Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Opinie o Grupa G3

Pracowałeś w firmie Grupa G3 i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
66843 - 2014-01-06 12:33:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy naprawdę jest tak tragicznie ja zlozylam podanie i normalnie się boje po tym co przeczytałam.
zdjecie uzytkownika
KOBIETA Z G3 - 2014-01-20 12:38:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ja powiem z własnego doświadczenia tak ze w firmie G3 wcale nie jest tak zle jak wszyscy tu opisuja ja tam pracuje na chali przy tasmie i nie narzekam bo nie mam na co praca jak kazda inna a uwierzcie mi 8.3zł na godz dla kobiety na czysto wcale nie jest zle + jeszcze jak sa pracujace soboty to jest _+50zł dodatkowo wiec miesiecznie 1600 min wyjdzie.... PS: JAK SIE KOMUS CHCE PRACOWAC TO BEDZIE PRACOWAŁ A JAK KTOS NIE MA CHECI TO WIE JAK SIE WYKRECIC !!!!!!
zdjecie uzytkownika
paulina - 2014-04-14 18:10:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [KOBIETA Z G3 - 2014-01-20 12:38:20]:
Słuchajcie, mam takie pytanie i byłabym ogromnie wdzięczna za odpowiedź!
Kończę w tym roku liceum i chciałam spróbować w tej firmie choćby na produkcji, żeby dorobić sobie grosza. Jak powinnam zacząć staranie o pracę? Gdzie wysłać CV? a może pofatygować się do firmy? Jak u was to wyglądało?
zdjecie uzytkownika
adolf - 2014-05-03 00:47:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
G3 to największa pomyłka każdego który się tam zatrudni Kierownicy to stado baranów i poganiaczy szefostwo szkoda gadać banda złodziei nie dość że [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płacą to zabierają premie za byle co za dzień chorobowego wprowadzili najpierw wyścig szczurów pierwsze,drugie i trzecie miejsce za co była niższa lub wyższa premia teraz wprowadzili normy które rzadko można wyrobić brak miejsca albo płyty czyli haruje się za gołą stawkę ciągle jakieś urlopy większość już bezpłatne bo płatne wykorzystane.Odradzam podjęcia pracy w tym zakładzie za 8.30
zdjecie uzytkownika
dedo - 2014-05-03 00:51:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [mmmmmmmmmmmmmm - 2013-07-28 13:08:04]:
No zapytajcie Szczepana.W on wie jak ma ten co donosi kierownikom pracuje w Dobroszycach.Może wam powie ile można max zarobić jako donosiciel
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-05-07 21:58:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jeszcze raz zamieszczam gdyż nie wiedzieć czemu serwis to usunął -> opinia dotyczy filii w Dobroszycach.

Pierwsze wrażenie tzn. widok firmy z zewnątrz to okazała hala, która podświadomie daje odczuć iż mamy do czynienia z dużą i nie byle jaką firmą. I tak idąc na rozmowę w sprawie pracy do firmy panów G. można się poczuć. „Firma jest poważna i nie bawi się w żadnych pośredników” brzmi to rewelacyjnie, gdyż w dzisiejszych czasach ciężko ominąć pośrednictwa pracy… jednak dużym i niemiłym zaskoczeniem są badania lekarskie które przyszły pracownik sam musi sobie opłacić!!! Co gorsza można by to jeszcze zrozumieć , że firma nie chce opłacać kosztów lekarskich komuś kto nie nadaje się na dane stanowisko pracy, jednak zakład pracy nie zwraca pieniędzy po wykonanych badaniach !!! Tak że radzę przygotować się w odpowiednia ilość gotówki dla pana doktora (w moim przypadku 60 zł)

Po podpisaniu umowy każdy pracownik, na ubranie robocze musi odczekać ok 2 tygodni, przy czym jest to najtańszy badziew na rynku (czyt. zielone ogrodniczki) oraz m. in. buty bez stalowych wzmacniaczy… Umowę dostaje się na minimalną krajową, przy czym obiecuje się mu wcześniej coś zgoła innego, także stawka i ewentualna premia to jest jakaś mrzonka, gdyż panowie G. nastawieni są na jak największy zarobek kosztem pracownika, którego traktuje się jak przedmiot i za każdym razem obcina premię za cokolwiek…

