Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Nico

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna i praca na stanowisku Młodszego specjalisty ds badań laboratoryjnych? Czy jest to praca zmianowa?

Mona Lisa

Brak feed back po rozmowie kwalifikcyjnej po zwyczajowych dwóch tygodniach. Brak profesjonalizmu oraz szacunku do osób aplikujacych.

on

Jak wygląda praca na produkcji, zarobki, nadgodziny, praca w weekendy? Czy w firmie jest częsta rotacja?

Riki

To była najgorsza firma w której pracowałem. Od pierwszego dnia po ostatni. Firma nie ma pomysłu na swój własny rozwój, brak kultury organizacyjnej. Brak współpracy pomiędzy działami i przepływu informacji doprowadza do niepotrzebnych problemów i konfliktów. Kierownicy HR bez w kompetencji w wykonywaniu swoich zadań. Pracownik ma nad sobą kierownika i kontrolujacych Kierowników HR, więcej kontroli niż potrzeba. Firma nie inwestuje i nie szkoli w pracownika. Niskie płace, duże wymagania. Doświadczenie zdobyte w Oleofarm jest najbardziej dotkliwym przeżyciem w mojej ścieżce kariery. Odradzam, nie warto.

@Riki

Rozumiem, że największe zastrzeżenia masz do organizacji pracy oraz kadry zarządzającej. W swoim wpisie podajesz same negatywy, czy nie dostrzegasz żadnych dobrych stron? Może jest to dobre miejsce, by rozpocząć karierę i się czegoś nauczyć?

Testo
@Riki

Dzięki Miałem składać papiery ale widać szkoda zachodu...

@Testo

Widzę, że opinia dodana na temat pracy w firmie OLEOFARM sprawiła, że zrezygnowałeś z aplikowania. Mógłbyś napisać, dlaczego akurat w tej firmie rozważałeś zatrudnienie? Mieści się ona blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może poszukiwałeś miejsca, gdzie mógłbyś rozwinąć się zawodowo? Ciekawi mnie to.

@Riki

Zdecydowanie potwierdzam. Praca na początek po szkole na co najwyżej kilka miesięcy.

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Atmosfera tragiczna najdelikatniej ujmując. Na produkcji chaos zagrażający momentami bezpieczeństwu pracy. Brak organizacji, komunikacji etc.

jaCkie

Cześć, czy ktoś wie jak wygląda praca w dziale marketingu? Na jakie stawki można liczyć? Jak wygląda atmosfera?

Milypan
@jaCkie

Fajni ludzie.atmosfera ok.praca myślę że wymagająca ale dla kogoś z doświadczeniem nie powinno być problemu.

Jakiś
@Milypan

Coś chyba ostatnio atmosfera w pracy nie bardzo?

Honey
@Jakiś

Całkiem ok atmosfera. Wpadnij i sam zobacz.

Insider
@jaCkie

Dział marketingu jest chyba najgorszym działem w tej firmie, Kilkukrotnie widziałem w kuchni płaczące dziewczyny z tego działu. Teksty od kierowniczki typu: "Jeśli weźmiesz L4 to Cię zniszczę" są na porządku dziennym. Jednym słowem z daleka! Ogromna rotacja w tej firmie dotyczy w większości działu marketingu, sprzedaży zagranicznej (w ich obu rządzą kierowniczki z piekła rodem, na pierwszy rzut oka do rany przyłóż - znacie ten typ) oraz kontroli jakości. W czasie kilku miesięcy pracy w tej firmie, czyli jak się zdążyłem wdrożyć w moje obowiązki byłem świadkiem zwolnienia kilkunastu osób! Kilkunastu! Tzn. Ciężko to nazwać byciem świadkiem - ludzie po prostu znikali z dnia na dzień i plum - jak kamień w wodę. Jednego dnia z kimś rozmawiasz, drugiego - "już z nami nie pracuje".

Bajka z morałem

Bralismy udzial w zwalnianiu kilku pracownikow w terenie ph, pf, pm. Wyglada to nastepujaco. Jedziesz z kierowca, namierzasz sygnal gps pojazdu osoby zwalnianej, podjezdzasz blizej, obserwujesz, samochod zwalnia, staje, wowczas stajemy za nim, wyskakujemy z pojazdu, wyciagamy kwity, zeby nie bylo przy swiadku, jakby ktos chcial uciec odcinamy przez gps paliwo.............i koniec tej bajki Niezly film mozna nakrecic, tylko zastanow sie, czy chcesz brac w nim udzial? Zapytajcie o to na rozmowie kwalifikacyjnej - jestem ciekaw co odpowiedza, czy w ogóle odpowiedza? Pisze jak jest naprawdę

Do rekrutujących

Witam, czy już wybrano PF na teren Warszawy do działu sprzedaży? bo odpowiedź dla kandydatów miała być do 6.07.20 r i cisza w temacie, bardzo lekceważące podejście w przypadku rekrutacji na w/w teren pracy.

