Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Lulusia

Witam. Czy w oleofarmie pf i pm w mazowieckim zmieniają się tak samo jak kiedyś. Czy może coś się zmieniło. (usunięte przez administratora)

gość

trochę przesadzacie z tego co czytam? Wiecie że takie traktowanie ludzi może zwiększyć prawdopodobieństwo samobójstw? Radziłbym szanować ludzi, dawać szansę, bo często ci którzy są zbyt pewni siebie w firmach już długo, ci najczęściej kombinują i ich nikt nie kontroluje.

vicks

Czy na stanowisku operatora można liczyć na jakieś benefity poza pensją na czas? Jak wygląda sytuacja oczekuje rzetelnej odpowiedzi

@vicks

w tej firmie brak jakichkolwiek benefitów niestety... Nie polecam!

MÓWIĘ, JAK JEST

Rotacje ( nie awanse) w każdym dziale związanym z działem sprzedaży. Marketing - co rok to nowy prorok. W terenie zasada BMW - dotyczy to farmacji jak i spożywki. (usunięte przez administratora) Praca dobra jak komuś się nudzi

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

Leszno
Re leila

Widać że nie pracujesz lub nie pracowałaś w firmie już dawno.Albo pracujesz i próbujesz coś sobie załatwić. Dział HR zmienił się bardzo od tamtej pory,a region zachód o którym tak piszesz jest w tej chwili najlepszym regionem w Polsce i ludzie którzy w nim pracują to najlepszy zespół jaki może być .

lidl

Bez systemu zmianowego, 2850 brutto, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta, szkolenia - a co Wy macie? Lidli.pl/kariera

....
@lidl

Jaka opieka medyczna?? Jakie bony na święta?? HJahaha!!!!! Chyba, że myślisz o wigilii pracowniczej.... żenua....

Tru

Śmiechu WARTE A OD KIEDY NA UMOWĘ O PRACĘ PŁACĄ ZA GODZINĘ.przez firme TERAZ PISZESZ O AGENCJI PRACY, POMYLIŁEŚ/AŚ Sie

my name is Earl

P.S. Tak polecam pracę w tej firmie , oczywiście leniwym świniom odradzam (szkoda waszego cennego czasu) ;) Earl

my name is Earl

Witam Pracuje w tej firmie jako handlowiec (mam 8 lat doświadczenia na w/w stanowisku) jeżeli chodzi o poziom zarobków oraz atmosferę pracy to jest jak w każdej innej korpo. praca=kasa :) pozdrawiam Earl

smiechu_warte

Wysokie zarobki?!?!? buahahaha :D Masz na myśli minimalne możliwe wynnagrodzenie na produkcji? Człowieku, ta firma to typowy kapitalista-krwiopijca, co każe Ci zrobić przykładowo 300 opakowań suplementu diety w godzinę, jak zrobisz 297 to będzie szczekał że nie wyrabiasz normy i groził wywaleniem, a stawki godzinowej zapłaci Ci tyle, że nawet na zakup takiego jednego Ci nie wystarczy. Jeszcze jakieś uwagi?!?

viki

Zgadzam się z przedmówcami dodam tylko,że zmianowi oczywiście nie wszyscy, większość robią pod dyktando starszych pracowników,bojąc się tylko czego...? Ogólnie panuje chamstwo i fałsz. Jeżeli stoisz po stronie dominujących jest ok, ale gdy masz własne zdanie to jesteś wróg.Dziwię się dyrekcji że pozwalają na tak panującą atmosferę, na używanie nie cenzuralnych słów co drugie słowo. Nie słyszą czy też nie chcą słyszeć??? Dodam jeszcze tylko że żaden zakład niema tylu negatywnych opinii co OLEOFARM

tadm

ktos napisal prawde Tylko czepie się ,,praca w sterylnych warunkach'' hahahaha Tylko tak skomentuje tę wypowedz .Jest żle. o dziwo jezcze nikt nie wykasował tej wypowiedzi,pewnie zajmą się tym wkrótce

