OLEOFARM Sp. z o.o.

Pietrzykowice

Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o.

my name is Earl 2015-11-25 21:46:25
P.S. Tak polecam pracę w tej firmie , oczywiście leniwym świniom odradzam (szkoda waszego cennego czasu) ;)

Earl
smiechu_warte 2015-11-26 18:51:02
Wysokie zarobki?!?!? buahahaha :D Masz na myśli minimalne możliwe wynnagrodzenie na produkcji? Człowieku, ta firma to typowy kapitalista-krwiopijca, co każe Ci zrobić przykładowo 300 opakowań suplementu diety w godzinę, jak zrobisz 297 to będzie szczekał że nie wyrabiasz normy i groził wywaleniem, a stawki godzinowej zapłaci Ci tyle, że nawet na zakup takiego jednego Ci nie wystarczy. Jeszcze jakieś uwagi?!?
Tru 2015-11-28 02:15:22
Śmiechu WARTE A OD KIEDY NA UMOWĘ O PRACĘ PŁACĄ ZA GODZINĘ.przez firme TERAZ PISZESZ O AGENCJI PRACY, POMYLIŁEŚ/AŚ Sie
lidl 2015-12-09 20:35:04
Bez systemu zmianowego, 2850 brutto, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta, szkolenia - a co Wy macie? Lidli.pl/kariera
Re leila 2016-02-12 15:34:31
Widać że nie pracujesz lub nie pracowałaś w firmie już dawno.Albo pracujesz i próbujesz coś sobie załatwić.
Dział HR zmienił się bardzo od tamtej pory,a region zachód o którym tak piszesz jest w tej chwili najlepszym regionem w Polsce i ludzie którzy w nim pracują to najlepszy zespół jaki może być .
MÓWIĘ, JAK JEST 2016-02-16 17:29:19
Rotacje ( nie awanse) w każdym dziale związanym z działem sprzedaży.
Marketing - co rok to nowy prorok. W terenie zasada BMW - dotyczy to farmacji jak i spożywki. (usunięte przez administratora) Praca dobra jak komuś się nudzi
vicks 2016-04-16 20:04:14
Czy na stanowisku operatora można liczyć na jakieś benefity poza pensją na czas? Jak wygląda sytuacja oczekuje rzetelnej odpowiedzi
gość 2016-05-06 13:42:07
trochę przesadzacie z tego co czytam?
Wiecie że takie traktowanie ludzi może zwiększyć prawdopodobieństwo samobójstw?
Radziłbym szanować ludzi, dawać szansę, bo często ci którzy są zbyt pewni siebie w firmach już długo, ci najczęściej kombinują i ich nikt nie kontroluje.
czarny 2016-05-22 17:46:06
Popieram,a takich niestety nie brakuje i mistrz zadowolony
Lulusia 2016-05-30 13:36:02
Witam. Czy w oleofarmie pf i pm w mazowieckim zmieniają się tak samo jak kiedyś. Czy może coś się zmieniło. (usunięte przez administratora)
brodata gienia 2016-08-02 20:48:18
Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Wiele podpatrzyłem w różnych firmach jak i branżach i musze stwirdzić ze, nie ma firmy która tak. tragicznie traktowała swoich pracowników
a pracowałem u kilku pracodawców jako
pf, pm , kas , kam więc wiem co mówię

Wystrzegajcie się.

