OLEOFARM Sp. z o.o.

Pietrzykowice

Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o.

my name is Earl 2015-11-25 21:37:31
Witam

Pracuje w tej firmie jako handlowiec (mam 8 lat doświadczenia na w/w stanowisku) jeżeli chodzi o poziom zarobków oraz atmosferę pracy to jest jak w każdej innej korpo. praca=kasa :)

pozdrawiam
Earl
my name is Earl 2015-11-25 21:46:25
P.S. Tak polecam pracę w tej firmie , oczywiście leniwym świniom odradzam (szkoda waszego cennego czasu) ;)

Earl
smiechu_warte 2015-11-26 18:51:02
Wysokie zarobki?!?!? buahahaha :D Masz na myśli minimalne możliwe wynnagrodzenie na produkcji? Człowieku, ta firma to typowy kapitalista-krwiopijca, co każe Ci zrobić przykładowo 300 opakowań suplementu diety w godzinę, jak zrobisz 297 to będzie szczekał że nie wyrabiasz normy i groził wywaleniem, a stawki godzinowej zapłaci Ci tyle, że nawet na zakup takiego jednego Ci nie wystarczy. Jeszcze jakieś uwagi?!?
Tru 2015-11-28 02:15:22
Śmiechu WARTE A OD KIEDY NA UMOWĘ O PRACĘ PŁACĄ ZA GODZINĘ.przez firme TERAZ PISZESZ O AGENCJI PRACY, POMYLIŁEŚ/AŚ Sie
trtr 2015-12-05 21:51:26
pamietam że całkiem niedawno firma Oleofarm sp. z o. o. szukała pracowników na stanowisko kierownika marketingu..ciekawe czy niedługo znów coś wstawią
lidl 2015-12-09 20:35:04
Bez systemu zmianowego, 2850 brutto, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony na święta, szkolenia - a co Wy macie? Lidli.pl/kariera
masz 2015-12-12 14:37:42
@trtr no i pojawiło się nowe ogłoszenia, a mianowicie poszukują teraz Grafika to Wrocłowia, wymagania standardowe jak na to stanowiska ale plusem jest umowa o pracę.
iko 2015-12-14 19:04:06
piszecie o duzej liczbie przepracowanych godzin w pracy, zastanawiam sie czy to sa nadgodziny czy macie jakis nienomrowany czas pracy, wiec chyba musicie miec dobre pensje
kempes 2015-12-17 01:56:27
Atmosfera jest dla mnie najważniejszą cecha przyszłej pracy. O tej firmie różne słuchy mnie dochodziły w tym temacie ,głównie jednak ludzie sobie ich chwalą
roger 2015-12-19 06:26:34
Chociaz o tyle dobrze, ze zorganizowali wam wigilię, moja obecna firma tego nie robi. Powiedzcie, czy dali wam jakieś premie albo chociaz paczki slodyczy dla dzieciaków, bo u konkurencji nic z tych rzeczy.
ssoli 2016-01-21 20:42:52
roger, tak to często w prywatnych firmach się nie zdarza. A czy oferta do nich na mechanika w dziale utrzymania ruchu jest godna uwagi, bo słyszałem, że tylko zlecenie dają.
234 2016-02-02 11:22:30
@ssoli no ale wiesz co nie ma teraz co myslec o tych ofertach pracy, poneiwaz ich juz niestety nie ma..widoczenie szybko kogos znalezli na te miejsca..
kola 2016-02-12 15:20:14
no tak, ale nawet jak są tylko negatywan opnie to jednak z jakiegoś powodu tu pracowaliście.. a podobno jako pracownik produkcji można od 2 tys wzwyż zarobić.
Re leila 2016-02-12 15:34:31
Widać że nie pracujesz lub nie pracowałaś w firmie już dawno.Albo pracujesz i próbujesz coś sobie załatwić.
Dział HR zmienił się bardzo od tamtej pory,a region zachód o którym tak piszesz jest w tej chwili najlepszym regionem w Polsce i ludzie którzy w nim pracują to najlepszy zespół jaki może być .
