Opinie o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy OLEOFARM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OLEOFARM Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OLEOFARM Sp. z o.o. w Wrocław

Maja

@emi, rzeczywiście po tylu przepracowanych latach powinna być jakaś podwyżka, czy ktoś z pracowników kiedykolwiek taką dostał? Zapytam Cię jeszcze skoro jesteś w OLEOFARM tyle lat, jak jest z tymi karami, o których pisał @Robotnik? Dopytywałam go ale nie dostałam odpowiedzi, może w takim razie Ty coś wiesz na ten temat?

emi
@Maja

Nie byłam pracownikiem firmy oleofarm. Jestem nadal kierowcą w MPK. Kierowcy głównie zarabiają głównie przez godziny nocne i świąteczne. Męczy mnie wstawanie o 2 rano i ciągła odpowiedzialność dlatego staram się zorientować na rynku pracy ile można zarobić na różnych stanowiskach. niby mam wyższe wykształcenie ale od 7 lat raczej nie pięłam się po szczeblach kariery

Jony

Ile wyciąga pracownik produkcji​ miesięcznie netto? Jest szansa na 3300? Jestem z okolicznej firmy i często przejeżdżam koło oleofarmu... W mojej obecnej firmie mam 3000 zł na rękę jako operator plus ciekawy socjal fakt ratują nas premie. Z pewnych przyczyn szukam czegoś nowego...Jest szansa na takie zarobki w tej firmie?

emi
@Jony

Jony, w której firmie na produkcji tyle płacą? obecnie pracuję na stanowisku kierowcy autobusu MPK we Wrocławiu i po 7 latach, jak mam około 20 godz świątecznych przepracowanych to wyplata wynosi 3 tys. jutro składam wypowiedzenie bo już czas na zmiany i tak sobie czytam opinie o innych firmach i trafiłam na twoją wypowiedź. jak mogę prosić o inf to będę wdzięczna ecich@wp.pl pozdrawiam Emilia

Nowa

Czy w firmie dobrze się teraz pracuje, warto aplikować?

Pracująca

Wydaje się, że osoba która nie pracuje w firmie, nie rozmawia na temat warunków pracy nie powinna wystawiać opinii, nie ma o niczym pojęcia!

Przedstawiciel farmaceutyczny

Pani rekrutujaca bardzo miła, zdawała mnóstwo pytań typu: jak bym się zachowała w takiej sytuacji, co bym zrobiła gdyby, co bym zrobiła jeśli. W sumie na tym opierala sie moja rozmowa rekrutacyjna. Ze dwa pytania o sciezke kariery i o wynagrodzenie. W sumie średnia rozmowa.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jony

Z kim negocjować? Myślę że trochę szkoda czasu żeby fatygowac się do firmy mimo że ona znajduje się niedaleko mojej obecnej... Gdzie pracownicy produkcyjni mają minimum 2700 do ręki jak wynegocjuja lepsza stawkę to mogą mieć więcej... A praca do trudnych nie należy więc po co zmieniać coś na mniejszą stawkę a za większy zapie rdziel... Mija się z logika... Pozdrawiam pracowników i walczcie o swoje bo ukraińscy pracownicy czasami tylko pogarszają wyniki pracy bo agencja zabiera premie więc im na nich nie zależy.

Zenia

Zawsze pracownik ma zbyt mało kasy a firma zbyt dużo płaci! Może trzeba negocjować?

Maniutek

Niektórzy bardzo lubią negatywnie wypowiadać się o firmie. Sądzę, że maja na pieńku z firmą i złość muszą gdzieś wyrzucić. Każdy pracuje na własną pozycję w firmie, przy złej pracy nie ma szans na dobra pracę!

Pańcia

OLEOFARM w swojej branży daje sobie dobrze radę. Szkoda tylko, że są osoby szukające na siłę złych stron firmy.

nick
@Pańcia

Pańcia we (usunięte przez administratora) Dobrze ci to zrobi!

Minionek

Myślę, że jeśli ktoś chce pracować w firmie to wcześniej zrobił rozeznanie. Problem często tkwi w braku chęci do pracy i zasłoną na lenistwo jest oskarżanie firmy o wszystko oby tylko usprawiedliwić swoje wady. To jest bardzo nie w porządku bo firma jest spoko!

Maja

@Nowy z tego co widzę, oferta ta pojawiła się w poniedziałek 2 dni temu. Myślę, że możesz śmiało aplikować. @Nowa Obecnie w firmie trwa rekrutacja. Oprócz stanowiska mechanika, o którym wspomina @Nowy, poszukiwani są również magazynierzy oraz pracownicy produkcji. Praca w jakim dziale firmy Cię interesuje? @gośćpróbowałaś swoje uwagi odnośnie procesu rekrutacyjnego przesłać bezpośrednio do firmy? Myślę, że taki feedback po rozmowie kwalifikacyjnej jest ważny nie tylko ze strony rekruter-kandydat, ale liczy się również opinia kandydata i tz. Candidate Experience, do którego firmy zaczynają przykładać coraz większą uwagę.

@Maja

Niestety ta firma jest na tyle niepoważna, że nie doczekałam się żadnej odpowiedzi z ich strony pomimo szybkiej reakcji i złożonej skargi do centrali!

Czy oferta firmy OLEOFARM dla mechanika w dziale utrzymania ruchu jest aktualna, może ktoś wie i podpowie?