A najbardziej kierowników/czek które pracowały tylko tu i nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.
Pozostały wspomnienia 2016-08-05 20:00:58
Śmieszna firma ten Oleofarm. NIBY POWAŻNI LUDZIE, A BAWIĄ SIĘ JAK DZIECI, totalna amatorszczyzna . Miło wspominam te parę latek . Mili ludzie, fajne wycieczki, jakość produktów generycznych średnia, ale na PL wystarczy, na DE za słaba. Kapsułki rodem z ChRL niszczą jakosc
Pozostały wspomnienia 2016-08-05 20:01:24
Oleo 2016-08-08 14:34:50
Może się coś zmieni I nie będziemy się wstydzić, bo szukają nowego dyrektora.
Oleo 2016-09-14 08:58:17
Wiesz co, raczej nie będzie dostępna. Nigdy nie były. Kontaktuj się z Właścicielami. Z tego co wiem Zarząd, ma już informację o mobbingu w stosunku do Kierownika Produkcji. Posiada również inną wiedzę dotyczącą strat i technologii.
Pytanie tylko jak długo będą akceptować to lojalność obecnego dyrektora.
Oleo 2016-09-14 09:29:30
Nie wydaje mi się, żeby była publiczna. Wiem, że rozmowy trwają. Kontaktuj się z Właścicielami.
Zarząd ma już wiedzę na temat mobbing na Kierowniku Produkcji. Znane są im fakty w zakresie rozliczania strat i technologii oraz inne kwiatki. Widać, że zaufanie się wyczerpało do dyrektora.
Oleo 2016-09-15 10:49:09
Czasami ciężko znaleźć zastępcę na stanowisko dyrektora operacyjnego za pensję kierownika produkcji w normalnej firmie. Ciekawe jest również to, że obecny zarabia 60% pensji poprzedniego.
Oleo 2016-09-15 22:42:58
Ale gdzie? Przecież w naszej firmie, mamy kryzys zaufania na każdym szczeblu tak olbrzymi, który determinuje każdą pracę zespołową. Mamy Dyrektora, któremu nikt ufa, którego nikt nie szanuje.
Yupi 2016-09-22 11:53:55
Trzeba mieć odwagę Dyrektorze, żeby publicznie na zebraniu kpić z decyzji Prezesa.
sarnamala11 2016-09-23 20:05:26
Oleo ,

Ja czytam Twoje rewelacje i myślę , że chyba pracuje w innej firmie.
Tak się składa , że parę ładnych lat już tu spędziłam.
Przeżyłam kilku , dokładnie 3 Dyrektorów , obecny jest 4 .
I żaden poprzedni nie miał w sobie tyle determinacji w tym aby produkcja działała sprawnie .
Właściwie to rzadko wychodzili z gabinetu , obecnego ciężko w gabinecie zastać.
Żaden nie poświęcał tyle czasu aby zrozumieć jak to wygląda tak naprawdę na dole , na produkcji.
Ja pamiętam jak wyglądała produkcja 3 -4 lata temu i widzę jak wygląda dziś .
Zmiana na plus jest wielka.
Piszesz o braku zaufania i szacunku ; zapraszam cię Oleo w czasie przerwy śniadaniowej do jadalni .
jest nas tu wielu i razem jemy , rozmawiamy , śmiejemy się , plotkujemy i wytłumaczysz mi dlaczego ja nie ufam Dyrektorowi.
jeśli jeszcze u nas pracujesz przyjdź i sprawdź.
mobbing na Kierowniku produkcji ?? - to jest totalna porażka - szkoda tego komentować .

ja życzę Dyrektorowi aby dał radę to normalny , pozytywny człowiek z ludzkim podejściem.
jest wymagający i to chyba zrozumiałe , ciśnienie pewnie z góry ma wielkie ale i on sam wydaje się być ambitnym facetem .
sarnamala11 2016-09-23 20:06:05
Oleo ,

Ja czytam Twoje rewelacje i myślę , że chyba pracuje w innej firmie.
Tak się składa , że parę ładnych lat już tu spędziłam.
Przeżyłam kilku , dokładnie 3 Dyrektorów , obecny jest 4 .
Właściwie to rzadko wychodzili z gabinetu , obecnego ciężko w gabinecie zastać.
Ja pamiętam jak wyglądała produkcja 3 -4 lata temu i widzę jak wygląda dziś .
Zmiana na plus jest wielka.
jeśli jeszcze u nas pracujesz przyjdź i sprawdź.