Cebiko 2016-02-14 19:52:11
Ja również słyszałem, że Zachód dobrze sobie radzi i z pewnością przoduje. Ciekawe jak to będzie gdy zatrudnią osobę na pracownika produkcji, bo widzę, że szukają na to stanowisko i oferują umowę o pracę i 3 zmianowy system.
MÓWIĘ, JAK JEST 2016-02-16 17:29:19
Rotacje ( nie awanse) w każdym dziale związanym z działem sprzedaży.
Marketing - co rok to nowy prorok. W terenie zasada BMW - dotyczy to farmacji jak i spożywki. (usunięte przez administratora) Praca dobra jak komuś się nudzi
filip 2016-02-16 20:01:06
2 lata stażu to dość sporo, można już się upewnić co do firmy. Według mnie godziny pracy nie są złe, byłbym gotowy na to, zwłaszcza, że są placówki, które mogą wad przyjąć po południu. Zastanawiam się jak dokładnie z zarobkiem na PM
inka 2016-02-19 10:56:35
tak, ale jednak wszędzie wymagają tych 2 do 3 lat doświadczenia, no a pracując na produkcji to jednak jest troche - poza tym oferta nadal aktualna ta do Poznania oczywiscie.
kuba 2016-03-02 20:30:46
pracownik produkcji ciągle poszukiwany, dziwne, że oferta nadal jest aktualna. Może zapomnieli zdjąć, choć spróbuję i doślę CV. 2 lata doświadczenia to żaden wymóg :)
ika 2016-03-19 15:27:05
jak dla mnie 2 lata @kuba na produkcji to jednak dużo ale to ogłoszenie już na pewno nieaktualne..ale może coś w tym jest chociaż pracują tam ludzie, którzy już coś potrafią
vicks 2016-04-16 20:04:14
Czy na stanowisku operatora można liczyć na jakieś benefity poza pensją na czas? Jak wygląda sytuacja oczekuje rzetelnej odpowiedzi
kola 2016-04-18 15:29:05
kiedyś szukali u nich kogoś jako Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu, ale obecnie nie prowadzą już rekrutacji.
gość 2016-05-06 13:42:07
trochę przesadzacie z tego co czytam?
Wiecie że takie traktowanie ludzi może zwiększyć prawdopodobieństwo samobójstw?
Radziłbym szanować ludzi, dawać szansę, bo często ci którzy są zbyt pewni siebie w firmach już długo, ci najczęściej kombinują i ich nikt nie kontroluje.
marian 2016-05-06 20:47:34
chyba z tymi samobójstwami przesadzasz.. jeszcze od złego traktowania w firmie nikt nie podciął sobie skrzydeł. Może wystarczy zmiana nastawienia. Firma znana jest, więc negocjacje odnośnie warunków pracy na pewno są możliwe.
czarny 2016-05-22 17:46:06
Popieram,a takich niestety nie brakuje i mistrz zadowolony
Lulusia 2016-05-30 13:36:02
Witam. Czy w oleofarmie pf i pm w mazowieckim zmieniają się tak samo jak kiedyś. Czy może coś się zmieniło. (usunięte przez administratora)
iko 2016-06-15 20:55:42
@Lulusia chyba nie rozumiem... co masz na myśli? Widzę, że można aplikować na konsultanta dietetycznego w Krakowie. Ile można zarobić na tym stanowisku?
brodata gienia 2016-08-02 20:48:18
Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe. Wiele podpatrzyłem w różnych firmach jak i branżach i musze stwirdzić ze, nie ma firmy która tak. tragicznie traktowała swoich pracowników
a pracowałem u kilku pracodawców jako
pf, pm , kas , kam więc wiem co mówię

Wystrzegajcie się.

