Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

ruda

ten jeden mistrz ma chyba spore plecy. nie można się przenieść na inna zmianę do innego mistrza bo jest tam sporo osób. przydałaby się kontrola z PIPu to może coś by zrobili, a tak to pracownik popracuje ten okres próbny i ma dość mobbingu i akordu, choć tego nie ma w umowie.

ruda

Pracowałam na produkcji i nie jest tak super jak obiecują na rozmowie, miała być cała premia a dostaje się częściowo albo wcale. Dwie zmiany są w porządku tylko na jednej zmianie mistrz się wyżywa na pracownikach a dyrekcja nic z tym nie robi i umywa ręce. Jeśli ktoś ma mocne nerwy to może tam pracować.

gosc
@ruda

No tak ... a swistak zawija sreberka...

misiek

Ameryki nie odkryłeś...

nella

A czy ktos wie moze czy juz dzwonią na rozmowe na to stanowisko pracownik produkcyjny bardzo mi ta praca pasuje ale nie wiem czy warto jak faktycznie zwalniają z dnia na dzien to moze nie warto sie godzic zeby szukac mieszkania i potem wracac do domku a ja chce do wrocławia wyjechac na stałe i własnie taka praca mi pasi kto doradzi gdzie jakie zakłady inne ciekawe

mmatylda

Czy ktoś może coś więcej napisać na temat firmy i szczegółów finansowych? W tym tygodniu mam drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej. Czego można się spodziewać? Nie mam doświadczenia jako przedstawiciel. Czy to dobra firma żeby zdobyć doświadczenie?

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

Leszno
marcin

Witam bardzo proszę o konkretną odpowiedz. Bo te wasze wywody tutaj nic nowego nie dają i nic sensownego nie wnoszą. Ile zarabia netto na podstawie i jakie są premie przedstawiciela medycznego?

filemon

to nie firma farmaceutyczna tylko spożywczo-suplementowa

gość
@filemon

filemon

coś więcej? może opiszesz sytuacje... Byłem ostatnio na rozmowie i jestem ciekawy jak się pracuje na tym terenie. Dużo zależy od bezpośredniego przełożonego. Moje spostrzeżenia po rozmowie są takie że regionalna miała problem że złożeniem paru prostych zdań.

magdalena
@filemon

A jaki rejon Ci zaproponowali dokładnie ? Jaka część województwa

franek kimono

oj bardzo szybko znikają posty - szczególnie te negatywne

Roket

Śpieszmy się czytać posty - tak szybko znikają...

asiulka

firma - (usunięte przez administratora) kontrola za kontrolą (usunięte przez administratora)

kempes

ale to w takim razie rzeczywiście potrafią zwolnić człowieka z dnia na dzień? ostatnio coś takiego miało miejsce?

dzoana

Jeszcze pracuję

@dzoana

ale w takim razie rozumiem przynajmniej , że chyba nie jesteś zbyt przekonana do swojej mocnej pozycji na stanowisku w firmie ;)?

kempes

ale Tobie póki co udało się utrzymać w tej pracy ? czy też piszesz już jako były pracownik Oleofarm ?

JEDREK

Nie wiesz? Kto by chciał pracować w Obecnych czasach w takiej nietolerancji.W pracy spędzamy połowę życia a w związku z powyższym szkoda zdrowia.

szuwarak

co się stało z Oleofarm, że poszukuje, aż tak wielu nowych pracowników? rozwój firmy czy jakieś zwolnienia były?

'...

No i wróciliśmy do punktu wyjścia. Nie otrzymasz Kolego pozytywnej odpowiedzi na swoje pytanie.

były pracownik - kadra kierownicza

(usunięte przez administratora) Polecam do złapania doświadczenia i dzielenia się nim w dalszej karierze zawodowej ale u innego pracodawcy.

Heniu

Kłaniają się zasady pisowni. Stylistycznie brzmi to: pracujesz u nich a nie w nich.

japis

o wczasach pod gruszą to już dawno nie słyszałem w firmach. A co do reszty to nie jest to ujęte w ich ofercie

a.p

Ile zarabia pracownik produkcji-kobieta?Bardzo proszę odpisać.Czy jest socjal-bony,wczasy pod gruszą,pakiet medyczny?

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.