Niepolecam

Nie polecam z całego serca. Kumpel powiedział, ze mam wysyłać, bo mam doświadczenie (8 lat w innej firmie farmaceutycznej ). Moje CV nawet nie zostało otwarte a z rynku dowiedziałem się, ze nagminnie zwalniają ludzi, zwłaszcza na terenie nowego kierownika, gdzie teraz przyjmowani są pf bez doświadczenie w jakiejkolwiek sprzedaży, ale to kumple szefowej. Zazdraszczam, kiedyś dostać się do takiej firmy farmaceutycznej to był wyczyn. Kilkuletnie doświadczenie w farmacji i fmcg to czasami było mało. A tam ludziki, które nigdy nigdzie nie pracowały, albo pracowały w marketach. No śmiech na sali :-)

Miki
@Niepolecam

Jak tacy fatalni przedstawiciele i tak słabo sprzedają to dlaczego ta firma ciągle rośnie i zwiększa swoje udziały w rynku Odpowiedz wydaje się prosta Tam się po prostu pracuje a nie przebywa na etacie Gorąco polecam dla tych co nie boją się normalnie pracować i chcą nieźle zarabiać

nikita
@Niepolecam

Jak najbardziej polecam pracę w Oleo, większość osób, które zrezygnowały z pracy chcą wrócić do firmy, bo jak się okazuje wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, więc chyba firma nie jest taka zła jak się niektórym lemingom wydaje. zwalniani są tylko ci, którym się nie chce do klientów jeździć i po roku klient się dowiaduje, że ma dwóch ludzi do obsługi na terenie- chyba coś nie halo? no nie? a tak przy okazji ogłoszenie nadal jest aktywne więc rekrutacje dopiero się rozpoczynają, nie pluj tam "szanowny niepolecam " gdzie cie nie ma i nie wiesz co się dzieje, ty na pewno się do nas nie dostaniesz.... i wara Ci od naszych przedstawicieli, znajdź sobie inną firmę na wylewanie swojego jadu.

JR
@Niepolecam

Drogi kolego! Czytając z uwagą powyższy wpis zastanawiam się jak kolega został przyjęty do poprzedniej firmy i co ciekawsze jak to możliwe że mając tak negatywny stosunek do innych ludzi nikt przez 8 lat nie zwrócił na to uwagi . Kolega sam przyzna mi rację iż cytuje ..ludziki które nigdzie nie pracowały albo pracowały w marketach ..ewidentnie na to wskazuje . A może właśnie zwrócił i dlatego teraz kolega wysyła cv ? Następne zdanie ..dowiedziałem się z rynku .. z jakiego rynku ? Jak kupowałes marchew i buraczki ? To jest miejsce gdzie nabywasz wiedzę która publikujesz ? Myślę że zgodzisz się że mną jak przeczytasz swój własny wpis iż odpowiedz nasuwa się sama że zanim zaczniesz aplikować do poważnych firm musisz trochę nad sobą popracować. Jak pewnie słyszałeś taka sentencje świat zaczyna się zmieniać od samego siebie . I taka drogę Tobie proponuję . Mały kroczkami . Więc najpierw napisz przepraszam . To będzie duży postęp i pierwszy milowy krok w Twoim przypadku . Drugim krokiem niech będzie że zaczniesz uśmiechać się i szanować wszystkich ludzi . A trzecim punktem Twojego oświecenia niech nie będzie wiedzą z pudełka bądź rynku gdzie nabywasz włoszczyznę a poważniejsze źródła wiedzy jak np publikacje czy książki. Trzymam kciuki koleżko i pozostaje do dyspozycji jak kiedyś będziesz miał moment w życiu w którym się pogubisz.

skodaCityGO

Nie polecam tego pracodawcy, duża rotacja ludzi niepewność pracy, kadra zarzadzajaca bez doświadczenia może poza wyjątkiem. Dział medyczny zlikwidowany po kilkunastu latach (pewnie Pani L. tak wymyśliła) ale za to jest 2x więcej pf którzy jeżdżą za sobą po aptekach. Ciekawe jak długo się utrzyma na rynku. Brak słów.

go go
@skodaCityGO

W (usunięte przez administratora) byłeś, (usunięte przez administratora) widziałeś

Kuba

Jak praca PF? Plany są do zrealizowania? Czy duża rotacja?