A najbardziej kierowników/czek które pracowały tylko tu i nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi.
As 2016-08-02 21:09:52
Co dokładnie robi Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi bo chciałem podjąć taką robotę, ale powiem szczerze, że nie ogarniam?
Pozostały wspomnienia 2016-08-05 20:00:58
Śmieszna firma ten Oleofarm. NIBY POWAŻNI LUDZIE, A BAWIĄ SIĘ JAK DZIECI, totalna amatorszczyzna . Miło wspominam te parę latek . Mili ludzie, fajne wycieczki, jakość produktów generycznych średnia, ale na PL wystarczy, na DE za słaba. Kapsułki rodem z ChRL niszczą jakosc
Pozostały wspomnienia 2016-08-05 20:01:24
tom 2016-08-05 20:05:03
W ofercie masz zapisane co należy do twoich obowiazkow i jak masz podobone doswiadczenie i wyksztalcenie to raczej wiesz czym sie ono charatkteryzuje skoro jest zainteresowany tą ofertą pracy, podobno placa na czas i jest umowa o pracę wiec aplikuj jak chcesz
Oleo 2016-08-08 14:34:50
Może się coś zmieni I nie będziemy się wstydzić, bo szukają nowego dyrektora.
spoko 2016-08-08 18:45:30
@tom dokładnie tak. Ja uważam, że jak na to stanowisko, do warunki są spoko
rukolla 2016-09-08 09:36:50
ole a wiesz może czy na stanowisko tego dyrektora będzie jakaś otwarta rekrutacja upubliczniona, w której ewentualnie można by wziąć udział, z góry dzięki za odp
Oleo 2016-09-14 08:58:17
Wiesz co, raczej nie będzie dostępna. Nigdy nie były. Kontaktuj się z Właścicielami. Z tego co wiem Zarząd, ma już informację o mobbingu w stosunku do Kierownika Produkcji. Posiada również inną wiedzę dotyczącą strat i technologii.
Pytanie tylko jak długo będą akceptować to lojalność obecnego dyrektora.
Oleo 2016-09-14 09:29:30
Nie wydaje mi się, żeby była publiczna. Wiem, że rozmowy trwają. Kontaktuj się z Właścicielami.
Zarząd ma już wiedzę na temat mobbing na Kierowniku Produkcji. Znane są im fakty w zakresie rozliczania strat i technologii oraz inne kwiatki. Widać, że zaufanie się wyczerpało do dyrektora.
nikita 2016-09-14 21:50:18
@ Oleo - no jak zaufanie się wyczerpało to nie wiem co by sie musiało stać, aby je ponownie odzyskał
Oleo 2016-09-15 10:49:09
Czasami ciężko znaleźć zastępcę na stanowisko dyrektora operacyjnego za pensję kierownika produkcji w normalnej firmie. Ciekawe jest również to, że obecny zarabia 60% pensji poprzedniego.
inka 2016-09-15 11:58:11
Atmosfera opiera się na przyjacielskich relacjach.
Oleo 2016-09-15 22:42:58
Ale gdzie? Przecież w naszej firmie, mamy kryzys zaufania na każdym szczeblu tak olbrzymi, który determinuje każdą pracę zespołową. Mamy Dyrektora, któremu nikt ufa, którego nikt nie szanuje.
iko 2016-09-16 08:18:56
No to jak moze być dobrze @oleo skoro otwarcie mówicie o braku szacunku dla dyrektora? Jak dla mnie to ewidentne cos jest nie tak i to nie tylko ze strony pracodawcy. Modę warto pogadać z nowozatrydnionym dyrektorem i wyjaśnić to co wam nie odpowiada?
Yupi 2016-09-22 11:53:55
Trzeba mieć odwagę Dyrektorze, żeby publicznie na zebraniu kpić z decyzji Prezesa.
ygor 2016-09-22 19:43:04
ciekawe czy konsultantom dietetycznym konkurencyjne warunki jesteście w stanie zapewnić
sarnamala11 2016-09-23 20:05:26
Oleo ,