Niestety prawo pracy w tym zakładzie nie jest respektowane w żadnym stopniu. Panowie G. stanowią w nim swoje odrębne prawo…przykładowo za pracę w soboty nie płaci się setek, tak jak w tygodniu nadliczbowych pięćdziesiątek, jest w prawdzie dodatek 50 zł to każdej przepracowanej soboty, ale od „widzi mi się” właściciela zależy czy zostanie on wypłacony przy najbliższej wypłacie czy nie… Firma tłumaczy to zawsze w sposób taki że” kadrowa coś nie mogła” tudzież namieszała :] Także płatność za dni wolne za np. krwiodawstwo są rozwiązywane w sposób taki ,że pracownik traci całą tzw. „premię” co w cywilizowanym zakładzie jest nie do pomyślenia…Skrajnym przykładem jest przypadek odebrania przez właściciela 200 zł premii z wypłaty przed świętami Bożego narodzenia, po to by kilka dni później wręczyć całe 300 zł premii świątecznej…

Także socjal nie istnieje tu w żadnym stopniu, firma nie oferuje zupełnie nic, na stołówce nie ma nawet automatu do kawy, nie mówiąc już o tak fundamentalnych sprawach jak coroczna impreza integracyjna, która porządne i normalne firmy organizują swoim pracownikom… za to z drugiej strony panowie G. kilka razy do roku organizują sobie z kadrą kierowniczą weekendowe wypady zagraniczne na koszt firmy ( Turcja, Majorka, Bawaria itp.) Dochodzi nawet do tego, że każe się wypisywać przymusowe urlopy dzień przed weekendem po to by „elita” mogła wylecieć dzień wcześniej…
Ewentualne pójście na L4 podczas okresu próbnego, kończy się nieprzedłużeniem umowy, bo przecież panowie G. nie rozumieją tego że człowiek to nie maszyna i ma prawo zachorować…

Reasumując , każdy musi sam zdecydować czy warto, ja ze swojej strony mogę ten „zakład pracy” polecić tylko desperatom od wielu miesięcy szukającym pracy. Z drugiej strony ewentualnie po przyjęciu się potraktować firmę równie niepoważnie jak ona wszystkich swoich pracowników i w między czasie szukać już innej lepszej alternatywy…
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-05-07 22:15:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
aha, na plus dodam że za godziny nocne firma na prawdę uczciwie płaci...
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-05-07 22:21:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Cóż droga koleżanko licealistko... ta firma to chyba niezbyt dobra opcja do dorabiania sobie grosza ;), ale jeśli już jesteś zmotywowana to najłatwiej jest przekazać CV-kę przez jakiegoś znajomego pracownika,(największa szansa przyjęcia) jeśli natomiast nie masz nikogo takiego kto by mógł to zrobić, zawieź po prostu podanie na bramę w firmie a ochrona z pewnością przekaże je w odpowiednie miejsce, pozdrawiam serdecznie...
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2014-05-08 16:58:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [paulina - 2014-04-14 18:10:28]:
w zasadzie swoją odpowiedź kieruję tu :>
zdjecie uzytkownika
tt - 2014-08-10 12:39:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dla mnie warzne jest że płacą na czas
zdjecie uzytkownika
tt - 2014-08-10 14:12:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
te 5 % to premia od wszystkich wypracowanych godzin, jeśli deklarujesz że jesteś czynnym palaczem to nie masz takiej premii w ogóle. Btw. nikt nie obcina premii oficjalnie za zbyt wielką liczbę godzin w miesiącu ( inaczej włascicielowi trudno byłoby znaleźć naiwniaków chętnych na pracę w soboty), ale zgodnie z porzekadłem "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf" tj. każdy wie ale nikt nie powie na głos oficjalnie.... należy tu dodać jeszcze że za każdą przepracowaną sobotę jest zazwyczaj 50 zł dodatku...
zdjecie uzytkownika
ben - 2014-08-10 14:22:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)