Już nie pracujący
@Kuba

Tak. Od kiedy na stanowiskach kierowniczych są ludzie, którzy nie maja bladego pojęcia o sprzedaży, czyli od niecałego roku rotacja okrutna. Jak Cię lubią i nie masz nic do powiedzenia to plany znośne, a jak Cię nie lubią to od razu do wyrzutki i plany nie do zrealizowania. Odszedłem, bo stawka jak w słabym FMCG, ponad pół roku temu - żadna firma nie daje mniej kasy.

Świński Blondyn

Firma na zewnątrz prezentuje się okazałe. Piękna fabryka i efektowne reklamy robią bardzo pozytywne wrażenie. Natomiast to tylko złudna fasada. Nie dajcie się zwieść fałszywym prorokom ????. Najbardziej rażący i staroświecki jest sposób zarządzania. Przypomina czasy monarchii lub królestwa. Aż trudno jest uwierzyć że taki relikt naprawdę istnieje w sercu Europy. Oni chyba nawet są z tego dumni że osiągają takie sukcesy. I raczej hiper rotacja pracowników i lawina pozwów sądowych byłych pracowników nic tu nie zmieni. Niepohamowana chciwość, arogancja i bardzo niska kultura osobista, a nawet agresja. Nie idźcie tam szkoda zdrowia.

@Świński Blondyn

Niestety dzisiaj większość firm potrafi robić tylko wspaniałe wrażenie .Oczekiwania co do pracowników na najwyższym poziomie a w zamian brak szacunku ,wykorzystywanie na maksa i wieczne pretensje .Niestety praca w większości niestabilna bo jak ktoś się wdroży ,ma fajne relacje z klientami to zawsze coś się nie podoba i potem co chwile szukają nowych ludzi .Niestety tak jest w większości dzisiaj nie mowie ,że tylko ta firma ma co chwile nowe ogłoszenia

Jan
@ja

Zdarzają się takie sytuacje w firmie OLEOFARM, że pracodawca potrafi z dnia na dzień pożegnać się z zatrudnionym pracownikiem? Pytam o to, ponieważ napisałeś o niestabilności zatrudnienia w tym miejscu, dlatego chciałbym to wiedzieć.

Ktoś tam

Na wstępie pozdrowienia dla Troli... gowork zawsze był kojarzony z rzetelną opinią a tego, co czytam to marketing czy też HR z Olefarm bardzo mocno promuje "dobry" wizerunek firmy... dajcie już spokój, bo tej wazeliny nie da się już czytać! Praca jako PF czy PM - jak wszędzie- robisz plany masz spokój... Tylko, firma non stop zmienia warunki premiowania - tj wypracujesz sobie jakiś plan działania na klientach a za 2 miesiące musisz go już weryfikować bo inne rzeczy są brane pod uwagę. Niestety za ukladanie tych zadan są osoby, które pracę w aptekach, z lekarzami znają tylko tabelek.... Podwójne wizyty, sama jazda z HR powinna dac Wam do myślenia, ale "wyskakiwanie za krzaka" przy GPS w autach jest po prostu słabe. Ogólne wrażenie i nastawienie firmy to jakbyś sprzedawał leki ratujące życie, a to tylko zwykle suplementy diety. Puenta na koniec: w ogłoszeniu znajdziecie -" ....niekorporacyjne środowisko pracy..."buhahaha....

@Ktoś tam

Myślę, że nadal Gowork jest kojarzony z rzetelną opinią. Osoby zamieszczające tu swoje wypowiedzi robią to mając doświadczenie w firmie i chcą się nim podzielić z innymi użytkownikami forum. Warunki premiowania, o których piszesz mogą się zawsze zmienić, gdyż często premie są uznaniowe i zależą od wyników pracy. A co sądzisz o innych bonusach do wynagrodzenia? Czy pakiet socjalny jest rozbudowany i satysfakcjonujący?

Jonas
@Stefan

Wszędzie pozakładane GPS, monitorują wszystkich PH cały czas tylko praca i wyniki. Nie polecam

@Jonas

Średnio ile godzin dziennie pracuje pracownik zatrudniony na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie OLEOFARM? Mam nadzieję, że mimo wszystko odpowiesz na moje pytanie związane z bonusami do wynagrodzenia podstawowego, które oferuje pracodawca. Ciekawi mnie, czy samochód służbowy można użytkować do celów prywatnych. Liczę na Twoją odpowiedź.

Nickolas
@Ktoś tam

Ty Trolu...hahahaha. chyba w korpo cię jeszcze nie było!

Iwona
@Nickolas

Możesz napisać co miałeś na myśli? Czy firma OLEOFARM to faktycznie miejsce, gdzie są typowo korporacyjne standardy, procedury i sztywny klimat czy jednak nie jest tak?