sarnamala11 2016-09-23 21:44:48
nie wiem dlaczego mój wpis się nie pojawił

spróbuję raz jeszcze

Do Oleo i Oleo podobnych

Pracuję w Oleofarmie od kilku lat . I chyba wy pracujecie , pracowaliście w innej firmie niż ja.
A byłam dziś w pracy.
W tym czasie przeżyłam kilku Dyrektorów , obecny jest 4 i według mnie jest najlepszy z tych , których poznałam.
Poprzednicy rzadko wychodzili z gabinetów , obecny rzadko jest w gabinecie.
Widać jego upór do naprawy tego co naprawić trzeba bo nie działa najlepiej.
jest wymagający , potrafi być szczery do bólu , czy to dziwne , dla mnie nie , ciśnienie z góry jest spore i on też pewnie ma ambicje do zmian , które nie wszystkim są w smak.
Pamiętam produkcję sprzed kilku lat i widzę ogromną różnicę dziś , na plus nie tylko z resztą produkcji tą różnicę widać w wielu miejscach w Oleofarmie.

Może jestem naiwna jednak ja myślę , że większość jak nie wszystkie bardzo negatywne komentarze piszą ludzie którzy z nami już nie pracują.

nikt wazny 2016-10-05 15:10:21
jezu sarnamala11 TY to chyba jestes pupilem dyra i kierownika ja widze ciagly mobing z ich strony i z tego co wiem duzo ludzi rowaza opuścić tę firme bo to juz totalne dno co się w niej dzieje
Inka 2016-10-06 21:13:00
Co do poprzedników, to fakt nie mieli nawyku stania przed bramą firmy. Mylisz ciśnienie z mobbingiem, poniżaniem ludzi publicznie to nie ciśnienie. Co do wspólnych śniadań, szkoda że nie możesz doświadczyć tej naszej radości kiedy Pan Dyrektor wychodzi z kuchni.
Acc 2016-10-07 20:24:37
2000 netto plus, 200 premii
trtr 2016-10-07 20:40:00
@we no wiesz z calą pewnością na takim stanowisku to musisz posiadać odpowiednie wyksztaclenie ekonomiczne ale to chyba nie jest nic dziwnego tak sądze..wiesz tak na prawde to z tego co ja się orientuję to taka dobra księgowa to może nawet i 6 tysięcy zarobić
Ktoś 2016-10-27 13:01:55
Cześć! Bylem na rekrutacji jakis czas temu na pracownika produkcji pani miazga kompletnie nieogarnieta nie miala mojego cv dobrze ze mialem swoje 2 to jej dalem strzelala stawkami netto ze pracownik zarabia 2000 do reki a operator 2600 plus fajny socjal multisport doplaty do wakacji itp ale ciezko mi w to wierzyć bo zgadalem sie z ziomkiem i mowi ze 2000 to z premiami o ile sa a multisport w ogóle nie ma i jest slaby dojazd do oleofarmu a kasy za dojazdy nie zwracaja jak w firmach sasiadujacych.. jaka jest prawda ?
Jadzia 2016-10-29 16:44:26
No wszystko tu jest I multisport I luxmed, bony na swieta I doplaty za dojazd do pracy..a I wczasy pod grusza....refundowane okulary I wszyscy mamy umowy okresowe. A I wode dostaniesz...
sumaczek 2016-11-06 23:47:38
jakos 2000zl na reke przy dobrych wiatrach multisport nie ma,sojcalu ani zadnych doplat.zrobia laskawie raz w roku tzw jak oni to twierdza Wigilie na ktora nikt raczej nie chcial isc,firma nie szanuje pracownikow .zlecaja rzeczy niemożliwe coraz wiecej i wiecej ,zwalniaja pracownikow a inni maja robic za kilku ..Odradzam naprawde chyba ze masz mocne nerwy,ale na rynku jest duzo ofert pracy wiec i pewnie sie lepsza znajdzie.
Kicia 2016-11-08 22:55:49