HR
@Nowy

Dzień dobry, tak oferta na mechanika w dziale utrzymania ruchu jest jak najbardziej aktualna. Proszę, o przesłanie swojej aplikacji na adres mailowy podany w ogłoszeniu. Zaznaczę jeszcze, że wszystkie nadesłane aplikacje są analizowane, ale na rozmowę zapraszamy wybranych kandydatów, którzy w największym stopniu stopniu spełniają oczekiwania. Aktualne oferty znajdują się na stronie firmowej jak również na portalu praca.pl

gość

Wcześniejszy komentarz dodany raz jeszcze , gdyż został usunięty !

gość

Pytania zadawane przez panią rekrutującą pokazały jak niekulturalna i bardzo nietaktowna jest osoba, która te pytania zadawała! Nie dozwolone są pytania o stan cywilny , dzieci i inne pytania prywatne mające na celu dyskryminację potencjalnego kandydata! Ja na takie pytania nie muszę odpowiadać a odpowiedziałam tylko i wyłącznie z grzeczności choć pani pytająca tej grzeczności ze swojej strony nie pokazała ! Ponadto przychodząc na rozmowę mam prawo wiedzieć jakie są zarobki na danym stanowisku a owa pani mi nie udzieliła takiej informacji, co więcej dodała że firma jest tajemnicza i nie udziela na rozmowie informacji o zarobkach. Kolejna kpina i totalny brak poszanowania dla potencjalnego kandydata nie wspominając o tym, iż jak można komuś powiedzieć że na zdjęciu z cv wygląda się dużo młodziej i inaczej niż na żywo. Totalny brak kultury ze strony pani rekruterki! Jeszcze z tak niesympatyczną wręcz bezczelną osobą to się nie spotkałam! Owa pani powinna stracić pracę i to bezapelacyjnie! Ręce opadają w jaki sposób traktuje się potencjalnych kandydatów! Radzę zastanowić się nad swoją kulturą jako firmy i ludźmi tam pracującymi!

HR
@gość

Będę wdzięczna za podanie imienia i nazwiska pani, która prowadziła rozmowę rekrutacyjną oraz stanowisko, na jakie odbyła się rozmowa.

@HR

Proszę pani, rozmowa odbyła się w miesiącu kwietniu we Wrocławiu czyli trzy miesiące temu a pani dopiero teraz mnie o to pyta? Nie znam nazwiska tej pani i drugiej pani z rozmowy również, gdyż nie podały mi swoich nazwisk. Jedna pani przedstawiła się ,że jest z działu HR ,to była starsza pani około 49-50 lat z blond włosami , druga pani to była kierowniczka działu windykacji też starsza z ciemnymi włosami. Aplikowałam na stanowisko biurowe w dziale windykacji. Pani z blond włosami jest osobą bardzo nietaktowną, niekompetentną a wręcz bezczelną. Zadawała mi pytania dyskryminujące czyli pytania o Rodzinę, czy mam Męża i Dzieci. Takie pytania w ogóle nie powinny paść na żadnej rozmowie o pracę!. TAKA OSOBA WINNA BYĆ WYDALONA Z PRACY W TRYBIE DYSCYPLINARNYM! Kpina, że tacy ludzie jeszcze istnieją!

@HR

Moja Rodzina nie powinna nikogo interesować i nikomu nic do tego czy mam Męża i Dzieci czy też nie!!! To jest tylko i wyłącznie moja sprawa prywatna nie mająca nic wspólnego z podjęciem zatrudnienia! Powinno się zgłaszać do odpowiednich organów takie osoby i firmy, które stosują takie taktyki mające na celu dyskryminację potencjalnego kandydata czy pracownika i takie osoby tak jak wspomniałam wcześniej winny być zwolnione w trybie natychmiastowym!

Nowa

Czyżby OLEOFARM nie potrzebował ludzi do pracy? Szkoda

Maro

2.500 netto podstawa - żenada Premie jak zrobisz to masz Plany kosmiczne ... jak na oleje i herbatki Kierownik zależy jaki ale byle nie ten który ledwo co dorwal się do władzy bo ADHD murowane : ))))

Gizio
@Maro

Maro ty chyba nigdy nie pracowałeś w Oleofarmie. Oleofarm nigdy nie miał w swojej ofercie herbatek. Coś tu ściemniacz gościu

Maja

@Anty co rozumiesz mówiąc, że w firmie dzieje się coraz gorzej? Jakie zmiany istotne dla pracowników oraz potencjalnych pracowników nastąpiły? Chętnie poznamy dowiemy się więcej o tym jakim pracodawcą jest OLEOFARM.

Aldona

Widziała, że OLEOFARM poszukuje referenta ds. finansowych i jestem bardzo zainteresowana. Słyszałam dobre opinie o firmie tylko może ktoś podpowiedzieć jak sie tu pracuje?

m.k

DO BYŁY : Jeśli uważasz , że normalnym jest przychodząc na rozmowę gdzie szanowne starsze panie wypytują o moje życie prywatne, stan cywilny itp to JESTEŚ W BŁĘDZIE! Grubo nie na miejscu jest zadawanie tego typu pytań bo nic nikomu do tego! Jeśli mają kompleksy to już nie mój problem! A na rozmowie mam prawo dowiedzieć się jakie oferują zarobki na danym stanowisku! Więc nie udzielaj się bo ja nie pytam cię o zdanie!!!

m.k

NIKT CIĘ NIE PROSIŁ O ZDANIE! A JA MAM PRAWO NAPISAĆ CAŁĄ PRAWDĘ O ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ! A TOBIE NIC DO TEGO!!!!

m.k

Tak, poinformowałam firmę mailowo i czekam na reakcję!

Zostaw merytoryczną opinię o OLEOFARM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w OLEOFARM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OLEOFARM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OLEOFARM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OLEOFARM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OLEOFARM Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OLEOFARM Sp. z o.o.