Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Soczek

No tak tylko co to Tobie da ze przelejesz szale goryczy. W firmie są osoby zadowolone z tej pracy i nie zadowole. Patrząc na ten portal to naprawdę widać ze są tu tylko osoby które są mocno zranione bo cos im nie wyszło. Teraz najlepiej sie odgrywać i pokazać co to nie ja. Mam nadzieje ze osoby chcące pracować nie beda tego czytać bo tu tylko pretensje i pretensje. Pocieszające jest to ze ten portal praktycznie wszystkie firmy pokazuje od złej strony. Wczoraj czytałem o innej firmie gdzie wszyscy jadą jak nie wiem co. Medal ma dwie strony.

exkier

Moi drodzy od jakiegoś czasu robię zrzuty z ekranu z tego portalu i mam udowodnione na jaką skalę usuwane są posty. W końcu udostępnię to na fb picassie Twitterze itp. Wtedy i firma i ten portal stracą jeszcze więcej. Ja na zarzutami mam wszystkie posty. Usuniętych są setki!!!wszyscy byli pracownicy na innych portalach z chęcią udostępnią to co wrzucę. Pozdrawiam.

Oleo

No widzę że w końcu ktoś mądrze napisał. Ja pracuje w tej firmie i 95% tego co jest tu napisane jest nieprawdą. Szkoda tylko osób które przychodzą lub chcą zacząć prace w farmacji i czytają te obelgi. Każdy chce gdzieś pracować a te posty są tylko załatwianiem swoich prywatnych niedomówień z przełożonymi oraz oczernianiem innych. Są w firmie działy które zajmują się ładem i składem więc nie ma możliwości aby coś nie grało. Jeżeli macie coś do siebie to załatwia się to w 4 oczy. Nikt tu nikomu jeszcze krzywdy nie zrobił.

miki
@Oleo

Kiero najpierw posty usunął a pozniej na nie odpowiada :-) i tak wlasnie wyglada praca w oleofarm: "z ladem, składem" elokwencja górą ;-)

Elo

"Prawda" masz racje czytając to można stwierdzić że ktoś chce się na kimś odgryźć lecz nie może zrobić tego w 4 oczy to robi to anonimowo. Nikt z żadnej firmy nie był zwalniany lub nie odchodził bez przyczyny. Każdy pracownik jest cenny ale taki który daje z siebie to co powinien. W każdej firmie są plusy i minusy.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
prawda

pisanie na portalu nic nie da. Jak coś nie pasuje to załatwiajcie sprawy w 4 oczy. Czytając te posty widać tylko żale i bóle i nic więcej.

MaXMo

Hej, wiecie cos na temat pracy na pakowaniu? jakie zarobki, ile zmian, co i jak.... jaka szansa rozwoju. THX za odp.

Pracowity

Witam. Czy są tu osoby pracujące w dziale UR? W internecie jest oferta na stanowisko mechanika i zastanawiam się czy nie aplikować. mogę prosić o jakieś opinie o tym dziale?

co sie dzieje

Exkier nic nie wyplynie.On wie co ma robic.ale dobrze by bylo gdyby mu sie ukrocilo bo to czlowiek wredny ciagle bredzi ze mu zalezy na czyms a w firmie z dnia na dzien coraz gorszy syf.w ogole juz nie warto co kolwiek o tej firmie pisac bo i tak to nic nie zmieni.

exkier

czy dalej w tej firmie kierownicy odbierają faktury marketingowe za fikcyjne zamówienia które nigdy apteki nie widziały. Czy dalej pan dyrektor wszechwiedzący udaje że jest wszystko ok i myśli oczy pseudozyskaki i pseudosprzedaza właścicielom. Oj ja kto wszystko wypłynie to się właściciele zdziwią że po 10razy za to samo płacą hurtowniami i apteka.

pryk

Bardzo dobra odpowiedz, chociaż słowa nikt nikogo nie trzyma nabierają realnej formy. Exodus rozpoczęty...ostatni gasi światło p. "dyrektorze"

gość
@pryk

90% handlowców szuka pracy - to jest wyznacznik jak traktowani są ludzie

Co się dzieje

Kierowniczka jest wredna dyro nie słucha w ogóle nie chcą słuchać ludzi tylko robią swoje. NAJLEPSI SIĘ ZWALNIAJA. pracownika traktują jak śmiecia. A Prezesi nic z tego sobie nie robią, myślę, że albo nie mają zielonego pojęcia co się dzieje na produkcji, albo mają wszystko głęboko.