Dali by ludziom pieniądze za te weekendy pracujące. A nie za dzień wolny. Karta multisport i 2600 ??Zabawne ... CIEKAWE kto z produkcji ma taka wypłatę ...chyba mistrz zmianowy... Ludzie zalosni walczą i ścigają się jakby kupę kasy zarabiali. Zal mi tej firmy i tych wszystkich "szczurow"którzy myślą ze sa niewiadomo kim.Banda imbecyli która nie zna znaczenia słowa "odpowiedzialność "ponieważ jeden zwala na drugiego i nikt nie umie wziąść winy na siebie.
Destresan 2016-11-09 15:53:50
Nie wiem skąd ktoś bierze info o socjalu w tej firmie? Jakieś bzdury. Multisport, karta zdrowotna, paczki, bony na święta. Hehe zapomnijcie. Zero. Jedyny socjal to woda z dystrybutora. Nie no sorry byłam na wigilii firmowej gdzie najważniejsze było to, żeby głośno śpiewać kolędy i nie nażreć się za dużo na koszt firmy bo prezesi patrzą. Żeby było śmieszniej to duża część pracowników produkcji nie poszła na tę szopkę. Do tego kasa marna biorąc pod uwagę nocki i weekendy pracujące za które nikt nie płaci tylko trzeba odbierać wolne. Szczerze odradzam. Rzuciłam już tam pracę i nie żałuję. Z tego co wiem to nikogo nie mogę mogą znaleźć teraz do pracy. Słyszałam coś o Ukraińcach i o tym, że połowa produkcji przynajmniej ta kumata szuka nowej pracy. Tak więc miejsce na kolejnych naiwnych się znajdzie ;)
Mała 2016-11-09 19:13:58
Nie wiem skąd się biorą te sumy pieniędzy i informacje o socjalu w Oleofarmie. Jakieś bzdury. Multisport, karta medyczna, bony, paczki na święta, wczasy pod gruszą ... możecie zapomnieć ;). Jedyny socjal to woda z dystrybutora i jeszcze słynne wigilie pracownicze, na których najważniejsze jest głośne śpiewanie kolęd i unikanie zbytniego objadania się bo prezesi patrzą ;). Zwolniłam się z tej pseudo firmy. Biorąc pod uwagę całkowity brak socjalu, zmianowy system pracy, kiepski dojazd i pracujące weekendy, ze które co najwyżej można odebrać wolne nie polecam nikomu tam pracy. Do tego fatalna organizacja pracy na produkcji, kierowniczka, która miota się, co chwilę jakieś afery, zgrzyty między ludźmi, porażka. Szkoda zdrowia. Słyszałam, że nie mogą znaleźć ludzi do pracy i będą zatrudniać Ukraińców ;).
Tomcio 2016-11-13 19:26:36
Po pierwsze, nie samym chlebem człowiek żyje, wspólne śpiewanie, opłatek to ważny element budowania wzajemnego zaufania. Po drugie mistrz zmianowy zarabia 3800 netto..Po trzecie należy docenić wysiłek Pani Dyrektor w organizowaniu wigilii.
Tomcio 2016-11-13 22:14:11
Po piewsze - nie samym chlebem czlowiek zyje, po drugie-zmianowy zarabia 3800 netto. Po trzecie trzeba docenic forme budowania zaufania po przez oplatek.
ktos 2016-11-22 12:16:09
Czyżby byłaby to firma WABCO???
Z 2016-11-23 21:06:42
Ok..miałem na myśli Gestamp.
gość 2016-11-24 11:03:15
Różne już bzdury czytałem ale komentarz że OLEO jest rewelacyjny śmierdzi na kilometr. Przede wszystkim w firmie nie można się rozwinąć ponieważ nie inwestuje w ludzi. Po drugie firma powinna mieć w nazwie demotywator gdyż sposób motywowania dalece odbiega od standardów. Po trzecie to również firma windykacyjna która czerpie satysfakcję z potrąceń pracownikom z wypłaty. Można powiedzieć że niemal za wszystko. Prym wiedzie dział floty i osoba zarządzająca tym działem. Po czwarte firma oferuje najgorsze na rynku tej branży narzędzia. Mam na myśli narzędzia dla handlowców i najniższe uposażenie podstawowe. po piąte ogólnie pracownicy są źle traktowani. Zero szacunku i partnerskiego podejścia.
