Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Jagodziński.K

Potwierdzam i w zupelnosci sie zgadzam

lilka

Rowniez potwierdzam powyższe opinie. Ciągłe straszenie Przedstawicieli przez RKSa działem HR. Osobiscie do chłopaków z hr nic nie mam, ale jak rks ciągle powtarza: "uważaj na dział hr" to przy wizytach strach pali czlowieka, na dłuższą metę nie do wytrzymania... atmosfera baaardzo gęsta...

viola

Odradzam prace w Oleofarm. Niczego tam nie doswiadczysz oprócz stresu, nerwów i ciągłych strachow ze strony kierownika, że masz robic tak jak on mówi, bo jak nie to HR nie da Ci żyć... Jednym słowem: mobing.

gosc

Oleofarm to firma windykacyjna a nie farmacetyczna

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
trala

;-) ktos tu nie trzyma cisnienia hehe :-D pozdrawiam Ambitny, Obiektywny a przede wszystkim na maksa kompetentny i wyszkolony dzial HR!!!

"Vegetarianin"

Bacznie przyglądając się tworzonym przez Ciebie zdaniom (interpunkcja, składnia i "to coś"), padam do nóżek tak wyedukowanej i jakże ambitnej ekscelencji. Luksus jest dla Ciebie najważniejszy oraz pieniądz go reprezentujący? Fakt. Moje marzenia nie dorosły do Twoich. Wybacz. Skończyłaś rehabilitację zaocznie, zostałaś marnym przedstawicielem i rżniesz kozaka? Mizeria. I Ty piszesz o ambicji i umiejętnościach? Zero. Bo w przeciwnym przypadku to praca szukałaby Ciebie, a nie Ty pracy i nie marudziła byś, że źle i za mało bo inni mają więcej. Znalazła się ambitna do granic możliwości. Powodzenia w szukaniu luksusów, zapewne 1000 złotych więcej zakopie te Twoje ambicje na długie lata nim obudzą się ponownie. Przepraszam: 1500, bo przecież jesteś oczytana bardziej niż ja po zawodówce. Należy się Tobie. Aspirujesz do super luksusów przecież.

Pakowacz marzeń

Jak komuś zarobki przedstawiciela śmierdzą, niech wdepnie na produkcję. Przy rozlewie lub pakowaniu Paniusiu dostaniesz 1/5 tego i zobaczymy jak zaczniesz doceniać, to co możesz zarobić jako PM. I nie jest tak, że kiepsko zarabiacie bo 4 czy 5 z przodu możecie przytulić. Kasa marna? To trzeba było się uczyć na prawnika. Albo starego bogatego poszukać. I pokaż mi, ile to więcej w innych firmach medyczny dostanie? A może słaba jesteś i negocjować warunków swojej pracy nie umiesz? Przepraszam, a może wyniki nie zostały docenione? Każdy kij ma dwa końce a wy mogliście siedzieć w dziurawym pontonie płynącym z Afryki. Troszkę pokory, bo 50% Polaków dyma za mniej niż połowę tego co macie.

angela
@Pakowacz marzeń

No cóż pakowaczu, kazdy aspiruje wedlug swoich ambicji i umiejetnosci... Jezeli dla Ciebie 4 tys w Polsce to super luksus to nawet nie chce wiedziec jak ty zyjesz a raczej " wegetujesz"... Po tym co piszesz i jaki jest twoj tok rozumowania,domyslam sie ze zawodowki nie skonczyles nawet więc praca pakowacza to i tak szczyt Twoch marzen i umiejetnosci. Gratuluję.

angela

Kik, piszeszeże idzie zarobic? Na pewno masz na myśli prace w Oleofarm? Na stanowisku przedstawiciela medycznego w kazdej innej firmie farmaceutycznej dostaje sie co najmniej taka podstawe na starcie ile w oleofarm z dobra premia i to dla doswiadczonych pm... Kasa jest marna, wiec nie wiem po co takie bzdury pisac...

info

soczek

z ciekawości niechcący :)

hehehe

z ciekawości :))))

Kik

Pępka nic z tych rzeczy i których napisałeś i nie martw sie nie jestem szefem i nie muszę tu pracować. Wszyscy są tacy teraz na tym portalu mądrzy ale jak rozmawiałem ze swoją kierowniczka to każdy na rozmowę przychodzi wręcz na kolanach aby dać mu szanse. Potem nauczy sie i cwaniaczy i kozaczy jaki to on mądry teraz to on już świat zwojuje. Polecam firmę bi idzie zarobić Dla osób nowych nie polecam czytania tego portalu lub zachęcam do poczytania tez o innych firmach bo takich cwaniaczków jest więcej w innych firmach tez. Wszyscy maja pretensje do wszystkich ale nie do siebie. Przecież nie wiemy kto to pisze . Moze jakiś łepek który został zwolniony i teraz tej firmy nie poleca. A moze medyczna która uważa sie za "dobra" tylko jak przyjrzeć sie głębiej to już wtedy szkoda pisać.

