Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: OLEOFARM Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
były - 2015-02-07 11:25:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Widzę, że nic się nie zmieniło i w firmie i na tej stronie. Kiepskie opinie są usuwane, a te super pisane przez prezesów lub innych dyrektorów. Cóż firma, nazwałbym to szkołą życia, każda kolejna powinna być lepsza i raczej będzie. Miałem to nieszczęście, że akurat w tej firmie skończyłem swoją karierę jako PM/PF. Może jakbym od niej zaczynał i przechodził to innych to byłbym mile zaskoczony, że można inaczej. A tu, przynajmniej w czasach 2000-2011 to była pełna prowizorka. A co do badań produktów, suplementy diety (każdej firmy) nie potrzebują i zazwyczaj nie mają badań co do skuteczności i ilości odpowiednich substancji. Jeśli masz kupować to kupuj tylko to co jest nazwane LEKIEM - powiedzmy że masz gwarancję, że to co na opakowaniu jest i w środku.
zdjecie uzytkownika
czerwony - 2015-02-10 12:40:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zadaliśmy pytania preziowi a gdzie odpowiedzi. Co za kit.
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-02-11 12:24:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [filemon - 2014-10-19 13:19:11]:
zdjecie uzytkownika
riki - 2015-03-04 08:15:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
lala - 2015-03-10 22:43:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierownicy to typowi konformiści. Szkoda że nie wiedzą co to znaczy :-)
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-03-14 09:49:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ruda - 2014-12-19 11:06:19]:
No tak ... a swistak zawija sreberka...
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-03-14 09:53:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma, ktora potraca z wynagrodzenia pieniadze za wszystko co sie da nie powinna oczekiwac lojalnosci w zamian. Nie polecam, chyba ze ktos jest zdesperowany.
zdjecie uzytkownika
Leon - 2015-03-18 09:30:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gosc - 2015-03-14 09:53:48]:
Całkowicie zgadzam się z powyższą opinią. Pracowałam w tej pseudofirmie prawie rok i nie pamiętam wypłaty bez potraceń. Przede wszystkim za samochód potrącane są trzykrotnie wyższe koszty niż wynosi faktycznie przejechany kilometr. Zupełnie jakby firma zamiast zarabiać na lekach zarabiała na flocie. Kierownik floty pracował chyba wczesniej w providencie
zdjecie uzytkownika
Tomek - 2015-03-19 08:51:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Leon - 2015-03-18 09:30:16]:
Pan "providenciarz" zna się chyba tylko na potrąceniach bo z pewnością nie na flocie samochodowej. Wpakował Przedstawicieli Medycznych, któyzy niemal w każdej tego typu firmie stanowią trzon sprzedaży do samochodów typu skoda citigo. Ludzie przemierzają w tych konserwach setki km dziennie. Tylko pogratulować. Pomijając wstyd jaki temu towarzyszy kiedy zetkną się z PM z innej firmy kiedy podjeżdżają VW Golfem jest jeszcze coś takiego jak bezpieczeństwo i komfort pracy. Gratuluję Panie providenciarzu.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-03-20 16:04:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Tomek - 2015-03-19 08:51:12]:
Czy ktoś może potwierdzić powyższe posty dotyczące potraceń? Czy tak jest?
zdjecie uzytkownika
oleofarma - 2015-03-22 20:06:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak na produkcji cały czas zmiany i potrącenia ludzie pracują po 9 godzin i nie otrzymują za to wynagrodzeń pracujemy w weekendy i obiecane są pełne premie i umowy o pracę , a 10 okazuje się że premii nie ma lub dostajemy 20% sprawą powinna zająć się inspekcja pracy,lub prokuratura bo to jest jawne nadużycie że strony pracodawcy. PANOWIE PREZESI WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY
zdjecie uzytkownika
Ania - 2015-03-23 09:39:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gosc - 2015-03-20 16:04:03]:
Tak jest. Jako PM nie otrzymałam nawet jednej wypłaty bez potrącenia. Pomijając absurdalne cięcia za samochód dochodzą jeszcze obciążenia za każdy dzień urlopu, L4, opieki nad dzieckiem etc... Myślę że Państwowa Inspekcja Pracy powinna się tym zainteresować
zdjecie uzytkownika
olegistoria - 2015-03-24 19:56:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowałam na produkcji,straszy tam bałagan, mistrzowie pogubieni,nikt nic nie wie,kierownictwo niekompetentne, szkoda czasu i nerwów.
zdjecie uzytkownika
oleistoria - 2015-03-24 20:52:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Ania - 2015-03-23 09:39:04]:
Nieporadność kierownictwa, bałagan a później praca po 9 godzin i w soboty i niedziele, a Panowie Prezesi tolerują i płacą za tą niekompetencje.