peter

Brak negatywnych komentarzy, na temat mierności kierownictwa produkcji nie spowoduje poprawy.

gość
@peter

Witam, jak słyszę teksty że nikt nikogo nie trzyma na siłe to niedobrze i się robi. Nie to było sensem moich wypowiedzi. Oczywiście że nikt nikogo nie trzyma na siłę bo czasy realnego komunizmu odeszły w niepamięć. Chodzi tylko o ostrzeżenie innych żeby nie pakowali się w firmę która nie szanuje pracowników. Przykładem na to jest opisana powyżej rotacja ludzi - niespotykana w żadnej innej firmie farmaceutycznej. Kolejny argument w stylu: "podejmijcie ryzyko i załóżcie firmę a zobaczycie jak będzie" jest również nietrafiony. Nie w tym rzecz żeby na znak protestu otwierać firmę. Chodzi o to, żeby nie pchać sie w kłopoty tzn żeby móc wybrać firmę, która dba o ludzi, prezentuje wysoki poziom szacunku, odpowiednie zarobki, nie potrąca za wszystko i ma wysoką kulturę pracy. Taka też była intencja powstania portalu - wyrażenia opinii i przekazania jej potencjalnie zainteresowanym. To że firma jest młoda niczego nie tłumaczy. Znam firmy które powstały 2-3 lata emu a zupełnie inaczej traktują pracowników. Te wpisy to również przestroga dla zarządzających, którzy powinni zrozumieć , że " jak Bóg Kubie tak Kuba Bogu. Przypuszczam, że gdyby ludzie byli odpowiednio traktowani to i rotacja byłaby mniejsza. W konsekwencji firma byłaby lepiej postrzegana na zewnątrz a co za tym idzie mogłaby liczyć na lepszą kadrę, która dobrze zmotywowana zrobiłaby lepszy wynik itd itd... NIe trzeba być omnibusem żeby to rozumieć.

mariolka

prawda jest taka, że nikt tu nikogo na siłę nie trzyma, zawszę można zmienić pracę, bo prawda jest taka, że nigdy nikomu nie dogodzisz, zawsze są przeciwnicy i zwolennicy, w każdym zakładzie pracy!!! a niektórzy niech pomyślą jakie głupoty piszą bo aż żal

Ferdek Kiepski

Alkoholik ma styl, ten jest tylko pijakiem. Zresztą jak 90% Polaków... Więc dajcie już spokój z tym oczernianiem, osądzaniem i oskarżaniem. Nieładnie, bardzo nieładnie. A jak ktoś uważa, że jest źle traktowany niech o tym powie osobiście lub anonimowo, zgłosi swoje uwagi przełożonym oraz właścicielom. Firma nie jest pozbawiona wad jak każda inna, ale trzeba o tym rozmawiać wspólnie i z zachowaniem zasad. Szczucie tutaj niewiele wnosi. Pamiętajcie, że jak się nie podoba, to droga wolna i sprawdźcie, czy uda wam się po 10 latach od założenia własnej inicjatywy dojść choć w połowie do tego co osiągnął Oleofarm startując z niczym, z zerowej pozycji, bo wyczuwam nutkę zazdrości. Śmiało, podejmijcie ryzyko kredytów, ryzyko zatrudnienia pracowników i wypłacania im należności w terminie, takich jakie sami chcecie zarabiać, stańcie po drugiej stronie mocy. Wpisy pokazują, że wielu z was to ambitni i bardzo pracowici ludzie. Bez wad i nałogów, więc na pewno podołacie. Więcej szacunku dla innych i mniej bezpodstawnych oskarżeń. Dla obu stron: właścicieli i pracowników. Powodzenia.

kryska

Poruszony tu problem alkoholowy, powinien być zbadany..nas się przeszukuje, sprawdza...a...

gosc

Zastanawiam się tylko czy właściciele firmy czytają te posty i czy wiedzą co się dzieje i jak ta firma jest postrzegana na zewnątrz... Trudno znaleźć (nawet dogłębnie szukając) drugą firmę w branży która miałaby tyle negatywnych wpisów...

lala

Kierownicy to typowi konformiści. Szkoda że nie wiedzą co to znaczy :-)

riki

malutka

Czy na Mazowszu pracuje jeszcze ktoś z zeszłego roku? Podobno jeszcze nikt tam roku nie wytrzymał. Czy to wina kierownictwa czy są inne powody?

babaloo
@malutka

Jeszcze się taki pH nie znalazł

OLEOFARMA

Jednak można coś zmienić :) atmosfera na produkcji jest w końcu miła. DZIĘKI:)

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.