmuszeni do korzystania z bezpłatnego urlopu a jednak żyć i do gara trzeba mieć też co włożyć. Z kolejnych zauważalnych minusów to to, że zakład żyje plotkami noszonymi przez kierownika od stanowiska do stanowiska. Oczywiście nie wszyscy na 110 zniżają się do takiego poziomu, ale jednak. Jeśli chodzi o zmianowość to jest to kwestia bardzo skomplikowana bo niekoniecznie pasuje do zasady KTO MA MAŁE DZIECI I MUSI SIĘ NIMI ZAJMOWAĆ TEN MA 1 LUB 2 ZMIANY ( którą kiedyś mi powiedziano).W przypadku mężczyzn to po prostu chyba LUD WYBRANY. Natomiast osoby pod tzw. Kreską nie mają co liczyć na odrobinę empatii. Grupa G3 była zawsze słynna że zgrzytów między pracownikami. Natomiast miłym zaskoczeniem dla mnie jest to ze nie kojarzę takiej sytuacji z własnego przypadku.

Pracownica
@Było-minęło

Na 110 ploty roznoszone przez kierownika też są i to jakie. Głównie przez kierownika z wieszaków. Nie pozdrawiam.

Alllaa

Potrzebuja do pracy

Miecia

Który to taki gadatliwy?

Marin

Mam pytanie czy praca dla kobiet jest bardzo ciężka i jaka panuje atmosfera wśród kobiet

Emka
@Marin

Nie polecam tej firmy. Atmosfera na pierwszy rzut oka spoko ale im dłużej się tam pracuje tym bardziej wychodzi na światło dzienne fałsz i obłuda.Czuję ulgę odkąd mnie tam już nie ma. Praca zależy jak się trafi czasami lekka a są takie dni, że człowiek wychodzi cały upocony jak szczór.

Gruby

Robota na lini lekka . Miła atmosfera . Wykluczając przemiła Panią Jasną. Najlepsza zmiana z Gruszką.

Pracownica

Praca wporzadku ale dziwne zasady tu panują wiec szukam innej pracy na 3zm może ktoś coś poleca? ????

@Pracownica

Co uznajesz tutaj za dziwne zasady?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa G3 - Turkowy

• Jak się pracuje w Grupa G3?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa G3 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa G3?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 6 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa G3
2.6/5 Na podstawie 155 ocen.
  • 65 A
    63-642 Turkowy