Witam, Jestem zainteresowana oferta pracy na stanowisko Referent ds. Badan Laboratoryjnych. Czy ktoś wie jak kształtują się zarobki na tym stanowisku oraz jak wyglądają ogólne warunki pracy atmosfera, benefity itp? Pozdrawiam

Barnaba

Podzielcie się uwagami na temat atmosfery jaka jest na magazynie. Jak wam się pracuje? Jakie są relacje między pracownikami? Czy poziom zasobów ludzkich jest tak wysoki jak jakość oleju lnianego oleofarmu?

@Barnaba

Interesuje Cię praca na magazynie w firmie OLEOFARM? Dobrze, że zadałeś to pytanie, ponieważ brakuje najświeższych informacji związanych z tym stanowiskiem. Zanim ktoś odpowie na Twoje pytanie, to chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku?

Ava

Miał ktoś styczność z działem IT i powie jaka jest tam atmosfera? Bo widzę opinie nie ciekawe.

Chcę aplikować na stanowisko Trade Marketing Manager. Czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o firmie? Jaka atmosfera, warunki pracy, czy są możliwości rozwoju?

@Kandydat

Fajnie, że masz aspiracje do pracy w firmie OLEOFARM. Mam nadzieję, że w wątku ktoś z byłych bądź obecnych pracowników odpowie na Twoje pytania. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe na tym stanowisku? Odpowiedz proszę.

@Stefan

Tak mam ponad 8 lat doświadczenia na stanowisku Marketing Manager plus płynna znajomość języka angielskiego (studiowałam w UK).

zainteresowany

Jestem zaintersowany pracą na produkcji. Powiedzcie jak zarobki po 3 misiącach, po roku. Można liczyć na jakieś awanse?

@zainteresowany

Trzy miesiące temu rozważałeś pracę w firmie OLEOFARM na stanowisku pracownika produkcji. Mógłbyś napisać, jak finalnie zakończyło się Twoje zainteresowanie? Mimo braku odpowiedzi na Twoje pytania w tym wątku zdecydowałeś się aplikować na to stanowisko? Może udało Ci się również dostać do pracy w tym miejscu? Podziel się, proszę z nami tym, jak to wygląda.

Marcelina

Jaka atmosfera jest w magazynie? Czy kierownictwo jest na wysokimi poziomie? Czy zakład zmusza do nadgodzin czy są dobrowolne? Ile na start zarabia netto Nowy magazynier. Wasze odpowiedzi będą pomocne.

Kazimierz
@Marcelina

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie OLEOFARM na stanowisko magazyniera? Mam nadzieję, że w wątku osoba, która ma informacje na ten temat, odpowie na Twoje pytania, jednak ja chciałbym wiedzieć, co zachęciło Cię do tego, że zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie? Firma mieści się blisko Twojego miejsca zamieszkania, dlatego pomyślałaś o spróbowaniu zatrudnienia akurat u nich? Podziel się proszę, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Kazimierz

Olofarm produkuje produkty wysokiej jakości więc praca w takim zakładzie wydaje się być interesująca. Do pracy mam około 20 km.

@Marcelina

Nic dziwnego, że OLEOFARM produkuje produkty wysokiej jakości. Dziś OLEOFARM to bez wątpienia jedna z większych firm farmaceutycznych z polskim kapitałem, która w swej ofercie posiada bogatą ofertę olejów zimnotłoczonych, suplementów diety, soków itp. Tworzą nowatorskie rozwiązania, mają "otwarty umysł" na innowacje. Czy zatem zdecydowałaś się już na złożenie u nich swoich dokumentów aplikacyjnych? Proszę, informuj nas na bieżąco o swoich działaniach.

@Maja

Jeszcze zanim wyśle cv, czekam na odpowiedzi na moje pytania. Chyba nie mają nic do ukrycia?

gość

Czego można się spodziewać na stanowisku Pełnomocnik ds. Jakości? Tzn. jaka jest atmosfera w zapewnieniu jakości, jakie zarobki netto pracowników biurowych, czy są jakieś benefity, oczekiwanie nadgodzin bez wynagrodzenia itp. Podzielcie się swoim doświadczeniem. Polecacie pracę w tym dziale?

@gość

Od pojawienia się Twojego wpisu upłynęło już trochę czasu, czy zdecydowałeś się przesłać swoje CV do firmy? Może obecnie jesteś jej pracownikiem? Jeśli tak, to zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii. Czy pracodawca przedstawił ścieżkę kariery w OLEOFARM? Napisz proszę, czy firma zapewnia jakiś pakiet socjalny. Dla wielu osób to dość istotna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.