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-03-26 12:47:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oleistoria - 2015-03-24 20:52:58]:
pan prezes (przez małe p) już właśnie żegna się z firma. Moze będzie lepiej...
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-07 14:16:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [oleofarma - 2015-03-22 20:06:56]:
Potrącenia, potrącenia, potrącenia - to motto działalności tej firmy tzw filozofia. Omijajcie szerokim łukiem
zdjecie uzytkownika
lolek - 2015-04-11 22:48:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
firma łamiąca przepisy bhp i tworząca niebezpieczne miejsce pracy grożące obrażeniami ciała a karająca ludzi którzy tego już nie mogą wytrzymać i nie chcą tej firmy na oczy widzieć karami razem ze złodziejskim Polluksem za nieprzychodzenie do ich tragicznej firmy. Nawet oklejarek ręcznych do oklejania kartonów normalnych nie mają tylko popękane wysłużone tępe taśmę ciężko urwać a taśma się ich już nie trzyma i niektórzy oblepiają plastikowe
kółko żeby się trzymała. Ja w sprawie zaniedbań w tej firmie byłem w inspekcji pracy.
zdjecie uzytkownika
lolek - 2015-04-11 23:03:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kanik - 2014-12-25 20:48:58]:
Ja myślę że patrząc na ten niebezpieczny bajzel w tej firmie, łamanie praw pracowniczych i bhp narażanie ludzi na urazy ciała z powodu skrzynek pod nogami tam gdzie pracownikowi karze się chodzić i rur metalowychych wystających ze ścian i innych kanciastych przedmiotów tam zawieszonych ludzi których trzeba trącać kartonami bo tam na dodatek siedzą i pracują i widząc czerwoną twarz pana dyrektora stwierdzam, to alkoholik który nie nadaje się do tego co robi.
zdjecie uzytkownika
misiek - 2015-04-14 23:44:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [lolek - 2015-04-11 23:03:29]:
Ameryki nie odkryłeś...
zdjecie uzytkownika
gość - 2015-04-20 09:53:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ze względu na takie właśnie podejście do pracowników, złe traktowanie, notoryczne potrącenia ale również ze względu na postawę takich ludzie jak np kierownik logistyki Wiśniewski (wcześniej opisany jako providenciarz)ta firma nigdy się nie rozwinie. To pracownicy są źródłem sukcesu lub porażki każdej firmy. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się angażował na 100% wiedząc że i tak na koniec miesiąca zostanie ukarany finansowo.Stąd też permanentna rotacja i negatywne postrzeganie firmy w branży farmaceutycznej zarówno wśród pracowników jak i lekarzy, aptekarzy etc...
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-04-24 13:29:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Oszustwo i okradanie pracowników ze wszystkiego co możliwe. Nawet podstawa wynagrodzenia nie jest pewna. Taka jest szczera i bolesna prawda.
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-04-24 13:33:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanawiam się tylko czy właściciele firmy czytają te posty i czy wiedzą co się dzieje i jak ta firma jest postrzegana na zewnątrz... Trudno znaleźć (nawet dogłębnie szukając) drugą firmę w branży która miałaby tyle negatywnych wpisów...
zdjecie uzytkownika
wiktor - 2015-04-29 00:18:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Życzyć trzeba tylko zarządowi odważnych decyzji - od pustego gadanina produkcja się nie zmieni zwłaszcza jak sie arogancja nadrabia brak kompetencji, a stres łagodzi...niewiadomo czym...choc można sie domyślać...Katastrofa....
zdjecie uzytkownika
gosc - 2015-04-29 15:50:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [gosc - 2015-04-24 13:29:48]:
Pracowałm w tej firmie rok jako handlowiec i był to jeden z najdłuższych staży w regionie. Handlowcy są tak zdemotywowani, że odchodzą po max kilku miesiącach. Jak są zatrudniani to ruszają w teren " z kopyta" a po kilku miesiącach nie chce im się nawet wsiadać do samochodu (trudno to nawet nazwać samochodem). To skutek ciągłych potrąceń z wypłaty, postawy Wisniewskiego który za złotówkę dałby sobie ogolić... oraz działu pseudo HR, który zamiast coachować i wspierać to inwigiluje i
kontroluje. Omijajcie tą firmę i nie dajcie się nabrać na to co Wam
obiecają na rozmowie rekrutacyjnej
zdjecie uzytkownika
kryska - 2015-04-30 13:05:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Poruszony tu problem alkoholowy, powinien być zbadany..nas się przeszukuje, sprawdza...a...
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?
Zadaj pytanie