Reasumując: polecam wszystkim dla których własna samooocena i godność nie mają znaczenia
Tomcio 2016-11-26 13:52:00
Takie gadanie...są ludzie ,którzy lubią mniej zarabiać niż ich koledzy, lubią być poniżani, niepotrzebne im są jakieś wymysły jak luxmed, multisport..czy wczasy pod gruszą. Ale za to mają okazję raz w roku śpiewać kolendy z Zarządem - pokaż mi taką drugą firmę.
ktoś 2016-11-27 16:17:13
Owszem znam taką firmę w której można zaśpiewać razem kolędy i dostać przy tym niemałe bony na święta oraz co roku imprezy integracyjne.To DSV z Nowej Wsi Wrocławskiej
Były pracownik 2016-12-09 20:48:54
Witam,
Miałem okazję pracować w firmie kilka lat temu. Dobre miejsce na start jeżeli chodzi o zarządzanie dla młodych ludzi zaraz po studiach. Dalsza kariera zawodowa jest niestety blokowana przez nepotyczne nadawanie stanowisk przez Zarząd Firmy. Idea Bierny, Mierny ale Wierny jest na piedestale i w DNA przedsiębiorstwa.
Niestety w codziennej pracy pomija się rozwój pracowników i zasady ciągłego doskonalenia. Warto wdrożyć zasadę: Zarządzać znaczy uczyć !!!
Mimo to życzę powodzenia ponieważ w firmie poznałem wiele wartościowych osób.
Pozdrawiam
ihaha 2016-12-10 02:03:54
Tomcio To ten co.......... kierowniczce????
Ela 2016-12-18 11:36:09
Słyszałam, że będą podwyżki od nowego roku dla pracowników produkcyjnych, te które obiecał dyrektor, ze wlasciciele sie zgodzili. A wam cos wiadomo ?
Kicia 2017-01-02 12:50:16
No to pojechales hahahaah no przecież to on...
Kicia 2017-01-02 12:52:24
Ozywiscie komentarze ja zawsze są usuwane . Pozdro dla Wszystkich wazeliniarzy i kapusiow
prawdomowny 2017-01-12 13:08:38
Dobrze słyszałaś - będą podwyżki - waszych norm produkcyjnych, bo na wynagrodzeniowe to raczej nie liczcie :D
Ktoś nowy 2017-01-16 11:12:41
I jak tam? Podwyżki były warto się zatrudniać? Jak wyglada praca na produkcji ciężka? Ile wychodzi wypłaty do reki? Bo jak wiadomo dojazd do firmy fatalny czy warto marnować czas z centrum.
gość 2017-01-16 14:46:09
Trudno o lepszy komentarz. Bliska mi osoba pracowała w tej parafirmie i mam wyrobioną podobną opinię. Dodałbym jeszcze permanentne potrącenia. Właściwie trudno określić ilośc obciążeń w ciągu przepracowanego roku. Tną nawet po 3, 4 zł za samochód i inne limity. Szczerze zalecam trzymać się z daleka od Mokronoskiej
Nowa 2017-01-19 12:22:05
Szukam pracy w firmie ponieważ słyszałam, że są ok. Bardzo proszę o kilka informacji. Ile można zarobić? Czy są jakieś dodatki do zasadniczej pensji?
Młoda 2017-01-20 23:38:38
Witam, czy w dziale kontroli/zapewniania jakości jest system pracy 3-zmianowy? Oraz czy działa w weekendy? Jak wygląda praca w tym dziale i ile można zarobić? ;) Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam
Młoda 2017-01-20 23:39:42
Zostaw swoją opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Pietrzykowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o.