GoWork.pl

0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Dziękujemy za dodanie wypowiedzi
Opinie o pracodawcy Rozmowy kwalifikacyjne Oferty pracy

zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-17 09:41:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zazwyczaj zaczynasz od 8,3 za godzinę + ewentualne premie uznaniowe których w praktyce możesz nie zaświadczyć, po pewnym czasie stawka może wzrosnąć o kolejne 30 gr i tak dalej i tak dalej...
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-17 09:43:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przy czym na umowie masz zawsze najniższą krajową ty, 1600 brutto.
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-17 09:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w praktyce wygląda to tak jakby człowiek, tyrał na zlecenie bo nawet nadgodziny nie są dodatkowo płatne, tak że nie polecam...
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-19 10:04:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
nik ale te 8,3 to jest brutto czy netto? No i ta premia uznaniowa to jest za co przyznawana? Bo to czasami różnie bywa w firmach
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-19 19:05:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czytam i nie wierzę. Zabranie premii za to że pracownik jest za bardzo pracowity? Z czymś takim się nie spotkałem. A te 5 % to jest zabierane wtedy kiedy pali się w pracy czy wtedy kiedy wogóle się pali?
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-20 19:46:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-20 19:52:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To jest dyskryminowanie osób które palą. A da się zadeklarować że się nie pali ale w pracy palić i jakoś się ukrywać? :)
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-20 20:16:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
da się, z tego co wiem wiele ludzi tak robi, z tym że za to grozi niby 300 zł kary, ale oficjalnie nie słyszałem żeby ktoś został ukarany...
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-21 11:58:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
boże wiecie co jeszcze nie spotkałem się w firmą gdzie zakazują zupełnie jak w liceum. Wiadomo czy dużo ludzi złapali na czymś takim?
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-21 19:54:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
źle mnie zrozumiałeś leon, to nie jest tutaj zakazane, tyle że jak palisz nie masz premii, jest to związane z tragiczną przeszłością w tej firmie :< jeśli się przyjmiesz dowiesz o co chodzi, ze swojego punkyu wiedzenia jestem w stanie zrozumieć właściciela...

Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód i pracę!
Praca w Niemczech dla opiekunek.

zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-22 11:11:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ale przyznasz że osoba z zewnątrz może to odbierać jako nie wiadomo co. A jak tam wygląda rozmowa rekrutacyjna?
zdjecie uzytkownika
- 2013-08-26 18:06:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
W CZERWCU SIE PRZEPROWADZILAM Z ZAGRANICY DO POLSKI ZA POSREDNICTWEM FIRMY G3G POLECAM ZE WZGLEDU NA FACHOWOSC SZYBKOSC ZLECENIA,UMOWE KTORA CI DAJE GWARANCJE,CENE,A PRZEDEWSZYSTKIM ZAUFANIE POLECAM JA OSOBOM KTORE SZUKAJA FIRMY PRZEPROWADZKOWEJ.BOZENA
zdjecie uzytkownika
bogdan - 2013-08-27 13:20:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bożena bez obrazy ale to jest portal gdzie pisze się opinie o pracy w danej firmie. Włąśnie jak tam jest z rozmową?
zdjecie uzytkownika
66843 - 2014-01-06 12:33:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
czy naprawdę jest tak tragicznie ja zlozylam podanie i
zdjecie uzytkownika
rsb - 2014-08-10 15:05:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
GoWork.pl