Kik

No właśnie nic nie biorę w tym problem tylko po prostu pracuje i cieszę się z tego co robię.Nie mam nic do ciebie ale 7 firm i 40 lat to wiek nie jest duży ale film za to bardzo dużo. Mimo jak wspomniałeś że masz mega osiągnięcia.Ja tez mam bardzo duże osiągnięcia i pragnę wyrazić tylko że Firma jest godna do polecenia ale trzeba po prostu robić swoje i nic więcej.Cała reszta to jest tylko i wyłącznie kwas wylewany przez osoby albo zwolnione lub które same odeszły. Dziwię się że skoro jesteś pośrednikiem to piszesz takie rzeczy, co ktoś cię zatrudnił że weź tam pisz co popadnie zeby utruć ,żeby pokazać ,żeby się zemścić?? Dziwię się w ogóle że chce wam się siedzieć na tym portalu i takie pierdoły pisać, tylko osoby mocno czujące się jako skrzywdzone mogą Siedzieć i pisać takie rzeczy. Mogę zgodzić się tylko i włącznie z 1 rzeczą że każdy ma prawo przejść do innej firmy sobie polepszyć lub pogorszyć,nie zgodzę się znowu z tym bo są też osoby które odeszły bo nie pracowały i są teraz skrzywdzone ktoś to zauważył i już nie pracują . Hejter to dobre określenie tych którzy tu siedzą i takie rzeczy piszą.

pepa
@Kik

Ty kik rzeczywiscie cpasz jak ktos slusznie zauwazyl... Moga byc jedynie dwie kwestie: albo jestes jednym z wlascicieli, albo masz nóż na gardle i musisz tam pracowac dla dobra swojej rodziny. Nie dopatruje sie innej przyczyny aby pozytywnie wypowiadać sie na temat tej firmy. Oczywiscie nie polecam tam pracy, szczegolnie na stanowisku PM...

gosc

KIK - co Ty bierzesz? Podziel się... Mam 40 lat więc mogę pracować w 7 firmach. To raczej nie stanowi problemu jak na 17 lat doświadczenia zawodowego popartego wieloma sukcesami. Nigdy nie byłem Waszym pracownikiem i nie zamierzam być. Uczestnicze w tym cyrku pośrednio. Szkoda mi Was.

Kik

Lepiej wychować sobie osobę od podstaw i nauczyć a nie wybrać osobę z doświadczeniem i kombinującą. Jak widzę ze pisze tu osoba po 7 firmach to ładny skoczek. W naszym zespole przerabiana była już osoba która była po paru firmach i była mistrzynia kombinatorstwa, zamówienia niezrealizowane w hurtowniach nawet hurtownie nic o tych zamówiniach i apteki nie widziały. Co do działu HR to narzekają tylko ci co mają coś do ukrycia i codziennie tylko doczekują się informacji gdzie jest dział HR ,osoby które pracują nigdy nie miały się czego obawiać zawsze jeździły i zawsze wszystko było w porządku. Natomiast jeżeli się jedzie na wizytę i się okazuje że apteki są nieobdzwonione to sytuacja pokazuje prace takiej osoby. Jak można pracować i rozwijać człowieka jeżeli podstawowe rzeczy w ciągu dnia nie chodza,jeżeli jest nie przygotowany wchodzimy na aptekę a pani mówi że nie dzwonił pan wjęc dzisiaj nic nie zrobimy. W innych firmach w tej chwili już dzwonią i pytają co dany przestawiciel zrobił podczas ostatniej wizyty jakie preparaty były omawiane. Dobrze że Firma nie pisze źle na temat pracowników którzy pracowali w tej firmie bo można byłoby książki napisać. Jest to nieetyczne i nie niemoralne natomist jak widać po raz kolejny portal służy tylko do załatwiania swoich prywatnych boleści nic więcej.

gosc

KIK - co Ty piszesz? ...żeby wychować sobie człowieka od podstaw bez złych nawyków i złych przyzwyczajeń z poprzedniej firmy... To Wasza firma wpaja w ludzi złe nawyki ucząc nieufności, wrogości i podejrzliwości. Pracują u Was tylko Ci którzy nie mają innego wyboru. Jeżeli komuś trafia się okazja do przejścia do innej firmy nawet na tych samych warunkach finansowych przechodzą w ciemno bo wiedzą że gorzej być nie może. Czy to nie jest wystarczający argument, że coś ku...wa u Was nie gra. Co się musi wydarzyć żeby Wasze puste głowy to zrozumiały???

Kik

Gość widzę że cwaniaczek z ciebie jest niezły nabrałes doświadczenia i poszłes sobie gdzieś indziej ,jeżeli chodzi o szkolenia to jest ich tutaj bardzo dużo bo są to szkolenia w terenie ,merytorykę masz w firmie teraz Firma Oleofarm nie zatrudnia doświadczonych ponieważ w 95% były to osoby wyłącznie ktore miały jedna zasadę jak nie robić żeby się nie narobić a zarobić. Dodatkowo dla Kierownika najważniejszym atutem jest żeby wychować sobie czlowieka od podstaw bez złych nawyków i złych przyzwyczajeń z poprzedniej firmy. Pamiętaj że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

PROF MIODEK
@Kik

PISZE I MÓWI SIĘ POSZEDŁEŚ

Wiki

No, super jest, brak funduszy socjalnego,wczasów pod grusza, multisportu, pakietów medycznych. Ludzie maja juz tego dosyć, każdy szuka pracy, ostatnio słyszałem , ze ludziom chca założyć związki zawodowe.

Alojzy

to skoro masz z nim problemy to idź wyżej i powiedz co sie dzieje. Jeżeli masz taka sytuacje to porostu trzeba rozmawiać i mowić. Czytając widzę ze pracujesz wiec udaj sie do władz wyżej. Czasy w firmach sie zmieniły i nie ma już bezprawia. Teraz każdy boi sie o mobing itp itd wiec każdy już musi uważać nawet ten Twój kierownik .

Ala

Niestety wiele jest tu prawdy, zwłaszcza ta o Kierowniku Utrzymania Ruchu, który kłamie i nie można na nim polegać. Winna jest jednak produkcja.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.