zawiedziona

Witam, po pewnym okresie pracy i własnych doświadczeniach zdecydowanie odradzam pracę w firmie Oleofarm. Komentarz dotyczy zakładu produkcyjnego we Wrocławiu przy ulicy Mokronoskiej 8. Wstawiam go jednak tutaj, ponieważ nie ma możliwości jego oceny gdzie indziej (przypadek?), a uważam że potencjalni zainteresowani mają prawo wiedzieć co się dzieje w firmie przed ewentualnym podjęciem zatrudnienia. A dzieje się… Pracownicy nie są traktowani przez przełożonych równo. Ludzie wobec siebie są nieżyczliwi. Tworzą się grupy tak zwanych cwańszych pracowników trzymające się razem przeciw innym pracownikom – mam tu na myśli głównie osoby z zewnętrznych agencji pracy. Wobec pracowników z zewnątrz pracownicy etatowi są aroganccy i niemili. Proszeni o wytłumaczenie jak obsługiwać konkretną maszynę, mówią pogardliwie że trzeba się domyślić, trzeba samemu wiedzieć i tak dalej. Bardzo niechętnie dzielą się wiedzą dotyczącą pracy, być może z obawy, że nowy pracownik okaże się lepszy. W firmie nie ma żadnego przeszkolenia ani instruktażu wprowadzającego do pracy na konkretnym stanowisku, do wszystkiego trzeba dochodzić samemu, ewentualnie zaznajomić się z wcześniej wspomnianymi cwaniakami. Ponadto w firmie panuje powszechne donosicielstwo. Trzeba uważać na kilku pracowników, nie mówić zbyt wiele, uważać do kogo co się mówi bo ściany mają uszy. A co do mówienia – pewna bezczelna pracownica usiłowała wypytywać jednego z pracowników zewnętrznych o rzeczy prywatne takie jak czy ma dziewczynę, na kogo głosował, jakie ma wykształcenie. Chłopak opowiadał niechętnie i ogródkami (usłyszałam przypadkiem), jak zapytał się po co chce to wiedzieć odpowiedziała niby wesoło „a bo ja książkę piszę, hahaha”. I nie dziwię mu się – nie miała prawa o to pytać, jest to niezgodne z kodeksem pracy i na to jest paragraf. I żeby skończyć chociaż trochę lepszym akcentem wymienię parę plusów. Pensja jest zawsze na czas, nie robi się nadgodzin (nieskończone zadania kończy następna zmiana, to praca prawie że w ruchu ciągłym) a wewnątrz firmy jest czysto – praca w sterylnych warunkach. Pracę mogę polecić jedynie osobom chcącym się zaczepić na chwilę, do paru miesięcy, odpornym psychicznie, potrzebującym szybko jakiegoś dochodu. Pozostałym odradzam i dziwię się, że pomimo panującej tam złej atmosfery firma nadal działa.

Dekanceral

Niestety wszystkie produkty to suplementy z setna ilością gram witaminy procedura wytwarzania oraz oraz jakos wyrobow produktu przypomina dojenie krowy w stodole. Dyrektor oraz prezes kłamią.... Moze dla tego ze pod moherowa czapą moja nadzieje ze nowy lek przyniesie fortune.

gość

Dziwna to firma. Najbardziej przerażające jest to, że działem utrzymania ruchu, który w firmie produkcyjnej jest chyba najważniejszy kieruje całkowicie pozbawiony kompetencji i wiedzy człowiek. Niestety jest to najlepszy przykład jak nepotyczne nadawanie stanowisk potrafi zdezorganizować pracę firmy. Na szczęście nie pracuję w Oleofarmie tylko mam wątpliwą przyjemność współpracowania z działem utrzymania ruchu. Pozdrowienia dla zarządu ... może najwyższy czas coś z tym zrobić.... wstyd i nic więcej.

Oleofarm

Uprasza sie wszystkich o pisanie tylko pozytywnych opinii, negatywne będą kasowane, ponieważ z pewnością są nieprawdziwe i maja charakter pomówienia.

były

Gdzie jest mój komentarz? Dlaczego niepochlebne komentarze są kasowane? I to ma być portal opiniotwórczy???

były

(usunięte przez administratora) Oleofarm robi jedynie podstawowe badania (smak, zapach itp.) a pozostałe zleca laboratoriom zewnętrznym, które bardzo się mylą w wynikach. Ogólnie masakra. Nie polecam, szkoda nerwów i zdrowia. Bardzo niezdrowa atmosfera. Co fajniejsi ludzie uciekają z tej firmy.

ktoś

zgadzam się z noto - czyli gdzie się podziały wcześniejsze komentarze???

oleo

Każdemu polecam prace w Oleofarmie, można dużo się nauczyć , jeszcze więcej zarobić, każdy może liczyć na pomoc swojego Kierownika. Nie bez znaczenia jest również to,że każdy może awansować.

@oleo

Różne już bzdury czytałem ale komentarz że OLEO jest rewelacyjny śmierdzi na kilometr. Przede wszystkim w firmie nie można się rozwinąć ponieważ nie inwestuje w ludzi. Po drugie firma powinna mieć w nazwie demotywator gdyż sposób motywowania dalece odbiega od standardów. Po trzecie to również firma windykacyjna która czerpie satysfakcję z potrąceń pracownikom z wypłaty. Można powiedzieć że niemal za wszystko. Prym wiedzie dział floty i osoba zarządzająca tym działem. Po czwarte firma oferuje najgorsze na rynku tej branży narzędzia. Mam na myśli narzędzia dla handlowców i najniższe uposażenie podstawowe. po piąte ogólnie pracownicy są źle traktowani. Zero szacunku i partnerskiego podejścia. Reasumując: polecam wszystkim dla których własna samooocena i godność nie mają znaczenia

Tomcio
@gość

Takie gadanie...są ludzie ,którzy lubią mniej zarabiać niż ich koledzy, lubią być poniżani, niepotrzebne im są jakieś wymysły jak luxmed, multisport..czy wczasy pod gruszą. Ale za to mają okazję raz w roku śpiewać kolendy z Zarządem - pokaż mi taką drugą firmę.

ktoś
@Tomcio

Owszem znam taką firmę w której można zaśpiewać razem kolędy i dostać przy tym niemałe bony na święta oraz co roku imprezy integracyjne.To DSV z Nowej Wsi Wrocławskiej

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.