Dodaj opinie o pracodawcy
0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U W X Y Z
Opinie o pracodawcy Rozmowy kwalifikacyjne Oferty pracy

zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-17 09:43:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przy czym na umowie masz zawsze najniższą krajową ty, 1600 brutto.
zdjecie uzytkownika
nik - 2013-08-17 09:46:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-19 10:04:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zdjecie uzytkownika
leon - 2013-08-19 19:05:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
nik - 2014-08-10 15:07:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ogromna hala w dobroszycach ,blaszana puszka temperatury ponad 30 stopni to wyobrazcie sobie ile może byc na hali okienko metr na metr otwarte a kierownictwo w klimatyzowanym pomieszczeniu ,a my musimy stac na lini do ubikacj tylko 2 razy wiec jak ktos przeziębi pęcherz ma przechlapane,stanął by jeden kierowniczek z drugim zobaczyłby jak to fajnie i jaka to frajda stać na lini ale jak kiedyś wyraził sie jeden z kierowników to tylko BABY! brak słów by wyrazić w jakich warunkach my tam pracujemy
zdjecie uzytkownika
ben - 2014-08-10 15:09:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
prac - 2014-08-10 15:11:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
ss - 2014-08-10 15:36:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma jak firma pracować trzeba bo nie mamy wyboru takie czasy choc kasa mogłaby być większa
zdjecie uzytkownika
rudy - 2014-08-10 15:39:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
popieram lepiej nie będzie
zdjecie uzytkownika
g3 - 2014-08-10 15:54:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pr12 o czym ty piszesz?pracować bez wentylacji albo otwartego okna i braku wody uważasz za normalne warunki?pewnie jesteś z jedną z osób które siedzą w tych klimatyzowanych biurach stań przy taśmie tak jak my na osiem godzin wtedy zobaczymy jak ci fajnie będzie i nie pisz bzdur ok do WC też 2 razy tylko to jest normalne ? gdzie wypijasz duże ilośći picia brak słów :(
zdjecie uzytkownika
bg - 2014-08-10 16:48:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pytanie kogo kolwiek o płatne nadgodziny kończy się jednym " jak się nie podoba (usunięte przez administratora)" A nadgodziny??? jak będziesz miał 201 to za tą ostatnią dostaniesz trzydzieści groszy więcej. Praca w weekendy za 8 godzin dostaniesz,a dodatkowe 50 zł jeśli nie masz w całym miesiącu dnia wolnego, chociażby nie ze swojego wyboru.
A ten(usunięte przez administratora)zęby zgubi i to niebawem jak coś go najpierw nie rozjedzie.
zdjecie uzytkownika
Xyz - 2014-10-08 02:10:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie polecam,( usunięte przez administratora ) kierownictwo ktore czepia sie o najmniejszą głupote,szkoda słow
zdjecie uzytkownika
;) - 2014-10-17 16:14:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A z wozkowymi to porazka jakas; (pomocy zero z ich strony . Jest keden ktory tylko by rzadzil ryj parszywy
zdjecie uzytkownika
kaleo - 2014-10-26 01:13:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [g3 - 2014-08-10 15:54:54]:
Kurcze ale to przecież normalne że warunki w biurze a na produkcji są inne. Ktoś zdobywał wykształcenie/"papierki" by móc chociaż te warunki pracy mieć lepsze. Co do działu produkcji to w umowie nie było określenia o godziwych warunkach pracy by nie było uszczerbku na zdrowiu? Kodeks pracy też po coś istnieje. Więc chyba warto powalczyć o swoje
zdjecie uzytkownika
Byly - 2014-11-17 22:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To nie obóz koncentracyjny jak komuś nie pasuje to droga wolna . Trzeba było sie uczyć jak chcecie wiecej zarabiać . Podnosic kwalifikacje samo z nieba nie spadnie
zdjecie uzytkownika
tulek - 2014-12-09 21:43:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
niestety to prawda. Musi byc jakies zróżnicowanie w firmie każdy nie może zarabiac tyle sama. Różne są też obowiązki i dopowiedzialnośc za nie. im większa odpowiedzialnośc za funkcjonowanie firmy tym wiecej sie zarabia. Nie ma co się denerwowac tylko robic swoje jak najlepiej sie moze i tyle. Pwodzenia
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa G3

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Grupa G3?
Zadaj pytanie
x