Ja czytam Twoje rewelacje i myślę , że chyba pracuje w innej firmie.
Tak się składa , że parę ładnych lat już tu spędziłam.
Przeżyłam kilku , dokładnie 3 Dyrektorów , obecny jest 4 .
I żaden poprzedni nie miał w sobie tyle determinacji w tym aby produkcja działała sprawnie .
Właściwie to rzadko wychodzili z gabinetu , obecnego ciężko w gabinecie zastać.
Żaden nie poświęcał tyle czasu aby zrozumieć jak to wygląda tak naprawdę na dole , na produkcji.
Ja pamiętam jak wyglądała produkcja 3 -4 lata temu i widzę jak wygląda dziś .
Zmiana na plus jest wielka.
Piszesz o braku zaufania i szacunku ; zapraszam cię Oleo w czasie przerwy śniadaniowej do jadalni .
jest nas tu wielu i razem jemy , rozmawiamy , śmiejemy się , plotkujemy i wytłumaczysz mi dlaczego ja nie ufam Dyrektorowi.
jeśli jeszcze u nas pracujesz przyjdź i sprawdź.
mobbing na Kierowniku produkcji ?? - to jest totalna porażka - szkoda tego komentować .

ja życzę Dyrektorowi aby dał radę to normalny , pozytywny człowiek z ludzkim podejściem.
jest wymagający i to chyba zrozumiałe , ciśnienie pewnie z góry ma wielkie ale i on sam wydaje się być ambitnym facetem .
sarnamala11 2016-09-23 20:06:05
Oleo ,

Ja czytam Twoje rewelacje i myślę , że chyba pracuje w innej firmie.
Tak się składa , że parę ładnych lat już tu spędziłam.
Przeżyłam kilku , dokładnie 3 Dyrektorów , obecny jest 4 .
Właściwie to rzadko wychodzili z gabinetu , obecnego ciężko w gabinecie zastać.
Ja pamiętam jak wyglądała produkcja 3 -4 lata temu i widzę jak wygląda dziś .
Zmiana na plus jest wielka.
jeśli jeszcze u nas pracujesz przyjdź i sprawdź.

drdd 2016-09-23 20:19:10
@ ygor - sadze że są w stanie zapewnić dobre stawki :)
sarnamala11 2016-09-23 21:44:35
nie wiem dlaczego mój wpis się nie pojawił

spróbuję raz jeszcze

Do Oleo i Oleo podobnych

Pracuję w Oleofarmie od kilku lat . I chyba wy pracujecie , pracowaliście w innej firmie niż ja.
A byłam dziś w pracy.
W tym czasie przeżyłam kilku Dyrektorów , obecny jest 4 i według mnie jest najlepszy z tych , których poznałam.
Poprzednicy rzadko wychodzili z gabinetów , obecny rzadko jest w gabinecie.
Widać jego upór do naprawy tego co naprawić trzeba bo nie działa najlepiej.
jest wymagający , potrafi być szczery do bólu , czy to dziwne , dla mnie nie , ciśnienie z góry jest spore i on też pewnie ma ambicje do zmian , które nie wszystkim są w smak.
Pamiętam produkcję sprzed kilku lat i widzę ogromną różnicę dziś , na plus nie tylko z resztą produkcji tą różnicę widać w wielu miejscach w Oleofarmie.

Może jestem naiwna jednak ja myślę , że większość jak nie wszystkie bardzo negatywne komentarze piszą ludzie którzy z nami już nie pracują.

sarnamala11 2016-09-23 21:44:48
nie wiem dlaczego mój wpis się nie pojawił

spróbuję raz jeszcze

Do Oleo i Oleo podobnych

A byłam dziś w pracy.
Poprzednicy rzadko wychodzili z gabinetów , obecny rzadko jest w gabinecie.
Widać jego upór do naprawy tego co naprawić trzeba bo nie działa najlepiej.

Misiek 2016-09-23 22:11:13
No ogólnie konsultanci dietetycznie to z tego co wiedzą wszędzie mają podobne pensje i to zależy głównie od ilości pacjentów, a tak samo z siebie się dużo nie różni
Zostaw swoją opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Pietrzykowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o.